Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na

poruka: 4
|
čitano: 1.186
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na".
16 godina
offline
Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na

Nema javnog WiFi-a nego samo u velikim hotelskim lancima. Cijena je 6.5 eura za turiste (60 minuta) i dobije se Etecsa papirnata kartica na kojoj je username/password ispod scratch folije. Smijesno je sto je upload oko 1Mbps a download 0.2 Mbps :) Bitno da se mogu poslati slike hehe. U 3 tjedna sam potrosio valjda 60eur na inernet jer tih 60 minuta brzo prodje uz cesta pucanja veze, pa ponovo unosis password, pa je to sve sporo...

Skupi se toga... Skupi se toga...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na

Ja sam prije godinu i pol bio na Kubi 16 dana i moram priznat da sam uzivao bez interneta... Bilo je par hotela gdje si mogao izaci na net preko njihovih kompova (dakle, nije bilo AP-ova) ali je net bio skup ko vrag.

 

U par kuca gdje smo odsjeli, vlasnici su imali dialup pristup netu, skupo ko vrag (mislim, ako se dobro sjecam, da je 30 sati mjesecno nekakvih 250kn sto je za njihove prilike ogroman novac), ali ga Kubanci svakako koriste jer preko njega checkiraju rezervacije preko Facebooka, Booking.coma i slicno...

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na

čitaj: "Google želi Americi proširiti tržište za uvaljivanje nepotrebnosti." 

 

(svi koji su se poveselili kako to čini iz "humanitarnih razloga", opako su se zajebali.)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Google želi omogućiti jeftiniji i brži Internet na

zanimljivo kako se američke kompanije natječu tko će dati "besplatni" internet stanovnicima pojedinih država, prvo facebook u Indiji, ali su ih Indijci nogirali, sad bi Google na Kubu... sve neki dobrotvori samo treba se zapitati što to facebook i google imaju od toga ako sav internet promet ide preko njihove usluge 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice