Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

poruka: 48
|
čitano: 17.284
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
DJ-DAMIR kaže...

Pa ljudi pricaju o onom sto sam ja oduvijek govorio. Nemoze iphone stekati s ono par ikonica na displayu. Tek kad mu dodas naravno preko jailbreaka par thema i par widgeta i jos po nessto tad trza gore od androida. A android to sve ima serijski otkljucano. Samo sam to htio napomenuti tek toliko da moji drugovi androidasi vide da i tak izvikani iphone s ios steka i trza isto kao i android samo ako ga opteretis kao sto su androidi optereceni

 

Sad bih mogao natipkati svoje godine iskustava sto se tice platformi iOSa i Androida (i to vezano zacore OS stuff) ali za ovako zatupljene ljude to nema smisla :/. Android je nekom bolji, bez Androida kao takvog nema iOSa kao takvog (pricam o dobrim stvarima jedne i druge platforme), i obrnuto, naravno. Reci da je Android po subjektivnom misljenju te potrebama nekome bolji, jednostavniji, prirodniji, svakako. Mrziti drugu platformu i bacati krafne, cemu? :/ prakticki ljude tjeras da misle o tebi da nemas para za iPhone i gledas svaku temu ovdje ne bi li "obranio" pred drugima svog Androida, dok se zapravo negdje s njima patis (ne mora tako biti, pricam o dojmu). Morate shvatiti neke razlike, ljudi moji dragi
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Samo bez uvrede molim kolega Damir. Samo zelim mir i kvalitetnu diskusiju! :) inace, sto se tice jailbreaka, probajte Flex, fora je. Takoder za paranoicne preporucam besplatni Netmetter, besplatan je i ima krasan Widget u notification centru :)
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
bistri kaže...
Evo decki, iz prilozenog mozete vidit kolko je u biti to sporo, laggavo, i neoptimizirano! Mafija sused, mafija!!!!

 

 To ti ja pricam, imas par ikona na njemu i hvalis se kako ne steka wow! Zasto mislite zbog cega apple nece widgete integrirati u ios, jer bi mobiteli zapinjali s njima

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2013 11:24 (F1-IVO).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Mojpismonosa kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Dajte ljudi još zanimljivih Cydia aplikacija. MyWii je dobar, ali djubrad za svaki novi iOS traže ponovno lovu. Intelliscreen je isto super, ali isto traže lovu za svaki novi iOS. PdaNet je super i besplatan (donekle).

 

zar nije da jednom licencom pokrivaju do 5 iOS uredaja? :/ samo se moras u svima ulogirat na isti (svoj) Cydiin account, nisam li u pravu?

 

Moguce, ali ja imam samo jedan, svoj mobitel. Nista mi ne vrijede ostale 4 licence.
14 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
djdamir81 kaže...

 Zasto mislite zbog cega apple nece widgete integrirati u ios, jer bi mobiteli zapinjali s njima

Zato jer su ružni.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
djdamir81 kaže...

 To ti ja pricam, imas par ikona na njemu i hvalis se kako ne steka wow!

par ikona???

ti stvarno nisi nikad imao iphone u ruci. covjek ima brdo instaliranih app-ova, a ovo sto ti vidis su folderi.

samo jednu stvar te molim; nabavi (posudi) S3 i iphone4, nakrcaj ih aplikacijama do cepa i promatraj kako se koji ponasa, mozes i snimiti pa staviti filmic ovdje da se svi smijemo.

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Pa nije Installous jedini, tu je i AppCake, vshare, ipastore, hipstore

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Pa nije Installous jedini, tu je i AppCake, vshare, ipastore, hipstore

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
zoki.zlikowski kaže...
Mojpismonosa kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Dajte ljudi još zanimljivih Cydia aplikacija. MyWii je dobar, ali djubrad za svaki novi iOS traže ponovno lovu. Intelliscreen je isto super, ali isto traže lovu za svaki novi iOS. PdaNet je super i besplatan (donekle).

 

zar nije da jednom licencom pokrivaju do 5 iOS uredaja? :/ samo se moras u svima ulogirat na isti (svoj) Cydiin account, nisam li u pravu?

 

Moguce, ali ja imam samo jedan, svoj mobitel. Nista mi ne vrijede ostale 4 licence.

  Pa o cemu ti onda pricas? O.o zalis se da za svaki uredaj traze lovu (a ne traze) i onda kazes da imas samo jedan iOS uredaj....?

 

EDIT: I nisu 4 vec jedna jedina jedinstvena, licenca, s kojom mozes instalirati MyWi na jos 4 uredaja, koji su linkani na tvoj Cydia ID (account)

 

EDIT2: PDANet nije niti otprilike tako mocan kao MyWi, a tek da ne pricam o bluetooth MyWi OnDemand vezi, probajte to (savrseno za iPh s data i iPad WiFi), premocno i prejednostavno, uredaji se sami spajaju kad su blizu (bluetoothom), ne trosi nesto baterije, postavljas samo prvi put (bez obzira koliko ti iskljucivo uredaj, bluetooth, mrdao, respringao) i samo jedna ikonica kraj postotka baterije. Ma bajno! :D

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 14:11 (Mojpismonosa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
sirka666 kaže...
djdamir81 kaže...

  Zasto mislite zbog cega apple nece widgete integrirati u ios, jer bi mobiteli zapinjali s njima

Zato jer su ružni.

  Widgeti ce doci na svoje, vjerujte (bar u notification centar) I ako mogu tako glatko gurat onaj stocks i weather, nema kaj da bi s jos njih 10 stekao

 

NetMetter + Widget, prelijep widget, elegantno, jednostavno :)

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
15 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Jesi li ti siguran da si dobro pročitao post koji komentiraš?

 

Čovjek se ne žali na to da ne može instalirati jedan program na više iOS uređaja (jer mu to očito i ne treba s obzirom da ima samo jedan iPhone), nego da nakon svakog update-a na noviju verziju iOS-a mora ponovo plaćati licencu za jedan te isti program.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
maxym kaže...

Jesi li ti siguran da si dobro pročitao post koji komentiraš?

 

Čovjek se ne žali na to da ne može instalirati jedan program na više iOS uređaja (jer mu to očito i ne treba s obzirom da ima samo jedan iPhone), nego da nakon svakog update-a na noviju verziju iOS-a mora ponovo plaćati licencu za jedan te isti program.

  Iz jednog apija u nesto novije je sasvim druga prica, osim toga placa se nekih par dolara, inace pardon kolegi, moj bed

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Mojpismonosa kaže...
maxym kaže...

Jesi li ti siguran da si dobro pročitao post koji komentiraš?

 

Čovjek se ne žali na to da ne može instalirati jedan program na više iOS uređaja (jer mu to očito i ne treba s obzirom da ima samo jedan iPhone), nego da nakon svakog update-a na noviju verziju iOS-a mora ponovo plaćati licencu za jedan te isti program.

  Iz jednog apija u nesto novije je sasvim druga prica, osim toga placa se nekih par dolara, inace pardon kolegi, moj bed

Slažem se da se plaća samo par dolara, ali aplikacije na App Storeu se ne plaćaju za svaki novi iOS, pa niti par dolara. Cijeli eko sustav je tako postavljen i ovo mi sliči na pljačku, a ne na naplatu održavanja.

15 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Aplikacije na AppStore-u u pravilu ne treba mijenjati od jedne verzije do druge jer one koriste službene API-e koji se ne mijenjaju, dok aplikacije na Cydia-i (pogotovo one koje pružaju mogućnosti koje nisu na raspolaganju u samom iOS-u) uglavnom koriste neslužbene API-e koji mogu mijenjati lokacije (ili funkcionalnost) što zahtjeva prilagodbu programa za svaku verziju iOS-a napose.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
maxym kaže...

Aplikacije na AppStore-u u pravilu ne treba mijenjati od jedne verzije do druge jer one koriste službene API-e koji se ne mijenjaju, dok aplikacije na Cydia-i (pogotovo one koje pružaju mogućnosti koje nisu na raspolaganju u samom iOS-u) uglavnom koriste neslužbene API-e koji mogu mijenjati lokacije (ili funkcionalnost) što zahtjeva prilagodbu programa za svaku verziju iOS-a napose.

Ma i aplikacije stalno trebaš prilagođavati svakom iOS-u, stalno se nešto sitno promijeni, pa moraš podesiti.

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Je, al za Appstore postoji druga caka, pzbiljnije aplikacije ili dobe novu verziju, drugog imena (xyz 2, xyz pro) ili u novijim verzijama traze inapp kupnje za pojedine opcije dostupne samo ovako u prijasnjima, ili nadoplatu zbog updatea istih (ne pricam o istim inapp kupnjama) cest primjer je navigacijsko software i razni pdf, office readeri, a i igre. Ako ti smrdi ne moras kupovat, developerima treba para da rade nesto, oni koji rade za Cydino trziste jednostavno se moraju pomoriti s omjerima 1:50 genuine i piratluka. Da nema toga ne bi ni bilo tako cega. Uvijek postoji besplatna alternativa ako nisi zadovoljan, makar s necim sto nisi htio. ;)
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Mojpismonosa kaže...
Je, al za Appstore postoji druga caka, pzbiljnije aplikacije ili dobe novu verziju, drugog imena (xyz 2, xyz pro) ili u novijim verzijama traze inapp kupnje za pojedine opcije dostupne samo ovako u prijasnjima, ili nadoplatu zbog updatea istih (ne pricam o istim inapp kupnjama) cest primjer je navigacijsko software i razni pdf, office readeri, a i igre. Ako ti smrdi ne moras kupovat, developerima treba para da rade nesto, oni koji rade za Cydino trziste jednostavno se moraju pomoriti s omjerima 1:50 genuine i piratluka. Da nema toga ne bi ni bilo tako cega. Uvijek postoji besplatna alternativa ako nisi zadovoljan, makar s necim sto nisi htio. ;)

 

Nemam navigaciju pa ne znam, ali kod ostalih aplikacija nikad nista ne platim. Zar stvarno navigacije moras platiti svaki put ponovno?
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Ne. Navigacije su obicno specificne po in app pretplatama i slicno. Ugl, point je da mislim da se isplati, i nije neka pljacka, da jest, cak i taj najpoznatiji Intelliborn jedva spaja kraj s krajem, a bome zasluzuju puno vise
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice