Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

poruka: 525
|
čitano: 200.990
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi".
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Meni se on jednom slučajno upalio, ali samo jednom, tako da pretpostavljam da se njegovo paljenje treba nekako "aktivirati", meni je na Xperiji X8 bilo pritiskanjem "back" tipke..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

na koju temperaturu mi se baterija smije popeti, jer kad ukljucim wifi tethering ide i do 46°C. btw je itko uspio USB tethering na win XP sa CM7?

15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
srky.du kaže...

na koju temperaturu mi se baterija smije popeti, jer kad ukljucim wifi tethering ide i do 46°C. btw je itko uspio USB tethering na win XP sa CM7?

46°C je super temperatura za ljeto...meni je isto tolko...

 

kod galaxy S1 ide do 62°C sta je katastrofa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
sorry for double post 
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 20:29 (srky.du).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
Mitch kaže...
srky.du kaže...

na koju temperaturu mi se baterija smije popeti, jer kad ukljucim wifi tethering ide i do 46°C. btw je itko uspio USB tethering na win XP sa CM7?

46°C je super temperatura za ljeto...meni je isto tolko...

 

kod galaxy S1 ide do 62°C sta je katastrofa

dobro ako tako kazes, jer u knjizici pise da je 45°C kao neka granica a i mob je full vruc
i znas li ista u vezi tetheringa? 

15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
pa ja sam na retail 2.2.2 uspio na win 7 i win xp...cm7 sam maknuo kad je bio u beti...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
jel se moze kupit jos negdije osim u vipu? jer od 3 vip centra u gradu nijedan nema defya..
15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
Laxarus kaže...
jel se moze kupit jos negdije osim u vipu? jer od 3 vip centra u gradu nijedan nema defya..

oglas...

 

 

edit - ako si u zg imas u arena centru, gajevoj i na iblerovom 100%

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 22:45 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
E ljudi jedan noob kvašćn.

Koji je najsigurniji način za instalaciju CM7.1 ?
zadnji put sam sa cm7 rc0 imo problema pa zato bi htio ovaj put najlakše proć
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Evo jos jednog novopecenog vlasnika Defy-a :D

Za sada sam presretan!

 

 

EDIT: Moze mi netko reci koji je najbolji i MIUI rom trenutno dostupan za njega?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 1:27 (Dodge_167).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

kojih si problema imo? i postoji li neki nacin da napravim backup svega na mobu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
Dodge_167 kaže...

Evo jos jednog novopecenog vlasnika Defy-a :D

Za sada sam presretan!

 

 

EDIT: Moze mi netko reci koji je najbolji i MIUI rom trenutno dostupan za njega?

Meni osobno: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=c988a3d9f338f9de2889c9c847d057e2&t=1161110

 

Ali čitaj točno upute :)

15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
srky.du kaže...

kojih si problema imo? i postoji li neki nacin da napravim backup svega na mobu?

Instaliraj MyBackupPro i backupaj sve aplikacije itd.

Onda u 2nd Initu napravis nandroid backup, on ti je kao image koji vratiš kad ovo ne dela...

 

Imao sam problema s time da sam stavio krivu verziju 2nd Inita pa nije htjelo bootat, tako da obavezno stavi 2nd Init 1.4.2 ili 2nd Init 1.9 i onda odaberi bootmenu 0.6.1

 

 

Preporodit ćeš se!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

XDA forum 

Defy+ chinese version(ME525+) will annouce tomorrow

Update: martincz(owner of mfunz) has successfully run ME525+'s ROM on RED ME525
             only a screenshot:bbs.mfunz.com/thread-170351-1-1.html

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 17:00 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
nis nisam shvatil kaj si napisal :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

kaže vako : Sutra ce bit najavljena Defy+ kineska verzija...

i onda : taj jedan kinez(martincz-vlasnik foruma) je uspješno pokrenuo rom kineske verzije defya+ na obicnom (kineskom defyu) s crvenom lecom.

 

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

imam neku crvenu zvijezdu koja mi se pojavila u gornjem lijevom kutu sto to znaci?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
lol pa to je ledica za notificationse vjerojatno :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Ako može mala pomoć, bio bi zahvalan. Jučer sam stavio CM7 RC 1.5 i sve je super, odlično izgleda, ali kako uvijek nešto krene krivo, ne radi mi wifi i mms.

Wifi radi samo scanning i ne pokazuje mi doma mrežu (CISCO router), a ako izbrišem file /data/misc/wifi/wpa...nešto, taj file se uvijek vrati kod ukjučivanja wifi-ja.

MMS ne želi skinuti ni slati, tri puta sam konfigurirao APN, ali bez pomoći. 

 

Hvala{#}

bunch
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
Mitch kaže...
lol pa to je ledica za notificationse vjerojatno :)

nije to ali nije ni bitno.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Jel cijena od 1900 kuna na oglasniku (ali novi i zapakirani) visoka ili je oke? Jer čitao sam da su ti mobovi bili po 2000 kn u VIPu.
Da li je to dobar izbor nakon iPhonea 3G? {#}

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
U razini je sa 3GS.
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Mislim da ću je uzet {#} vidio sam je uživo, sviđa mi se.. također mi se sviđaju i njene karakteristike.

__________________________

Da li su ove sve iz Vipa otključane, a tamo vam kažu da nisu, ili kako?
Jer meni kaže lik da je zaključana na Vip, a vidim da vi svi imate otključane :D

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 10:16 (lg-viewty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Da samo tako kazu, jer misle da ako ljudi misle da su zakljucani nece ni probat

TD za glupost
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Ako i nije otkljucana ljepo je rootas.

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

bio sam u Vipu ponovno, tražio sam da mi je raspakira da probam, ima crvenu leću kamere, software 2.2.2., jedino mi se dogodilo da zablokira, odnosno ne prihvati dodir prstiju, pa sam je morao zaključat i dalje normalno radi, možda zbog foliju i lagano vlažnih prstiju?

Inače, mob mi se stvarno svidio i mislim da ću ga uzeti.. BTW.. s obzirom da se ne može probat bez kartice, pitao sam ga jel mogu probat stavit svoju t-mobile karticu, rekao je da mogu i kao za vraga, RADI.. {#}  hehe..

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
ma 2.2.2 ima taj problem....ima jedan module u android folderu (etc) koji radi probleme, al svakako prvo stavi recovery i 2nd init 1.9 sa 0.6.1 bootmenu, udes u custom recovery, backupas 2.2.2 (obavezno 500 mb min na sd kartici) i flashas cm7.1.0 rc1.5....preporod!!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

aha, ali ne mislim radit ništa čime bih potaknuo gubljenje garancije..

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi

Ma uzmi si Defy... Ja sam imao i SGS i iPhone 4 i do sada ovaj mob mi je bas po mjeri... Vodootporan je i otporan na prasinu (kad si malo pod gasom, to ti super dodje, vjeruj mi).

Trenutno za 2000kn jedino sto mozes jos uzeti je Xperia Mini (pro), ova nova, ne ona mala stara, ali opet, ima manji ekran od Defy.a, tako da je defy trenutno bestbuy :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Defy u Vipnetovoj ponudi
Dodge_167 kaže...

Ma uzmi si Defy... Ja sam imao i SGS i iPhone 4 i do sada ovaj mob mi je bas po mjeri... Vodootporan je i otporan na prasinu (kad si malo pod gasom, to ti super dodje, vjeruj mi).

Trenutno za 2000kn jedino sto mozes jos uzeti je Xperia Mini (pro), ova nova, ne ona mala stara, ali opet, ima manji ekran od Defy.a, tako da je defy trenutno bestbuy :)

Imao sam i ja SGS, iPhone 3,4.. i zato neznam, jel će mi nešto falit na ovome ili ne hehe :D
sutra bi mogao po njega !

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice