HGspot uvodi osobne savjetnike

poruka: 343
|
čitano: 73.764
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot uvodi osobne savjetnike".
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

kapitalizam u svom najboljem obliku :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Sve ovo super zvuči na papiru, ali ta firma nije bez vraga godinama zvana HG-Šrot! Bojim se da mi Hrvati imamo dobre poslovne ideje, ali padamo na samoj realizaciji - bojim se da će tako biti i u ovom slučaju.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Hahahaha. Donose robu...

Odmah se sjetim kada sam kupio svojevremeno original c42 tintu i cekao ju 2 sata, da bi mi dosli i rekli da ju ne mogu pronaci (i to jos i ovi na blagajni nisu vjerovali ovima u skladistu), ali, ako zelim da ce mi pokusati pronaci zamjensku.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ni ovo ih nece spasit. Bar dok god ne snize cijene.

I'm going woo woo
 
20 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ako sam dobro skužio ja naprimjer dođem tamo i  meni osobni savjetnik složi konfiguraciju. Koliko imaju obrazovane radnike tamo ne vjerujem da  bi mi mogli složit konfiguraciju kao na bugovom forumu.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 20:17 (vedrann).
 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike

LOL odma trcim u HG spot po osobnog savijetnika koji ce me savjetovat da platim graficku karticu 1000kn skuplje jer eto on ima iPad...

15 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Treba tamo poslat nekog iz Bug-a i napisat članak o tome kako osobni savjetnik savjetuje.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Može li netko od 'vas' iz Zg-a provjerit kakve bi oni konfiguracije složili i 'tako to'? Da vidimo kako to oni rade... :)
(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
15 godina
protjeran
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Šef kaže...
Može li netko od 'vas' iz Zg-a provjerit kakve bi oni konfiguracije složili i 'tako to'? Da vidimo kako to oni rade... :)

hehe bas bi ih mogo otic tam malo zajebavat i pravit se pametan  

jako me zanima kakve bi oni konfe slozili

metal
15 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Jeko dobro zamisljeno za ljude koji ne znaju puno u racunalima :) Jos nek im naplate na izlasku tu kavu sto popiju Cool i valjda ce ti osobni savjetnici znati ponesto :D jer zadnji put kad sam bio u GH spotu i trazio usb flash drive zenska me gledala cudno sve dok joj kolega nije pomogao  Cool

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ako ne rade na proviziju, moglo bi biti OK.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

E bas me zanima kako ce to izgledati u praksi.

 

Inace, vecina prodavaca je uvijek u nekim krajnostima - ili su potpuno nezainteresirani i nis ne kuze, ili su gnjavatori koji ti se priljepe odmah cim udjes u ducan i ne pustaju te da na miru razgledas robu. Prava stvar bi bila naci kvalitetne kadrove i educirati ih da budu na pola puta od toga, istovremeno strucni, ali i nenametljivi dok ih kupac ne pozove. To je sve sto mi treba, a ovi osobni savjetnici su po mojem skromnom misljenju tek drkica...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 20:46 (Doom Marine).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Keiichi kaže...

Jeko dobro zamisljeno za ljude koji ne znaju puno u racunalima :) Jos nek im naplate na izlasku tu kavu sto popiju Cool i valjda ce ti osobni savjetnici znati ponesto :D jer zadnji put kad sam bio u GH spotu i trazio usb flash drive zenska me gledala cudno sve dok joj kolega nije pomogao  Cool

hahaha,sad si me sijetio,tako sam i ja bio jednom u hg-iću,tražim ventilatore od 120mm,ovaj konta nešto i bleji u monitor,nakon par sekundi kaže da nema,tada sam pitao dali ima termalne paste,ovaj opet kaže nema,taman sam se spremao pitati kada bi mogli dobit,kad ovaj mene upita: a ventove od 120mm za kućište(neznam na koje je on ventove mislio pola sata,možda onaj sobni xD) i ništa,ja mu kažem da za kućište,ovaj opet veli nema...jedino šta uvijek imaju su beplatni letci/prospekti od kojih sam napravio avionćek   = )

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 20:53 (1BIT).
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Doom Marine kaže...

Prava stvar bi bila naci kvalitetne kadrove i educirati ih da budu na pola puta od toga, istovremeno strucni, ali i nenametljivi dok ih kupac ne pozove. To je sve sto mi treba, a ovi osobni savjetnici su po mojem skromnom misljenju tek drkica...

  I sve to uz još niže cijene, besplatnu masažu i prijevoz limuzinom do i natrag.

 

 

Problem s Hrvatima je što bi oni svašta, a ništa ne bi platili.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Uskoro HG Spot nočni bar: Striptizete na šipkama (s ipad-om naravno) uzimaju naruđbe dok vi lagano ispijate viski s ledom. Kupite što želite , one vam donesu robu i bespaltni lap dance. Cool

Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ja bi reko da je samo pitanje vremena kada će se Ana Matić ili kako se već zove trenutni HG SPOT  PR-ovac uključiti u ovu temu i početi nas masirati rarnoraznim fatamoraganama.

Ja idem odmah jer imaju ajped, ja ću ih tražit da mi otvore site u flash-u da vidim kako radi

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Pa to je super što ima netko iz HGspota da bi se javio, puno bolje nego da mi 'vičemo u vitar'. Ovako bar možemo nekome iz tvrtke reći što valja, a što ne pa će onda on/a to (nadam se) prenijeti upravi.
Dakle: Ana, javi se
(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
16 godina
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Šef kaže...
Pa to je super što ima netko iz HGspota da bi se javio, puno bolje nego da mi 'vičemo u vitar'. Ovako bar možemo nekome iz tvrtke reći što valja, a što ne pa će onda on/a to (nadam se) prenijeti upravi.
Dakle: Ana, javi se

Zar nismo to već radili na onoj drugoj temi?

 

Loš kvartal za HG spot

 

pa nikakve koristi od toga

 

Da li tko prati HG na facebooku?

http://www.facebook.com/pages/HGSPOT/295543090422

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 21:43 (Exploder).
16 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Uh što se trzaju, što ne prihvate da su propali.

Razmišljaju kao taxisti, malo zarađujemo, ajmo dignit cijene.

A i nema ih na nabava.net (valjda od srama ne daju prikazati cijene), a to je kao da ne postoje.

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

to može fascinirat samo najniži sloj kupca koji su došli po 10 dvd-a i usb kabel... samo se troši dok se ima, budu podjelili ajpedove stečajnom upravitelju kad svrati :)

The things you own end up owning you.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

hg šrot bio i hg šrot če ostati

pogotovo u čakovcu :)

najviše reklamacija, a čekao si i po 6mj

a ekipa sa vemila nije niti pitala šta je bilo, imas garanciju, ok..

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

nema tu sreće sve dok imaju cjene veče od linksa

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

LoL

Još malo pa će uvest i masažu nogu  depiliranje bikini zone.

Avatar...ready....clear a path
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
superJozo kaže...

nema tu sreće sve dok imaju cjene veče od linksa

Kad si več spomenuo links i oni su počeli bezobrazno dizat cjene u nebesa.

Jedna GTX470 kod njih dođe 3300kn.

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
microman kaže...
superJozo kaže...

nema tu sreće sve dok imaju cjene veče od linksa

Kad si več spomenuo links i oni su počeli bezobrazno dizat cjene u nebesa.

Jedna GTX470 kod njih dođe 3300kn.

haha zato ja lijepo sutra u adm po headset i napajanje , i uštedim barem 200 kn

14 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
paintb0x kaže...

 I sve to uz još niže cijene, besplatnu masažu i prijevoz limuzinom do i natrag.

 

Problem s Hrvatima je što bi oni svašta, a ništa ne bi platili.

 

Nize cijene, hvala na pitanju, bile bi sasvim dovoljne.

 

Sto se Hrvata tice, a i svih ostalih naroda i narodnosti, oni koji ce kupovati u HG Spotu sasvim ce sigurno platiti i cijenu ovih osobnih savjetnika. U to budi uvjeren.

16 godina
protjeran
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ajd nek netko ode tamo i naravi se glup, da kao nema pojma uopće o kompjuterijma, i samo nek ponavlja da bi htio igrat igrice na tankom ekranu.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

HG-Spot se trudi (valjda).

Ali kod njih ću otići tek kad budu imali niže cijene i malo bolje sređenu web stranicu.

 

I još nešto, npr. slažeš neku hard-core gaming konfiguraciju, a tamo sve ljubičasto.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 23:52 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
vedrann kaže...

Ako sam dobro skužio ja naprimjer dođem tamo i  meni osobni savjetnik složi konfiguraciju. Koliko imaju obrazovane radnike tamo ne vjerujem da  bi mi mogli složit konfiguraciju kao na bugovom forumu.

Ja definitivno vise vjerujem deckima sa foruma... Ako njih 10 kaze da je nesto ok onda je to ok!

I'm going woo woo
15 godina
odjavljen
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ok, nakon sto smo sve to lijepo ispljuvali.

Nego, mene jedno zanima. Jesu oni igdje raspisali natjecaj za iste ?!?!

 

Ili se drze kao i banke, pa da ti na isto dodje osobni bankar kao i onaj za pultom...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice