Apple kao religija

poruka: 367
|
čitano: 38.238
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kao religija".
16 godina
protjeran
offline
Apple kao religija

daj prestanite pricati gluposti, pustite Apple i Appleovce na miru, firma je kvalitetna i radi dobre stvari,
ima visoku cijenu i ne moze si svatko priustiti,
al sto je istina oni uvode revoluciju kad god nesto naprave....

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple kao religija

Bljuv...

 

Pardon, povratio sam. Imam problema sa zelucem zadnjih par dana. 

 

Bljuv... evo opet. Pardon.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...
I jel možeš smislti išta pametnije od tihvapple-bog gluposti?

Naravno da ti smetam kad ti ne idem niz dlaku.

Jedinu raspravu koju si ti imao samnom bila je na temu "Android poželjniji od iOS-a" gdje sam pokazao na aplikaciju za praćenje treninga za koju su drugi forumaši tvrdili da postoji samo na iPhonu.

I onda si se ti pojavio sa spikom "to nije isto, iPhone to radi bolje......... neznam kako........... ali radi bolje jer ja tako kazem"

Nisi u stanju pogledati linkove koji ti se prezentiraju, nego poput malog djeteta želiš da drugi igraju oko tebe.

profa, odrasti

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 23:51 (McD).
16 godina
protjeran
offline
Apple kao religija

Posto ovdje ima velikih Appleovaca..onda jedno pitanje, treba mi iPhone4 bumper.... Originalni od Applea..GDJE IMA ZA KUPITI?(ne derm se :D)....negdje u Hrvatskoj?

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple kao religija
Ezio kaže...
linuxjuzer kaže...

Činjenica je da se fanboy-i ponašaju kao hrpa zombija isprana mozga,spremni na konfrontaciju sa svim i svačim na svijetu i paralelnim opcijama.Činjenica je da su spremni i bankrotirati,jesti idućih godinu dana samo kruh i paštetu da bi si priuštili zadnji "revolucionarni" komad Apple hardware-a,trebao im on ili ne.Činjenica je da su im argumenti na nivou uvrijeđene male djece,kojoj je netko popljuvao omiljenog super-heroja.Činjenica je da im je svaka druga moguća opcija neprihvatljiva,iako ona bila isto kvalitetna i još ekonomski povoljnija.Činjenica je da ovo sve kažem u gomili fanboy-a,ljutito bi skinuli svoje slušalice MP3 player-a i do krvi me išibali.Ako sve ovo ne govori o osobinama ekstremno zavedenih Sljedbenika neke religije,ne znam što govori..{#}

 

U svojem proglasu uz manje prepravke zamijeni apple hardware sa linux softwareom, pogledaj se u ogledalo i vidi fanboja.

a gdje ja to tako bolesno napadam druge kad kritikuju Linux,ili pljujem druge software-ske opcije???..daj molim te poklopi se pošto ti je logika nula...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
The Black Iso kaže...

Posto ovdje ima velikih Appleovaca..onda jedno pitanje, treba mi iPhone4 bumper.... Originalni od Applea..GDJE IMA ZA KUPITI?(ne derm se :D)....negdje u Hrvatskoj?

 

Imas ga za kupiti u t-mobileu kolko mi je poznato
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
16 godina
protjeran
offline
Apple kao religija

a vidit cu...ako netko slucajno naleti negdje molio bi da me obavijesti...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice