16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

poruka: 65
|
čitano: 13.318
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App".
16 godina
odjavljen
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Ovo i je Jobsova škola, samo što sada ima više manevarskog prostora za bulšit...

Iako, politika im je poslovno opravdana i zato i jesu broj jedan po mnogočemu.

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Baš to. Sviđalo se nekome ili ne, Apple očito zna što radi, dovoljno je pogledati udjele u prodaji mobitela naspram udjela u zaradi od prodaje mobitela.
 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Da se u HR moze nabaviti po 199USD cca1400kn vjerujem da nitko ziv nebi kupovao trzave android telefone u tom rangu, pa budimo realni al stvarno koji mob kod nas za te novce moze biti bolji od Iphona 6S 16GB? Meni osobno je dijagonala 4,7" taman i vise od toga mi je neprakticno. A za 100 USD vise se dobije 64GB pa mislim stvarno.

 

E sad druga stvar je sto kod nas cijene nemaju veze sa zdravim mozgom. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 14:51 (roby27).
 
1 7 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
roby27 kaže...

Da se u HR moze nabaviti po 199USD cca1400kn vjerujem da nitko ziv nebi kupovao trzave android telefone u tom rangu, pa budimo realni al stvarno koji mob kod nas za te novce moze biti bolji od Iphona 6S 16GB? Meni osobno je dijagonala 4,7" taman i vise od toga mi je neprakticno. A za 100 USD vise se dobije 64GB pa mislim stvarno.

 

E sad druga stvar je sto kod nas cijene nemaju veze sa zdravim mozgom. 

 Vidi ovog padobranca, to je cijena sa dvogodisnjim ugovorom.

16 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
roby27 kaže...

Da se u HR moze nabaviti po 199USD cca1400kn vjerujem da nitko ziv nebi kupovao trzave android telefone u tom rangu, pa budimo realni al stvarno koji mob kod nas za te novce moze biti bolji od Iphona 6S 16GB? Meni osobno je dijagonala 4,7" taman i vise od toga mi je neprakticno. A za 100 USD vise se dobije 64GB pa mislim stvarno.

 

E sad druga stvar je sto kod nas cijene nemaju veze sa zdravim mozgom. 

 Onda bi i cijene android telefona bile korigirane. Iako, neki ni tada ne bi kupili ajfon jer ne žele trpiti druga apple sranja.

11 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Magnolia_fan kaže... 

 Vidi ovog padobranca, to je cijena sa dvogodisnjim ugovorom.

 Gdje je u tekstu navedeno da je sa ugovorom?

14 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
roby27 kaže...
Magnolia_fan kaže... 

 Vidi ovog padobranca, to je cijena sa dvogodisnjim ugovorom.

 Gdje je u tekstu navedeno da je sa ugovorom?

 

Recimo da je zadnjih 8 godina već tako. Ispod kojeg si ti kamena ispuzao? Troll-kamen?

15 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

to je kao i s restoranima: što skuplji to manje porcije. a ako se Jobs vrti u grobu, Apple će i to patentirati kao "život poslije", bez brige, i prodavati po samo 9999,99 USD za jednokratnu uslugu (iGraveSpinning). i uvijek će biti bud kupaca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 4 hvala 0
16 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Po prvi puta otkad je iPhonea, Apple actually ima tehnicku novotariju (force touch screen). Do sad nikad nisu bili ispred konkurencije cisto tehnicki - uvijek uglavnom UX i software.

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
roby27 kaže...

Da se u HR moze nabaviti po 199USD cca1400kn vjerujem da nitko ziv nebi kupovao trzave android telefone u tom rangu, pa budimo realni al stvarno koji mob kod nas za te novce moze biti bolji od Iphona 6S 16GB? Meni osobno je dijagonala 4,7" taman i vise od toga mi je neprakticno. A za 100 USD vise se dobije 64GB pa mislim stvarno.

 

E sad druga stvar je sto kod nas cijene nemaju veze sa zdravim mozgom. 

 Veoma glupa logika. Da u Hrvatskoj mozes dobiti iPhone za 200$ onda bi za taj novac mogao dobiti i Android flagshipa a ne ovo sto danas mozes dobiti za 200$.

Spominjes zdravi mozak a mislis kako iPhone 6S u Usa kosta 200$? U preorderu su preko 1100$ (16GB)

11 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle

Isprike svima, nisam to znao.

13 godina
neaktivan
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 
3 16 hvala 0
12 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Sinatra kaže...

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 Strasan je. Bas sam pozelio jednog, not.

15 godina
odjavljen
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
funat kaže...

Po prvi puta otkad je iPhonea, Apple actually ima tehnicku novotariju (force touch screen). Do sad nikad nisu bili ispred konkurencije cisto tehnicki - uvijek uglavnom UX i software.

Khm, ni tu nisu uspili biti prvi. Možda su bolje implementirali (iako je Bug postao vrsta časopisa kojem ni tu tvrdnju ne bih uzeo zdravo za gotovo), ali prvi definitivno nisu.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
funat kaže...

Po prvi puta otkad je iPhonea, Apple actually ima tehnicku novotariju (force touch screen). Do sad nikad nisu bili ispred konkurencije cisto tehnicki - uvijek uglavnom UX i software.

 Pa nisu ni sad ispred konkurencije, huawei ih je prestigao http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-huawei-mate-s-prvi-telefon-force/146147.aspx

14 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Ako je nešto navlakuša onda je to ovaj Petricev članak. 

 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Sinatra kaže...

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 

ipad pro je obican razmontirani 13 cola ultrabook koji kosta vise a moze manje. proguglaj malo yogu pro i slicne i eto ti 5x boljeg uredjaja.

16 godina
odjavljen
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Sinatra kaže...

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 

Kako mi se čini, evo tebe opet sa lošim pokušajem provokacije...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Umro kum, raspalo se kumstvo.,a tako je i s Appleom...umro Jobs otišlo sve u k...

 
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
funat kaže...

Po prvi puta otkad je iPhonea, Apple actually ima tehnicku novotariju (force touch screen). Do sad nikad nisu bili ispred konkurencije cisto tehnicki - uvijek uglavnom UX i software.

 

recimo huawei je ovo prije predstavio applea, znaci nisu prvi sto se tice mobitela

a i microsoft je prije jos godinu dana ovo trebao predstaviti na svom McLaren uredjaju kojeg si cak mogao upravljati bez da dodirujes display
takodjer microsoft je zvao taj Feature eksplozivnim plocicama

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Sinatra kaže...

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 oooooo vidi ko nam se vratio...

13 godina
neaktivan
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

Poznajem dosta ljudi, mahom generacije 50++ koji imaju 16Gb model iPhonea i zadovoljni su... telefon im služi kao dummy Nokia 3210, eventualno pročitaju/napišu koji e-mail i prosurfaju po news portalima. Ja bih umro kad na odmor ne bi nosio sa sobom bar 3-4 sezone StarTreka, 3-4kg knjiga/stripova i imao mjesta sa snimanje bar 10-tak sati 1080p videa ;-) Ali s obzirom da je memorija sve jeftinija i da nude 4k snimanje videa, onda stvarno ne vidim smisao 16Gb modela?!

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Luciano kaže...

 Ja bih umro kad na odmor ne bi nosio sa sobom bar 3-4 sezone StarTreka, 3-4kg knjiga/stripova

 

Ti onda imaš super ekipu!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Luciano kaže...

Poznajem dosta ljudi, mahom generacije 50++ koji imaju 16Gb model iPhonea i zadovoljni su... telefon im služi kao dummy Nokia 3210, eventualno pročitaju/napišu koji e-mail i prosurfaju po news portalima. Ja bih umro kad na odmor ne bi nosio sa sobom bar 3-4 sezone StarTreka, 3-4kg knjiga/stripova i imao mjesta sa snimanje bar 10-tak sati 1080p videa ;-) Ali s obzirom da je memorija sve jeftinija i da nude 4k snimanje videa, onda stvarno ne vidim smisao 16Gb modela?!

 Pa da čovječe, u tom je poanta. Pa pogledaj hardver modela 6s. Nemožeš autobus linije velika gorica-zagreb opremiti sa 16 mjesta za putnike.
Posebno je to očigledni troll što nemaju 32GB model koji imaju svi ostali i najčešće se kupuje.
Mobitel koji dođe soma dolara, snima 4K, ima force touch, retina display, bi po tebi starci trebali koristiti kao zamjenu za dummy nokiju 3210? Nekako mislim da 
čak ni appleu to nije ciljana skupina. Ok, jasno, ima raznoraznih rukovoditelja, vlasnika firmi i obrta koji ih uzmu na pretplatu a u stvari uglavnom telefoniraju
i izmjenjuju mailove. Ali da se samo na njih gleda, nebi Apple prodavao tolike desetke milijuna primjeraka i imao redove za modele na ulicama.
E da, Bug, imali vijesti, čeka li se pink gold ajfone po ulicama? Nemojte da sad moram ić surfat pored vas po netu za novosti o appleu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Friday kaže...
Luciano kaže...

 Ja bih umro kad na odmor ne bi nosio sa sobom bar 3-4 sezone StarTreka, 3-4kg knjiga/stripova

 

Ti onda imaš super ekipu!

 Pa zapravo imam... 2 sina, zahtjevnu ženu, prijatelje iz djetinjstva sa kojima tulumarim do ranih jutarnjih sati uz gradele i vino... ali hoću popodne kad me uhvati fjaka iza ručka imati sat-dva za sebe i svoje gušte :-) Zar tražim previše? ;-)

16 godina
odjavljen
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Luciano kaže...

  zahtjevnu ženu

 

Ima i drugačijih?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Sinatra kaže...

Kako se čini, iPad Pro je novi revolucionarni uređaj. Konkurencija opet nema odgovor.

 

Tvoj komentar kao i uvijek je mudar i odmjeren, te pogadja u sustinu. Ostali forumasi opet nemaju odgovor.

16 godina
neaktivan
offline
Re: 16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle
Što je ovdje zapravo vijest? Da Apple ima politiku cijena kojom guli kupce? Dobro jutro svima! Da, Jobs bi sigurno bio zgrožen - što se toga nije sam sjetio.

I još se ti kupci ponose što kupuju kod firme koja ima ogromne marže, jer podaci o prihodima i tržišnom udjelu govore upravo to.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App

ja uopce ne kuzim tu dramu oko 16 i 32 u 2015. Imam OPO 64GB (vec godinu dana) i taman do malo mi je. sve ispod toga vise opce ne bi razmatrao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 16:18 (funat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
16 GB iPhone 6S i 32 GB iPad Pro su nove podle App
 
8 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice