Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl

poruka: 10
|
čitano: 402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl".
3 godine
offline
Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl

Super !

Nego, nisu mi jasni parametri po kojima se uspoređuju IPhone smartphone-i i Xiaomi ?!

 

Xiaomi ima desetak modela u prodaji, a IPhone "uglavnom" jedan, ako gledamo najnoviji model.

 

Bilo bi lijepo vidjeti odnos prodaje između flagship telefona oba proizvođača i tu izuzeti Kinu kao kupovni faktor. 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put danas u 11:38 (Zaporožac).
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl

Ma divno, jos malo popeglati sustav i vratiti mogucnost sd kartica i bit ce to bomba odabir! Jos na 9pro modelu cekam ispavak buga na 1000fps kameri toliko o tome.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
Zaporožac kaže...

Super !

Nego, nisu mi jasni parametri po kojima se uspoređuju IPhone smartphone-i i Xiaomi ?!

 

Xiaomi ima desetak modela u prodaji, a IPhone "uglavnom" jedan, ako gledamo najnoviji model.

 

Bilo bi lijepo vidjeti odnos prodaje između flagship telefona oba proizvođača i tu izuzeti Kinu kao kupovni faktor. 

Nema logike tvoj komentar, šta onda sa Samsungom koji je prvi, pa on isto ima hrpetinu modela kao i Xiaomi. Ovdje se gleda prodaja mobitela (svih modela) od neke tvrtke na globalnom tržištu, a ne prodaja po pojedinim modelima. 

Pobrkao si lončiće. Ima i statistka po prodaji pojedinih uređaja na tržištu, ali to već neka druga priča, koja nema veze sa ovom.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 12:06 (MasterOfDisaster).
3 godine
offline
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
MasterOfDisaster kaže...
Nema logike tvoj komentar, šta onda sa Samsungom koji je prvi, pa on isto ima hrpetinu modela kao i Xiaomi. Ovdje se gleda prodaja mobitela (svih modela) od neke tvrtke na globalno tržištu, a ne prodaja po pojedinim modelima. 

Pobrkao si lončiće. Ima i statistka po prodaji pojedinih uređaja na tržištu, ali to već neka druga priča, koja nema veze sa ovom.

Ova "priča" ima elemente antiteze.

 

Ovaj članak može neupućene navesti na kupovinu Xiaomi telefona,  jer eto, na drugom je mjestu, pa je vjerojatno kvalitetan..

 

To su ti meta reklame..

 

Reklama u reklami.

合氣道
15 godina
offline
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
Zaporožac kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Nema logike tvoj komentar, šta onda sa Samsungom koji je prvi, pa on isto ima hrpetinu modela kao i Xiaomi. Ovdje se gleda prodaja mobitela (svih modela) od neke tvrtke na globalno tržištu, a ne prodaja po pojedinim modelima. 

Pobrkao si lončiće. Ima i statistka po prodaji pojedinih uređaja na tržištu, ali to već neka druga priča, koja nema veze sa ovom.

Ova "priča" ima elemente antiteze.

 

Ovaj članak može neupućene navesti na kupovinu Xiaomi telefona,  jer eto, na drugom je mjestu, pa je vjerojatno kvalitetan..

 

To su ti meta reklame..

 

Reklama u reklami.

Ok, ali kakve veze ima 2. u svijetu po prodaji mobilnih uređaja veze sa kvalitetom mobilnih uređaja. Ne govori se da su 2. po kvaliteti uređaja u svijetu nego po prodaji. Na kupcu je da sazna kakvi su i da li zadovoljavaju tvoje potrebe, pa ne budimo kompletno lijeni.

Inače imao sa 3 Xiaomi-ja i svi su bili odlični, niti jednu pritužbu nisam imao na njih, dok mi je žena imala Samsung i to S klasu (više njih) i koma kakve nema, pogotovo što se tiče baterije nakon update-a postane neupotrebljivo sranje koje moraš 2 puta dnevno puniti. Tako toliko o tome i mjestu na globalnoj ljestvici po prodaji i kvaliteti proizvoda koji se prodaju. Inače Samsung prodaje kvalitetne uređaje, ali ih uništava update-om sustava koji srozava bateriju na jedno obično sranje koje ne može izržati cijeli dan uz normalno (4 sati SOT-a) korištenje uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 12:05 (MasterOfDisaster).
7 godina
offline
Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl

Kako to Apple ima samo jedan model, ako još uvijek prodaju 14, 15 i sada 16 generaciju, plus SE modele - i to je više od 10 različitih aparata, uz to da najjeftiniji SE gura najviše volumena.

Uz to to je gledano količinsko, vrijednostno mislim da je Apple na prvom mjestu jer ispod 1t eur nemaš ništa osim SE modela, tako da po meni oni još najviše zarađuju jer tamo marža mora bit brutalna.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2. gl

MasterOfDisaster 

 

 

Eto, pretpostavio sam da je tvoj odgovor hejt na Samsung, glorificiranje Xiaomi sm.telefona i zbog toga sam reagirao.

 

To što si napisao za Samsung sm. telefone jednostavno nije točno, no drugo nisam ni očekivao.

 

 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:00 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
nikonja kaže...

Kako to Apple ima samo jedan model, ako još uvijek prodaju 14, 15 i sada 16 generaciju, plus SE modele - i to je više od 10 različitih aparata, uz to da najjeftiniji SE gura najviše volumena.

Uz to to je gledano količinsko, vrijednostno mislim da je Apple na prvom mjestu jer ispod 1t eur nemaš ništa osim SE modela, tako da po meni oni još najviše zarađuju jer tamo marža mora bit brutalna.

 

 Da, Iphone je globalni fenomen jer još uvijek i kod nas imaš u prodaji i IPhone 11 64Gb za 300€, što nije normalno, ili ljudi nisu normalni.

合氣道
15 godina
offline
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
Zaporožac kaže...

MasterOfDisaster 

 

 

Eto, pretpostavio sam da je tvoj odgovor hejt na Samsung, glorificiranje Xiaomi sm.telefona i zbog toga sam reagirao.

 

To što si napisao za Samsung sm. telefone jednostavno nije točno, no drugo nisam ni očekivao.

 

 

Znači nigdje nisam glorificirao Xiaomi nego sam rekao da nisam sa njima imao nikakvih problema i da sam bio zadovoljan (ne znam gdje je tu glorificiranje Xiaomi-ja?????). Nadalje, predzadnji mob mi je bio Samsung S23U i bio sam sa njim prezadovoljan (odličan mob), ali zadnji update koji je došao (sva sreća nisam ga povukao) je shebo bateriju koja je bila odlična, nakon toga je čak i Samsung reagirao i sam povukao update - vjeruj mi za par mjeseci će opet izaći update koji će shebati bateriju na S23U (to je njihova praksa koja se već dešava 10 godina minimalno) to što ti negiraš je tvoj problem. Slobodno prođi svjetskim forumima i pogledaj koliko se ljudi žale na nadogradnje firmware-a koje im shebu trajanje baterije (za Samsung).

9 godina
online
Re: Xiaomi je u kolovozu pretekao Apple i postao 2
Zaporožac kaže...

Super !

Nego, nisu mi jasni parametri po kojima se uspoređuju IPhone smartphone-i i Xiaomi ?!

 

Xiaomi ima desetak modela u prodaji, a IPhone "uglavnom" jedan, ako gledamo najnoviji model.

 

Bilo bi lijepo vidjeti odnos prodaje između flagship telefona oba proizvođača i tu izuzeti Kinu kao kupovni faktor. 

 Flagship iphone se najbolje prodaje jer je (skoro) jedini model. SE nitko ne kupuje.

Da Xiaomi ili Samsung isto imaju jedan flagship onda bi se i on prodavao najbolje, logično.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice