Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

poruka: 16
|
čitano: 8.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri".
16 godina
online
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

Bugatti radi posebno ruzne aute. Od svih tih preseratorskih marki za super bogate tipa Ferrari, Lambo, Bugatti, Bentley ili ne znam Aston Martin, Bugatti je oduran. Ruzno, kicasto, spovracal se budem.

 
7 14 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h

@NEW_MAN- Ja mogu samo da napišem, da izgleda predivno. Ovo je remek djelo.

           

14 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

Dobro je krenulo. Mi vlasnici starijih automobila sa analognim instrumentima postajemo ekskluziva.

 
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
Bezveze, nema dodirnik od barem 32 inČa 🤡

Ovo je za pohvalu, bravo rimčevom Bugattiju. Em lijep auto, em bez nepotrebnog televizora.

Iskreno onima koji će kupiti nit treba za navigaciju, nit će putovati daleko. Eventualno iz klimatizirane garaže do praonice i nazad.
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

auto je top 

 

 

svidja mi se pogotovo manjak racunala i tableta za vozaca. neki dan ferari rekao da to nema smisla za vozaca, sad ovi. ima nade !

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

ako je na većini cesata u većini država ograničenje 130, čemu ovo? eventualno za kupce iz švabije, sjevernih teritorija australije ili na otoku man i još ponegdje, iako ni tamo ne bi išlo baš 400. i na očigled ti se pokazivač razine ogrjeva kreće zdesna ulijevo. neovisno o izgledu, besmislica i kretenizam (ne samo bugati, nego i ostali s takvim motorima, pa na cestu). 

 

ured: joj, sori. meni to ne trijeba pa sam zaboravio tzv. "sindrom produljenja/povećanja pimpeka", učestala pojavna oblika kroz statusne simbole i ina prekenjavanja, poput ovog auta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 7:08 (Ajar).
Moj PC  
3 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
registracija kaže...

auto je top 

 

 

svidja mi se pogotovo manjak racunala i tableta za vozaca. neki dan ferari rekao da to nema smisla za vozaca, sad ovi. ima nade !

Gledao sam jednom neki video gdje objasnjavaju zasto ne stavljaju ekrane i slicno.

Za Bugatti je ocekivano da ce biti kolekcionarski automobil i da ce se cuvati i biti u top stanju i nakon 50+ godina.

I onda bi kakav god ekran u njega stavili tada izgledao "glupo" i zastarjelo.

 

Zato izbjegavaju koliko mogu bilo kakve ekrane. Ovdje Rimac to spominje za Tourbillion, ali ista je logika bila i za Chiron: 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
12 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h

nadaju se da ce postat klasik i da ce mu s vremenom rast cijena

12 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
Ajar kaže...

ako je na većini cesata u većini država ograničenje 130, čemu ovo? eventualno za kupce iz švabije, sjevernih teritorija australije ili na otoku man i još ponegdje, iako ni tamo ne bi išlo baš 400. i na očigled ti se pokazivač razine ogrjeva kreće zdesna ulijevo. neovisno o izgledu, besmislica i kretenizam (ne samo bugati, nego i ostali s takvim motorima, pa na cestu). 

nadaju se da ce postat klasik i da ce mu s vremenom rast cijena

 

16 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

Auto je skoro bez mane i kupio bih ga da dodje sa 32" samsungovim TVom/dodirnikom.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
Tanuki kaže...

nadaju se da ce postat klasik i da ce mu s vremenom rast cijena

 

 ima smisla. kao investicija nekakva. hm ... ipak, puno je to love odjednom.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

Da dolazi sa 8 sjedala kupil bi ga odmah za familiju :)

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
Ne znam koliko je istina ali sam gleda negdje di osoba koja prodaje ove skupocjene aute govori kako je bugatti jedini auto koji je podcijenjen kada se uzme u obzir cijena i ono sto dobijes te da bi po tim standardima trebao vrijediti barem 30-40% vise.
It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
0 0 hvala 2
8 godina
offline
Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov hibri

al samo 2 sjedala. kako ću u tome vozit ženu i djecu u šoping na benkovački pazar?

ništa od toga, kupujem koenigsegg gemeru.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
guslac kaže...

Da dolazi sa 8 sjedala kupil bi ga odmah za familiju :)

 i ak se može zveknut eurokuka za prikolicu s pajcekima ili telićima za sajam ili freza do trsja ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 mjeseci
offline
Re: Predstavljen Bugatti Tourbillon, prvi njihov h
Zašto?
Da bi jalni ljudi imali šta za pametovat.

Nema na čemu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice