Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

poruka: 34
|
čitano: 5.780
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?".
16 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Fcuk America and american way of life.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
29 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Long live Croatian way of living!

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
23 2 hvala 0
16 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Kod nas nema bojazni od takve shopingholic groznice, jer ljudi nemaju novaca. Čudo da nam Linić nije nametnuo porez na Božić i Novu Godinu (valjda se nije sjetio još)!

 
26 1 hvala 0
14 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

 

the sound of engine is cure for everything!
 
34 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Genoxxx kaže...

 

'murica! {#}

 

EDIT: Sh*t pogresna tipka {#}

the sound of engine is cure for everything!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 18:16 (Genoxxx).
16 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
dd.inc kaže...

Kod nas nema bojazni od takve shopingholic groznice, jer ljudi nemaju novaca. Čudo da nam Linić nije nametnuo porez na Božić i Novu Godinu (valjda se nije sjetio još)!

 Kod nas nema bojazni od takve šoping groznice jer nemamo pravih rasprodaja.
Nekako bi se ipak našlo kartica za peglanje da vam nalete grafičke, matične ili SSD-ovi

sa 60% popusta, ne?

Dakle, rado bij ja takve crne petke, zašto ne?
No mi bogati croati ne pitamo za cijenu, kupimo najskuplje po najvećoj marži i porezu, jer

preziremo redove i crne petke :)

15 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Bolesno ... 

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Mislim, ovdje se u tekstu cinično izruguje šoping u amera, ali se nije kao u ovom izvrsnom tekstu od jučer

http://www.bug.hr/vijesti/posto-ipad-mini/119992.aspx

dalo truda za nas hardveraše provjeriti koji su popusti za ionako u americi jeftinije komponente.
Ljudi mi iz USA na fb govore da se šilje na recimo nekakve akcijske GTX680 Evge sa 4GB rama

za 449.99$. (kmart ako se ne varam) Plus naravno na kartice, beskamatne rate, otplate... ;)

E sad, vrijedi li to ovoga, ima li se vremena, nesramežljivosti i energije za to...druga stvar:)

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

U drugoj polovici 2012. ja sam kupovao:

  • 1 cipele 
  • 1 miš
  • hranu

 

A on nosi kesu sa 16 vozova za djecu, 4 robota i 12 barbika.

Moj PC  
21 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Nek je nama crnog petka i online kupovine jos 100 godina :D A ameri nek se biju u trgovinama ko ih sisa XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Je*eni Ameri nisu osjetili kako je tek biti gladan kruha !!!

Wala ay kinuha kung walang mangyayari!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Je**š konzumerizam!

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

OF STO MRZIMO TE AMERE,

 

A da vas pitam sta vam je bolje:

 

Bit sita budala il gladni intelektualac......

 
5 5 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Noobtuber kaže...

OF STO MRZIMO TE AMERE,

 

A da vas pitam sta vam je bolje:

 

Bit sita budala il gladni intelektualac......

Misliš na balkanskog "intelektualca",onog koji vuče profa,za rukav i preklinje ga za prolaznu dvojku?? {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 20:24 (redneck).
16 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Noobtuber kaže...

OF STO MRZIMO TE AMERE,

 

A da vas pitam sta vam je bolje:

 

Bit sita budala il gladni intelektualac......

Gladni su i oni, budi bez brige, a zaduženiji od grčke.
Kod njih je liberalni kapitalizam u punom zamahu prema propasti.
Ovakve rasprodaje samo pokazuju kakva im je zapravo kupovna moć - i kupovina mira među budalama. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Kvragu, tu su svi puni nekakvih predrasuda, a niste promolili nos izvan svoje zemlje.

"Mrzim Amere, fuj, niškoristi, svi su glupi, debeli i lijeni." Da živite tamo, vidjeli bi da nisu svi takvi, nego je to jednostavno zato što su mnogobrojan narod - puno ljudi, puno budala. Nonsense je uopće pričati o tome da je jedan narod kao cjelina glup, lijen i tko zna kakav. To ne postoji. Al eto, danas je moderno mrzit Amere, pa eto ga. Kud svi tud i mali Mujo, jel.

 
9 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Osobno, kad vidim nekog da ima mobitel od 5000Kn, a ima plaću manju od 15000Kn, ja osobno pomislim da je taj tip kreten.

Moj PC  
17 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Marketing je najsavršeniji mehanizam na ovoj našoj čudnoj kugli, kako nagovoriti čovjeka da kupi nešto što mu ne treba! Amerima to dobro ide... većina nas smatra ove ljude b*udalama, meni osobno jesu b*dale... ali pogledaj samo kolika se tu lova vrti to je odlično za njihovo gospodarstvo!

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Onjegin kaže...

Osobno, kad vidim nekog da ima mobitel od 5000Kn, a ima plaću manju od 15000Kn, ja osobno pomislim da je taj tip kreten.

generalno se slazem ali mislim da si pretjerao. Ovisi o pojedincu i njegovoj situaciji. Ako je netko sam relativno situiran/podstanar kojemu ostane viska svaki mjesec zasto si nebi kupio nesto lijepo(skupo) ako je ustedio.

 

Drugo je da netko ima 4000kn placu, zenu, 2 klinca i otplacuje stan takve osobe (a nazalost ih ima) ja nazivam sramotom ljudskog roda.

15 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Malo je otrežnjujuće da je sve što je potrebno da bi se od čovjeka napravio majmun "dobar" deal.

Teško se oduprijeti ili čak odvojiti od sise kapitalizma kad nam tako savršeno podilazi najnižim porivima.

 

Medutim, stvarno mislite da ste iznad njih?

Meni se čini da su oni samo malo ispred svih.

 

Uostalom, stiže Božić, pripremite se na gužve.

All problems in computer science can be solved by another level of indirection
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

bio sa sinoć tamo i gledao to. ljudi kupuju ko nenormalni, ali da vidite cijene ne bi vam bilo smješno i mislili da su budale. ja smatram da su oni malo skrenili ali to je njihov način života (american way). jebe se njima što se događa vani izvan usa. ovdje s vam levisice 30 d, wranglerice 20 d. 60 dolara 20 inčni led televizor i da tako dalje ne nabrajam. zato sam  se malo amerikanizirao i užiao u povoljnom šopingu, a ne kao kod nas sve skupo ko suho zlata a podvale ti muda pod bubreg

 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

Šta reći, koju posluku porati.

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

A posalji poruku koju hoces, ali ja danas piknuo 128 GB SSD na NewEggu za 64 dolkasa + free shipping :)

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Wespen kaže...

A posalji poruku koju hoces, ali ja danas piknuo 128 GB SSD na NewEggu za 64 dolkasa + free shipping :)

  God for ju !!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Wespen kaže...

A posalji poruku koju hoces, ali ja danas piknuo 128 GB SSD na NewEggu za 64 dolkasa + free shipping :)

Nisam znao da NewEgg šalje u HR, ali opet tu je i carina.

16 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Wespen kaže...

A posalji poruku koju hoces, ali ja danas piknuo 128 GB SSD na NewEggu za 64 dolkasa + free shipping :)

 Pa o tome pričam. Imaju konkurenciju, spuštaju cijene, pa ako ZNAŠŠTO TREBAŠ i

isključivo to pikiraš, ne vidim što je tu loše, da se sprdamo iz njihovih blagdanskih rasprodaja.

Naravno da shopping zombija ima i tamo ko i ovdje. Meni isto bilo bezveze kad su pred horvatinčićevim

zdanjem na cvjetnom stojale posvuduše u redu pred H&M, ili na svakom vražjem otvorenju nekog

novog bezličnog šoping centra (zadnje ono u City centar ONe, kojeg nikad nisam posjetio
makar je preko puta bauhausa koji redovito obilazim u potrazi za alatkama:)) - jer za mene

tamo nema ništa što me zanima. Nebih išao u šoping zato jer je eto sad vrijeme za šoping, pa

kupovao svaku glupost jer piše akcija.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Ma, Amerikanci su 20 godina iza nas. Oni još dobro žive.
16 godina
neaktivan
offline
Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?

A što reći na outlete u kojima su cijene po 70% niže. I to sve roba koja će kod nas doći tek za godinu dana!? I onda uđeš u Skechers tamo, kupiš jedne cipele za $60 a druge dobiješ đaba. A dućan veličine malonogometnog terena i nema broja kojeg nema. Sva sreća pa opet idem u 2. mjesec. Obučem sebe, ženu i dvoje djece za $1000 za cijelu godinu.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Onjegin kaže...

Osobno, kad vidim nekog da ima mobitel od 5000Kn, a ima plaću manju od 15000Kn, ja osobno pomislim da je taj tip kreten.

...donekle da, osim ako mu je mobitel ili sličan uređaj poklonjen. ima i toga.

 

 

edit: on-topic, u SAD-u je sve "show", tako da me ovo ne čudi!

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 11:09 (metallic).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ako je petak crn, kakav je ponedjeljak?
Wespen kaže...

A posalji poruku koju hoces, ali ja danas piknuo 128 GB SSD na NewEggu za 64 dolkasa + free shipping :)

 

daj link... ak još uvijek traje ponuda ta :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice