DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

poruka: 989
|
čitano: 80.268
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6".
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
gamer34 kaže...

Jel zna netko na koliko na kraju 6ica ima Rama? Sad sam procitao da ima 2GB, a na GSM Areni pise 1GB? Na Applovoj stranici jos nema specifikacija.

RAM je za korisnike posve nebitna stavka na iOS uređajima... ali, mislim da je GSM Arena u pravu, 1GB.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Ovaj Tim Cook mi nema ono nesto za prezentirat, puno bolje je to radio Steve, zaradili bi bar duplo vise pljeskanja i dionica bi skocila za koji postotak vise.

 

U Europi ce sat kostat oko 300 - 350€, u Hrvatskoj 700€ jer ce bit amazing, previse u svakom slucaju. Mogli su ic do cijene 250$, ali ko ima para za novi iPhone svejedno mu je dat 100$ vise....

 

Uglavnom sat je po featuresima bolji od Android weara koji nema takvu integriranost u sustav.

 

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
3 12 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
MasterPeace kaže...

Reakcije u dvorani su sasvim normalne,vecina njih je ionako placeno da daje ovacije... Meni su smjesne reakcije ljudi ovdi na forumu, vise emocija se potrosilo u ovoj temi, nego sto je potrosio gospon Tim Cook na ovo predstavljanje... Samim time je apple vec odradio pola posla u prodaji svog novog iPhončeka, jer malo koji smartphone može potaknuti tolike izljeve emocija... Zapravo samo još samsungove teme imaju slican naboj... Ono sto je u svemu tome tragi komicno, sto to predstavljanje gledaju i "hejteri"...

najpametniji post... {#}

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

U2 zadnji album besplatan, ali mi nemamo iTunes music store (recimo Zimbabve ima), tak da niš od free muzike za Hrvatsku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 21:02 (idelovski).
 
4 2 hvala 0
12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Zašto se hvale s hardverom? Apple korisnici ne prate druge proizvođače?

1080p rezolucija na drugim mobitelima već postoji dvije godine, a od ovog manjeg iPhonea ovogodišni "flagshipovi" imaju 4x veću rezoluciju (1440x2560): G3, M8 Prime, Nexux, Oppo, Lenovo..

Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/

 

Pa nek govore o bateriji (ako su popravili trajanje), iOS-u, kvaliteti prikaza boja, kvaliteti videa i slika.... o nečemu u čemu su stvarno dobri, a ne ovo gore :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
36 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Alex Mercer kaže...

 

P.S. ONLY $350 :D

Da je rekao ONLY 999$ opet bi bio gromoglasni pljesak i ovacije publike {#}

 

$350 nije puno za dobar sat ali kad je taj sat skuplji od (novog) iPhonea bez kojeg je praktički beskoristan onda je to puno.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
protjeran
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Dachande kaže...

Dobro si to rekao. Često mi je i samom neugodno koliko me Appleovi i Samsungovi proizvodi znaju iznervirati, a još više njihovo obožavanje od strane fanova.

 

Ali zbog čega me to nervira? Zbog čega se emotivno involviram? Jer se od malih nogu smatrak gadget freakom. Oduvijek sve pratio i znao. Jer nisam bio jedini, bila je uvijek skupina ljudi sa istom ljubavi prema tehnologiji. No ovo što je Appple napravio je "kurvanje" tehnologije. Ne znam jel bi mogao naći bolji termin. Više se to sve skupa ne prati zbog tehnološkog napretka i super novotarija, već je postao mainstream i šminka. Naravno, čast iznimkama, ali većina ljudi koji će sad biti oduševljeni sa Apple Watcheom neće biti oduševljeni zbog njegovih mogućnosti i prednosti nad neznam, smart watchem od Sonya, Samsunga ili Motorole, već zato što je to sada "in" i "trendi". Tehnologiju više ne kupuju tehnoljupci, već šminkeri. S te strane, kapa dolje, jer su proširili broj kupaca i korisnika, ali i kao što sam na početku rekao "prokurvali" tehnologiju kao takvu.

Ja mogu razumjeti da ti tlak dize cura,mama,tata,deda,baka,il neka sasvim deseta osoba... Mogu razumjet da se covjek emotivno veze za neko zivo bice, al nikako ne mogu razumjet da se netko toliko emotivno veze za neki potrosni uređaj, i da mu toliko tlak diže nešto čega nije ni vlasnik... I što ti znaci "kurvanje tehnologije"? Zašto misliš da bi ista trebala bit dostupna samo onima koji se "kuže" u tehnologiju? Pobogu, smartphon je tu da ti olakša komunikaciju, rad,il da ti krati višak vremena, a ne da se za njega emotivno vežeš, na bilo koji nacin... Isto tako, mnogim "geekovima" nije jasna dobra stara izreka,da se o ukusima ne raspravlja... Na primjer, samo zato što mene proljev ulovi na sam pogled u iOS, i dizajn istog, ne znaci da nekog desetog takoder mora lovit proljev, i da sam ja "pametniji" zato sto koristim L925, a netko deseti iPhone... Svak koristi sto ga volja..

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 21:14 (MasterPeace).
14 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Briga me za bilo koji apple proizvod trenutno. Kad ce taj U2 album u nasem ili UK iTunes storeu

Niste li ste stesali prije ljeta?
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

iPhone očekivano, sat je katastrofa. Iako se po slikama čini da je završna obrada izvrsna, kao i kvaliteta materijala, dizajn je očajan. Zaista su se mogli potruditi i napraviti nešto drugačije, a ne da sat izgleda isto kao stotine drugih smartwatcheva. Nema onaj wow efekt kao pri predstavljanju prvog iPhona. 

 
9 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
CyberDemonVZ kaže...

Zašto se hvale s hardverom? Apple korisnici ne prate druge proizvođače?

1080p rezolucija na drugim mobitelima već postoji dvije godine, a od ovog manjeg iPhonea ovogodišni "flagshipovi" imaju 4x veću rezoluciju (1440x2560): G3, M8 Prime, Nexux, Oppo, Lenovo..

Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/

 

Pa nek govore o bateriji (ako su popravili trajanje), iOS-u, kvaliteti prikaza boja, kvaliteti videa i slika.... o nečemu u čemu su stvarno dobri, a ne ovo gore :/

Ili postoji nesto sto se zove good enough? Znas ono, nekad smo kompove mijenjali svakih godinu i pol do dvije, danas bez problema radis na 5 godina starom kompu? Koga boli k natjecanje brojkama, ako oces to, odes kod koreanaca i kineza i bok.  Koji ce ti k rezolucija 30'' monitora na mobitelu? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
idelovski kaže...

U2 zadnji album besplatan, ali mi nemamo iTunes music store (recimo Zimbabve ima), tak da niš od free muzike za Hrvatsku.

Skines ga piratski i uz to se ne moras osjecat kao lopov kad je ionako free.

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Jonja kaže...
idelovski kaže...

U2 zadnji album besplatan, ali mi nemamo iTunes music store (recimo Zimbabve ima), tak da niš od free muzike za Hrvatsku.

Skines ga piratski i uz to se ne moras osjecat kao lopov kad je ionako free.

nema ga jos nigdje :(

Niste li ste stesali prije ljeta?
15 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
AA-d00d kaže...
Alex Mercer kaže...

 

P.S. ONLY $350 :D

Da je rekao ONLY 999$ opet bi bio gromoglasni pljesak i ovacije publike {#}

 

$350 nije puno za dobar sat ali kad je taj sat skuplji od (novog) iPhonea bez kojeg je praktički beskoristan onda je to puno.

Za dobar sat, ovo nije dobar sat, ovo je samo bling.

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

...nigdje se ne spominje kombinacija safirnog stakla na novom iphonu???

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Puno mi je bitnije kad npr. Motorola izbaci novu seriju svojih best buy modela (Moto G) i kad se vidi koliko se može puno dobiti za normalnu cijenu uređaja {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Isto kao i ova pitanja koliko memorije ima? Koga briga? Ako nešto Appleovi telefoni/tableti imaju kao prednost, to je činjenica da su HW specifikacije posve irelevantne. Ekran im je i do sada bio savršeno oštar, QHD ne trebaju (ne treba ga ni Android, ali to je druga priča), jezgre im ne trebaju, takt, memorija... sve što imaju dovoljno je. Androidi sve do posljednje generacije nisu radili kako treba (ne rade ni sada, G3, SGS5...), dok nisu dobili 4 jezgre i skoro toliko RAM-a...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
17 16 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
idelovski kaže...

U2 zadnji album besplatan, ali mi nemamo iTunes music store (recimo Zimbabve ima), tak da niš od free muzike za Hrvatsku.

Dostupan je za sad ionako samo u US storeu, imam UK store acc neda mi se prebacivat da ne gubim UK-only stvari. Radim novi iTunes acc radi U2-a upravo

Niste li ste stesali prije ljeta?
9 godina
protjeran
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Dizajn vača im je katastrofa... prikladnije bi bilo ovako nekako...

 

 

 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

a jel su rekli.. novi ip6 i 6+ waterpruf ?

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

u 2 i pol sata 5 strana... i onda da ne znaju posao. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
zerocool12 kaže...
AA-d00d kaže...
Alex Mercer kaže...

 

P.S. ONLY $350 :D

Da je rekao ONLY 999$ opet bi bio gromoglasni pljesak i ovacije publike {#}

 

$350 nije puno za dobar sat ali kad je taj sat skuplji od (novog) iPhonea bez kojeg je praktički beskoristan onda je to puno.

Za dobar sat, ovo nije dobar sat, ovo je samo bling.

Šta je to dobar sat? Satovi od 1000eura prikazuju samo vrijeme i datum - isto kao i sat od 10 eura. Mislim, nije ovo kritika vas gore, ali svrha sata je da prikazuje (točno) vrijeme, a to valjda svaki sat ima. Može se razgovarati o različitim specifičnim potrebama (npr. heart rate monitor) pa onda možemo govoriti je li neki sat dobar (taj bi onda trebao pokazivati točan heart rate, zar ne).

 

Ovo zapravo nije sat, samo ga oni tako zovu jer nisu smislili neki super-seksi-mačo-pičo-naj-riječ. Ovo je (obični) device koji bi trebao olakšavati neke stvari, npr. da ne moraš dignut guzicu i uzet mobitel - onda pogledaš na "sat".

 

Samo što većina ljudi non-stop drži mobitele u rukama ili u džepu, pa stvarno ne kužim sve te "satove" bilo Appleove ili Androide ili neke treće. Sjedi negdje u kafić pa vidi tko gleda na sat, a tko na mobitel. Ili na predavanjima na faksu. Itd.

10 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
skank666 kaže...

u 2 i pol sata 5 strana... i onda da ne znaju posao. :D


Normalno da znaju posao. Zato im vrijednost dionica raste, a i količina gotovine.

13 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Mojpismonosa kaže...
idelovski kaže...

U2 zadnji album besplatan, ali mi nemamo iTunes music store (recimo Zimbabve ima), tak da niš od free muzike za Hrvatsku.

Dostupan je za sad ionako samo u US storeu, imam UK store acc neda mi se prebacivat da ne gubim UK-only stvari. Radim novi iTunes acc radi U2-a upravo

Ima i u UK storeu... Upravo skinuo...

16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
CyberDemonVZ kaže...

Zašto se hvale s hardverom? Apple korisnici ne prate druge proizvođače?

1080p rezolucija na drugim mobitelima već postoji dvije godine, a od ovog manjeg iPhonea ovogodišni "flagshipovi" imaju 4x veću rezoluciju (1440x2560): G3, M8 Prime, Nexux, Oppo, Lenovo..

Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/

 

Pa nek govore o bateriji (ako su popravili trajanje), iOS-u, kvaliteti prikaza boja, kvaliteti videa i slika.... o nečemu u čemu su stvarno dobri, a ne ovo gore :/

 

 

Samo sam čekao nekog s ovim. Do sad je popularna bila Nokia N95 kao mob koji su svi koristili prije 10 godina a imao je sve funkcije i ugodu korištenja kao iPhone a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? Slažem se da nije revolucionaran niti jeftin ali molim te...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 21:49 (Virtua Fighter).
15 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Baš komentiram, pa toliko košta svaki iole bolji sat, zar ne?

Ovo boldirano kupis da nosis minimalno 10-15 godina, a mozda i vise. Apple Watch (i svaki drugi nazovismartwatch) kupis da nosis dok ne izadje nova verzija. Nokon toga te stid sto imas staru verziju.

Dakle, smartvočevi, zdrrrravooooo!!!!!

morrisoN
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Virtua Fighter kaže...

...a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? 

Da, pogan prljavi, kako se usuđuje išta uspoređivati sa Appleovim satom, kako se uopće usuđuje staviti neki tamo podložak za ormar u kontekst sa bilo čime appleovim. Bogohuljenje, u lance s njim.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Ja mislim da Švicarci drhte kad su vidjeli ovaj dizajn, a ljudi koji voze aston martine, rolls royc-ove, bentley-e masovno skidaju svoje skupe švicarske satove i stoje u redu pred apple storeom.

Moj PC  
21 4 hvala 5
14 godina
online
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Virtua Fighter kaže...

 

Samo sam čekao nekog s ovim. Do sad je popularna bila Nokia N95 kao mob koji su svi koristili prije 10 godina a imao je sve funkcije i ugodu korištenja kao iPhone a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? Slažem se da nije revolucionaran niti jeftin ali molim te...

 

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Virtua Fighter kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Sličan sat (po dizaju i mogućnostima) je Sony Ericsson predstavio prije 5 godina. http://www.engadget.com/2010/12/01/sony-ericsson-liveview-review/
Samo sam čekao nekog s ovim. Do sad je popularna bila Nokia N95 kao mob koji su svi koristili prije 10 godina a imao je sve funkcije i ugodu korištenja kao iPhone a sad si našao ovaj električni podložak za klimavi ormar za usporedit sa Appleovim satom? Slažem se da nije revolucionaran niti jeftin ali molim te...

Pa upravo to! Oni su napravili metalnu verziju podloška za klimavi ormar, i k tome još kopija nečeg starog 5 godina!

 

Čekao sam neke lude novosti koje će svi kopirati!

Trajanje baterije tjedan dana, solarno punjenje, nekakvu kamericu na njemu, NFC, savitljiv ekran, okrugli ekran.. bilo što. A oni predstavili metalnu kockicu s kotačićem sa zakrivljenim staklom :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
online
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Eto, upravo me zvao Dr.Ivo, dat će mi cijelu preostalu kolekciju satova ako mu nabavim Watch prije nego bude dostupan u prodaji.

Moj PC  
17 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice