Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.596
|
čitano: 555.137
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

dao si 60 dolara?

13 godina
suspendiran
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Pomalo pratim i čitam ovu temu, onako, iz prikrajka, i onda naletim na jedan "ovakav" članak! 

Sada pitam se je, obzirom imam Philips tevejac iz tamo negdje 2009 ili 2010, pa nisam u mogućnosti pratiti u koraku ove novine! 

Koliko je Netflix konkretan i konkretno dobar, kvalitetan, da bih ja otišao u izlet nabavke novog tevejca, samo zbog Nerflix-a???? 

 

LINK; http://www.index.hr/black/clanak/cvetojevic-urnebesno-prokomentirao-dolazak-netflixa-pogledaj-samo-sto-su-si-oni-zamislili/866591.aspx

7 Za sada ne valja ništa!
1 Za sada ni nešt, ali kupit TV!
27 Ni vrit ni mimo!
2 Ako može, uzet TV!
2 Svakak uzeti novi TV!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 0:00 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel ima Netflix ovaj sad hrvatske titlove? Pretpostavljam da ne... Ali da pitam da ne radim bzvz account. Ako ne, jel ima bar engleske titlove?

 

Također me zanima, ako bi uzeo ovu pretplatu gdje mogu gledati na 2 uređaja u isto vrijeme, dali ta 2 uređaja moraju biti spojena s iste IP adrese, dakle s istog routera?

 

Razmišljao sam možda uzet s kumom pola pola ako se može gledati na različitim IP adresama u isto vrijeme?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 0:13 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

napravio racun... pustio par stvari i na svakom je na pocetku losa kvaliteta al se popravi za 4-5 min... nema hrv titlova, ima engleski na svakom kojem sam pustio.. sve u svemu za mene je ovo prelosa ponuda 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
maxy0 kaže...

napravio racun... pustio par stvari i na svakom je na pocetku losa kvaliteta al se popravi za 4-5 min... nema hrv titlova, ima engleski na svakom kojem sam pustio.. sve u svemu za mene je ovo prelosa ponuda 

Moš stavit kakav popis filmova/serija ak ima kakva lista?

 

O kojem brojuj filmova i serija se radi bar? Jel ima novijih stvari ili???

16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

uzo ja za probu na mj.dana bdw di se nalaze 4k serije

 

ljudi kupite vpn i uzivajte u full netflixu

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 0:26 (4mal).
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
lovacmaki kaže...
C3c1l kaže...
Bitno da se reklamira a aplikacija ne postoji na smart Samsung tv-u od milju eura

Jeba san im sve

Na Philipsu i Sonyju koji ima Android OS uredno radi, Samsung ima Tizen OS koji je noviji sa manje aplikacija. Naravno da će biti prvo za Android s obzirom na broj uređaja koji pogoni.

Valjda možeš preko browsera od TV-a? 

 Ima i na tizenu vec dugo netflix ali izgleda da je ovisno o zemljopisnoj lokaciji. U samsung storeu netflixa za nas nema. Planirao sam uzeti 4K netflix, ali obzirom da im je ponuda užasna (više liči na oyo, bnet videoteku i ostali domaći jad i bijedu) + nema (za sad) netflixa na tizenu u hr...ne pada mi na pamet. Uz sve to, na 50mbit vezi mu treba 100 godina da dođe na 720p. Prije nekoliko godina sam mogao skoro instantno gledati full hd piratske streamove na sporijoj vezi... Tako da je ovo g****.

Potpis!
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
lllnuclearlll kaže...
maxy0 kaže...

napravio racun... pustio par stvari i na svakom je na pocetku losa kvaliteta al se popravi za 4-5 min... nema hrv titlova, ima engleski na svakom kojem sam pustio.. sve u svemu za mene je ovo prelosa ponuda 

Moš stavit kakav popis filmova/serija ak ima kakva lista?

 

O kojem brojuj filmova i serija se radi bar? Jel ima novijih stvari ili???

 http://www.allflicks.net/ tu se mozda nesto moze nac

nema novijih stvari osim serija i filmova koji su bas od netflixa

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
I ja vidio to za Pickbox. Gledam novije serije preko max tv. Mislio sam da možda netko ima max tv hd pa da zna da li je koji sadržaj dostupan u hd na pickbox.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

da pojasnim neke stvari:

 

- ako se uzme npr netflix hd tj da se moze gledat na 2 uređaja, onda to znaci da se moze gledat sa dva uređaja neovisno o ip-u.

- netflix od ostalih regija se moze pratit ili preko vpn-a ili preko smart dns-a koji vas samo zamaskira da izgleda da se zapravo nalazite u drugoj drzavi/kontinentu ali prednost je da stream ide direktno sa netflixa vama tj nije kao kod vpn-a da najprije ide do vpn servera pa onda vama pa ako je vpn server spor, onda ce bit i streaming spor zato ja preporucam smart dns. ja sam koristio unblock us koji ok radi, samo se dns namjesti na pc-u i/ili tv-u, dok se na pc-u, mobu ili gdje vec odabere regija. iako se placa, trial je tjedan dana koji kad istekne samo se cookiesi pobrisu, promijeni ip pa se opet moze koristit trial i tako beskonacno u krug.

- ako se netflix koristi na pc-u, najbolje ga je koristit u internet exploreru na win 8.1/10 jer je tada dostupna 1080p rezolucija tj najveci bitrate 5800 kbps.

- na pc-u serije/filmovi nisu dostupni u 4k/uhd rezoluciji vec su oni dostupni samo na kompaktibilnim 4k/uhd televizijama

- to sto nemate netflix app na tv-u to ne znaci da netflix nije dostupan. vjerojatno ce kroz par tjedana/mjeseci se pojavit firmware update kojim ce se ta app pojavit među ostalim dostupnim aplikacijama. kod sony-a u u postavkama ima opcija da se "osvjezi internetski sadrzaj" pa kad sony doda netflix u hrvatsku regiju preko toga ce se app moci dodat. postoji i opcija da se preko smart dns-a npr unblock us dns-a postavi dns, odabere usa regija, osvjezi sadrzaj i pojavit ce se svi appovi dostupni u usa kao npr netflix, hulu plus, amazon instant video, spotify, pandora.... slicno je i na ostalim televizijama. cini mi se da se kod samsunga pritisne neka posebna kombinacija na daljinskom i odabere druga regija i pojave se appovi od odabrane regije. na philips tv-u u postavkama se samo odabere druga regija i dodatni appovi se instaliraju zasebno po zelji.

- kako sam shvatio, nije sve dostupno u hd/fullhd-u. moze bit da je kod nas nesto u sd-u a u usa to isto u hd-u.

- na tabletima i mobitelima netflix je dostupan samo u 480p osim kod nekih mobitela i tableta (galaxy s6/s6 edge, nexus 6/6P/5X....)

 

ps. imam 10 mbps i 1080p netflix radi bez problema na mom laptopu u internet exploreru

 

za one koji zele promjeniti regiju na telki da bi dobili i ostale zgodne servise (hulu plus, iplayer...) neka prate upute sa stranice. Petric je vjerojatno na svom tabletu isto koristio smartdns servis ili neki strani vpn

1080p+odnosno+maksimalni+5800+kbps+bitrate 1080p+odnosno+maksimalni+5800+kbps+bitrate
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 1:13 (peace_of_cake).
 
13 0 hvala 15
15 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Je li netko uspio naći Netflix app na Sony Bravia tvu? Konkretno imam KDL-42W705B model i nema Netflixa među dostupnim aplikacijama.
(model je podržan prema popisu na support sony webu)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
ATJLučko kaže...

Pomalo pratim i čitam ovu temu, onako, iz prikrajka, i onda naletim na jedan "ovakav" članak! 

Sada pitam se je, obzirom imam Philips tevejac iz tamo negdje 2009 ili 2010, pa nisam u mogućnosti pratiti u koraku ove novine! 

Koliko je Netflix konkretan i konkretno dobar, kvalitetan, da bih ja otišao u izlet nabavke novog tevejca, samo zbog Nerflix-a???? 

 

LINK; http://www.index.hr/black/clanak/cvetojevic-urnebesno-prokomentirao-dolazak-netflixa-pogledaj-samo-sto-su-si-oni-zamislili/866591.aspx

Odgovor tebi, ali mozda pomogne i drugima sa slicnim pitanjima;

 

Da li se isplati? Ovisi o tebi. Prvo, legalno je, drugo - hassle free je. Trece - ne, nema sadrzaja kao na torentima.

 

Legalnost - moze ti znaciti nesto, a i ne mora. Ja osobno zivim od vlastitog rada/tipkanja i znam kako je kad ti netko, primjerice, izripa kompletni rad i pritom vice "juhuhu, informacije su tu da budu za sve" i slicna bs. Tako da se trudim postovati tudji rad koliko mogu. Igre kupujem na steamu, muziku na deezeru trenutno, za tv maxtv/hbo/netflix. Naravno da se najnovija serija ne nadje uvijek na gore spomenutim pa navratim u sivu zonu kada bas zelim.

 

Hassle free - koliko god to danas bilo jednostavno (streaming, popcorn, kodi...), netflix/picbox rade najjednostavnije. Kliknes i gledas. Netko gore je zgodno napisao, zelis jos jednu epizodu famili guya prije spavanja, odaberes epizodu i gledas. Imas klince doma, ostavis im cartoonse i to je to.

 

Titlovi - svi imaju engleske titlove. I uz prosjecno znanje engleskog, nakon par filmova se naviknes i ne treba ti nesto vise. Ako to ne hoda, pricekaj da (ako) se sklopi ugovor sa kakvim lokalnim distributerom, ili pickbox koji ima sve na hr.

 

Tevejac - nisam probao, ali koliko citam, netflix app ima podrsku za chromecast. Kupis chromecast za cca ~200kn, upiknes u tv i streamas sta ti pase sa svog iphonea. Jeftinije nego novi tv, a cak i los wireless signal ce biti dobar stream dobre kvalitete. EDIT - ili naravno spojis tv sa pc ili kupis za 50$ nekakav android tv box i na njega stavis netflix app.

 

Link -  koji si stavio na Cvetojevicev interview - parodija na Bandicevu (i ostale) komentare na ubera kod nas.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 1:42 (mcf).
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

moras promjenit regiju u neku gdje je netflix dostupan a to se na sony-u radi preko smart dns-a, bar sam ja tako radio.

kod unosenja mail adrese u smartdns web, koristite neki privremeni mail ako je podrzan tj ako nije blokiran za svaki slucaj da vam ne dolazi spam na vas mail iako nebi trebao

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ezio kaže...
lovacmaki kaže...
C3c1l kaže...
Bitno da se reklamira a aplikacija ne postoji na smart Samsung tv-u od milju eura

Jeba san im sve

Na Philipsu i Sonyju koji ima Android OS uredno radi, Samsung ima Tizen OS koji je noviji sa manje aplikacija. Naravno da će biti prvo za Android s obzirom na broj uređaja koji pogoni.

Valjda možeš preko browsera od TV-a? 

 Ima i na tizenu vec dugo netflix ali izgleda da je ovisno o zemljopisnoj lokaciji. U samsung storeu netflixa za nas nema. Planirao sam uzeti 4K netflix, ali obzirom da im je ponuda užasna (više liči na oyo, bnet videoteku i ostali domaći jad i bijedu) + nema (za sad) netflixa na tizenu u hr...ne pada mi na pamet. Uz sve to, na 50mbit vezi mu treba 100 godina da dođe na 720p. Prije nekoliko godina sam mogao skoro instantno gledati full hd piratske streamove na sporijoj vezi... Tako da je ovo g****.

Znači dobro sam rekao, nema Netflixa na Tizenu. To što ga možda ima u SAD-u ili drugdje je nebitno.

12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

lovacmaki, mozda ti ovo pomogne.

Znaj da npr ako imas aplikacije za hrvatsku regiju npr maxtv to go, oyo, pickbox, one se najvjerojatnije brisu

15 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Hvala na savjetu za unblock-us, uspio sam dobiti app preko ovog svajeta no pokretanjem aplikacije na Sony Bravia KDL-42W705 ne želi mi se spojiti tj. javlja grešku nw-4-7 (spaja se na netflix server 1 no server 2 i 3 javljaju tu grešku).
Imaš li možda kakav savjet?
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Namjestio Netflix na telki(resetirao sam region preko teturijala za samsung h seriju) sad mogu gledat  4k u 5.1dolby-u 

Slika izgleda fantastichno a i HD obican isto US acc ima najveci izbor

Eto u par sati sam sve namjestil ;-)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 2:49 (4mal).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

googlaj taj error code i prati upute. vjerojatno imas stari firmware pa ga moras updateat

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo jedna poznata.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
DiRT kaže...

Evo jedna poznata.

 

Kakve veze Netflix ima s tom prostorijom tj. X videeima?  

16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
SmetcH kaže...
Hvala na savjetu za unblock-us, uspio sam dobiti app preko ovog svajeta no pokretanjem aplikacije na Sony Bravia KDL-42W705 ne želi mi se spojiti tj. javlja grešku nw-4-7 (spaja se na netflix server 1 no server 2 i 3 javljaju tu grešku).
Imaš li možda kakav savjet?

Da meni za LG smartTV isto baca tu nw-4-7 grešku. Firmware i aplikacija su update-ni 6.1.2016.

12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

jesi na unblock us-u odabrao npr us? treba pisat nesto kao da je aktivno ali nece sva 3 bara bit zelena jer na pc-u nisi postavio te dns servere koja nebi trebala bit ni bitna jer gledas na tv-u a ne na pc-u. probaj izbrisat dns sa tv-a tj postavi npr googleove 8.8.8.8 trebalo bi radit ali ces vidjet samo sto je dostupno od sadrzaja u Hrvatskoj

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Prijelomna vijest? Aha, da, kako sam do sada mogao živjeti bez Netflixa... moj život napokon ima smisao!

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Bas upalio tv maloprije kad ono među istaknutim aplikacijama...

TrustNo1
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Tko zeli us acc na svom smartu kao sto ima na pcu 

U postava vpn-a od winsa enejbla share with other networks 

Naravno app u mom slucaju hmsvpn app neka radi u pozadini 

Ovim se izbjegava nekompitabilnost sa nekim dsn adresama jer ne radi svima

4444Ili8888dns ;-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Koji TV?

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Samsung HU7500 podrzava hevc 256 ;-)

 

Bdw nisi tonchi u pravu uk netflix ako se gleda na smart tv tj preko app

Ima 4k content tj manji je izbor nego na us ali ga ima ....kad se vartim s joba okinem 

Ss od istog ako mi ne vjerujes ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Uzeo ga zbog uhd serija ili filmova...na lg uhd tvu stvarno praznik za oči...brze se loada nego pikbox,te kod premotavanja filma/serije odmah nudi kadrove s kojih kreće
Veza mi je tht 10/1 i radi bez trzanja ili problema 4k...

Titlovi jos nisu hr ali kome trebaju titlovi kraj takve slike...

Protiv je jedino cijena od 12 eura mjesecno...

Imam na PC i Kodi sa tv programima i filmovitom i ovim i onim i ide mi na živce jer sam morao postat power user da bi to drzao u redu da sve funkcionira

a opet neki sadrzaji nekad nerade...ili trzaju tv programi...ili filmovi..

Netflix na kodiju mi je trazio acc koji nisam mogao napravit zbog kartice ili paypala koji je hr.....popcorn ili genesis ili slični servisi su radili ali su titlovi radili problemčiće kadakad....

Na kodiju nema 4 k..


Sve u svemu ovo mi je zakon jer sjednes upalis gledas koliko imas vremena na raspolaganju...odes nastavis....koliko god kodi bio free nema šanse da je toliko user frendly

 

I konačno što smo dobili na izbor takve nekakve servise pa htjeli ili nehtjeli koristit bar ih imamo....

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Kakav je to 4k koji radi na 10 mbps?

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Mogu li se hrvatski titlovi dobiti korištenjem netflix addona za kodi?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice