Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

poruka: 13
|
čitano: 2.503
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nissanov automobil rekorder u Le Mansu".
12 godina
neaktivan
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

brzina od 300km/s!? {#}

 

edit: sad je bolje, usporio je na 300km/h :) 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 20:34 (majstorSZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Nissan kaže da neće sudjelovati ni u kojoj utrci tako skoro: http://gas2.org/2014/06/14/lemans-2014-update-nissan-zeod-rc-retires/

(Ne da je ovo sad nešto bitno, ali zanimljivo da mi je već ušlo u naviku ne vjerovati ničemu što pročitam... {#})

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Jedno pitanje kako gran turismo igrač može biti profi votač? Zar je ta igra toliko realna?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

GT academy je program u kojem se ekipa prvo natječe u gran turismu (koji je očito dovoljno realan za preliminarne kvalifikacije), a poslije oni najbolji nastavljaju program u nisanima i najbolji svake godine postaje profi vozač.

Gran turismo je tu da razdvoji vozače i gamere.

 

EDIT: evo, dečki s gran turisma ovaj tren voze 24h le mansa. Najviše ih je u gt amater klasi.
http://www.24h-lemans.com/live/en/

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 22:09 (Markus Dignus).
12 godina
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Da, rekorder u kvalama, u utrci prdnuo nakon 20min :P

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu
pa dobro, eksperimentalan je. nije ni bio u konkurenciji nikakvoj.
15 godina
neaktivan
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Kak je oborio rekord u brzini,nije li Rimčev Concept One već išao neš preko 300?

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Zar ovi ne bi trebali obarat rekorde u autonomiji, a ne u max brzini?

Svaka cast na postignucu, ali ako je dosa na cilj sa "jednom crticom" baterije onda i nije neko postignice. 

A i bilo bi postignuce da su to napravili s autom koje se moze registrirat na cesti, a ne nekim experimentalnim batmobileom...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

Jučer gledao na Discoveryu da je rekord 330km/h

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu
Citam clanak nekoliko puta i nije mi jasno, radi se o hibridu koji je na elektricni pogon vozio 300 na sat. Dal to znaci da je startao na benzin, pa kada je ubrzao nastavio na stuju ili je sve bilo na struju?
Ako je sve na struju cemu benzinac?
A sto se tice brzine to nije problem jer na tim brzinama ulogu igra aerodinamika i danas ju auti bez problema odrzavaju. Zakonski limit je na 250, a silni konji su radi ubrzanja. Danas obiteljski auto od 100,000kn ide 220, na ravnom moze i brze jedino mu treba puta (zato su tu silni konji).
10 godina
protjeran
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu
Ne vjerujem da bi registrirao ijedan auto sa 24LM
13 godina
offline
Nissanov automobil rekorder u Le Mansu

To je kada članci prenose polovičnu informaciju. Poanta je da je to hibrid koji je odvozio puni kvalifikacijski krug (14 km) punom snagom samo na električnom motoru, a električni motor se potpuno napuni nakon 13 krugova rekuperacijom na kočenju. Dakle svakih 13 krugova dobije jedan gratis. Postavili su si tri cilja. Postigli su brzinu na elektrici od 300kmh i odvozili krug na elektrici, jedino nisu uspjeli odvesti krug brzo kao lmp2 na kombinaciji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissanov automobil rekorder u Le Mansu
zerocool12 kaže...

Kak je oborio rekord u brzini,nije li Rimčev Concept One već išao neš preko 300?

Mislim da Concept One i ovaj Nissanov hibrid ne idu u istu kategoriju jer je ovaj hibrid a Concept One je samo na struju. Ne razumin se pretjerano u klase ali mislim da se ne mogu smatrati istom klasom pa samim time ni vrednovanje rekorda nije isto. 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice