Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

poruka: 100
|
čitano: 11.545
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa".
16 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

...tako se svijet radi boljim mjestom!

 

Tooooooooooooooooo!!!!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
13 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Ja ih podržavam, lik nije normalan...

k
9 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

To je tipičan primjer onoga ja imam lovu pa mogu šta god mi padne napamet

Tip je...idiot sa svim svojim izjavama a posebno ona "moramo ugasiti internet" baš me čudi zašto se...povećao broj upita "how to move in canada"

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 17:51 (Xbox584).
 
11 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Koliko god Trump bio grozan izbor ironicno je trenutno najbolji izbor od svih kandidata.(barem u smislu ako ste bijelac i muško  u Americi)

 
11 10 hvala 0
9 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Zakaj svi drukate protiv Trumpa?

To je jako dobar čovjek koji godi mojem duševnom miru.

Ja već mjesecima umirem od smijeha na yubitu.

 

 

 

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
online
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

lik je pacijent samo takav... mene više zabrinjava sama ideja da bi se lik mogao dokopati vlasti, jer sam do sada vjerovao da je to nemoguće (ne pratim baš kako stavari trenutno stoje)...

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Ne znam, meni se više čini da se vrši medijska hajka na njega, jer ako pročitate plan njegov uopće se ne čini loš...

 

Negdje sam vidio plan ovih dana, samo se ne mogu sjetiti gdje.

 

Po meni bolji izbor od H. Clinton jer ona je nešto slično kao G.W. Bush, zveckačica oružjem i krvi žedna...

 

Ali da, ima neke čudne izjave i ne čini se baš bistar (kao da i jedan političar je).

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 18:14 (lllnuclearlll).
Moj PC  
22 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
lllnuclearlll kaže...

Ne znam, meni se više čini da se vrši medijska hajka na njega, jer ako pročitate plan njegov uopće se ne čini loš...

 

Negdje sam vidio plan ovih dana, i ne izgleda loše uopće. 

 

Po meni bolji izbor od H. Clinton jer ona je nešto slično kao G.W. Bush, zveckačica oružjem i krvi žedna...

 Ponajvise mi je smjensno kako ga mediji pokusavaju ismijavat a lik vodi. Msilim da ce na kraju dobit i to s znatnom prednoscu.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
16 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

svi su protiv trumpa jer nije u lobijima i tajnim organizacijama 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
13 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
lllnuclearlll kaže...

jer ako pročitate plan njegov uopće se ne čini loš...

 A koji se to plan iz predizborne kampanje ikojeg političara ostvario?

16 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
dastefan kaže...
lllnuclearlll kaže...

jer ako pročitate plan njegov uopće se ne čini loš...

 A koji se to plan iz predizborne kampanje ikojeg političara ostvario?

A dobro, ipak ovdje ne govorimo o RH. Ameri su izašli iz krize davno i poprilično dobro im ide... Sad na čiji račun, u to neću ulazit.

 

14 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Pa i mislio sam na sve političare, ne samo RH. Obama je ostvario sve šta je obećao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Općenito, javno je mnijenje u SAD-u da ovaj multimilijarder "nema manire predsjednika" i da takvu osobu ne treba pustiti blizu nuklearnog naoružanja.

 

Nije li ova izjava u potpunoj suprotnosti sa realnoscu?

Trump vodi u predizborima GOP-a i to debelo.

 

Za shvatiti razloge Trumpove popularnosti ne treba ici dalje od Splita i njihovog izbora Keruma za gradonacelnika. Apsolutno prezasicenje istim ljudima, istom retorikom, istim dvolicnim ponasanjem, istim poslusnicima kapitala (nebitno da li je rijec o demokratima ili republikancima)......dakle zele promjenu pa makar i na gore, sto samo daje do znanja da su Ameri vec pomalo ocajni.

 

Iz perspektive prosjecnog americkog glasaca vulgaris, Trump ako nista drugo, barem kaze ono sto misli. To je, nazalost eto postala rijetka vrlina i u normalnom svijetu, a kamoli medju politicarima.

 

Uostalom, George Carlin je vec to lijepo sve sazeo prije 20 godina

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
8 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Ima istine u tome, ali lik je previše bahat i općenito iritantan.

15 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

ako su mogli imati busha mlađeg (dvaput!), ako mi možemo imati karačmarka, ako mađari mogu imati orbana, onda i ameri mogu trumpa. zakaj bi njima bilo bolje nego nama? svatko ima vlast kakvu zaslužuje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Volio bih da pobijedi na izborima jer bi ako ništa drugo to bilo vrlo interesantno. No to se neće desiti jer su se skoro svi urotili protiv njega jer ga je gotovo nemoguće kontrolirati.

 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

što tu svi glumatate neku političku pismenost i ocjenjujete Trumpa prema medijskoj hajci. Pa upravo ta hajka govori koliko je on opasan po postojeći establišment a ne koliko je on ovakav il onakav. eno imali su još goreg idiota od njega, Busha, pa su imali ovog ubojicu dječijeg lica obamu a sad bi, što, trebala doći ova krvožedna Hilary? To je vama bolje od kapotaliste koji ide s geslom "rat je loš za posao"? Pa da i ide ko kerum s ciljem da još poveća svoje bogatstvo i dalje nije nit blizu štetan malom čovjeku ko što su ovi medijski promovirani ubojice i psihopati

 

a to što su se onaj peško iz aplea i ostali tvorci sustava sastali s političarima je stvar za istraživanje FBI-aja jer meni to više zvuči na zločinačko udruživanje a ne na demokraciju i volju naroda. jer budimo iskreni, ameri se jednako lako prodaju kao i Rvati, a ova spomenuta grupa ima itekako mnogo novaca za kupit glasove željenom kandidatu

 

nek pobijedi Trump, to bi odmorilo svijet bar na 5 godina

 
20 7 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
You are all fired!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Koliko vidim zavladala je opća panika kada se zove "teška" artiljerija u pomoć. Inače čudno kako Musk i Page nemaju ništa protiv Hillary, a toj "ženi" je mjesto u zatvoru.

 

Edit.

 

Sad sam pročitao originalni člank i samo mogu reći \o/. Grupa milijardera se sastala na privatnom otoku i raspravljaju kako zaustaviti demokratski proces.

 

"Billionaires, tech CEOs and top members of the Republican establishment flew to a private island resort off the coast of Georgia this weekend for the American Enterprise Institute's annual World Forum, according to sources familiar with the secretive gathering."

 

Raja nema pravo da misli i glasa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 19:43 (GargamelHR).
 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
dastefan kaže...
lllnuclearlll kaže...

jer ako pročitate plan njegov uopće se ne čini loš...

 A koji se to plan iz predizborne kampanje ikojeg političara ostvario?

 On nije politicar, to i sam konstantno napominje.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
14 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Poznajem neke osobe koji su naše gore list a koji su se prije nekoliko godina odselili u USA i postali veći konzervativci od samih amerikanaca, simpatizera republikanske stranke. Kad razgovaram sa njima, ne mogu da vjerujem koliko mrze, ali baš mrze, demokrate i Obamu. Zato, nikako me ne čudi zbog čega se pojavio Trump. Mislim da, bez obzira da li trump dobije nominaciju, neće moći dobiti izbore protiv bilo kojeg demokratskog kandidata (osobno, volio bih da to bude Sanders). Isto tako mišljenja sam da je ovoj družini sa sastanka bolje da ništa ne diraju jer to može prouzrokovati kontra efekt kod birača i baš u inat glasovati za Trump-a. 

 

http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/us/general_election_trump_vs_sanders-5565.html

 

http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/us/general_election_trump_vs_clinton-5491.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 20:25 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
syncmaster245b kaže...

Općenito, javno je mnijenje u SAD-u da ovaj multimilijarder "nema manire predsjednika" i da takvu osobu ne treba pustiti blizu nuklearnog naoružanja.

 

Nije li ova izjava u potpunoj suprotnosti sa realnoscu?

Trump vodi u predizborima GOP-a i to debelo.

 

Za shvatiti razloge Trumpove popularnosti ne treba ici dalje od Splita i njihovog izbora Keruma za gradonacelnika. Apsolutno prezasicenje istim ljudima, istom retorikom, istim dvolicnim ponasanjem, istim poslusnicima kapitala (nebitno da li je rijec o demokratima ili republikancima)......dakle zele promjenu pa makar i na gore, sto samo daje do znanja da su Ameri vec pomalo ocajni.

 

Iz perspektive prosjecnog americkog glasaca vulgaris, Trump ako nista drugo, barem kaze ono sto misli. To je, nazalost eto postala rijetka vrlina i u normalnom svijetu, a kamoli medju politicarima.

 

Uostalom, George Carlin je vec to lijepo sve sazeo prije 20 godina

 

Trumpu je predsjednikovanje zagarantirano, iako se još nije niti glasalo fučkaj ga sad.Ljudi jednostavno ne kuže da on nije lud, upravo suprotno on jako dobro zna kako razmišlja puno amerikanaca=birača tu je kvaka.

 

Kaj se tiče ovog kaj sam požutil, a ko je izabral Buša mlađeg dokazanog bedaka prve klase, i vjerojatno najgoreg predsjednika u Američkoj povijesti?Izgleda da su ljudi zaboravili, Bush mlađi=to je onaj bedak+slama u glavi, koji briše zmazanu ruku o tuđu košulju i to pred kamerama.Kakve su bile njegove manire kao predsjedinka, da skratimo Trump je za Buša mlađeg doktor nauka.

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 21:57 (rambox).
14 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Kad vidim koja je budala Trump, George W. Bush je mala maca spram njega. Nije mi jasno zbog čega se Paul Ryan nije kandidirao ispred republikanske stranke? Tip je faca u najboljim godinama, inteligentan i jedini bi se u ovom trenutku mogao ozbiljno suprotstaviti demokratskim kandidatima. Očigledno da u USA ima ljudi koji se lože na priču krezavih pijanaca ispred lokalne prodavnice.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 21:52 (phoenix2003).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

 

Kad se vidi tko je protiv, ja sam odmah ZA. Isti slučaj kao i kod izbora Ronalda Regana 1981.godine. I zato Make America Great Again!

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

,

 

 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Regan je izabran kao i drugi iz lobija. Mozda bolje da si rekao jf kenedy
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
15 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
phoenix2003 kaže...

Kad vidim koja je budala Trump, George W. Bush je mala maca spram njega. Nije mi jasno zbog čega se Paul Ryan nije kandidirao ispred republikanske stranke?

ma što ti znaš o Trumpu i Bushu. SAD si vidio samo na filmu. Eno ti Sandersa koji je ušao u užu utrku a opet pola amerike nezna za njega, zato i glasaju za onu ludu babu jer idu logikom "HDZ protiv SDP". Svi se groze Trumpa ko da se glasa da bude naš predsjednik a ne neke tamo daleke zemlje

Prava istina zašto "svi" odjednom ne žele Trumpa leži u činjenici da svi (većina) postojećeg SAD establišmenta je na platnoj listi Trampovih rivala tipa Soros-a i kao takvi brane Soroseve interese a Trump je dovoljno bogat da može sam voditi utrku protiv vladara iz sjene Sorosa. Jednako kao što je Putin ukrotio svoje rivale oligarhe, tako i Trump želi ukrotiti američke. Da li je to uistinu lošije neg trenutne krvožderne marionete s platnih listi bankstersko-farmacijsko-naftno-ratnih korporacija? Probudite se ljudi, 1% bogatih ratuje a vi im još i nudite svoje stražnjice misleći kako pritom branite nekakve ideale

15 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Kakvi su ostali, ispada da Trump nije tako loš. Ali to je valjda maksimum koji SAD može dati.  Moguće je da ovaj udruženi napad na njega dovede do kontra-efekta.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Postoje teorije urote da je Trump zapravo demokratski trojanski konj, koji pomoću jeftine demagogije samo preuzima republikance iznutra. Ako to ispadne istina, odmah ću biti sretan za taj dan XD.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Tko god da bude, bolji bude od ove Clintonice ratne huskarice, pazi, zena izjavi "da nije fer da jedna zemlja [Rusija, op.a.] bude tako velika i raspolaze s toliko resursa". Najbolje da njoj daju pola zemlje.

Sve me strah kako misli ispraviti tu tesku i gorku nepravdu.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
12 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice