Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

poruka: 8
|
čitano: 7.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR".
15 godina
offline
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

Ova Industrija nece imat iPhone moment sve dok AR nije spreman zamijenit telefon. Ali SDK i ekosustav se mora razvit...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

Osobno, dali želim nešto takvoga u svom životu, okruženju, svakodnevnoj uporabi, možda i želim! 

Ali dok su i minimalne porođajne muke prisutne, u ovom slučaju ću ostati makar do drugog modela sa strz! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

Podsjeća me na lansiranje Jobsovog NeXT računala 10/1988, kad ga je unatoč preporukama da ga plasira između 2000-3000$, lansirao za 6500$ + printer (2000$) + opcionalni hard (koji će ti vjv trebati) još 2500$. 

 

Nekad jednostavno nije vrijeme za proizvod ako je on toliko skup da ga nitko neće kupiti. 3 000$ danas za VR čini PS5 VR2 bagatelom (iako PS5 VR2 košta kao sam PS5)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljeno
encoding kaže...

Podsjeća me na lansiranje Jobsovog NeXT računala 10/1988, kad ga je unatoč preporukama da ga plasira između 2000-3000$, lansirao za 6500$ + printer (2000$) + opcionalni hard (koji će ti vjv trebati) još 2500$. 

 

Nekad jednostavno nije vrijeme za proizvod ako je on toliko skup da ga nitko neće kupiti. 3 000$ danas za VR čini PS5 VR2 bagatelom (iako PS5 VR2 košta kao sam PS5)

 Ne samo to nego ce vjv biti vezan za iPhone. Ne pumpaju bezveze SoC u iPhoneu zadnjih par god, a prototip je pretanak da bi imao dobro rjeseno hladenje za 4K HDR i eye tracking.

11 godina
offline
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

Spominje se izlazak na trziste u 6 mjesecu,vrlo brzo uzevsi u obzir da se o headsetu jos ne zna nista.

Cijena od 3000eu+ vrlo vjerovatno znaci micro OLED panele i sav zamislivi tech,nesto poput onog Big Screen VRa.....

Form faktor je vjerovatno slican prijespomenutom Big Screenu tojest vrlo kompaktan.

U svakom slucaju zanimljivo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljeno
Kako sada VR set, a ne VR naglavnik?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

potpuno je nebitna nefunkcionalnost ("korisnik sada više neće morati gledati u sat, već će on preko ajfona poslati obavijest u VR natikvenjak, koji će diskretnim zvukom korisnika obavijestiti o neophodnosti navlačenja na šuplju razvodnu kutiju, e ne bi li tako očitao točno vrijeme, uz mogućnost izgovaranja na 753 jezika" + "pravu će funkcionalnost pokazati tek vrijeme"). samo neka košta u mp3 i ima znak nagrižene jabuke. snobovi znaju čemu služi novac. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Unutar Applea mnogo nesuglasica oko najavljenog VR

gdje će se puniti? juzeru na čelu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice