Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

poruka: 429
|
čitano: 44.831
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!".
11 godina
neaktivan
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

*grabs popcorn*

 
40 0 hvala 2
15 godina
online
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Ne zato što ga je napisao Apple, već zato jer je izgrađen na drugačijim, robusnijim temeljima.

 

Ne, nego baš zato što ga je napisao Apple za svojih par hardverskih komponenata u svom zatvorenom sustavčiću. Dočim Windowsi podržavaju masu hardwarea, dobrog i lošeg s dobrim i lošim driverima od 3rd party firmica.

BTW, ni meni se Windows nisu već 4 godine smrzli. OS X stvarno ne znam kome treba, osim nekome tko ništa pametno ne radi s računalom :-P A takvome je PC svakako jeftiniji, isplativiji, dostupniji, ima servis na svakom koraku... i radi kako treba.

Moj PC  
26 17 hvala 0
13 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

 bravo Davore ! 

Moj PC  
11 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Bitanga kaže...

 

Ne, nego baš zato što ga je napisao Apple za svojih par hardverskih komponenata u svom zatvorenom sustavčiću. Dočim Windowsi podržavaju masu hardwarea, dobrog i lošeg s dobrim i lošim driverima od 3rd party firmica.

BTW, ni meni se Windows nisu već 4 godine smrzli. OS X stvarno ne znam kome treba, osim nekome tko ništa pametno ne radi s računalom :-P A takvome je PC svakako jeftiniji, isplativiji, dostupniji, ima servis na svakom koraku... i radi kako treba.

 

Unix "zatvoren sustavčić", majko presveta, sad sam sve čuo  Reci, druže, koliko si dugo aktivno koristio OS X i koje verzije?

Selling doors, door to door.
15 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Davore, OSX je zatvoreni sustavčić, ne Unix. Napadati sa razumijevanjem.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 17:25 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
51 0 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Davore samo će te pojest forumske ajkule

Moj PC  
18 1 hvala 0
15 godina
online
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

ovo je sučeljavanje stavova s dva oprečna motrišta: (uvjetno) laičkog i (uvjetno) inženjerskog. i ti i Oleg imate pravo, a činjenice su, uobičajeno, u sredini. negdje. ovdje plebs ne mrzi Apple (kao ni Microsoft) jer je to uzaludno trošenje energije. ljudima se gadi (što nije mržnja) ono što takve tvrtke predstavljaju i (posebno) njihovi (autistični?) vjernici. badava je BMW/Mercedes inženjersko čudo (ne znam - možda i jest) kad ga kupuju i koriste seljačine. badava je Apple sve to što si nabrojao (a vjerojatno jest) kad ga kupuju i njime se prekenjavaju (cit.) svakovrsni moroni. naravno da uvijek ima onih koji takve naprave rabe za ono čemu služe i iskorišćuju ih propisno i do kraja ("svaku uloženu lipu") no to je manjina. danas je već i ispodprosječnom srednjoškolcu jasno kako "tržišnu" cijenu ne određuju ponuda i potražnja (idealistički modelski pristup ekonomiji) i/ili proizvodni troškovi, već marketing prema svojim ciljevima (profitni grabež odn., pardon, "tržišno diferenciranje prema segmentima potrošača"). u tom smsliu mislim da je Oleg bio bliže činjenicama iz svakodnevice no tvoj stav je jednako neosporan i nimalo u sukobu s njegovim. to su dva svijeta koji se nigdje ne dodiruju. dakle, kako bi dometnuo Musa Kesedžija: "prođi, Marko, ne zameći kavge". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
61 1 hvala 24
14 godina
neaktivan
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Kao prvo hakeri da hoće mogu napravit virus kakav hoće za Mac OS X ali im jednostavno nije zanimljiv, nedavno je bio neki virus pa je napravio pravu malu zbrku, Windowsi su najrašireniji i samim time najzanimljiviji hakerima. OS X i Windows su ista pašta samo drugo pakovanje.

 
0 9 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
PlayMaker10 kaže...

OS X i Windows su ista pašta samo drugo pakovanje.

E sad ga j*bi...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Sum_of_all_fears kaže...

Davore, OSX je zatvoreni sustavčić, ne Unix. Napadati sa razumijevanjem.

 

Ovo je još jedan klasičan argument za čije ću pobijanje utrošiti sedam i pol sekundi. Bit ću slobodan pretpostaviti da se ovime referiraš na činjenicu da Appleova stolna računala ne možeš nadograđivati bilo kojim grafičkim karticama i procesorima. Razumio bih ovu spiku da s njima dolazi smeće od hardvera, komponente koje jedva rade i teškom mukom guraju taj OS X i aplikacije. No naravno da nije tako. Dobiva se hardver koji radi sjajno, jer, pazi sad - sranjske komponente Apple ni ne nudi (izuzev Core M-a u ovogodišnjem MacBooku :D). Tražite rješenje za problem koji ne postoji. 

 

Nadalje,  što je kod OS X-a točno zatvoreno? Molim da mi na ovo odgovori netko tko je barem jednom u životu otvorio Terminal  Koristio sam četiri godine OS X kao daily driver. Pogodi koliko mi je aplikacija falilo zbog te njegove tobožnje zatvorenosti - apsoluto nijedna. A koliko sam novih i ludih aplikacija počeo koristiti nakon povratka na stolni PC s fantastično otvorenim Windowsima? Nula.

Selling doors, door to door.
14 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Baš sam prošli tjedan čini mi se pisao kako mi yosemite star 3-4 mj. bolje radi na pcu (pod moj PC) nego friško instalirani windows 8.1 :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

E pa dragi BUG-ovci, očito vam je gadno presušio izvor zarade od prikaza reklama kad ste morali u dva dana izbaciti dva 'suprotstavljena' članka na istu temu, a sve u nadi da će vam suprotstavljeni tabori povećati promet (i gore spomenutu zaradu).

 

Bili bi vam pametnije da skupite ekipu koja zna tražiti zanimljive vijesti, pisati članke svojim riječima (a ne koristiti google translate, često bez ikakvog razumijevanja materije) i općenito, podići kvalitetu članaka, jer ste sada često sporiji i od 'žutih' portala koji se bave informatičkim vijestima, a po kvaliteti ništa bolji.

 
35 5 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Jedini razlog zašto i za desktop nisam uzeo MacPro, nego klasične komponente je što bi me MacPro koštao tisuću eura više zbog posve nepotrebnog Xeona i ECC memorije te jer nema mogućnost mijenjanja GPU-a (koji mi trebaju). Naravno, OSX je i na tom desktopu i, iako ne radi jednostavno jer X99 nije podržana platforma, uz par hackova kernela radi dobro. Za razliku od Windowsa 10, OSX već godinama zna skalirati rezolucije. 

Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Dajte se vi, Davor Šuštić i Oleg Maštruko dogovorite prije objavljivanja svojih članaka:)
I onda se tu nama s visine priča kako su grozni u ostalim novinama sa clickbaitovima.
Ovo je postbait.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
12 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Ja iako nemam pojma o OS X,imao sam ga neko vrijeme na svome MacBook Pro (OS X Snow Leopard i Windows 7 ) i pružao mi je osnovne stvari ,a Windows sam samo koristio za 3D obradu predmeta i šta zahtjevnije. Jedina stvar što mi smeta kod Apple je zatvorenost i cijena dev licence (mislim stvarno 99$,Microsoft je najjeftiniji pa developeri bježe od njega kao ludi).

Oni što lupe mi TD neka budu frajeri i kažu zašto. Neki ljudi ne mogu prihvatiti činjenicu da nisu u pravu .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Text nema veze s vezom. Pogotovo ovaj dio mac os X, DTP itd..

 

Kad cujem mac pomislim na mac koji u sebi NEMA intelov procesor.

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

Ne slažem se...

 

Cijena

Apple košta kao i high-end PC-evci, ali ima slablje komponente. Nemoj samo gledati high-end to Apple, gledaj što se i dobije za tu cijenu. Pored toga, nikada nije samo cijena samog računala njegova cjelokupna cijena. Kada kupim high-end laptop, onda će me zamjenski punjač za njega koštati kao i za onaj od 3k kuna. Za Apple punjač ću morati ispljunuti i premium cijenu.

Ista stvar je s bilo kakvih njihovim proizvodima.

Nisam siguran kako je sada sa novijim serijama iPod, ali do prije koju generaciju punjač za struju si morao kupiti odvojeno - da bi dobio taj komad plastike da USB ubacim u struju trebao sam na cijenu samog iPoda još iskeširati, mislim, oko 160 kuna.

I onda imaš takvih 3-4 stvarčice koje kod Apple moraš zasebno kupovati, a koje kod konukrecije dobiješ OOB, i tu cijena ode gore da glava boli.

 

Invovacije

Da, kada je bio Jobs živ, Apple je bio inovativna firma. Reci jednu inovaciju koju su napravili od kada nema Jobsa (a da nije bio promašaj biblijskih proporcija). Ja se ne mogu niti jedne sijetiti. Pogledaj prije par dana što su napravili - Da, naša inovacija je što smo iPad ubacili u format Surfacea, da li mu istu cijenu, ALI... Olovčica dođe cca. 700 kuna (vraćamo se na cijenu).

 

Marketing / dizajn

Ok - to je nekada bilo (isto kao i kod inovacija). Ako se idemo busati sa starom slavom, onda možemo otići još malo u prošlog i pričati da je Nokia tržišni leader, a Windows Phone OS (onaj stari) najbolji mobilni OS ikada. Koju danas prednost Appleovi proizvodi meni donose?

Jedina stvar koju vuku za sobom je ta što ako mi nešto rikne onda ću platiti tri puta više nego kod konkurencije (vraćamo se na cijenu).

 

Prošao sam sve Appleove proizvode (od vremena kada im je glavna marketinška stvar bila kotačić na iPodu, nisam siguran jel bio gen1 ili 2) i imaju svoj neki edge (ili su imali) i svoju neku kvalitetu. Ali realno gledajući, to je isto ko i Lacoste - nosiš Lacoste da možeš reći da nosiš Lacoste, ne zato jer je to superiornije. Cijenu definitivno ne opravdava.

 

P.S. Pod ovo prošao sve Apple proizvode, mislim na linije proizvoda, ne na to da sam imao svaku generaciju svih njihovih proizvoda.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 17:59 (Bukva).
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Silwncer kaže...

Ja iako nemam pojma o OS X,imao sam ga neko vrijeme na svome MacBook Pro (OS X Snow Leopard i Windows 7 ) i pružao mi je osnovne stvari ,a Windows sam samo koristio za 3D obradu predmeta i šta zahtjevnije. Jedina stvar što mi smeta kod Apple je zatvorenost i cijena dev licence (mislim stvarno 99$,Microsoft je najjeftiniji pa developeri bježe od njega kao ludi).

 Ha čuj, barem je OS džabe :D

16 godina
moderator
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Master sayz

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Apple je precjenjeni Vivax...osrednji uređaji sa astronomskim cijenama, prvi izbor za lokalne seljačine i jeftine kenje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 18:01 (Branimir82).
Moj PC  
10 15 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Jeste za Apple prijenosnike. Za toliki novac koliko košta nov MB Pro mogu i kupiti Alienware s mnogo jačim komponentama,ali ipak svako ima svoj izbor. Neki znaju pretjerati (fanboyizam),posebno kod Android. Često budemo trolani u Windows Phone temi .

Oni što lupe mi TD neka budu frajeri i kažu zašto. Neki ljudi ne mogu prihvatiti činjenicu da nisu u pravu .
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Bukva kaže...

Ne slažem se...

 

Cijena

Apple košta kao i high-end PC-evci, ali ima slablje komponente. Nemoj samo gledati high-end to Apple, gledaj što se i dobije za tu cijenu. Pored toga, nikada nije samo cijena samog računala njegova cjelokupna cijena. Kada kupim high-end laptop, onda će me zamjenski punjač za njega koštati kao i za onaj od 3k kuna. Za Apple punjač ću morati ispljunuti i premium cijenu.

Ista stvar je s bilo kakvih njihovim proizvodima.

Nisam siguran kako je sada sa novijim serijama iPod, ali do prije koju generaciju punjač za struju si morao kupiti odvojeno - da bi dobio taj komad plastike da USB ubacim u struju trebao sam na cijenu samog iPoda još iskeširati, mislim, oko 160 kuna.

I onda imaš takvih 3-4 stvarčice koje kod Apple moraš zasebno kupovati, a koje kod konukrecije dobiješ OOB, i tu cijena ode gore da glava boli.

 

Invovacije

Da, kada je bio Jobs živ, Apple je bio inovativna firma. Reci jednu inovaciju koju su napravili od kada nema Jobsa (a da nije bio promašaj biblijskih proporcija). Ja se ne mogu niti jedne sijetiti. Pogledaj prije par dana što su napravili - Da, naša inovacija je što smo iPad ubacili u format Surfacea, da li mu istu cijenu, ALI... Olovčica dođe cca. 700 kuna (vraćamo se na cijenu).

 

Marketing / dizajn

Ok - to je nekada bilo (isto kao i kod inovacija). Ako se idemo busati sa starom slavom, onda možemo otići još malo u prošlog i pričati da je Nokia tržišni leader, a Windows Phone OS (onaj stari) najbolji mobilni OS ikada. Koju danas prednost Appleovi proizvodi meni donose?

Jedina stvar koju vuku za sobom je ta što ako mi nešto rikne onda ću platiti tri puta više nego kod konkurencije (vraćamo se na cijenu).

 

Prošao sam sve Appleove proizvode (od vremena kada im je glavna marketinška stvar bila kotačić na iPodu, nisam siguran jel bio gen1 ili 2) i imaju svoj neki edge (ili su imali) i svoju neku kvalitetu. Ali realno gledajući, to je isto ko i Lacoste - nosiš Lacoste da možeš reći da nosiš Lacoste, ne zato jer je to superiornije. Cijenu definitivno ne opravdava.

 Analogija je vrhunska. Uspoređuješ komade tkanine koji su sašiveni u Bangladešu s uređajima sastavljenim od stotina komponenti iza kojih stoje tisuće radnih sati inženjera, developera i dizajnera. 

Evo ti inovacije - Force Touch. Sad ćeš reći - "Ali to je Huawei predstavio na svojem telefonu na IFA-i prije par tjedana!". Je, slažem se, no Huawei je to stavio u telefon čisto kao gimmick da može reći da ima nešto novo. Po istom principu kao što Sony stavlja 4K ekran u novu Xperiu.

U slučaju Force Toucha Apple je tehnologiju ugradio izravno u operacijski sustav, promišljeno, s jasnom namjerom da učini iskustvo korisnika pri korištenju uređaja (dakle pričamo o UX - User eXperience) boljim. I vjeruj mi da će to ljudi koristiti i to ne samo zato što je u iOS-u već zato što će se početi pojavljivati aplikacije ili nadogradnje za postojeće aplikacije koje koriste taj Force Touch. Na isti način kao što se za Touch ID pojavljuju aplikacije koje ga koriste. Evo, imaš jednu i kod nas na App Store - iOS aplikacija od Hrvatske poštanske banke podržava logiranje preko Touch ID-a. Znaš zašto toga nema na Androidu? Jerbo Googlet još nije ubacio u OS.  

16 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Odličan tekst! Dijelimo mišljenja u većini toga.

Ali ja bih neku svoju definiciju gledanja na stvari dodao na ovo.

1000€ za najnoviji mobitel Applea mobitela ne isplati se davati tj. ja si ne mogu to priuštiti. A vjerujem ni većina ostalih. To su dvije prosječne hrvatske plaće. 

Ako gledamo da se za taj novac može dobiti dosta kvalitetan PC ili laptop ili bilo što, nema tog mobitela koji bi vrijedio te pare, bilo to Apple, Windows Mobile ili Android. Jednostavno nema. Da se razumijemo, da imam hrpu para kupio bih najnoviji iPhone isti tren jer za te novce koje daš, znaš da to valja. Plaća se softver, koji je odlično optimiziran, easy to use, inovativan i bez bloatwarea za razliku od Androida ili Windowsa. 

Pošto većina ljudi jednostavno si ne može to priuštiti, gleda koji mobitel za duplo niže novce može dobiti i onda odabire neki Android mid range - Motorola Moto G. Ili pokuša sa nekim relativno anonimnim kinezom, ala OnePlus Two ili Meizu MX5 il tako nešto. A na kraju krajeva neka usporedba OnePlus 2 i iPhone 6S Plus se može i raditi. Prvo je Best Buy, a drugo je "Naš izbor".

A živimo u takvo doba da će većina uvijek odabrati Best Buy...

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 18:10 (Aki).
 
5 4 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

I zato što je TouchID vlasništvo Apple .

Oni što lupe mi TD neka budu frajeri i kažu zašto. Neki ljudi ne mogu prihvatiti činjenicu da nisu u pravu .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Silwncer kaže...

Jeste za Apple prijenosnike. Za toliki novac koliko košta nov MB Pro mogu i kupiti Alienware s mnogo jačim komponentama,ali ipak svako ima svoj izbor. Neki znaju pretjerati (fanboyizam),posebno kod Android. Često budemo trolani u Windows Phone temi .

 Usporedba kruški i jabuka. Možeš za 100k kuna kupiti gradski autić, a možeš i zvjer od motora. Po tvojoj analogiji zvjer od motora uvijek ima prednost jer kao dobiješ više za svoj novac. 

16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
maxym kaže...

E pa dragi BUG-ovci, očito vam je gadno presušio izvor zarade od prikaza reklama kad ste morali u dva dana izbaciti dva 'suprotstavljena' članka na istu temu, a sve u nadi da će vam suprotstavljeni tabori povećati promet (i gore spomenutu zaradu).

 

Bili bi vam pametnije da skupite ekipu koja zna tražiti zanimljive vijesti, pisati članke svojim riječima (a ne koristiti google translate, često bez ikakvog razumijevanja materije) i općenito, podići kvalitetu članaka, jer ste sada često sporiji i od 'žutih' portala koji se bave informatičkim vijestima, a po kvaliteti ništa bolji.

 Zapravo je drugi bio isprovociran prvim. Nikakav dogovor nije u pitanju. 

16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Silwncer kaže...

Jeste za Apple prijenosnike. Za toliki novac koliko košta nov MB Pro mogu i kupiti Alienware s mnogo jačim komponentama,ali ipak svako ima svoj izbor. Neki znaju pretjerati (fanboyizam),posebno kod Android. Često budemo trolani u Windows Phone temi .

 

Vrhunska usporedba, Alienware i MacBook Pro :D Jedan mrcina od 4 kile, debeo kao svinja pred klanje, za nositi sa sobom u tačkama ili kad na put ne ideš sam, da ti ovaj drugi pomogne nositi. S druge strane MBP sa svoje dvije kile (uz dijagonalu od 15 inča), tanji od dijela ultrabookova, a slabiji od najbolje konfiguriranog Alienwarea taman toliko da tu razliku nećeš osjetiti u apsolutno ničemu što nisu igre. I još uvijek jeftiniji od tog najsnažnije opremljenog Alienwarea. Pa nemojte, ljudi...

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Čovjek sve napise argumentirano,fino izloži,odvoji članke zbog preglednosti čitanja,stavi zareze i točke kako treba i opet ne vrijedi.Gomila debila trosi zrak i tipkovnicu da obrazloži svoju mutavost i pokažu koliko su debilni. "Ja te ne sjažem,ja misjim da je boji windows,ja tam tojiko pametan" 

 

 

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 18:17 (Romano).
Moj PC  
9 8 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Da ali dobijem mnogo jači i superiorniji hardver za skoro istu cijenu. U mojoj državi Alienware (koji sam razgledao) sa 24/32GB RAM (nisam siguran) je koštao oko 4,400 KM (oko ~16k kuna).Ali ipak kada uzmemo u obzir šta sve nudi i kakve su komponente,onda valja. Ako hoću jeftinije Asus ROG od 8GB i i5 procesorom za 1300 KM .

Oni što lupe mi TD neka budu frajeri i kažu zašto. Neki ljudi ne mogu prihvatiti činjenicu da nisu u pravu .
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Denis kaže...
maxym kaže...

E pa dragi BUG-ovci, očito vam je gadno presušio izvor zarade od prikaza reklama kad ste morali u dva dana izbaciti dva 'suprotstavljena' članka na istu temu, a sve u nadi da će vam suprotstavljeni tabori povećati promet (i gore spomenutu zaradu).

 

Bili bi vam pametnije da skupite ekipu koja zna tražiti zanimljive vijesti, pisati članke svojim riječima (a ne koristiti google translate, često bez ikakvog razumijevanja materije) i općenito, podići kvalitetu članaka, jer ste sada često sporiji i od 'žutih' portala koji se bave informatičkim vijestima, a po kvaliteti ništa bolji.

 Zapravo je drugi bio isprovociran prvim. Nikakav dogovor nije u pitanju. 

 

What he said.

Selling doors, door to door.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice