Loš kvartal za HG Spot

poruka: 386
|
čitano: 74.851
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Loš kvartal za HG Spot".
15 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

HGSPOT je njesra. Izlanuo se

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
23 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
The Man kaže...

HGSPOT je njesra. Izlanuo se

Sapphire 5970 - 5519kn  HGSPOT

 

Sapphire 5970 OC - 4700kn - ADM

 

i to još OC verzija Smijeh

 

17,4 % skuplje

 

Sapphire HD5770 Vapor-X - 1499kn  HGSPOT

 

Sapphire HD5770 Vapor-X - 1299kn  ADM

 

15,3 % skuplje

 

uz ovakve cijene samo mogu još više propasti

s tim da čak i da smanje cijene rijetko tko bi kupio kod njih jer bi mu garancija bila upitna (stabilnost firme)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 17:17 (patch123).
16 godina
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot

Kako i ne bi bili u gubitku kad i dalje imaju slabu ponudu uz previsoke cijene postojecih artikala.

Prije sto god mi trebalo nasao sam u HG Spotu po najnizoj ili par kuna visoj od najnize cijene i uzivao sam odlaziti tamo cak ako i ne planiram neku kupnju.

14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

Da bi HG Spot opstao moraju barem konkurirati cijenom linksu, a bilo bi im bolje da cijene spuste na razinu adm-a i protisa. Danas svatko može na internetskim stranicama vidjeti gdje je što jeftinije i trkom po to.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Loš kvartal za HG Spot

Ideš buraz prije su bili samo 400-500kn skuplji a sada već 800, lijepo bome.

bravo hg, neznam tko kupuje tamo uopće

 

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

Cijene su im katastrofa, stvarno su preskupi. Gledam uzeti 5850 ili 5870 ali nemaju ih. Imaju jedino 5970 i to kosta 5519 kuna (WTF?). Dakle ponuda je slaba, cijene visoke. Nema druge nego zaobici u sirokom luku.

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

Zanimljivo je da su mjere štednje pokazale dobre rezultate, pa je otkazivanjem zakupa prostora u trgovačkim centrima i smanjivanjem broja radnika na svega 117 zaposlenih urodilo smanjivanjem rashoda za čak 61% u odnosu na isto razdoblje prošle godine. 

 

A sto im to vrijedi kada su im prihodi jos vise pali zato sto su otisli iz trgovackih centara i nestali s atraktivnih lokacija... 

In Control
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot

kad jednom izgubiš povjerenje teško ga je vratit,a i preskupi su ljudi su se prebacili na druge dućane it robom

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

baš me zanima zaštoSmijeh

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

HG Spot je kao i Vemil, PROŠLOST...

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

za mene postoje samo links i adm

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
P4k1 kaže...

za mene postoje samo links i adm

a protis ??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
patch123 kaže...
P4k1 kaže...

za mene postoje samo links i adm

a protis ??

iz njega još nisam naručiva pa nemam iskustva

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
16 godina
offline
Loš kvartal za HG Spot

Imaju sve skupa 2 grafe i 1 proc i oni se cude sta nema nikoga....

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 19:01 (benko).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

meni je ža ljudi kojima će isplatit minimalce ako im uopće plate

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

ma ADM rulzzzz nezz što stavljaju skupe cijene

sličan se sličnom raduje

ADM-AMD=Jeftini,povoljni,odlične performanse,omiljeni gamerima=dva brata

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
P4k1 kaže...

za mene postoje samo links i adm

Naravno, jedino što Links ima također relativno bolesne cijene, al barem su ljudi OK i imaju dosta zanimljive robe + online katalog je legendaran.

Deckard
13 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
deckard kaže...
P4k1 kaže...

za mene postoje samo links i adm

Naravno, jedino što Links ima također relativno bolesne cijene, al barem su ljudi OK i imaju dosta zanimljive robe + online katalog je legendaran.

nisu baš bolesne ali imaju popriličnu prehladu u odnosu na ADM Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
deckard kaže...
P4k1 kaže...

za mene postoje samo links i adm

Naravno, jedino što Links ima također relativno bolesne cijene, al barem su ljudi OK i imaju dosta zanimljive robe + online katalog je legendaran.

šta se tiće cijene jesu i oni skupi ali su mi jedini i najbliži dućan tako da nemam drugog izbora, ali još nisam imao nikakvih problema sa njima

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
16 godina
offline
Loš kvartal za HG Spot

Ništ cudno samo ubiru plodove poslovne politike iz prošlosti tj uglavnom magla i sumaglica fuckaj ga.Nevinašce

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

bio pocetak kraja

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

"Point of inspiraiton"... to su stavili da privuku ili odbiju kupce? Belji se

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Loš kvartal za HG Spot

Zanimljivo koliko ovdje ima objesne djece sa puno predrasuda.Valjda vam roditelji nisu pruzali dovoljno paznje kad ste bili jos mladji pa sad lijecite frustracije ovdje. Da vam navedem jedan primjer iz svoje kupovine u HGSpotu.Dosao sam kupiti graficku karticu u HGSPOT koja je kostala 1600 kn,a ista ta kosta u Linksu 1399 kn. Kad sam vidio da je cijena veca za 200 kn,to sam napomenu prodavacu koji je istog trenutka nazvao centralu i na moje iznenadjenje i kratkog razgovora mi je rekao "Nema nikakvih problema,cijena graficke je sada 1398 kn".Fino izbacio 1398 kn i otisao kuci pjevajuci. Dakle nemojte se bahatiti i popricajte sa ljudima jer imaju direktivu da reagiraju na cijene i napomene kupaca. Naravno,to ne mozete jer prdite iz naslonjaca i ne da vam se ustati

Moj PC  
7 12 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
Romano kaže...

Zanimljivo koliko ovdje ima objesne djece sa puno predrasuda.Valjda vam roditelji nisu pruzali dovoljno paznje kad ste bili jos mladji pa sad lijecite frustracije ovdje. Da vam navedem jedan primjer iz svoje kupovine u HGSpotu.Dosao sam kupiti graficku karticu u HGSPOT koja je kostala 1600 kn,a ista ta kosta u Linksu 1399 kn. Kad sam vidio da je cijena veca za 200 kn,to sam napomenu prodavacu koji je istog trenutka nazvao centralu i na moje iznenadjenje i kratkog razgovora mi je rekao "Nema nikakvih problema,cijena graficke je sada 1398 kn".Fino izbacio 1398 kn i otisao kuci pjevajuci. Dakle nemojte se bahatiti i popricajte sa ljudima jer imaju direktivu da reagiraju na cijene i napomene kupaca. Naravno,to ne mozete jer prdite iz naslonjaca i ne da vam se ustati

i onda si se probudio

14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

HG SPOT = šrot

Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
Romano kaže...

Dakle nemojte se bahatiti i popricajte sa ljudima jer imaju direktivu da reagiraju na cijene i napomene kupaca. Naravno,to ne mozete jer prdite iz naslonjaca i ne da vam se ustati

Slazem se.. tko pita ne skita..  Nevinašce 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
patch123 kaže...
Romano kaže...

Zanimljivo koliko ovdje ima objesne djece sa puno predrasuda.Valjda vam roditelji nisu pruzali dovoljno paznje kad ste bili jos mladji pa sad lijecite frustracije ovdje. Da vam navedem jedan primjer iz svoje kupovine u HGSpotu.Dosao sam kupiti graficku karticu u HGSPOT koja je kostala 1600 kn,a ista ta kosta u Linksu 1399 kn. Kad sam vidio da je cijena veca za 200 kn,to sam napomenu prodavacu koji je istog trenutka nazvao centralu i na moje iznenadjenje i kratkog razgovora mi je rekao "Nema nikakvih problema,cijena graficke je sada 1398 kn".Fino izbacio 1398 kn i otisao kuci pjevajuci. Dakle nemojte se bahatiti i popricajte sa ljudima jer imaju direktivu da reagiraju na cijene i napomene kupaca. Naravno,to ne mozete jer prdite iz naslonjaca i ne da vam se ustati

i onda si se probudio

To frende! Ostala ti je kuna za Čunga Lunga buble gume!

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
16 godina
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
Romano kaže...

Zanimljivo koliko ovdje ima objesne djece sa puno predrasuda.Valjda vam roditelji nisu pruzali dovoljno paznje kad ste bili jos mladji pa sad lijecite frustracije ovdje. Da vam navedem jedan primjer iz svoje kupovine u HGSpotu.Dosao sam kupiti graficku karticu u HGSPOT koja je kostala 1600 kn,a ista ta kosta u Linksu 1399 kn. Kad sam vidio da je cijena veca za 200 kn,to sam napomenu prodavacu koji je istog trenutka nazvao centralu i na moje iznenadjenje i kratkog razgovora mi je rekao "Nema nikakvih problema,cijena graficke je sada 1398 kn".Fino izbacio 1398 kn i otisao kuci pjevajuci. Dakle nemojte se bahatiti i popricajte sa ljudima jer imaju direktivu da reagiraju na cijene i napomene kupaca. Naravno,to ne mozete jer prdite iz naslonjaca i ne da vam se ustati

Sami sebe yebu sa tim..ja cu rade otic odmah tamo gdje je jeftinije..ali opet ponuda im je KATASTROFA!

addicted to HD :)
14 godina
neaktivan
offline
Loš kvartal za HG Spot

kupio sam u Hgspotu bfg 9800gtx OC2 sa deset godina garancije

znaci jos mi ostalo 8 godina,pitam se da li ce oni toliko pozivit hehehehe

Osmijeh

 

marroncevic
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Loš kvartal za HG Spot
Brkovi kaže...

kupio sam u Hgspotu bfg 9800gtx OC2 sa deset godina garancije

znaci jos mi ostalo 8 godina,pitam se da li ce oni toliko pozivit hehehehe

Osmijeh

 

ako prežive 8 mjeseci dobro je Cool

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice