Nova serija Toshibinih televizora

poruka: 9
|
čitano: 3.095
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova serija Toshibinih televizora".
15 godina
offline
Nova serija Toshibinih televizora

LG i Samsung za sve njih bog i batina...i po inovacijama, kvaliteti i odnosu cijene-dobivenog (pogotovo LG).

Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Nova serija Toshibinih televizora

LOL samo je jedan i jedini panasonic tj. njihova neoPDP plazma sto se tice 3D-a i SD signala a sve ostalo su obicni televizori !

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 19:52 (4mal).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora
4mal kaže...

LOL samo je jedan i jedini panasonic tj. njihova neoPDP plazma sto se tice 3D-a i SD signala a sve ostalo su obicni televizori !

 

Pitat ću te to 2015. godine ;)

A za SD signal je još uvijek CTV najjači i to se moraš složit :D

Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
12 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora
mrxa1 kaže...
4mal kaže...

LOL samo je jedan i jedini panasonic tj. njihova neoPDP plazma sto se tice 3D-a i SD signala a sve ostalo su obicni televizori !

 

Pitat ću te to 2015. godine ;)

A za SD signal je još uvijek CTV najjači i to se moraš složit :D

inace je CRT, a sto se tice sd, najbolju dobiveno/uloženu sliku daju hd ready plazme :D

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
15 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora
MSN kaže...

inace je CRT, a sto se tice sd, najbolju dobiveno/uloženu sliku daju hd ready plazme :D

 

Isprčavam se kolega, tipfeler...znam kako se zove :)

Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
16 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora

Ak se daje puno para za telku, onda se ni ne gleda SD {#}

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
15 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora
Dachande kaže...

Ak se daje puno para za telku, onda se ni ne gleda SD {#}

 

Problem je samo kaj se nema šta gledat...eto, sad se netko "zaleti" pa kupi 4K telku (i nema pojma gdje će sa lovom), ne znam gdje se može naći stalni takav prijenos, tj. siguran sam da ga nema.

Niti satelit, niti Japanci (još)...A tako je kod nas isto sa Full HD, osobno smatram da je kupiti goli full hd ekran glupo. Ako je neki smart tv a pogotovo lcd/led veće dijagonale, to je jasno neizbježno.

 

Znači opet se vraćamo na nesretne plazme koje svakako jesu najbolje za naše podneblje što se tehnologije tiče ;)

Ali opet, ne sve plazme...Samsung modeli su netolerantni na statički materijal uz bilo kakvu "zaštitu",dovoljno je 10min dvd izbornika da se trajno sprijatelje...

Panasonic je tu odličan, svi modeli se uspješno bore sa kratkotrajnim "zadržavanjima". Čak i bazne serije za ovu godinu, model X60.

Isto tako, LG je banana što se plazmi i statike tiče. S njima se susrećem na poslu pa ne mogu reći za druge proizvođače.

Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
16 godina
offline
Re: Nova serija Toshibinih televizora

Pa to i kazem.

Nema se kaj za gledat na nasim kamalima.

 

Zato mkv, bluray i ine stvari. Cak i youtube vise gledam na telki nego nase kanale. Tu plazma ne dolazi u nikakvu veliku prednost nad nekim boljim LCDom.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
13 godina
offline
Nova serija Toshibinih televizora

Zar se na televizoru treba samo gledati live TV? tko ima barem jedan PS3 u kući zna što znači spojiti ga na FHD, isto je za Bluray playere...A kad doma moraš i nešto odraditi u ACAD-u ni FHD nije dovoljan, pa je 4K ili UHD odjednom o.k., a ne višak. Naravno kad spuste cijenu nabavit ću si jedan...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice