Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

poruka: 11
|
čitano: 2.441
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl".
13 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

kad ti 'naglavnici' budu 100€ bit će popularni, do tada ništa...

Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

Bas me zanima hoće li PS5 Pro i PS6 koristiti isti headset uz poboljšanju grafiku na 120Hz za sve igre.

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

Prvi psvr sam platio 2017. za black friday 1600 kn. I to je odlična cijena. Ovo sada koliko košta psvr2 je puno previše. Posebno ako ga nećeš puno koristiti. To većinom "skuplja prašinu".

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

Znači ”Gran Turismo 7” fercera! U redu, no kada je bolji ukupan dojam, sa naglavnicima i ostalom periferijom, ili na televizoru, projektoru, nečem petom desetom?! 

Baš me debelo pere zvuk koji se čuje i ostali taktilni osjeti, kakvi su ako ih uopće ima?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2

Ja sam ga kupio samo za GT7, osjecaj je odlican, ali nemogu reć da nije jako puno novaca.

It s just cornflakes...
12 godina
offline
Re: Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2

da, i kad budu igre u VR-u, a ne, dva naslova u dve godine

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
13 godina
offline
Re: Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2
Kirian kaže...

da, i kad budu igre u VR-u, a ne, dva naslova u dve godine

 

U prvoj godini PSVR2 ekskluzive:

Horizon: Call of the Mountain

Gran Turismo 7

Resident Evil 8

Resident Evil 4

Synapse

Firewall Ultra

C-Smash

 

Odlične igre koje su ponajbolje VR iskustvo upravo na PSVR2:

No Man's Sky,

Red Matter 1 i 2,

Walking Dead S&S 1 i 2

Walkabout Mini Golf

 

To je iz glave. Ima još bar 20-30 odličnih multiplatform VR igara.

Ide mi na jetra više tvrdnje da se nema što igrati, a meni backlog samo raste.

 

15 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

ovo je sasvim primjenjiv navod (samo podcrtan dio), prenesen iz drugačijeg dijela bug corporation

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2
Glavni razlog sto ga nisam kupio je cijena, i to ne jer ne mislim da vrijedi toliko nego nemam toliko za izdvojiti.

Dobrih vr igara na platformi ima dosta vec sada, samo sto niko ne zna za njih jer je niche trziste. (Mada je meni glavni razlog potencijalne kupovine gt7)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2 nagl

Skoro sam kupio PSVR2,nisam nikad posjedovao VR pa kažem ja da probam i to.Čitam po forumima ovakvi poput mene se žale na blurry sliku,da su očekivali puno više,ne može se usporediti sa slikom običnog PS5.Ima ih gomilu koji se žale na to i da vraćaju uređaj.Gledao i na YT kako bi otprilike izgledala ta slika,nije to za mene ukratko.Iako bi volio isprobati.

 

 

Zapravo me zanima VR radi RE4 i RE8 Village,vi koji posjedujete uređaj i igre,kakva je zapravo kvaliteta slike kod tih igara?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 16:28 (torente 35).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony privremeno zaustavlja proizvodnju PS VR2
torente 35 kaže...

Skoro sam kupio PSVR2,nisam nikad posjedovao VR pa kažem ja da probam i to.Čitam po forumima ovakvi poput mene se žale na blurry sliku,da su očekivali puno više,ne može se usporediti sa slikom običnog PS5.Ima ih gomilu koji se žale na to i da vraćaju uređaj.Gledao i na YT kako bi otprilike izgledala ta slika,nije to za mene ukratko.Iako bi volio isprobati.

 

 

Zapravo me zanima VR radi RE4 i RE8 Village,vi koji posjedujete uređaj i igre,kakva je zapravo kvaliteta slike kod tih igara?

 

Ma ne može nikakav youtube video dočarati doživljaj VR-a. Na žalost, Sony s PSVR2 ne gura štandove za isprobavanje kao što je PSVR1, sjećam se da je tad bilo posvuda za isprobati.

 

Što se tiče blurry slike, PSVR2 zbog izvedbe leća ima vrlo usko područje gdje je slika oštra i treba malo prakse da se nauči uređaj staviti na glavu tako da to pogodiš. Ja si sad namjestim uređaj na glavi u desetak sekundi.

Tad je slika je potpuno oštra.

 

Ja sam kupio po pola s frendom jer sam bio svjestan da realno neću primarno igrati VR. Tko god ima frenda zainteresiranog za VR,  preporučujem tu taktiku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice