Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid emit

poruka: 36
|
čitano: 8.930
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid emit".
4 godine
offline
Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid emit

Evidentno je daljudi iz UM i N1 rade pritsak da im se preko reda dodjeli koncesija za zemaljsko emitiranje.....zamsilite sad situaciju da se raspiše natječaj i N1 ne prođe na istom.....buka, halabuka i plač u medijima.....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid

Gdje je to evidentno? Postavili su dobro pitanje jer smo prešli na novi standard zbog bolje kvalitete slike i mogućeg većeg broja kanala.

 

Mislim da je vrijeme da u nacionalnu mrežu dođe neki novi kanal, pa makar to bio N1 ili neki drugi.

4 godine
offline
Re: Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid
Marko :D kaže...

Gdje je to evidentno? Postavili su dobro pitanje jer smo prešli na novi standard zbog bolje kvalitete slike i mogućeg većeg broja kanala.

 

Mislim da je vrijeme da u nacionalnu mrežu dođe neki novi kanal, pa makar to bio N1 ili neki drugi.

 Ako pitaš ministricu "Kad ćemo dobiti nacionalnu frekvenciju za N1....."....neupućeni bi to mogli smatrati pritiskom pošto još niti je raspisan natječaj kojeg nota bene ne raspisuje ministarstvo niti je, da je natječaj i raspisan, sigurno da će ga potonji dobiti.....ali to je samo moje mišljenje.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2021 21:08 (Ulica Ulice).
13 godina
offline
Re: Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid

Ne, oni nisu direktno pitali ministricu kad će dobit nacionalnu frekvenciju. Oni su pitali kada će se raspisat natječaj za nacionalnu koncesiju i onda je ona rekla da to nije u nadležnosti ministarstva nego AEM-a i da se N1 može prijaviti za istu.

4 godine
offline
Re: Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid
Marko :D kaže...

Ne, oni nisu direktno pitali ministricu kad će dobit nacionalnu frekvenciju. Oni su pitali kada će se raspisat natječaj za nacionalnu koncesiju i onda je ona rekla da to nije u nadležnosti ministarstva nego AEM-a i da se N1 može prijaviti za istu.

 A za nacionalnu frekvenciju nisu pitali radi ysebe nego radi......koga....?

Tv Kaštela iz Kašel Štafilića?

13 godina
offline
Re: Nije postignut dogovor između A1 i N1, prekid

Pa dobro, ali ako ja tebi kažem dobar dan, da li to znači da ja tebe napadam jer nešto hoću od tebe?

 

Poanta medija je da postavljaju pitanja, a ne da šute ili samo govore da, da, da.

 

Tako da iskreno ne razumijem tvoje poruke.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice