U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

poruka: 222
|
čitano: 36.330
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.".
2 godine
protjeran
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Ok,cjepivo smo mi svi platili-slazem se!

Jasno ti je da je drzava da bi kupila to cjepivo,morala uzeti iz proracuna?"


Pa onda nije besplatno kako si napisao. Plaćeno je iz državne blagajne koja se puni od naroda.

Lp
12 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
silvio3105 kaže...
Ok,cjepivo smo mi svi platili-slazem se!

Jasno ti je da je drzava da bi kupila to cjepivo,morala uzeti iz proracuna?"


Pa onda nije besplatno kako si napisao. Plaćeno je iz državne blagajne koja se puni od naroda.

Lp

Pa jesi li ga ti osobno platio?

Ne prodaj mi te fore kako smo mi to sve platili obaveznim zdravstvenim!

Znaci,dali je netko igdje osobno izvadio novcanik i platio cjepljenje?

....Ali svejedno kalkuliras,na prvome postu sam naveo da se cak niti u USA nije placalo(a tamo djeca placaju inhalator,vadenje zuba,lomove...)

Dali je u Hrvatskoj vlada rekla da nam zbog kupnje cjepiva moraju povecati obvezno zdravstveno osiguranje?

Nije i nisu!

Znaci,od nekoga gospodarstva su uzeli da bi to platili!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
11 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Kao i uvjek istina je vjerovatno negdje u sredini svega sto su "dvije" sukobljene strane napisale unazad par stranica....

Korona virus vjerovatno postoji

Cijepiva za istu vjerovatno nisu dovoljno testirana

Teorije da se mehanizmi "vlasti" petljaju u zivot naroda kako ne bi trebali su vjerovatno istina

Teorije da je zemlja ravna ploca vjerovatno nisu istina

Ali sto je sigurno je ono staro...zavadi pa vladaj 🥂

Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Platili smo sa svime što dajemo državi, a nije da dajemo malo, pogotovo ako uzmemo u obzir primanja.

Kad pogledaš kakvo zdravstvo imamo, pare su mogle otić u bolju svrhu.
Zdravstvo funkcionira dok se ne razboliš. Nakon toga čekaš na red za sve i svašta.
12 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
silvio3105 kaže...
Platili smo sa svime što dajemo državi, a nije da dajemo malo, pogotovo ako uzmemo u obzir primanja.

Kad pogledaš kakvo zdravstvo imamo, pare su mogle otić u bolju svrhu.
Zdravstvo funkcionira dok se ne razboliš. Nakon toga čekaš na red za sve i svašta.

Sta je pisac htio reci?

Zasto pises nebuloze?

Zasto ne odgovoris?

Ako ti nije jasno sta te pitam,vrati se par postova unatrag i procitaj sa razumjevanjem!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
2 godine
online
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
MEGATAMA kaže...

 

Teorije da je zemlja ravna ploca vjerovatno nisu istina

 

 NE to je apsolutna glupost, tu ne postoji "vjerovatnoća".

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
11 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Zaporožac kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Teorije da je zemlja ravna ploca vjerovatno nisu istina

 

 NE to je apsolutna glupost, tu ne postoji "vjerovatnoća".

Ma ako krenemo od one....sto je bilo na samom pocetku svega....a sta je bilo prije toga?......uvjek ostavim mali postotak mogucnosti za sve 🥂

2 godine
online
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Cronik kaže...

 Nakon godinu dana vidjelo se da uglavnom vecina ljudi koji su umrli od korone ako su umrli od korone jer se za vrijeme pandemije sve pripisivalo koroni su bili ili pretili ili su bili jako stari ili su imali jos hrpetinu bolesti uz koronu. Najbolje rjesenje za koronu je taj da se ljudi pocnu vise kretati, baviti nekim sportom i uravnoteziti prehranu. Cim tako zivis odmah si si povecao sanse za bolji zivot. Po meni propaganda se trebala fokusirati na zdravi nacin zivota a ne na zatvaranje i cjepiva upitne kvalitete.

 

Eto, opet trolanje.

Bezbroj ljudi je umrlo točno od posljedica Covida bez ikakvih kormobiditeta. 

 

Pazi, bezbroj "pretilih" nije ni osjetilo koronu, neki ju nisu ni dobili.

*Hvataš se i na "jako stare" ?!

Sramota te bila... stariji su podložniji virusima pa je logično da umiru od Corone.

 

Kako će se stari ljudi baviti sportom ?

Većina ih ima male mirovine pa im je prehrana itekako uravnotežena.

 

Cjepivo upitne "kvalitete" ?!

A ti se razumiješ u cjepiva inače ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
16 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
silvio3105 kaže...
Inače je cjepivo besplatno razvijeno i dano narodu, onako po socijalistički.
Ako je išta država platila, platila je s lišćem z'drveta.


Nemoj me od iza s tim da je besplatno kad svi znamo da nije.
Šuška ne raste na drveću.

Niti jedan jedini lijek, procedura, test ili bilo što drugo nije besplatno.

Ništa od navedenog nije došlo "samo po sebi", već je netko, u nekon trenutku investirao u razvoj / znanje / procese / uređaje itd. da bi na osnovu toga zaradio.

Ne postoji ništa besplatno. Postoji pokriveno porezima, osiguranjima ili iz vlastitog / nekog tuđeg džepa.

12 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Predvidaju da je svjetska ekonomija za dvije godine pandemije izgubila oko 8.5 Triliona dolara.

A kolika je zarada bila onih(pri tome mislim na famozne "one" koji iza zavjese sve kontroliraju).

..............

Usporedba je ista kao kada bi lokalni šerif NK Jakače donje,došao u FC Barcelonu i rekao:

"E sada cemo kako ja kazem"

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
To objasni kolegi(ci) Milki.
2 godine
protjeran
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Jasno sam ti napisao da cjepivo nije free/besplatno/džabe kako ti tvrdiš ili si tvrdio.

Platili mi to iz poreza, na kredu ili kroz zdravstveno, svejedno je na kraju krajeva.
8 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

I humanitarnu pomoć koju netko dobiva  free  , netko je  platio pa prema tome netko je i odlično zaradio .

 

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
BlueMax kaže...

 

Taj članak je napisan sa zaključkom da apsolutno nema nikakve šanse da mRNA cjepivo prouzroči ikakve nuspojave ili posljedice i praksa ga je već odavno opovrgnula.

 

 

Ovo si potpuno u krivu. Ostavio sam si podsjetnik da provjerim.

 

Dakle ja sam citirao članak iz BUG-a od 26. veljače 2021., odnosno u časopisu u ožujku 2021. Odmah mi je bilo čudno da bi Doc napisao notornu glupost da bilo kakav farmaceutski pripravak nema nikakve nuspojave. Pa Aspirin ima nuspojave.

 

ovaj citat je sa prve stranice članka:

 

"Cjepiva protiv covida-19, u znanstvenom i organizacijskom pogledu, najveći globalni tehnološki i biomedicinski projekt i pothvat u povijesti, od kojih su dva-tri u praktičnoj primjeni tek nekoliko mjeseci, a ostalih desetak u završnim fazama izrade i kliničke provjere, odnosno na pragu početka široke primjene, prema svim dostupnim i provjerenim informacijama i provjerama, pokazala su se pouzdanima, uz tolerabilno malen broj nuspojava, a s učinkovitošću koja se kreće i preko 90% (za bolesti poput covida-19, cjepivo se obično smatra epidemiološki i imunološki korisnim ako mu učinkovitost prelazi 50%) "

 

a ovaj je sa samog kraja:

 

"Studija o kliničkim testovima faze 1 i 2 objavljena je kao pre-print verzija u prosincu 2020., i pokazala je da cjepivo ne uzrokuje ozbiljne nuspojave. Međutim, zasad u javnosti nisu objavljeni daljnji podaci o trećoj fazi kliničkog ispitivanja, koji bi mogli pokazati je li cjepivo dokazano sigurno, i u kolikom je postotku učinkovito. Unatoč tome, indijske zdravstvene vlasti dale su odobrenje za rani početak primjene cjepiva (slično kao što su ruske vlasti odobrile primjenu cjepiva Sputnjik V, prije završene treće faze ispitivanja)"

15 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Mi budale smo baš dosadni sa propitkivanjem, pametni ne trebaju zato jer su pametni. Moram opet upitat za razlog zašto se inzistira na cjepljenju mladih pogotovo djece za koje je ovo omikronsko govno bezopasno. Zašto djeca moraju nosit brnjice ako je rečeno kako bi mogli imat respiratornih problema te da iste ne štite, štoviše djeci je potrebno da vide ekspresije lica i usta kod razgovora dok su u razvoju.Ma vidi mene šta i ja pitam ima to smisla,mora tako biti.

Vesela vijest za ljubitelje ljekova: fizer ima spremno cjepivo za omikron, besplatno je navali. Omikron tek krenuo kad eto njih sa spasom, svaka čast super fast(čak se rimuje).

 Za narcisoide od narcisoida:

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2022 16:34 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

 

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Ne propitkuješ ti ništa nego pušiš gluposti od onih koji zarađuju na plasiranju takvih sranja.
Da propitkuješ, propitkivao bi i to kako jedna industrija koja ima vrlo mali udio u globalnoj ekonomiji može upravljati svjetskom politikom, znanošću i medijima.
Shvatio bi da s 270 milijardi $ kolika je ukupna vrijednost Pfizera ne možeš potkupiti sve.
Ti si taj koji ne propitkuje nego uzima stvari zdravo za gotovo. I to iz pogrešnih izvora.
 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Opet ih kaznilo. Jaki su ne može im nitko ništa, samo male kazne jedna za drugom na koje su uvijek iskalkulirano spremni.Sve je jasno onom tko želi vidjeti i čuti.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2022 20:07 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Odakle ti hrabrosti da propitkuješ moral u Fizera???
15 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Ova spodoba je toliko močna da je svojim djelovanjem pod patronatom zombija biden sjebaše cijeli planet i uz suradnju sa fizerom.  Svi se ugledali i slušali njegove bolesne mjere.Plus prozivaju ga za gain of function research, krivac broj jedan za eksperimentiranje covidom u wuhanu.Može se čak posumnjat da je kriv za probijanje covida iz wuhana. Zna se šta jedna spodoba može uradit svijetu, sjetimo se hitlera. Pobježe zombi uz srdačne pozdrave svojih sunarodnjaka:

 

 

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2022 21:06 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
online
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.


Pih. Pfizera ste našli? 


Teva could shell out as much as $3.6 billion in cash and meds to settle thousands of opioid lawsuits, Reuters reports.

https://www.fiercepharma.com/pharma/teva-ceo-says-company-could-pay-up-to-3-6b-to-put-opioid-litigation-to-bed-report


GlaxoSmithKline to plead guilty and pay $3 billion to resolve fraud allegations and failure to report safety data.

https://www.justice.gov/opa/pr/glaxosmithkline-plead-guilty-and-pay-3-billion-resolve-fraud-allegations-and-failure-report


I izgubljene tužbe i nagodbe su sića na koju farmaceutske mega-kompanije unaprijed računaju kao nužne troškove, jer profit je još ogromniji.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 6:35 (Al Crane).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Opet korumpirana politika globi onoga ko ih plaća?

 

Pa jel vi shvaćate da je ovo što linkate argument protiv vaših gluposti?

 
2 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
BlueMax kaže...

Opet korumpirana politika globi onoga ko ih plaća?

 

Pa jel vi shvaćate da je ovo što linkate argument protiv vaših gluposti?

 

i također korumpirani dnovinari prenose te informacije?!?!?

5 godina
online
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
BlueMax kaže...

Opet korumpirana politika globi onoga ko ih plaća?

 

Pa jel vi shvaćate da je ovo što linkate argument protiv vaših gluposti?

 
Koje gluposti? Ja sam linkao činjenice. Kakve zaključke iz njih netko izvlači, to je druga stvar.

Da, istina je da je farmaceutska industrija globalno najjača poslije fosilne i proizvodnje oružja. Istina je i da je u medicini praktično legalizirana korupcija od strane iste. Istina je i da su neki političari uključeni u tu korupciju. Ali nije istina da je masovna potreba za cjepivima protiv stvarnih pandemija usiljena.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 8:26 (Al Crane).
5 godina
online
U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne osobe.

Ma ta tema o koroni je već totalno prežvakana i dosadnjikava.
Ajmo rađe o tome gdje je nestao starlite i zašto se mainstream fizika pravi grbava pred hladnom fuzijom  

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Al Crane kaže...

Da, istina je da je farmaceutska industrija globalno najjača poslije fosilne i proizvodnje oružja. 

 u kojem paralelnom svemiru je to istina? 

 

nije niti među prvih 10 - link

9 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
picajzla0707 kaže...
Al Crane kaže...

Da, istina je da je farmaceutska industrija globalno najjača poslije fosilne i proizvodnje oružja. 

 u kojem paralelnom svemiru je to istina? 

 

nije niti među prvih 10 - link

 

Možda se sad vode pod Information Technology pošto nam ugrađuju čipove?

5 godina
online
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
picajzla0707 kaže...
Al Crane kaže...

Da, istina je da je farmaceutska industrija globalno najjača poslije fosilne i proizvodnje oružja. 

 u kojem paralelnom svemiru je to istina? 

 

nije niti među prvih 10 - link

 
Pa ako se gleda i po društvenopolitičkom utjecaju... aj dobro, nek ti bude, neću picajzliti. 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
13 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Al Crane kaže...

 
Koje gluposti? Ja sam linkao činjenice. Kakve zaključke iz njih netko izvlači, to je druga stvar.

Da, istina je da je farmaceutska industrija globalno najjača poslije fosilne i proizvodnje oružja. Istina je i da je u medicini praktično legalizirana korupcija od strane iste. Ali nije istina da je masovna potreba za cjepivima protiv stvarnih pandemija usiljena.

 Nisam ni mislio isključivo na tebe već općenito na teoretičare zavjera.

I ne nije istina da je farmaceutska industrija treća po snazi, nije ni u prvih 10. S tim da su i među prvih 10 razlike u iznosima kojima se barata ogromne.

 

Da je praktično legalizirana korupcija također nije istina jer su upravo presude za korupciju koje linkate dokaz da nije tako.

A da korupcije i kriminala ima to je jasno. Da se doktori plaćaju kako bi gurali nečije proizvode, da firme lobiraju kod političara, da se sponzoriraju istraživanja s naručenim rezultatima... sve je to istina. No tu se uglavnom radi o borbi unutar branše tj. o podrivanju konkurencije. Kao i u svakom drugom poslu. Da je u farmaceutskoj industriji to nešto izraženije sasvim je jasno.

 

Samo sve to skupa nije nikakav dokaz o nekakvoj globalnoj zavjeri već poslovna praksa u svim branšama. Meni stalno dolaze raznorazni trgovački putnici i predstavnici različitih firmi kako bi mi prezentirali svoje proizvode. Svi do jednog nude nekakve protuusluge ako upravo njihov proizvod preporučim svojim klijentima. Od direktne provizije pa do raznoraznih "poslovnih" putovanja gdje si npr. sedam dana besplatno u hotelskom resortu i u tom periodu imaš jedan sat njihovu prezentaciju, na koju svakako nitko ne dođe. Tako danas poslovni svijet funkcionira. Ja klijentu mogu i ne moram preporučiti neki proizvod. Ako me pita preporučit ću mu onaj koji smatram najboljim ili najboljim po odnosu uloženo/dobiveno.

 

Ponekad se prijeđu granice morala a ponekad i zakona. I onda tu nastupa država. Neke su malo manje a neke puno više korumpirane, pa negdje kriminal bude kažnjen a negdje ne.

 

Nema tu nikakve globalne zavjere. Smatrati te slučajeve dokazom globalne zavjere bilo bi ko da slučaj ovog HDZ-ovca iz Županijske uprave za ceste koji je krao armaturu s gradilišta obilaznice smatramo dokazom zavjere politike i građevinskog lobija s ciljem da nas sve zabetoniraju.

11 godina
offline
Re: U teorije zavjere češće vjeruju narcisoidne os
Al Crane kaže...

Pa ako se gleda i po društvenopolitičkom utjecaju... aj dobro, nek ti bude, neću picajzliti. 

 e sad zamisli koliki društvenopolitički utjecaj imaju kompanije koje su daleko veće od farmaceutske

 

mislim, pa samo malo logike uključi... koliko prosječna obitelj potroši na hranu, koliko na auto, koliko na telekomunikacije, na stanovanje, a koliko na lijekove

valjda će ti nekako s tih par brojki doć iz dupeta u glavu da ima daleko, daleko, daleko jačih industrija

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice