Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.596
|
čitano: 554.088
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Posmatrač kaže...

 Pa jesi li instalirao?

 Instalirao sam APK ali problem s Google Play je i dalje aktivan. Ostavljam pitanje ako netko u budućnosti bude imao isti problem.

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Pozdrav,

 

ima li još tko mjesto slobodno neka se javi?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2024 19:58 (Fabijan).
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Fabijan kaže...

Pozdrav,

 

ima li još tko mjesto slobodno neka se javi?

 Ništa od djeljenja Netflixa: GOOGLE! 

 

Detaljno pojašnjeno 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2024 13:10 (Gale92).
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Bok ekipa,

može preporuka nekog jeftinog VPN-a te kratko uputstvo kako ga kostiti isključivo za Netflix. Jel to ide kao instalira se VPN, pa se logira, refresha stranica od netflixa i tipa baci me u američku regiju ako je na VPN-u tako odabrano? Da li se onda može tako na smart tv-u instalirati app , logat se i normalno će radit Netflix za drugu regiju? 

edit: zanemarite, riješeno i sve radi.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 9:10 (mazy651).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
mazy651 kaže...

Bok ekipa,

može preporuka nekog jeftinog VPN-a te kratko uputstvo kako ga kostiti isključivo za Netflix. Jel to ide kao instalira se VPN, pa se logira, refresha stranica od netflixa i tipa baci me u američku regiju ako je na VPN-u tako odabrano? Da li se onda može tako na smart tv-u instalirati app , logat se i normalno će radit Netflix za drugu regiju? 

 Vecina VPN-a, pogotovo jeftinih, ti uopce nema opciju za TV. ExpressVPN ima ali to nije pravi VPN nego ukucas IP adresu u postavkama TV-a, koju dobis od ExpressVPN-a, imaju eventualno takve neke fore. Ali to ti onda nije iskljucivo za Netflix nego za citav TV.

 

Druga opcija ti je na razini routera sredit, evo npr ASUS routeri - bar moj - imaju odlicnu opciju da mozes na razini routera postaviti VPN za određene uređaje na mrezi, ili razlicit VPN/ zemlju za svaki uređaj. Surfshark je dobar za to. Ali opet, to ti je onda na razini citavog TV-a, odnosno bit ce ti i Netflix s postavljenom zemljom, i Disney, HBO Max nece uopce raditi jer vise ne postoji u zemlji koju imas namjesteno itd.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Uspio složit preko vpn-a, radi uredno netflix preko tv-a i laptopa kao američka regija. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice