Prijetnje smrću zbog LHC-a

poruka: 183
|
čitano: 19.139
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijetnje smrću zbog LHC-a".
16 godina
protjeran
offline
Prijetnje smrću zbog LHC-a

Da se može upregnuti 100% energije koju sunce izgara nebi bilo dovoljno za se uprene dovoljno sile da nastane imalo stabilna prava crna rupa, 1 teravolt elektron je ogromna količina strujnog napona ali to mjerljivo sa energijom i najmanje supernove je absolutno ništavno. BTW moram se nasmijati na ono "klima će se promijeniti, bit će uragani, poplave... i to za 4 godine... " LOL al' ima manijaka koji su željni 5 minuta vremena na televiziji a kladim se 100% da je "znanstvenik" ljut zato što nije upao u glavni odbor u CERN-u i kako bi si pomogao da "financira" svoje bezglave projekte, kužite "njima miljarde a meni ništa.. pa nemože to tako!" ;D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijetnje smrću zbog LHC-a
Lt Dalius kaže...

Totalno off-topic:

 

J**o vas nogomet! I trebala bi doći crna rupa da proguta i nogomet i toliku famu oko njega. Udarna vijest na hrvatskim dnevnicima - nogomet! Hrvatska je slijepa na sve osim nogometa. U pozadini se dešavaju svakakve muljaže i afere na koje bi narod trebao reagirati, ali narod ima svoj nogomet. Zato i smo tu gdje smo - kod nas nogomet nije najvažna sporedna nego najvažnija stvar upoće.

 

LLAP Belji se

 
To je bio sarkazam da je LHC pokus, naravno - kriv, sto je hrvatska izgubila..


16 godina
offline
RE: Prijetnje smrću zbog LHC-a

Znam da je bio sarkazam. Ali ovo što sam napisao ne odnosi se direktno na pokus i jučerašnji jad od utakmice, već općenito na kojekakve nogometne događaje u Hrvatskoj. Hrvatska je nogometno-katolička država, i to je sve što narod vidi.

Pod vas nisam mislio direktno na potpisane, već na sve koji su zaluđeni nogometom toliko da ne vide ništa drugo/pametnije što se oko njih događa...

...And then You will die, when Your ideals You deny...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice