Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 98.293
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Envy kaže...
Možda malo offtopica ali ne kontam ljude koji kada kupe Porsche kupe onog terenca, a kada kupe Lamborghinija - kupe Urusa.

Možda gledaš sa pogrešne strane. Možda je neko htio kupiti terenca pa se odlučio za Porsche ili Lambo model.

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Envy kaže...
Pero Dinamit kaže...
E Tesla, da. Kada Tesla (velika i poznata automobilska tvrtka, veca i od Mercedesa) rasproda sve planirane modele 3 koji su bili samo nacrtani nikome nista, sve super. Ali kada je Rimac u pitanju onda ne valja jer nema niti jedan video na jutjubu kako se auto vozi jer je ocito da je na predstavljanju bio od kartona napravljen.

Yebemti sve sami strucnjaci, kao i izbornici kada igra nogometna repka.

I ja se slažem sa tvojim mišljenjem.

Za takve 2M USD jurilice uvijek ima kupaca. Primjerice za Ferrari Moza SP1 i SP2 uopšte ne možete kupiti auto i da ste multimilijarder - jednostavno morate biti pozvani iz Maranella da bi ste ga kupili.
Za nekakve Ferrarije, morate imati 2 modela direkt iz njihove štale kako bi kupili Flagship kao što je Ferrari LaFerrari (možda griješim). Usput time dobijate njihovu neku crnu karticu za sa kojom vam je svaki elitni klub u svijetu otvoren.

Lamboprgini Sian mi je ono wow auto kao iz Sci-Fi, Rimac oba koncepta mi je jako ružno auto.

Koenigsegg je od portira do vlasnika u početku imao 29 radnika (ili 30) pogledajte emisiju na NAT GEO (stara je). Bugatti sa W16 motora je za mene čista idiotarija.

Da li je mogao Rimac mogao prodati odmah prilikom prestavljanja sve modele - je mogao je. Dosta toga se dešava iza zatvorenih vrata. Šeik će na autosalon doći jednom - dva puta. Treći put šalje svog potrčka da mu kupi autić.

I Ferrari na svako auto može nabijati cijenu od 1M USD ali nije to politika kompanije. Enzu je prodaja auta bilo samo sredstvo da ima para da se utrkuje. To je u DNA Ferrariju.
Laborgihini prodao Audiu svoj udio pa mu je sada najprodavaniji model - terenac URUS, sve u Lamborghiniju smrdi na AUDI, isti slučaj sa Ducati. Neki dan sam u Tuzli vidio i Urusa i Teslu.

Možda malo offtopica ali ne kontam ljude koji kada kupe Porsche kupe onog terenca, a kada kupe Lamborghinija - kupe Urusa.

Sve startate od kapitala. Ako ga imate - već danas možete napraviti auto kako je jednom John Todd rekao... ograničenje brzine ovog automibila (misleći na bolid Formule 1) jesu samo - gume i do dalje će uvijek biti.

 

Ekipa u i oko familije Rimac je toliko nepromišljena i ograničena (vulgo: glupa) da im uopće nije jasno koliko je pogrešno što su izveli.

 

Oni su jednostavno djeca okolnosti, prije svega namjerno uništenog pravosudnog sustava, zahvaljujući čemu je u RH moguće provesti višemilijunske pljačke čisto kokošarskim metodama.

 

Sudar sa stvarnošću je mladi Mate doživio kad je pokušao C1 uvaliti nekom šeiku. Auto je dobro pročitan kao dragster, neupotrebljiv čak i za laganu vožnju po cornicheu, koji ne vrijedi niti 5% tražene cijene i vraćen je pošiljatelju doslovno posran. Mate je tu želio odustati ali ga je ćaća, unekoliko promućurniji, spriječio u tome. Zato, kad gledate osmijeh usred brade, dok vlasnik istog priča gluposti dijametralno suprotne onima koje je pričao jučer ili lani, ne padajte u zamku traženja neke psihopatologije. Ono što vidite je maneken koji svojim gluparenjima pokriva mešetarenja (legalna u RH, ilegalna gotovo bilo gdje drugdje gdje ima struje) sa nekretninama i fondovima.

16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Dr. Alien kaže...

Neverom jurio 142 km/h iznad ograničenja po javnoj cesti, stigla reakcija policije

https://www.index.hr/vijesti/clanak/neverom-jurio-142-kmh-iznad-ogranicenja-po-javnoj-cesti-stigla-reakcija-policije/2280876.aspx

 

Dok u Rimac automobilima otkrivaju tko je vozio auto 230 km/h na dvosmjernoj cesti sa prometom, što spada pod Kazneni zakon - Obijesna vožnja u cestovnom prometu Članak 226.

 

Forumaši sa forum.hr, sa već četvrte teme o Rimcu, Rimac automobilima i Greyp biciklima, pod imenom Rimac Automobili & Greyp Bikes (IV), s koje novinari ne smiju prenositi vijesti, ovaj put su otkrili da je vozač voditelj prodaje, Krešo Ćorić (isti onaj koji je dobio zadatak da 2018. odmah nakon prvog predstavljanja u Ženevi objavi vijest da je 150 primjeraka Concepta Two, sada poznatog pod imenom Nevera rasprodano):

 

Krešimir Ćorić:

 

https://www.instagram.com/p/COnRCzUr193/

 

U slučaju da slike sa instagrama budu maknute:

 

https://abload.de/img/183873810_299583188396cjna.jpg

 

https://abload.de/img/117110055_142714310814sj1c.jpg

 

https://abload.de/img/126186542_87130108697n9kvn.jpg

 

https://abload.de/img/132477231_753906351886yjpu.jpg

 

 Ma nije to prvi put da se krši zakon. Npr. 

(premotati na pola videa za one nestrpljive...)

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Dr. Alien kaže...
* * *

 

Envy kaže...

Kako je on krenuo sa proizvodnjom, mislim sjećam se da je prerađivao onu staru zelengaru BMW E30 mislim (Serija 3). Odakle mu početni kapital i sl.

Ima li tko kakvih linkova?

 

https://www.hr385.com/cose/Rimac.pdf

Eh to mi treba. Ne kažem da je to tako što stoji u .pdf dokumentu točno ili (ne)točno ali istraživačko novinarstvo kao najzahtjevniji oblik novinarstva je taj koji nam treba u ovoj temi.

Ima i drugih daleko većih (ne vezano za automobilizam) kompanija koje su sumnjivo počeli svoj zanat da rade.. ali to je tema za neki drugi put.

Ako mu sada ide sa svojim autićima, (a očigledno da ide) neka zapošljava i prodaje svoja auta, a kako je startao i ako je to bilo nešto neregularno - i za to treba da odgovara.

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Widowmaker kaže...
Envy kaže...
Možda malo offtopica ali ne kontam ljude koji kada kupe Porsche kupe onog terenca, a kada kupe Lamborghinija - kupe Urusa.

Možda gledaš sa pogrešne strane. Možda je neko htio kupiti terenca pa se odlučio za Porsche ili Lambo model.

 

Pa sam non-automobilističkog fana ili imam para pa želim auto koje je "in" onda bi to bilo kao ok, hoću terenca daj mi Urusa-

Ači kao veliki zaljubljenik automobila ako bi kupio Porše onda bi to bila neka 911-ca. Lamba ne bi kupio (ako bi morao onda bi to bio V12 sa vratima prema gore).

"Konji trebaju da vuku a ne da guraju, stoga je motoru mjesto naprijed a diferencijalu nazad" - Enzo Ferrari. V12 Atmosferski Ferrari je to - to. A ne oovi V8 koje vozaju plavuše u Berly Hillsu.

Malo offtopica (pa se povlačim iz teme, dobio sam što sam i tražio) ali samo je jedno slovo, jedan broj i jedna ljubav - M5.

Uređivano: Pa čovjek je rođen u Livnu - Bosna i Hercegovina. [Born February 12, 1988 (age 33) Livno, SR Bosnia and Herzegovina, SFR Yugoslavia]

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2021 20:02 (Envy).
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Envy kaže...

 

Pa sam non-automobilističkog fana ili imam para pa želim auto koje je "in" onda bi to bilo kao ok, hoću terenca daj mi Urusa-

Ači kao veliki zaljubljenik automobila ako bi kupio Porše onda bi to bila neka 911-ca. Lamba ne bi kupio (ako bi morao onda bi to bio V12 sa vratima prema gore).

"Konji trebaju da vuku a ne da guraju, stoga je motoru mjesto naprijed a diferencijalu nazad" - Enzo Ferrari. V12 Atmosferski Ferrari je to - to. A ne oovi V8 koje vozaju plavuše u Berly Hillsu.

Malo offtopica (pa se povlačim iz teme, dobio sam što sam i tražio) ali samo je jedno slovo, jedan broj i jedna ljubav - M5.

Uređivano: Pa čovjek je rođen u Livnu - Bosna i Hercegovina. [Born February 12, 1988 (age 33) Livno, SR Bosnia and Herzegovina, SFR Yugoslavia]

 Samo Nissan Patrol 2.8 redni šestak, drugo su sve igračke.

Live long and prosper.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čime se baviš u životu da stignes pratiti svaki Rimcev korak? Zar nemaš svoj život?
S druge strane, zar misliš da je npr. Muskov inicijalni kapital čist ko suza? Kako se ne fiksiras na njega?
Neki tu spominju kako je IT za razliku od Rimca “čist”, jasno mi je da prvenstveno misle na Nanobit i npr. Five, ali kako nitko je istražuje na ovakav način npr. King ICT ili Apis? Vjerojatno zato jer ne postoji osoba koja utjelovljuje te firme pa je teško biti jalan prema “mašineriji”
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Ne poznajem dobro zakone, ali si utvaram da imam prirodni smisao za pravednost. Sve i da je početni kapital maznut, svako komu se to dokaže treba oduzeti tu svotu plus ostali troškovi i kazne koje su propisane za taj čin.Znači ako je neko ukrao 3000eur i s tom lovom stvorio firmu za koju može dobiti 30 mil eura,treba mu se oduzeti ukradenih 3000eura. U suprotnome oni koji bi mu oduzeli sve, bili bi gori od njega 10000 puta.
 
4 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

znači ukradem 100 eura blagajnici u konzumu, stavim sve na barcelonu, dobijem i tko onda plaća 5% materijalnih troškova?

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
med kaže...
Ne poznajem dobro zakone, ali si utvaram da imam prirodni smisao za pravednost. Sve i da je početni kapital maznut, svako komu se to dokaže treba oduzeti tu svotu plus ostali troškovi i kazne koje su propisane za taj čin.Znači ako je neko ukrao 3000eur i s tom lovom stvorio firmu za koju može dobiti 30 mil eura,treba mu se oduzeti ukradenih 3000eura. U suprotnome oni koji bi mu oduzeli sve, bili bi gori od njega 10000 puta.

 dobro kažeš... utvaraš si

5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Widowmaker kaže...
Envy kaže...
Možda malo offtopica ali ne kontam ljude koji kada kupe Porsche kupe onog terenca, a kada kupe Lamborghinija - kupe Urusa.

Možda gledaš sa pogrešne strane. Možda je neko htio kupiti terenca pa se odlučio za Porsche ili Lambo model.

 

 Htio kupiti terenca pa se predomislio?

To nisu terenci...

14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nisam prati da li je netko linkao...

 

 

Zanimljivo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ja imam problem s tom neverom što vas nigdje nema nešto kako se ona vozi po zavojima ili nema neki rekord službene staze.  Sad ova afera 230 na sat ali opet to ide ravno nema nikakvog zavoja ništa...  I još što mi smeta je govor da auto ima autopilot a nikako da vidimo samostalnu vožnju.  Jer ionako tehnologija samostalne vožnje ide u Zagreb.

Trebao bi Rimac početi malo paziti što priča ili početi prepuštati sve glasnogovorniku jer ako će im iči sve po planu i izađu na tehnološku burzu u New Yorku brzo će maknuti sa pozicije CEO jer CEO firme izlistane na burzi po američkim zakonima je dužan pričati istinu:)

Nedavno je Musk kažnjen sa 20 miljiuna dolara i morao je napustiti mjesto predsjednika uprave firme, CEO su mu dopustili da zadrži, zato jer je izjavio da će otkupiti dionice Tesle i opet postati većinski vlasnik:)

Koliko god to smiješno zvuči ali ako ste na izlistani na američkoj burzi a vodite kompaniju onda ste i dužni pričati istinu:) Za razliku recimo od vođenja država, onda možete pričati gluposti do mile volje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 8:06 (Black_Beard).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
forumaš kaže...

Nisam prati da li je netko linkao...

 

 

Zanimljivo.

 To se zove plaćeni članak. Inače neće baš Ford izbacit novu fiestu pa da mu netko iz car wowa ili sličnih emisija napise da je (Fiesta) nevera ljes na kotačima upitnih mogućnosti normalne vožnje (ekstremno zapaljiva baterije) osim iznimnog ubrzanja na ravnini zahvaljujući ogromnoj snazi. Novinara se odvede na janjetinu plati se put rezervira se hotel i kurabe unajmi se neki Ferrari i na svim portalima imamo hvalospjeve.  Inače se to zove marketing i PR a rimac bome to mu bolje ide nego neka tehnika proizvodnje superautomobila...

14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Black_Beard kaže...
forumaš kaže...

Nisam prati da li je netko linkao...

 

 

Zanimljivo.

 To se zove plaćeni članak. Inače neće baš Ford izbacit novu fiestu pa da mu netko iz car wowa ili sličnih emisija napise da je (Fiesta) nevera ljes na kotačima upitnih mogućnosti normalne vožnje (ekstremno zapaljiva baterije) osim iznimnog ubrzanja na ravnini zahvaljujući ogromnoj snazi. Novinara se odvede na janjetinu plati se put rezervira se hotel i kurabe unajmi se neki Ferrari i na svim portalima imamo hvalospjeve.  Inače se to zove marketing i PR a rimac bome to mu bolje ide nego neka tehnika proizvodnje superautomobila...

 Svejedno je zanimljivo, volim gledati reklame ponekad.

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Black_Beard kaže...
forumaš kaže...

Nisam prati da li je netko linkao...

 

 

Zanimljivo.

 To se zove plaćeni članak. Inače neće baš Ford izbacit novu fiestu pa da mu netko iz car wowa ili sličnih emisija napise da je (Fiesta) nevera ljes na kotačima upitnih mogućnosti normalne vožnje (ekstremno zapaljiva baterije) osim iznimnog ubrzanja na ravnini zahvaljujući ogromnoj snazi. Novinara se odvede na janjetinu plati se put rezervira se hotel i kurabe unajmi se neki Ferrari i na svim portalima imamo hvalospjeve.  Inače se to zove marketing i PR a rimac bome to mu bolje ide nego neka tehnika proizvodnje superautomobila...

 Znači samo si se registrirao da pljuješ po rimcu? Jer to je i slijepcu vidljivo.....

 

 Bude tebe uzeo kao ''marketinškog stručnjaka'' da mu riješiš reklame koje neće trebat plaćat. :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Black_Beard kaže...

Ja imam problem s tom neverom što vas nigdje nema nešto kako se ona vozi po zavojima ili nema neki rekord službene staze.  Sad ova afera 230 na sat ali opet to ide ravno nema nikakvog zavoja ništa...  

 

Rimac Nevera Review | Top Gear

 

On a twisty mountain road, the Nevera basically summons up the sort of wieldiness you’d find in, say, the Porsche 911 Turbo, but punches out of a corner with the ferocity of something that has three times the Porsche’s horsepower (which it has). This hurricane force isn’t a surprise, but the agility, poise and its handling smarts are. It feels, oh, half a tonne lighter than it is, like a car with a low centre of gravity and optimum weight distribution (the battery pack weighs 700kg).

3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Taj sugavi top gear je toliko legitiman da se nitko nije htjeo ni potpisat na recenziju nego su stavili n/a.

Daj se nemojte sramotit vise, to su sve placene recenzije.

2 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Mislim da rimac ima promašenu strategiju.  Ko to ima 2m dolara eura za automobil i gleda recenziju car wowa ili koga god. Ne kupuje Fiat pandu ili clia nego se kupuje superautomobil takova ne znam čemu te recenzije? 

Možda neki milijarder nema pametnijeg posla nego otvoriti članak o NEVERi da bi je kupio.  Sigurno će dat 2 milje nečeg na temelju recenzije u slobodnoj dalmaciji i prevest će s hrvatskog na engleski dr vice mihanović.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Ahahaha, bas to.

Recenzija auta od 2 milijuna eura, pa jbt to nema nigdje.

Zna se sta su super sportski auti kao bugatti, koenigsegg, lamborghini, pagani... Ne treba takvim autima nikakva recenzija i to jos na usranom top gearu koji je za djecu.

 

Ali kad nemas nikakav proizvod onda dobro dodje pravit hype i umjetno napumpavat vrijednost firme.

14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

 

Baš gledao i vidim da je ovaj uspio u jednom zavoju skernuti, to valjda znači da auto može i drugačije od ravnoga? Ako je tako super.

 

edit, zaboravio da je to reklama, sorry.

 

edit 2,

 

baš gledam, ovaj se izgleda najeo janjetine na sve starne

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 11:08 (forumaš).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
uniball kaže...

Ahahaha, bas to.

Recenzija auta od 2 milijuna eura, pa jbt to nema nigdje.

Zna se sta su super sportski auti kao bugatti, koenigsegg, lamborghini, pagani... Ne treba takvim autima nikakva recenzija i to jos na usranom top gearu koji je za djecu.

 

Ali kad nemas nikakav proizvod onda dobro dodje pravit hype i umjetno napumpavat vrijednost firme.

 ti proizvođači postoje duže vremena, imaju mnogo modela i nisu potpuno električni tako da im stvarno ne treba recenzija, genijalni zaključak

5 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Nevera je neocekivana oluja koja nastane neocekivano kad ti cale izvuce pare iz drzavne blagajne koju si napunili porezni obaveznici.

 A nije više nevera srpska riječ za nevjeru? 

11 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
uniball kaže...

Taj sugavi top gear je toliko legitiman da se nitko nije htjeo ni potpisat na recenziju nego su stavili n/a.

Daj se nemojte sramotit vise, to su sve placene recenzije.

 ajd priznaj, da apsolutno bilo tko napravi recenziju ti bi rekao da je plaćena

ili bi se zakačio za neku sitnicu i rekao da je tutač sranje

 

imaš unaprijed predefinirano mišljenje koje se nemere promijenit niti da te nico rosberg proveze 2.000 kilometara u tome

i to je ok, al ajd da se zaustavimo na tome i nemojte se pravit nešto što niste

13 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Evo i njemački Auto Motor Sport je napisao koju riječ o Neveri. Ako ništa drugo barem će se neko vrijeme pričati o HR i proizvodnji tehnološki naprednih proizvoda. Nadam se da će potrajati.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 14:59 (mario.L_hr).
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Evo i debata za prosrat se uz jutarnju kavu.

 

Cvetko kao alfa državni uguz od branjenja sisanja države do full blown kapitalista u 5 rečenica.

 

https://www.jutarnji.hr/globus/biznis/velika-debata-je-li-rimac-povlasten-ili-je-potpuno-zasluzio-200-milijuna-eura-iz-plana-oporavka-15078424

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 21:38 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ne znam ja u hrvatskoj te neke vrle poduzetnike i ne vidim.  Većina firma koje su dobre su strane firme evo ja bi sutra prodao diplomu da se uhljebim u nekom dm-u. 

Ovi domaći poduzetnici obično mlate praznu slamu i filozofiraju uz pomoć politike i crnih fondova.

Danas nažalost nema ništa strateško u rh od industrije.

 Teška industrija (brodogradnja čelične i slično su ko utopljenik u oceanu drže se za plutacu dok ne dođu valovi da i oni pogonu). 

It većinom partnerstva di programeri zarađuju ko američki konobari. 

Elektrotehnika strojarstvo i slične tehničke znanosti bolje je bit konobar u kafiću ljeti veća je zarada manji je stres a struka ionako se gazi i nepostuje dovoljno je vidit firme za atestiranje.. 

Dakle ono što imamo su mrvice sa stranih stolova koje su tu većinom jer smo jeftina radna snaga. Da bih sa sadašnjim standardom uđe u eu dosta bi firma samo klizlo tamo.  Ionako danas dosta firma ima u rh menadžment a to je direktor i tajnica a radnici inženjeri i svi ostali su u bih... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Evo još jednog što voli janjetinu i luk

 

 

Izgleda da auto stvarno može i skretati.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s
Ali ova reklama sa brzom vožnjom na javnim cestama je genijalana.
Svaka čast na tom potezu.
Mislim,jedino kaj bu otišlo je valjda vozačka od lika i neka manja kazna,a dobivena reklama vrijedi miljune dolara!
Odličan potez,savršen marketing.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Super reklama za turbo seljačine. Vozit + 140 od ograničenja, srat da ne znaš tko je vozio i poslje srat da se vozač sam prijavio...Ako je ovo marketing onda je to samo za krkane s 3 grama mozga.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
12 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice