Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

poruka: 8
|
čitano: 6.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti ".
14 godina
offline
Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

Kako si krenuo slabo ćeš ti dostići apple. Jos ti aktualni modeli nisu dobii android 13 a vec briješ kako ces porazit najbolje.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

Kad se ijedna tvrtka uspoređuje s Appleom to je dokaz koliko su van dodira s cjelokupnom situacijom. Možeš imati mob i OS stoput bolji od iPhonea i iOS-a ali to neće napraviti ikakvu značajnu razliku. Apple ne prodaje uređaje, Apple prodaje iskustvo. Od consumer elektronike napravili su uređaje s premium imidžem i to je mnogim korisnicima dovoljno da se investiraju. Zatim tu je integracija ekosustava, tko god je ozbljiniji Apple korisnik pati na cijeli koncept usko integriranog ekosustava.

Da se razumijemo, meni je to sve skupa golemi BS ali tako je nažalost.

 

Ukratko, borba s Appleom je borba s vjetrenjačama. Jedina prava meta im može biti Samsung, kao što je bila Huaweiu dok nisu završili kako su završili.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

u smislu cijena im uspijeva. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmaš
Sve je moguće, i Nokia je nekad žarila i palila...a gdje je danas?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmaš
Za običnog korisnika, a kakvih je najviše Android je više nego dovoljan. I windowsi ce napravit korektno posao. Ali za specijalizirane djelatnosti je vec druga prica. Sve ostalo je hype. Najvise mi je drago kad roditelji djeci kupuju mobitele od milju eura, a djeca im ga ne znaju ni drzati u ruci. Pa onda maltretiraju drugu djecu koja nemaju toliko novca, kao moj je dobar nece on nikog.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmaš
U pravu si da apple prodaje iskustvo, samo je ono frustrirajuce. Mobitel za poslovne ljude koji pamti 100 poziva, file managment katastrofa, ne mozes prilozit kontakt direkt iz messages nego moras bit u kontaktima pa onda stisnut share. Wifi antena ne hvata do wc-a itd. Poslovni laptop bez numpada…Sve to lijepo upakiraju ali dzabe, barem moje iskustvo koristenja
 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

jedini koji moze pokusat ugrozit apple je gugel. no otkako su odustali od razvoja chromebooka, apple nema konkuracniju u borbi ekosustava

 

steta za korisnike

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Honorov izvršni direktor otkrio kako će nadmašiti

Ako će raditi im njihovi interni, čitaj Kineski developeri, treba će im barem 99 godina da dođu blizu trenutnog iOS-a (koji je sam po sebi sve lošiji i lošiji sa sve više bug-ova sa svakom novom verzijom, sa pregrštom internog bloatwarea)...
Tako da mogu samo sanjati... HW reverse inžinjerati znaju (djelomično), novi HW sklopiti (rade to jako dobro), no software, čiju god elektorniku od neke orginalne kineske firme koristio (Huawei, ZTE, Xiaomi, Oppo, Haier, TLC, Lenovo, Nio, Vivo, BBK, Konka...), to je na razini alfe verzije software u najboljem slučaju (u većini slučaja skrpano "zbrda zdola" od više timova, bez pravog projektnog loga, često i bez ikakve logike). I uglavnom ostane na toj verziji/stanju zauvijek... (jer bace staru verziju i rade novu, koja često ispadne i gora)

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 18:04 (gkelekov).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice