'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

poruka: 7
|
čitano: 4.674
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s".
16 godina
offline
'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

Ameri rjesavaju probeme koje je civilizirani svijet vec odavno rjesio. Zove se autobus, tramvaj i vlak koji je u narodu poznatiji pod zajednickim nazivom javni prijevoz.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2024 14:19 (Ante).
 
12 0 hvala 4
6 godina
offline
'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

auti sa udaljenom kontrolom, Što može poći po krivu?

 

ovom filipincu u kontroli se neda više smjena je gotova, skuca te u zid i ode kući.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2024 14:23 (gpd).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: 'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo
gpd kaže...

auti sa udaljenom kontrolom, Što može poći po krivu?

 

ovom filipincu u kontroli se neda više smjena je gotova, skuca te u zid i ode kući.

 

Da, jer nikad se neće doznat tko te je skucao u zid. 

42
16 godina
offline
'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

pa daljinski vozi 9 od 10 osoba u zg: svi zure u telefone dok se ruka, reda radi, nonšalantno odmara na upravljaču. nitko ne kontrolira, nitko ne kažnjuje. prkosan smo mi narod.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: 'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo
AI at it’s finest. Podsjeća me na Amauonovu trgovinu😂
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

da budem malo PnC:

 

Helou, ajm Rađiv end aj vil teledrive ju juzing skilz aj brašed on miin rouds of Kolkata...

 

enđoj end hev najs dej!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
'Teledriving', prijelazno rješenje dok čekamo da s

Mislim da to nije nova ideja. 
Ovisno o uvjetima automobil većinu vremena može voziti autonomno. Kad dođe do problema i nepredviđenih situacija koje sustav ne razumije (radovi na cesti, nesreće, hitne službe, neispravni semafori i slično) pomaže remote vozač. Mislim da je realno da auto 90% vremena vozi autonomno što znači da bi jedan remote vozač mogao zamijeniti desetoricu on-site vozača. Najčešće je potrebna samo mala povremena intervencija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice