HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

poruka: 403
|
čitano: 78.191
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Legend i Desire u Hrvatskoj".
16 godina
neaktivan
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Kupio sam jučer Desire, i stvarno sam oduševljen, inače sam imao kramu od mobitela (V640i), ovo je kvantni skok ljudi moji, aplikacije su super, sve radi vrlo brzo,odziv je savrsen, ekran je par excelence, jedina mana je vec vidim baterija, oko dan i pol...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Ne kupio u VIPU , ne vidim razlo da bi se ti trebao ljutit što ja smatram da je mobitel krš. Šta bi trebo reći da je dobar a on riknuo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Strontium kaže...

Kupio sam jučer Desire, i stvarno sam oduševljen, inače sam imao kramu od mobitela (V640i), ovo je kvantni skok ljudi moji, aplikacije su super, sve radi vrlo brzo,odziv je savrsen, ekran je par excelence, jedina mana je vec vidim baterija, oko dan i pol...

 

dobar si xD meni je svaki dan nakon 12 sati na punjacu :D

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
15 godina
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Keiichi kaže...

dobar si xD meni je svaki dan nakon 12 sati na punjacu :D

Hah, meni je rekord da sam ga tri puta u jednom danu punioBelji se To je bilo kad sam taj dan bio bez kompa i bio sam kući pa sam sav posao sa desktopa svalio na brižni mobitelNevinašce Meni bi trebala baterija od prijenosnika da mob izdrži cijeli danCool Ali za normalno korištenje jednom do dvaput na dan ga spajam na mrežu.

16 godina
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Meni je Legend u pocetku jedva dan drzao. Danas evo treci dan, imam jos cca 30% baterije uz istu uporabu kao i prije.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
tnakir kaže...

Meni je Legend u pocetku jedva dan drzao. Danas evo treci dan, imam jos cca 30% baterije uz istu uporabu kao i prije.

To ga nosis okolo u standbyu da ga pokazujes ha? :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Ja sam nasao jedan prog koji mi je znacajno produzio vijek baterije jer mi gasi gprs kad se zakljuca ekran i pali ga kad ga otkljucam. Prog se zove juicedefender.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
logic kaže...

Ja sam nasao jedan prog koji mi je znacajno produzio vijek baterije jer mi gasi gprs kad se zakljuca ekran i pali ga kad ga otkljucam. Prog se zove juicedefender.

Zanimljivo. Ja sam prije na ajfonu rucno gasio i palio 3G, a vjerujem da se moze i napravit brzo neki widget s kojim mozes to radit i na Androidu.

16 godina
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
infinityzg kaže...
tnakir kaže...

Meni je Legend u pocetku jedva dan drzao. Danas evo treci dan, imam jos cca 30% baterije uz istu uporabu kao i prije.

To ga nosis okolo u standbyu da ga pokazujes ha? :D

Pa ne :)

 

pricam na mob, mailovi mi se skidaju svakih pola sata, 3G ukljucen, network isto? Normalno koristenje.

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
tnakir kaže...
infinityzg kaže...
tnakir kaže...

Meni je Legend u pocetku jedva dan drzao. Danas evo treci dan, imam jos cca 30% baterije uz istu uporabu kao i prije.

To ga nosis okolo u standbyu da ga pokazujes ha? :D

Pa ne :)

 

pricam na mob, mailovi mi se skidaju svakih pola sata, 3G ukljucen, network isto? Normalno koristenje.

Ma moguce je... samo meni nije nikad mislim duze od dva dana sljakalo... ali ja svasta nacrckam.. :D

15 godina
neaktivan
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Zgodna stvar za Android...Osmijeh

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
infinityzg kaže...
logic kaže...

Ja sam nasao jedan prog koji mi je znacajno produzio vijek baterije jer mi gasi gprs kad se zakljuca ekran i pali ga kad ga otkljucam. Prog se zove juicedefender.

Zanimljivo. Ja sam prije na ajfonu rucno gasio i palio 3G, a vjerujem da se moze i napravit brzo neki widget s kojim mozes to radit i na Androidu.

Imam widget ali ovaj prog to radi automatski plus sto mozes podesiti recimo da ti svakih pola sata upali na minut ili koliko hoces. Mozes dosta toga pdoesiti i primijetio sam znacajno poboljsanje tajanja baterije. SE X10 je u pitanju.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
logic kaže...
infinityzg kaže...
logic kaže...

Ja sam nasao jedan prog koji mi je znacajno produzio vijek baterije jer mi gasi gprs kad se zakljuca ekran i pali ga kad ga otkljucam. Prog se zove juicedefender.

Zanimljivo. Ja sam prije na ajfonu rucno gasio i palio 3G, a vjerujem da se moze i napravit brzo neki widget s kojim mozes to radit i na Androidu.

Imam widget ali ovaj prog to radi automatski plus sto mozes podesiti recimo da ti svakih pola sata upali na minut ili koliko hoces. Mozes dosta toga pdoesiti i primijetio sam znacajno poboljsanje tajanja baterije. SE X10 je u pitanju.

Ajd bas cu isprobat :) Zanimljivo.

14 godina
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Šef kaže...

Zgodna stvar za Android...Osmijeh

aaa carski !!!

get doooooown !!!!
16 godina
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Jel kome od vas dostupan upgrade na FroYo?

 

Danas bi trebao izaci za Desire

 

EDIT: Izgleda da bi trebao izaci kroz 2 tjedna za Desire i Legend.

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 9:07 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Bas sam se nadao da ce danas doci froyo,hmm daj izvor da ce doci kroz dva tjedna.
Steam: CRO Hellboy
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
tnakir kaže...

Jel kome od vas dostupan upgrade na FroYo?

 

Danas bi trebao izaci za Desire

 

EDIT: Izgleda da bi trebao izaci kroz 2 tjedna za Desire i Legend.

Ja ga imam vec skoro mjesec dana.. ali da, to je port sa N1 ;)

16 godina
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Na legendu ne mogu portat

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Evo danas dobih da updejtam sys al nisam siguran jel to froyo il ne xD nemam wi fi u blizini pa sam odbio update :D aj neko ko ima desire javi o kakom je updejtu rijec :D
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
Keiichi kaže...
Evo danas dobih da updejtam sys al nisam siguran jel to froyo il ne xD nemam wi fi u blizini pa sam odbio update :D aj neko ko ima desire javi o kakom je updejtu rijec :D

Sve dok ti u SOFTWARE VERSION nece stajat 2.2, nemas Froyo :D Simple as that.

16 godina
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Nece jos Froyo tako brzo vani za Desire i Legend :(

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

ljudi kako ste namjestili juicedefender, ja nista ne kuzim taj program :D skinuo sam ga sa marketa ali ne znam kako napraviti da mi pali 3g samo kad ga koristim

 

baterija mi je uzas, traje 8,9 sati...ocito moram ugasiti nesto. wifi i bluetooth i gps mi je ugaseno, a osvjetljenje mi je na minimalno

 

dajte neki savjet kako da produljim bateriju na desire

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
donsale98 kaže...

ljudi kako ste namjestili juicedefender, ja nista ne kuzim taj program :D skinuo sam ga sa marketa ali ne znam kako napraviti da mi pali 3g samo kad ga koristim

 

baterija mi je uzas, traje 8,9 sati...ocito moram ugasiti nesto. wifi i bluetooth i gps mi je ugaseno, a osvjetljenje mi je na minimalno

 

dajte neki savjet kako da produljim bateriju na desire

Ja ga pustim da se on sam iskonfigurira i ukljucim ga. To je to.. po njegovim indicijama, navodno mi baterija traje sad dvostruko duze :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Pa stavi widget na desktop za WI FI, 3G, bluetooth i sve ostao sto zelis. Barem toga ima more na marketu.

:)
13 godina
neaktivan
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

jos jedno pitanje, pa dobrovoljci nek odgovore ako znaju.

 

kad se spajam na net, mislim da mi ne pali 3g, ne kuzim zasto. treba mu barem 15 sekundi da pokrene stranice a gore desno u kutu mi pise "h" i strelice gore dolje. Samo sam jednom vidio da mi je pisalo umjesto H, 3g gore u kutu, kako da to rjesim? neko pametni mi je napisao da "h" znaci i da 3g radi, ali to nije istina.

 

hvala jos jednom.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Ti si dobar. Meni se nekad pali samo g ;)

:)
15 godina
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
donsale98 kaže...

jos jedno pitanje, pa dobrovoljci nek odgovore ako znaju.

 

kad se spajam na net, mislim da mi ne pali 3g, ne kuzim zasto. treba mu barem 15 sekundi da pokrene stranice a gore desno u kutu mi pise "h" i strelice gore dolje. Samo sam jednom vidio da mi je pisalo umjesto H, 3g gore u kutu, kako da to rjesim? neko pametni mi je napisao da "h" znaci i da 3g radi, ali to nije istina.

 

hvala jos jednom.

 

 

 

To H ti je za HSDPA što znači:

HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access)

An upgrade for UMTS networks that doubles network capacity and increases download data speeds by five times or more.
The service was initially deployed at 1.8 Mbps but upgrades to the networks and new user devices led to increased rates of 3.6 Mbps, followed by 7.2 Mbps.
HSDPA only handles the downlink while the uplink is handled by a related technology called HSUPA. The combination of both technologies is usually called HSPA.

13 godina
protjeran
offline
HTC Legend i Desire u Hrvatskoj

Dobro, pa kaj se to ne izvadi iz kutije i počneš normalno raditi i koristiti. Pa od 400 komentara na ovom forumu, 200 se plače što ga nemaju a 200 rida što ga imaju!

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Legend i Desire u Hrvatskoj
donsale98 kaže...

jos jedno pitanje, pa dobrovoljci nek odgovore ako znaju.

 

kad se spajam na net, mislim da mi ne pali 3g, ne kuzim zasto. treba mu barem 15 sekundi da pokrene stranice a gore desno u kutu mi pise "h" i strelice gore dolje. Samo sam jednom vidio da mi je pisalo umjesto H, 3g gore u kutu, kako da to rjesim? neko pametni mi je napisao da "h" znaci i da 3g radi, ali to nije istina.

 

hvala jos jednom.

 

 

 

Eh sad.. jel' tebe muci to kaj umjesto H imas 3G ili? Jer H je najbolje.. to je najbrza veza.. iza njega je 3G pa GPRS/EDGE. Uglavnom, probaj vidjet APN postavke da nemas mozda proxy nastelan..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice