Dyson tuži Samsung zbog usisivača

poruka: 13
|
čitano: 5.709
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dyson tuži Samsung zbog usisivača".
15 godina
odjavljen
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

ovi ne da neznaju napraviti gadget da ga ne iskopiraju, nego ne znaju ni usisivač napraviti {#}

Moj PC  
6 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Ne znam jesu li kopirali to ćemo tek vidjeti. Ali ako jesu bezveze i glup potez jer su im usisavači stvarno vrhunski!

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Vrh debilizma.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Ili taj ususivač ima senzore i servo koji mjenja smjer kretanja ili su se ugledali na Jabuku.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Više informatika nije bitna. Samo kompanije, sudovi i patenti. Zašto članak o usisavaču?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dyson tuži Samsung zbog usisivača
logik kaže...

Ne znam jesu li kopirali to ćemo tek vidjeti. Ali ako jesu bezveze i glup potez jer su im usisavači stvarno vrhunski!

Da, stvarno ne znamo. Pogledamo slike koje su priložene i pomislimo da je možda fotograf dva puta fotografirao isti uređaj. Sa Samsung satom smo vidjeli limite njihovog dizajna.

16 godina
offline
Re: Dyson tuži Samsung zbog usisivača
Ako odete u Mediamarkt mozete vidjeti da svi usisavaci izgledaju isto. Dyson, Dirtdevil, AEG, Rowenta, Philips itd.
Jedina razlika je kaj ovi pederi iz Dysona svoj usisavac prodaju po 400 eura dok su ostali po 100.

Zoki ovo nije tuzba za dizajn jer Dyson tuzi radi tehnologije.
12 godina
protjeran
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Samsung nekoga kopirao? Nemoguce!

 

P.S.

Koju verziju Androida koristi ovaj Samsungov usisivac? Ako je na JB mozda si ubodem jedan.

 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dyson tuži Samsung zbog usisivača
zoki.zlikowski kaže...
logik kaže...

Ne znam jesu li kopirali to ćemo tek vidjeti. Ali ako jesu bezveze i glup potez jer su im usisavači stvarno vrhunski!

Da, stvarno ne znamo. Pogledamo slike koje su priložene i pomislimo da je možda fotograf dva puta fotografirao isti uređaj. Sa Samsung satom smo vidjeli limite njihovog dizajna.

 

ista prica kao i sa tabletima.. na sudjenju za kradju dizajna koje je pokrenuo apple protiv njih, samsungovi branitelji nisu bili u stanju sa tri metra prepoznati koji je od dva tableta ipad a koji samsung galaxy nestonesto.. :D
16 godina
offline
Re: Dyson tuži Samsung zbog usisivača
Apple trolovi odite smrdit na neki drugi discussion jer ocito niste u stanju procitat obican clanak.

Tuzba je radi funkcionalnosti uredaja a ne izgleda, isto tako da neki put izadete iz kuce mozda bi vidi da su svi usisavaci na trzistu istog izgleda i da se tu nema kaj posebno za napravit.
12 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Naravno da nisu skužili Apple trolovi jer oni ne znaju da uređaji imaju funkcionalnost ili da uopće rade na struju. Oni znaju da uređaji izgledaju fora i moćno (i zlatno ;)) pa će ih kupit da budu fora uz njihovu novu Gucci torbicu i RayBanice.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Taj Dyson ima puno vlastitih patenata za usisavač.,što ih čini unikatnim na tržištu.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 13:29 (gin.tonic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dyson tuži Samsung zbog usisivača

Vacuum cleaners - finally something Samsung can make that won't suck!

 

(Nedavno sam vidio ovu rečenicu vezano uz neku drugu firmu, ali sad je Samsng na tapeti pa eto)

 
4 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice