Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu

poruka: 7
|
čitano: 2.256
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu".
11 godina
neaktivan
offline
Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu

Ugodno iznenaden ljubaznoscu i ponudom trgovine u Cakovcu.

Sretno

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu
koja je adresa rijecke poslovnice?
TD za glupost
12 godina
protjeran
offline
Re: Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu
Laxarus kaže...
koja je adresa rijecke poslovnice?

Ronis RIJEKA

maloprodaja

Riva 6, 51000 Rijeka

(Robna kuća RI, ulaz s Adamićeve)

tel   051 333 233

fax   051 333 233

mail ronis.ri@ronis.hr

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
neaktivan
offline
Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu
Ne kuzim sta ova u Zagrebu nudi sto druge ne nude? Ao mi treba Apple idem u iStyle, ako mi treba Hi-Fi idem u onaj tamo blizu Cibone (Vukovarska i ona mala ulica iza Cibone), ako mi treba TV ima 10 ducana sa po preko 100 modela. Sta bi radio u ovako malom ducancicu?
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu

"Između ostalog, uz besplatnu dostavu kupljene robe, nude i instalaciju. Kupite li npr. televizor, dobit ćete i postavljanje, programiranje i detaljno uputstvo za rad vas kao korisnika."

Ovaj dio mi se sviđa, meni nije problem poštekat sve kaj kupim, ali sam 100 puta morao prikopčavat i poštelavat onima koji neznaju ali im je trgovac rekao da je to super stvar i da to moraju kupit. E pa ovi im trgovci i poštekaju sve tak da ne dave nas susjede/frendove.... {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu

U Ronisu sam kupovao već nekoliko puta, isključivo preko interneta, i uvijek je bilo profesionalno i jako korektno.

Tako da im želim sve najbolje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Druga Ronisova poslovnica u Zagrebu

Kupio sam kod njih neke Hi-Fi komponente. Sve što sam tražio se nalazi u njihovom online katalogu. Prvo me tražili avans/polog u iznosu 10% vrijednosti robe. Zatim sam čekao 45 dana do isporuke.

1.e4 Best by test. ~ Bobby Fischer
 
0 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice