Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

poruka: 31
|
čitano: 5.574
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8".
8 godina
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

eto, nekima se ispunjava želja.

samo nekako sumnjam da će skinuti cijenu...

Ja rekoh
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

bas cirkus to sve...ljudi izbace novi iphone skoro bez konkretnih razlika osim sto navedu "21,53% brzi, 17,998% energetski ucinkovitiji i najvaznija promjena je da nema 3,5 mm audio prikljucak nego morate koristiti adaptere"...a ljudi odmah reagiraju "vauuu najbolji steeee supeer..evo vam 1 000 € za to čudo od mobitela iako imam iphone 7 koji je isti kao i iphone 8" ..ukratko 

Moj PC  
17 2 hvala 0
13 godina
online
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Mislim da je dizajn glavni problem. Nema promjene od ip6. Dakle, 6, 6s, 7 i 8 fizički isti mobiteli a svi od reda fino rade. Ekipa se zasitila. X je već drugi par opanaka
Moj PC  
11 0 hvala 1
14 godina
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

A tko zna, možda to ima i nekakve veze s tim da se iPhone 8 u zadnje vrijeme voli napuhavati?

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
4 4 hvala 0
12 godina
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

Isto će proći i Samsung sa S9. Dosta više ''novih'' modela, koji su isti kao stari. Ako nema šta ponuditi, ne treba nam kobajagi novi model. Problem je i u kupcima. Dok god je takmičenje ko ima najnoviji, Apple, Samsung i drugi će zadovoljno trljati ruke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
učo kaže...

A tko zna, možda to ima i nekakve veze s tim da se iPhone 8 u zadnje vrijeme voli napuhavati?

 ma moglo se i one prije. zato imaju utore. puhneš kroz njih i:

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 16:00 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Nije dizajn problem, 6, 6s pa 7..svi su se prodavali bolje od prethodnog jer su tada bili flagship svaki za sebe. Oni koji i dalje zele najbolji iPhone generacije ce pricekati X model (bez obzira sto je dosta skuplji), a oni koji zele slabije ce uzeti jeftiniji, odnosno 7 u ovom slucaju.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
AA-d00d kaže...
Nije dizajn problem, 6, 6s pa 7..svi su se prodavali bolje od prethodnog jer su tada bili flagship svaki za sebe. Oni koji i dalje zele najbolji iPhone generacije ce pricekati X model (bez obzira sto je dosta skuplji), a oni koji zele slabije ce uzeti jeftiniji, odnosno 7 u ovom slucaju.

 To je nekad bilo..sad ljudi žele nešto novo, jer su počeli svi ove sa ekranom preko cijele prednje strane, veće rezolucije, dizajn je postao jako bitan, ja kad sam vidio S8, iPhone 7 sam odmah prodao, čak i pod cijenu mrvicu sporijeg rada (iako mi zapravo radi jednakom brzinom, tad nisam znao da će tako bit) ali ekran na S8 je gušt gledat, kad nešto slikam dobijem doživljaj te slike a na iPhonu nisam bio zadovoljan kvalitetom ekrana nikako.iPhone prvo što mora je promijenit na osnovinim modelima onu bijednu rezoluciju barem n FHD, sve ispod toga moje oko vidi svaki piksel, kad to promijene postoji šansa da ću opet kupit do tad nema više šanse.

11 godina
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

Dug je put prema dolje, sretno pohlepnici.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
učo kaže...

A tko zna, možda to ima i nekakve veze s tim da se iPhone 8 u zadnje vrijeme voli napuhavati?

 

i ako te to potrefi, odneses lijepo u ovlasteni servis i dobijes novi telefon.

nije to problem, nego je problem dizajn, pobogu sve identicno jos od iphone 6, divim se fakat ljudima koji 4 godine kupuju isto.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
PlayMaker10 kaže...

 To je nekad bilo..sad ljudi žele nešto novo, jer su počeli svi ove sa ekranom preko cijele prednje strane, veće rezolucije, dizajn je postao jako bitan, ja kad sam vidio S8, iPhone 7 sam odmah prodao, čak i pod cijenu mrvicu sporijeg rada (iako mi zapravo radi jednakom brzinom, tad nisam znao da će tako bit) ali ekran na S8 je gušt gledat, kad nešto slikam dobijem doživljaj te slike a na iPhonu nisam bio zadovoljan kvalitetom ekrana nikako.iPhone prvo što mora je promijenit na osnovinim modelima onu bijednu rezoluciju barem n FHD, sve ispod toga moje oko vidi svaki piksel, kad to promijene postoji šansa da ću opet kupit do tad nema više šanse.

 

8 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Taman koliko je pala prodaja u odnosu na proslu godinu, tokiko ce se prodati X, ako ne i više,i to po većoj marži. Ne brinem se ja za Apple, imaju ljude koji su dobro placeni da razmisljaju o prodaji
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Taman koliko je pala prodaja u odnosu na proslu godinu, tokiko ce se prodati X, ako ne i više,i to po većoj marži. Ne brinem se ja za Apple, imaju ljude koji su dobro placeni da razmisljaju o prodaji
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
gavranpero kaže...
PlayMaker10 kaže...

 To je nekad bilo..sad ljudi žele nešto novo, jer su počeli svi ove sa ekranom preko cijele prednje strane, veće rezolucije, dizajn je postao jako bitan, ja kad sam vidio S8, iPhone 7 sam odmah prodao, čak i pod cijenu mrvicu sporijeg rada (iako mi zapravo radi jednakom brzinom, tad nisam znao da će tako bit) ali ekran na S8 je gušt gledat, kad nešto slikam dobijem doživljaj te slike a na iPhonu nisam bio zadovoljan kvalitetom ekrana nikako.iPhone prvo što mora je promijenit na osnovinim modelima onu bijednu rezoluciju barem n FHD, sve ispod toga moje oko vidi svaki piksel, kad to promijene postoji šansa da ću opet kupit do tad nema više šanse.

 

 

 

ja ne znam zakaj se smijes ali . .ja se slazem sa skoro svime gore navedenim ajd mozda piksele golim okom..... ali... da od samsunga ekran je gust gledat. govorim kao korisnik galaxy s7 i iphona 6s. o kameri necu ni govoriti jer galaxy s5 ima bolju kameru nego iphone 6s. cak sam skoro pa siguran da iphone 6 ima potpuno podjednaku ako ne i bilju u nekim elementima od recimo upravo 6s. jer imao sam i iphone 6 tj imam ga ali ga ne koristim vise. .. a dizajn je takodjer jedan stvar ... masku od iphona 6 sam stavio na iphone 6s. isprobao kod kolege ne poslu pase i za 7. pa cekaj malo .. koga ti jebes kad pogledas to malo bolje ... ekran isti dizajn isti uredjaji rade isto (podjednako dobro sva tri) ... cemu opce kupovat novi iphone. 

12 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Pizdrav .jpg!

U članku piše da su smanjili narudžbu za 50%. Apple. Znači ljudi u prodaji Appla su falili.

Lp
vicious
8 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Ocito kod iPhone korisnika dizajn nije sve cim se tolike godine isti prodaje.
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho

To sam napisao kako bih povezao nesretnu sudbinu Notea 7 koji je zbog baterija prošao kako je prošao. Ne kužim zašto onda 5 thumb down-ova, nisam mislio ništa loše, samo sam povezao činjenice. Za Hackintosha još i kužim, ime ga deklarira kao Apple ljubitelja, a ostali?.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 8:16 (učo).
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Ajar kaže...
učo kaže...

A tko zna, možda to ima i nekakve veze s tim da se iPhone 8 u zadnje vrijeme voli napuhavati?

 ma moglo se i one prije. zato imaju utore. puhneš kroz njih i:

 Hvala na prosvijetljenju, to do sada nisam primjetio.

dolazim odmah - Godo
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
I ja se smijem ovome “svaki pixel golim okom”...
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
southy kaže...
I ja se smijem ovome “svaki pixel golim okom”...

 Ekran od iPhonea je smeće. Za mobitel od 5000 kn to je kanta. I da kad približiš mobitel vide se pikseli, oštrina ekrana je nikakva u odnosu na Samsung S4 a da ne govorim za ove novije. Imao sam iPhone 7 i 6 mjeseci se nisam mogao naviknut na taj display. Dok ne dignu rezoluciju na FHD nema šanse da ikad više razmislim o iPhoneu, ima brzinu i sve ali ono najbitnije za tu cijenu je u rangu mobitela od 900 kn.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 9:55 (PlayMaker10).
12 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Leon189 kaže...ja ne znam zakaj se smijes ali . .ja se slazem sa skoro svime gore navedenim ajd mozda piksele golim okom..... ali... da od samsunga ekran je gust gledat. govorim kao korisnik galaxy s7 i iphona 6s. o kameri necu ni govoriti jer galaxy s5 ima bolju kameru nego iphone 6s. cak sam skoro pa siguran da iphone 6 ima potpuno podjednaku ako ne i bilju u nekim elementima od recimo upravo 6s. jer imao sam i iphone 6 tj imam ga ali ga ne koristim vise. .. a dizajn je takodjer jedan stvar ... masku od iphona 6 sam stavio na iphone 6s. isprobao kod kolege ne poslu pase i za 7. pa cekaj malo .. koga ti jebes kad pogledas to malo bolje ... ekran isti dizajn isti uredjaji rade isto (podjednako dobro sva tri) ... cemu opce kupovat novi iphone. 

 Smijem se pikselima.

14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho

evo ja blejim i gledam u svoj iphone 6s i jednostavno ne mogu vidjeti piksele ... nikako . .napravio test ukucana ne vidi niko ...pikseli se ne mogu vidjeti  . .ali da je ekran los je .. kada pogledam ekran na 6s je razine galaxy s3 ekrana .. cak je na s3 ljepsa slika zbog amoleda ekrana. znam jer imam sve neparne brojeve galaxys-a doma. stovise ekran je potpuno isti na 6 i na 6s a mislim da i na 7. imao i iphone 6 i 6s istovremeno pa sam mogao usporedit.

9 godina
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

kad gledas ekran manje rezolucije tesko da ces vidjet piksele, mozda ako imas super ostar vid i stavis ga pred nos..

ali, kad stavis dva ista ekrana, ista moba jedan pored drugog, na jednom stavis fhd, na drugom qhd, i surfas internet stranicama u desktop mode, e onda prostim okom vidis koliko je lakse i ostrije procitati najsitniji tekst na onom na kojem je veca rezolucija.. to je najveca razlika.. stalno surfam u desktop mode pa vidim odmah koliko je ostro i citljivo i koliko je olaksanje za oci kad je full ostro, ne moram nista ni zumirat .. a kad nije full ostro onda se brzo oci umore, jer je malo mutnije

netko tko ne koristi citanje sitnog teksta razliku u rezoluciji nece ni primjetiti 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
Leon189 kaže...
gavranpero kaže...
PlayMaker10 kaže...

 To je nekad bilo..sad ljudi žele nešto novo, jer su počeli svi ove sa ekranom preko cijele prednje strane, veće rezolucije, dizajn je postao jako bitan, ja kad sam vidio S8, iPhone 7 sam odmah prodao, čak i pod cijenu mrvicu sporijeg rada (iako mi zapravo radi jednakom brzinom, tad nisam znao da će tako bit) ali ekran na S8 je gušt gledat, kad nešto slikam dobijem doživljaj te slike a na iPhonu nisam bio zadovoljan kvalitetom ekrana nikako.iPhone prvo što mora je promijenit na osnovinim modelima onu bijednu rezoluciju barem n FHD, sve ispod toga moje oko vidi svaki piksel, kad to promijene postoji šansa da ću opet kupit do tad nema više šanse.

 

 

 

ja ne znam zakaj se smijes ali . .ja se slazem sa skoro svime gore navedenim ajd mozda piksele golim okom..... ali... da od samsunga ekran je gust gledat. govorim kao korisnik galaxy s7 i iphona 6s. o kameri necu ni govoriti jer galaxy s5 ima bolju kameru nego iphone 6s. cak sam skoro pa siguran da iphone 6 ima potpuno podjednaku ako ne i bilju u nekim elementima od recimo upravo 6s. jer imao sam i iphone 6 tj imam ga ali ga ne koristim vise. .. a dizajn je takodjer jedan stvar ... masku od iphona 6 sam stavio na iphone 6s. isprobao kod kolege ne poslu pase i za 7. pa cekaj malo .. koga ti jebes kad pogledas to malo bolje ... ekran isti dizajn isti uredjaji rade isto (podjednako dobro sva tri) ... cemu opce kupovat novi iphone. 

 Gluposti i govorenje napamet.

GS5 nema bolju kameru ni od ip5S a kamoli na više, imam oba.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
digitall kaže...

kad gledas ekran manje rezolucije tesko da ces vidjet piksele, mozda ako imas super ostar vid i stavis ga pred nos..

ali, kad stavis dva ista ekrana, ista moba jedan pored drugog, na jednom stavis fhd, na drugom qhd, i surfas internet stranicama u desktop mode, e onda prostim okom vidis koliko je lakse i ostrije procitati najsitniji tekst na onom na kojem je veca rezolucija.. to je najveca razlika.. stalno surfam u desktop mode pa vidim odmah koliko je ostro i citljivo i koliko je olaksanje za oci kad je full ostro, ne moram nista ni zumirat .. a kad nije full ostro onda se brzo oci umore, jer je malo mutnije

netko tko ne koristi citanje sitnog teksta razliku u rezoluciji nece ni primjetiti 

 Misliš li da je isplativo appleu povisiti rezoluciju zbog vas 0.1% koji sve stranice gledate u desktop modeu i čitate mala sitna slova tako?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
14 godina
neaktivan
offline
Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPhone 8

Pa naravno da se vide pikseli... Tko ih ne vidi na tom 750p ekranu treba pod hitno kod okuliste.

 

Realno, to je bila mid-range rezolucija prije 3-4 godine. Šta reći za nekog tko kupuje takav telefon u 2017. za te masne pare, stvarno ne znam...

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=7242&idPhone2=6378&idPhone3=6033

 

 

galaxy s5 ima bolju kameru i od iphone 6 i od iphone 6s ... testirano isprobano ... o novijim galaxyima necu  ni govorit ... kamera na iphonima godinama zaostaje

9 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
EZY-E kaže...

 

 Misliš li da je isplativo appleu povisiti rezoluciju zbog vas 0.1% koji sve stranice gledate u desktop modeu i čitate mala sitna slova tako?

 briga me za njih, njima se ne isplati nista na cem nemaju 600% zarade, a ekran malo vece rezolucije bi ih kostao valjda pola dolara vise...

citanje sitnog teksta sam naveo kao nekakav primjer koji svakodnevno koristim, postoji jos dosta stvari gdje je razlika vidljiva prostim okom npr. obrada slika u snapseed i sl, ali to povremeno koristim i ne znam bas nekog tko to svakodnevno radi..

ali u 2017 godini je svakako svejedno komicno uopce raspravljati o tome, i jeftinjare imaju qhd rezoluciju pod normalno, a kad neki preskupi uredaj to nema onda je u danasnje vrijeme sprdnja.. 

13 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
digitall kaže...
EZY-E kaže...

 

 Misliš li da je isplativo appleu povisiti rezoluciju zbog vas 0.1% koji sve stranice gledate u desktop modeu i čitate mala sitna slova tako?

 briga me za njih, njima se ne isplati nista na cem nemaju 600% zarade, a ekran malo vece rezolucije bi ih kostao valjda pola dolara vise...

citanje sitnog teksta sam naveo kao nekakav primjer koji svakodnevno koristim, postoji jos dosta stvari gdje je razlika vidljiva prostim okom npr. obrada slika u snapseed i sl, ali to povremeno koristim i ne znam bas nekog tko to svakodnevno radi..

ali u 2017 godini je svakako svejedno komicno uopce raspravljati o tome, i jeftinjare imaju qhd rezoluciju pod normalno, a kad neki preskupi uredaj to nema onda je u danasnje vrijeme sprdnja.. 

Cijenjeni kolega, vi me stvarno oduševljavate sa svojim komentarima, pogotovu sa forsiranjem svega što nije Apple a po Apple-u lomite drvljem i kamenjem, ali toliko evidentno, da je postalo sumnjivo čiji ste plaćenik ustvari?! 

 

Da baš i ne opravdavam dizajn star preko nekoliko godina, baš nešto i ne odobravam, ali niti hraćkam po drugima, a ima ih koji bi se mogli prozvati! 

Evo jedan primjer, SONY XPERIA XZ1 Compact na 4.6' display ima rezoluciju 720x1280 uz PPI 319, dok iPhone 8 ima na 4.7' rezoluciju 750x1334 uz PPI 326, a to sam uzeo u obzir jer puno ljudi hvali i gotivi SONY Compact seriju, pa dajte neki komentar na ovu činjenicu ?! 

Uspoređujete "obradu slike" pretpostavljam na mobilnom gadgetu, ali kakvu obradu bitno kvalitetniju možete raditi i na 5.0' recimo, osim cropanja slike?! 

 

Utvaram si da ćete kada na godinu Apple pusti iPhone XL Plus sa nekom mega rezolucijom, a iPhone X ima 1125x2436 morati potražiti neki drugi razlog za svoja silna opravdavanja  u svojem "sektoru"!! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Apple smanjio narudžbe za nove iPhone 8 i iPho
ATJLučko kaže...

Cijenjeni kolega, vi me stvarno oduševljavate sa svojim komentarima, pogotovu sa forsiranjem svega što nije Apple a po Apple-u lomite drvljem i kamenjem, ali toliko evidentno, da je postalo sumnjivo čiji ste plaćenik ustvari?! 

 

 

ne smijem reci ciji sam placenik, izgubit cu posao.

sto sam tocno krivo rekao?

sto se tice x-a bilo je i vrijeme da malo pomaknu naprijed po pitanju rezolucije, da dostignu ostalu ekipu, iako onu rupu u ekranu necu komentirati..

i ne govorim nista od tim mini telefoncicima za curice ispod 5 inca, govorim za vece ekrane gdje se razlika u rezoluciji vidi prostim okom, i u tome je poanta. a kad vec placas toliko bilo bi sasvim u redu da dobijes barem ono sto konkurencija vec odavno nudi i to po manjoj cijeni, pa makar imao problema sa vidom i razliku ne vidio.. zar ne? znam ja da ce sektasi naci 100 razloga da opravdaju to, a da ajfon ima vecu rezu od konkurencije onda bi obrnuta prica bila i nasli bi 100 razloga zasto je to bolje..

 

evo jedan primjer sa s7e, znaci obican settings menu sa dosta krupnim slovima http://www.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/article_images/2016/11/gs7-res-loop.gif u 3 razlicite rezolucije koje se mogu podesiti.

kad malo bolje pogledas vidis dobru razliku u ostrini, sa sitnijim slovima je jos veca razlika... normalno da se razlika vidi i na slikama, videu i svemu zivom sto gledas, ali nije toliko primjetno kao na tekstu kojeg spominjem od pocetka

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 22:55 (digitall).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice