HGspot uvodi osobne savjetnike

poruka: 343
|
čitano: 74.031
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot uvodi osobne savjetnike".
14 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
microman kaže...

Vrlo jednostavno odeš drugdije gdi imaju: ADM,LINKS,PROTIS?.

 

Pa ja ni ne kupujem u HG Spotu, samo sam komentirao teoretsku situaciju kupac-neznalica koji si ti potegnuo (dajući ti kontra-primjer).

 

BTW, da ne bi bilo zabune: niti ne namjeravam kupiti nešto u HG Spotu nakon silnih priča "iz prve ruke" (kolege koji nemaju razloga lagati o osobnim iskustvima s HG Spotom), ali i onog što su ljudi napisali u ovoj temi. Ne mogu niti želim komentirati njihove prodavače i opremljenost, ali vidim na što im liči web, cijene i kako im izgleda marketinška kampanja/e.

 

Pametnom sasvim dovoljno da ih zaobiđe u širokom luku (čemu gubiti živce i novac?).

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 17:57 (vlad0).
14 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Ja stvarno ne znam ducan kojeg sam prekrizio zauvijek. Mozda da je na drugom kraju grada i da stvarno nemam potrebe ici tamo, ali ne sjecam se da imam takvu mrznju kakvu ovdje vidim prema iti jednom ducanu. Ako jedan ima nesto, a drugi nema idem tamo, ako drugi ima, idem tamo. Ako je razlika izmedju ducana u susjedstvu 30 kn u odnosu na onog na drugom kraju grada idem u susjedni i amen. Stvarno ne kuzim kakvo je to cicijasenje na forumu. Imate li vi stvarno toliko slobodnog vremena da vam se toliko da muciti za 50 kn? Nemojte sad vaditi cijene sa razlikama 200-300 kn, niti ja za 200-300 kn ne kupujem u susjedstvu, ali da je razlika 200-300 kn onda se to radi o necemu sta kupujem jednom godisnje ili rjeđe (TV?, laptop?) i ne radim oko toga takvu priču.

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
facewithascar kaže...

Ja stvarno ne znam ducan kojeg sam prekrizio zauvijek. Mozda da je na drugom kraju grada i da stvarno nemam potrebe ici tamo, ali ne sjecam se da imam takvu mrznju kakvu ovdje vidim prema iti jednom ducanu. Ako jedan ima nesto, a drugi nema idem tamo, ako drugi ima, idem tamo. Ako je razlika izmedju ducana u susjedstvu 30 kn u odnosu na onog na drugom kraju grada idem u susjedni i amen. Stvarno ne kuzim kakvo je to cicijasenje na forumu. Imate li vi stvarno toliko slobodnog vremena da vam se toliko da muciti za 50 kn? Nemojte sad vaditi cijene sa razlikama 200-300 kn, niti ja za 200-300 kn ne kupujem u susjedstvu, ali da je razlika 200-300 kn onda se to radi o necemu sta kupujem jednom godisnje ili rjeđe (TV?, laptop?) i ne radim oko toga takvu priču.

1. sta to znaci "drugi kraj grada" jer u Rijeci je to oko 10 km ( 5 min autom) sta mi se definitivno isplati... popijem pivce i manje nervozan i dodem na isto, ali bez ili sa pivom je bitno...

2. Nije bit "takve price" oko 200-300 kuna, vec ti kupujes jednom godisnje, ja kupujem triput, Pero kupuje dvaput i tih 200-300 kuna se nakupi na nekvalitetnoj usluzi i ostalo...

Kad odes u restoran postoje isto 200-300 kuna skuplji sa istim meniem, ali vjerojatno platis (pogled, poziciju, kvalitetu jela, uslugu itd itd) dok u HG spotu za tih 200-300 kn dobijes neinformiranog prodavaca (ma sta god rekli on MORA znati i razumjeti se u tehniku- ne prodaje olovke), dobijes neljubaznost a na svaku promjenu misljenja ili 2 pitanja "vise" dobijes kolutanje ocima u stilu "ODJ"...

 

CICIJASENJE NA FORUMU je zbog toga sta su se u temu poceli javljati PR "strucnjaci" HG spota koji su poceli ljudima, koji imaju i preko 20 godina iskustva, prodavat price o nekim promjenama i ostalo, kao da slusas losiju kopiju Jadranke Kosor...

i na svaku kritiku, ona i dalje po svom, kao i onaj spomenuti trgovac sa "ODJ" pogledom...

 

potpis :D
15 godina
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

- HG-Spot je trgovina (tj. žele biti trgovina..).

- Osnova trgovine je da ima robu.

- Osnosvno svosjtvo robe je cijena.

 

HG-Spot nema ništa od navedenog. (kraj - . )

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
Hacker-ri kaže...
facewithascar kaže...

Ja stvarno ne znam ducan kojeg sam prekrizio zauvijek. Mozda da je na drugom kraju grada i da stvarno nemam potrebe ici tamo, ali ne sjecam se da imam takvu mrznju kakvu ovdje vidim prema iti jednom ducanu. Ako jedan ima nesto, a drugi nema idem tamo, ako drugi ima, idem tamo. Ako je razlika izmedju ducana u susjedstvu 30 kn u odnosu na onog na drugom kraju grada idem u susjedni i amen. Stvarno ne kuzim kakvo je to cicijasenje na forumu. Imate li vi stvarno toliko slobodnog vremena da vam se toliko da muciti za 50 kn? Nemojte sad vaditi cijene sa razlikama 200-300 kn, niti ja za 200-300 kn ne kupujem u susjedstvu, ali da je razlika 200-300 kn onda se to radi o necemu sta kupujem jednom godisnje ili rjeđe (TV?, laptop?) i ne radim oko toga takvu priču.

1. sta to znaci "drugi kraj grada" jer u Rijeci je to oko 10 km ( 5 min autom) sta mi se definitivno isplati... popijem pivce i manje nervozan i dodem na isto, ali bez ili sa pivom je bitno...

2. Nije bit "takve price" oko 200-300 kuna, vec ti kupujes jednom godisnje, ja kupujem triput, Pero kupuje dvaput i tih 200-300 kuna se nakupi na nekvalitetnoj usluzi i ostalo...

Kad odes u restoran postoje isto 200-300 kuna skuplji sa istim meniem, ali vjerojatno platis (pogled, poziciju, kvalitetu jela, uslugu itd itd) dok u HG spotu za tih 200-300 kn dobijes neinformiranog prodavaca (ma sta god rekli on MORA znati i razumjeti se u tehniku- ne prodaje olovke), dobijes neljubaznost a na svaku promjenu misljenja ili 2 pitanja "vise" dobijes kolutanje ocima u stilu "ODJ"...

 

CICIJASENJE NA FORUMU je zbog toga sta su se u temu poceli javljati PR "strucnjaci" HG spota koji su poceli ljudima, koji imaju i preko 20 godina iskustva, prodavat price o nekim promjenama i ostalo, kao da slusas losiju kopiju Jadranke Kosor...

i na svaku kritiku, ona i dalje po svom, kao i onaj spomenuti trgovac sa "ODJ" pogledom...

 

1. Ja ne bih isao na drugi kraj za 50 kn. Imam zanimljivijih mjesta od voznje kroz grad. Ali, eto, svakom po zasluzi.

2. I da je tri put godisnje, nije mi to zivot da bih stvarao mrznju - ljubav prema necem.

3. Ti kupnju uspredjujes sa restoranom? Ti si stvarno puk'o.

 

Samo ti cicijasi, ustedit ces 50 kn koje ces potrositi na benzin, a tvoj radni sat ocito ne vrijedi nista, pa nitko nece nista niti izgubiti.

16 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

HGSPOT iphone app...

iskreno me iznenadio onaj sex pose LOGO hgspota, jer ima 2 ista takva u appu sex pose ili slicno :D

 

dobra aplikacija sa proizvodima i novostima, ali ne stignete 5 minuta bit na njoj da se ne srusi, tj jos je nestabilna ali PLUS !

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike

HG-Spot iPhone app je jedan od najgorih proizvoda koji su se ikada naselili u AppStore. Strašno. Source pobrisati i sve iznova!

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
naxeem kaže...

HG-Spot iPhone app je jedan od najgorih proizvoda koji su se ikada naselili u AppStore. Strašno. Source pobrisati i sve iznova!

iako nisam poboznik Srota, ovo je najgluplji komentar koji sam uspio procitati...

pljuvanje po necemu bi trebali biti puni (kritika, misljenja o poboljsanju, opce misljenje i korisnost) a ne samo TREBA POBRISAT...

sta nevalja

sta bi promjenio

sta bi dodao

 

najlakse je pljunut i otic

 

forum inace sluzi za pomoc drugima, pa ako i ne zelis pomoc toj "odlicnoj" firmi, ima puno iphone developera koji cijene misljenje pa mozda nadu neku tvoju zamjerku u nekim svojim aplikacijama

potpis :D
15 godina
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
naxeem kaže...

HG-Spot iPhone app je jedan od najgorih proizvoda koji su se ikada naselili u AppStore. Strašno. Source pobrisati i sve iznova!

A da im ti napraviš novu aplikaciju i prodaš?

ako si takav genijalac, bar onda napravi nešto korisno, nemoj samo pljuvati po njima....

15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
naxeem kaže...

HG-Spot iPhone app je jedan od najgorih proizvoda koji su se ikada naselili u AppStore. Strašno. Source pobrisati i sve iznova!

  slazem se... evo 2 moja zaposlenika ce im za cca 10 dana napraviti bolji za sumu od 2000 eura + 200 eura mjesecno za odrzavanje koda i potrebne updejte... :)

In Control
16 godina
neaktivan
offline
HGspot uvodi osobne savjetnike

Vaše litanje gluposti na moj komentar ne mijenja činjenicu da je aplikacija smeće. Dakle: spora je, trzava i ruši se. Loše isprogramirana.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
naxeem kaže...

Vaše litanje gluposti na moj komentar ne mijenja činjenicu da je aplikacija smeće. Dakle: spora je, trzava i ruši se. Loše isprogramirana.

Tek u ovom komentaru vidim razlog tvog prijasnjeg komentara... o tome smo pricali...

 

i to su vjerojatno programirali savjetnici sa ipadom...

pa zato ih i placaju...

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot uvodi osobne savjetnike
naxeem kaže...

Vaše litanje gluposti na moj komentar ne mijenja činjenicu da je aplikacija smeće. Dakle: spora je, trzava i ruši se. Loše isprogramirana.

  slazem se... isprobao sam je i ja... stvarno mi dodje da im posaljem ponudu na mejl... mislim da cu to sutra ujutro i uciniti... baš me zanima hoce odgovoriti uopce... imam 2 object c programera koja ovo mogu komotno 3 puta bolje napraviti...

In Control
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice