Isprobali smo Nokia Lumiu 900

poruka: 84
|
čitano: 10.016
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Nokia Lumiu 900".
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Ja padnem u depresiju kad vidim da se neko fino zabavlja na CES-u, a ja radim neke gluposti na računaru i moram pročitati Anu Karenjinu do početka škole.

Moj PC  
15 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
SaidSikiraX kaže...

Ja padnem u depresiju kad vidim da se neko fino zabavlja na CES-u, a ja radim neke gluposti na računaru i moram pročitati Anu Karenjinu do početka škole.

Probaj se utjesiti da ces tu omiljenu zensku knjigu morati procitati samo jednom i nikad vise {#}

16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Nakon prva dva posta, da se vratimo temi....

 

Bilo bi jako fino da se čelnici Nokie, a nakon promptnih isporuka iste u Americi odobrovolje i Lumiu 900 puste u opticaj i na starom kontinentu, dakle da je osjetimo i mi ovdje u Hrvatskoj..!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
SaidSikiraX kaže...

Ja padnem u depresiju kad vidim da se neko fino zabavlja na CES-u, a ja radim neke gluposti na računaru i moram pročitati Anu Karenjinu do početka škole.

 

vjerujem da je i autor ovog teksta morao prvo raditi neke gluposti na računaru i pročitati Anu Karenjinu i završiti srednju, pa onda fakultet, pa se probiti na poslu da bi sada mogao ići na prestižne sajmove i fino se zabavljati...

 

vjerujem da ce ova nokia biti u dostupna u europi vrlo brzo... jako dobar uredjaj i zanima me kako ce trziste reagirati na njega, odnosno kako ce se pozicionirati uz androfone i ifone. bilo bi lijepo vidjeti nokiu kako opet zari i pali kao prije xD

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 10:56 (Dementor).
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Vrlo je važno da Nokia WP telefone učini zaista dostupnima, a ne samo papirnatim zmajevima za koje svi znaju, ali ih nitko nije vidio.

Moj PC  
10 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Nokia se drži svoje stare taktike: najavi, odgodi pa još odgodi, onda isporuči sjajan hardver s puno sw bugova koji se uglavnom pometu pod tepih. Bez obzira na sve, jedva čekam da je vidim u svojim rukama :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Ako negdje Nokia ima uporište i kupce onda je to Europa,izrazito me nerviraju ovakve odluke da ameri dobiju sve prvi iako zbog tečaja na europljanima(pogotovo banana državicama,poput naše),zarađuju najviše.

U kvalitete Nokinog telefona uopće netreba sumnjat

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900

U Europi nema što reklamirati jer su svugdje, ali u SAD-u praktički ne postoje i moraju raditi na tome.

13 godina
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

4,3 inča ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
U europi i te kako imaju sta reklamirat jer se u it-u na staroj slavi brzo umire, a ljudi trenutno kupuju android i ios, nokija se skoro pa prestala spominjat kad je smartphone u pitanju.
12 godina
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

kako 4.5 incha display, zar nije od 4.3?

 

 

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Egregični kaže...

Nokia se drži svoje stare taktike: najavi, odgodi pa još odgodi, onda isporuči sjajan hardver s puno sw bugova koji se uglavnom pometu pod tepih. Bez obzira na sve, jedva čekam da je vidim u svojim rukama :)

eh sad da wp7 bude pun softwerskih bugova, ipak ovde pricamo o wp7 a ne o symbianu

 

jos kad bi bila lumia 900 u evropi bez LTE sa onakvom baterijom, ah puste li zelje {#}

Had a dream I was king, I woke up still king
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Baš zato je ovakav odnos prema nama maćehinski!

Nema promocija,nema davanja tisuća telefona besplatno,ne trebaju ništa radit osim da nam daju mogućnost kupnje.

Kolko znam Europa je još uvijek brojnija od SAD-a i Canade zajedno,pa prema tome i broj potencijalnih kupaca veći.

I mislim da je Nokia trebala Microfoftu prepustit brigu oko S.Amerike a da se ona bavi Europom i Azijom.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900

stvar je u tome da je europa (nazalost) uglavnom amerikanizirana

ako uspiju u usa, dobar glas ce se lako prenijeti preko medija i web portala

null
15 godina
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Može netko objasniti taj LTE čip?

When all else fails - crowbar the fucker
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Najlakse je rec da je amerikanizirana i da se zato lose prodaje nokija. Razlog je ipak mnogo "opipljiviji" a to je nedostatak konkurentnih proizvoda iz nokijinih pogona. S WP7 ako dobro odigraju mogu ostat relativno jak igrac na sceni, al vratit se i blizu starim uspjesima nemaju apsolutno nikakve sanse. Doduse, vjerojatno nitko nece moci doci do razine na kojoj je nokia bila nekad sta se dominacije na trzistu tice.
16 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
apoteka kaže...

stvar je u tome da je europa (nazalost) uglavnom amerikanizirana

ako uspiju u usa, dobar glas ce se lako prenijeti preko medija i web portala

 Što se tiče Nokie, ona nikad nije bila uspješna u SAD-u zato je pomalo smiješna odluka da počnu prvo u US

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Sve što mogu, što se tiče Lumie, je da čitam ovaj članak, i gledam par slika.{#}

Those types are not "abstract", they are as real as int and float. – Doug McIlroy
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Egregični kaže...
apoteka kaže...

stvar je u tome da je europa (nazalost) uglavnom amerikanizirana

ako uspiju u usa, dobar glas ce se lako prenijeti preko medija i web portala

 Što se tiče Nokie, ona nikad nije bila uspješna u SAD-u zato je pomalo smiješna odluka da počnu prvo u US

bilo bi idealno da pocmu u svim zemljama istovremeno

ali bas zbog toga sto nisu tamo uspjesni bili, moraju napravit veci cirkus

americko trziste nije toliko vazno sto se tice broja prodanih uredaja

nego je vazniji njegov medijski utjecaj. dovoljno je vidjeti koliko se istrazivanja tice samo usa trzista

null
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Egregični kaže...
apoteka kaže...

stvar je u tome da je europa (nazalost) uglavnom amerikanizirana

ako uspiju u usa, dobar glas ce se lako prenijeti preko medija i web portala

 Što se tiče Nokie, ona nikad nije bila uspješna u SAD-u zato je pomalo smiješna odluka da počnu prvo u US

Nisu počeli prvo u US. Prvi modeli (710 i 800) su bili prvo dostupni u Europi, a zatim u USA. Model 900 je prvi došao u USA, a kasnije će u Europu. Malo jednima, malo drugima.

Kod nas nažalost još nema niti jednog :-(

Domagoj
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Da, zaista je taj mobitel podigao najviše prašine {#}

Isto kako se i ova pompozno najavljivana prethodna Lumia uopće ne prodaje.

To je nevjerojatno što je taj Elop napravio od Nokie.

Od giganta koji se činio apsolutno nedodirljiv.

15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Netko je spomenuo da ne želi LTE? Zašto ne? Ja baš hoću LTE Lumiu 900. :)

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

citam gore da su vidjeli citav niz novih pametnih mobitela pa tako i Sony Ericssona... Nije li sad samo Sony?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Tonči kaže...

Netko je spomenuo da ne želi LTE? Zašto ne? Ja baš hoću LTE Lumiu 900. :)

Čovjek  je gore pitao za taj LTE,daj malo pojasni! I dali mi imamo kakve koristi od te mreže(dal je dostupna,ako nije od kad bi trebala)? 

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
roseman kaže...
Tonči kaže...

Netko je spomenuo da ne želi LTE? Zašto ne? Ja baš hoću LTE Lumiu 900. :)

Čovjek  je gore pitao za taj LTE,daj malo pojasni! I dali mi imamo kakve koristi od te mreže(dal je dostupna,ako nije od kad bi trebala)? 

Svi sve znaju, a ispada da niti google ne znaju koristiti.

 

LTE (eng. Long Term Evolution) je, kako mnogi vole reći, mreža 4. generacije. 

LTE, za razliku od  3G mreža, podržava brzine od najmanje 100 mbps u downloadu i 50 mbps u upoladu.  Koliko znam HT je demonstrirao brzinu od cca. 300 mbps u downloadu.  Imali su neku live demonstraciju na temu LTE u suradnji s Kinezima. Kad će biti aktivna mreža, to treba njih pitati :)

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
LTE (eng. Long Term Evolution) je, kako mnogi vole reći, mreža 4. generacije. 

LTE, za razliku od  3G mreža, podržava brzine od najmanje 100 mbps u downloadu i 50 mbps u upoladu.  Koliko znam HT je demonstrirao brzinu od cca. 300 mbps u downloadu.  Imali su neku live demonstraciju na temu LTE u suradnji s Kinezima. Kad će biti aktivna mreža, to treba njih pitati :)

Sorry na off topic ali sam negdje čitao da sad početkom godine dolazi neka američka mreža u hrvatsku koja će prva omogučiti korištenje 4G mreža.

When all else fails - crowbar the fucker
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

LTE nije 4G.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Nokia Lumiu 900
Dachande kaže...

Da, zaista je taj mobitel podigao najviše prašine {#}

Isto kako se i ova pompozno najavljivana prethodna Lumia uopće ne prodaje.

To je nevjerojatno što je taj Elop napravio od Nokie.

Od giganta koji se činio apsolutno nedodirljiv.

Ma nokija je bila u slobodnom padu i prije dolaska elopa, samo s te visine na kojoj je nokia bila se pada jako dugo. Pitanje je sta je bilo najbolje napraviti, ostat na symbianu bi znacio totalni krah i drasticna promjena je bila nuzna, samo s promjenom koju su napravili (postali samo jedan od proizvodjaca mobitela s tudjim os-om) ne mogu ocekivat da ce se priblizit nekdasnjoj velicini. 

Dolazak elopa je bilo zapravo microsoftovo preuzimanje nokije..

15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

Sve odlično osim win P7. {#}

Start screen sa ovim "retard" kockicama je teški šrot.

Dobro to je subjektivan dojam - stvar ukusa. Ali WP7 je teži fail. 

Nokia je trebala koristiti andoid (IMO).

JDM4LFE
 
1 13 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Nokia Lumiu 900

WP7 kao OS svakako nije "fail", daleko od toga. Radi se o vrlo brzom, dobrom sustavu s odličnim alatima za razvoj, najboljom tipkovnicom na tržištu (iOS vs. Android) i finim sučeljem te svakako ugodnijim okruženjem od "nazubljenog" Androida koji je strašno fragmentiran.

 

Što se LTE-a tiče, koristio sam T-Mobile LTE 6 mjeseci, a isti je najavljen za komercijalu ove godine (bez datuma). Sam LTE jest tehnički nije ITU-R 4G, ali svakako je daleko iznad onoga što imamo kao 3G i po performansama i po kvaliteti i slobodno se može takvom tehnologijom smatrati. LTE podrška u Nokiji Lumiji 900 je važna, jer će (ako se podržava naša inačica, a vjerojatno hoće u EU izdanju) tehnologija biti dostupna. Ako bude imlementirana kako treba (da zadovolji kapacitete na očekivanoj razini) bit će vrlo trajno i dobro rješenje za pristup Internetu.

 

Moj PC  
7 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice