Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: zaključana tema

poruka: 1.795
|
čitano: 205.218
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: ".
12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
Neuk kaže...
Visak kaže...

 

U americi ljevica postoji samo u tragovima, kao preradikalni antifa i ono nešto pametnih Sanders, Warren, AOC. Demokrati su centar.

 
Može li postojati ljevica a da nije to što si naveo? To već prelazi u ekstremizam, retardiranu AOC nazivati istinskom ljevičarkom.

Sve više sam mišljenja da treba predefinirati pojmove ljevica/desnica

 Sanders Warren i AOC su nekakva normalna ljevica. U Americi ogrezloj u sebičnost, individualizam i korporacijsko izrabljivanje oni se smatraju ekstremima, no u Evropi bi bili umjereni ljevičari. Pazi, Sanders traži državno socijalno osiguranje, kakvo ima cijela Evropa, uključujući tebe, i to ga tamo čini 'komunjarom'.

Sad imaju toliko mrtvih upravo jer deseci milijuna nemaju asolutno nikakvo osiguranje, a većina i ako ima osiguranje ono ne pokriva sve troškove, pa oklijevaju ići doktoru, a na bolovanju nisu plaćeni.

 

I onda odjednom Trump spasitelj dogovara besplatno ljiječenje za takve i pri tome nije komunjara. Naravno, to besplatno nije baš tako besplatno kako on priča, ali veli Baksa da je samo za novinare bitno ako lažu, predsjednicima se to oprašta. 

 

AOC retardirana? Znaš li uopće značenje te riječi ili si samo čuo da ju ljudi oko tebe često koriste? Žena je jedna od inteligentnijih i artikuliranijih osoba koje sam ikada vidio.

 

'Predefinirati'? Još jedna riječ kojoj ne znaš značenje?

 Visak  - vučeš topa na a5, misleć da će ti pojesti pijuna pa da mu nakon toga uzmeš kraljicu, ali zaboravio si da je nasuprot tebe golub gaćaner.

 

Visak kaže...
wyks kaže...

 Pitam se ciji pobornici misle coronu pobjediti puskama :D (ovo je isto satiricna insinuacija).

 

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/naoruzani-amerikanci-zakrcili-ulice-zbog-zabrane-kretanja-ovo-je-tiranija-foto-20200417

 O da, jedna od najgorih stvari koju orangutan konstantno radi je huškanje agresivne desnice. Američka desnica je ionako naoružana i agresivna, a on potpiruje sve njihove paranoje i opravdava nasilne akcije, što ih dodatno motivira i hrabri.


Već dugo postoje naznake da bi u slučaju smjene ili gubitka na izborima te 'milicije' mogle izaći na ulice, a ova situacija gdje su svi ekstremno nervozni bi mogla biti okidač.

 Jel to isto ekipa koja se ideološki neslaže i bore se protiv fejk njuza ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 14:30 (DarthMarkus).
9 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:
picajzla0707 kaže...
DarthMarkus kaže...

 Jel pod tim misliš i na njegove medije koji mu ližu šupak i opravdavaju svaku njegovu bljuzgotinu ma koliko nehumana i retrogradna bila. 

 

Propaganda gora od kineske jebote...

naravno da pritom mislim i na 'njegove' medije, rekao sam medijske laži, nebitno kojeg medija

ali da dodam - antipropaganda umjesto izvještavanja dugoročno isto šteti kao i propaganda u ime trumpa, jer jedni i drugi srozavaju povjerenje u medije

dapače, antipropaganda medija koji se smatraju 'normalnima' i koji bi trebali izvještavati objektivno na duge staze šteti i više, jer bi upravo ti mediji trebali biti oni na kojima se temelji povjerenje javnosti 

 

 Prihvaćam, međutim 30x je manja šteta od šunda, nego od luđačke propagande koja sada doslovno košta ljude života.

Da se još iednom prisjetimo fake newsa.

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 14:39 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
Neuk kaže...

 
Može li postojati ljevica a da nije to što si naveo? To već prelazi u ekstremizam, retardiranu AOC nazivati istinskom ljevičarkom.

Sve više sam mišljenja da treba predefinirati pojmove ljevica/desnica

 Sanders Warren i AOC su nekakva normalna ljevica. U Americi ogrezloj u sebičnost, individualizam i korporacijsko izrabljivanje oni se smatraju ekstremima, no u Evropi bi bili umjereni ljevičari. Pazi, Sanders traži državno socijalno osiguranje, kakvo ima cijela Evropa, uključujući tebe, i to ga tamo čini 'komunjarom'.

Sad imaju toliko mrtvih upravo jer deseci milijuna nemaju asolutno nikakvo osiguranje, a većina i ako ima osiguranje ono ne pokriva sve troškove, pa oklijevaju ići doktoru, a na bolovanju nisu plaćeni.

 

I onda odjednom Trump spasitelj dogovara besplatno ljiječenje za takve i pri tome nije komunjara. Naravno, to besplatno nije baš tako besplatno kako on priča, ali veli Baksa da je samo za novinare bitno ako lažu, predsjednicima se to oprašta. 

 

AOC retardirana? Znaš li uopće značenje te riječi ili si samo čuo da ju ljudi oko tebe često koriste? Žena je jedna od inteligentnijih i artikuliranijih osoba koje sam ikada vidio.

 

'Predefinirati'? Još jedna riječ kojoj ne znaš značenje?

 

Ako su ti koje si gore naveo normalna ljevica, onda je Trump normalna desnica jer ti pobrojani nisu ništa drugo nego Trump drugog političkog spektra. 

Ne da mi se na nabrajati sve njihove nebuloze i ekstremizam. Svatko imalo upućen zna da su truli koliko i Trump.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 14:42 (Neuk).
16 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
DarthMarkus kaže...

Opet ideološko neslaganje.

 Pitam se ciji pobornici misle coronu pobjediti puskama :D (ovo je isto satiricna insinuacija).

 

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/naoruzani-amerikanci-zakrcili-ulice-zbog-zabrane-kretanja-ovo-je-tiranija-foto-20200417

Glupost od vijesti, obična budalaština kao da Ameri i inače okolo ne hodaju do zuba naoružani."U Americi je oružje kao religija"(industrija oružja lobira do plafona), a ovakav idijotski Open Carry sistem imaju samo ludi Ameri.

 

 

Sve je to ok samo u Americi, ili kak ono ide kad bi propala oružarska industrija propala bi i Amerika.

 

 

 

memulica kaže...

mzopg kaže...

 

Iz mirovine si me izvukao ovakvim pisanjem, strava. 

Šta se onda šetaš po parkiću sa mobitelom u ruci, a u pemziji si i spadaš u visokorizičnu skupinu!? Nadam se da nisi u kojem staračkom domu, jer koliko vidim njima karantena nije puno pomogla. Naravno napaćenom narodu nitko od 'stručnjaka' nije rekao da karantena zna biti kontraproduktivna kod nekih zaraznih bolesti. Ono umjesto da ih sačuvaš, napraviš žarišta zaraze od bolnica/staračkih domova/itd. Što mislite da se dogodilo u Italiji ili Španjolskoj!?

 

Nego meni je strava da se ne zna koliko ih je umrlo SA koronom br.19, a koliko OD korone br.19. Ono imaš 35 pokojnika i ne znaš od čega su točno umrli. Mislim nisu to neke stravične brojke ili izračunavanje mehanike fluida. A još se čudite što se događa po npr. Italiji/Španjolskoj.

Usput zašto se toliko inzistira na spaljivanju preminulih OD i SA koronom-19? Nisam čuo da spaljuju mrtve SA/OD gripe. 

love2ml86 kaže...

Nebitno da li je od ili s koronom. Činjenica je da većina njih ne bi SADA umrla da nije korone.

Bitno je, jer nas svih skupa&zajedno j*bu u zdrav mozak sa kućnim pritvorom i ekonomskim samoubojstvom iz zasjede. Ovo bili/nebi umrli  vidjeti ćemo kad se zbroje konačne godišnje brojke umrlih po državama. S obzirom da više od polovice umrlih sa i od korone-19 premašuje očekivani životni vijek države u kojoj žive, onda je moje mišljenje da bi većina umrla do kraja godine ili na početku iduće od nekih komplikacija ili možda obične sezonske gripe. J*biga kad si u tim nekim godinama sa nekoliko kroničnih/smrtnih bolesti, onda brojiš sitno i svaki dan ti je ko rođendan. Ni ja se ne nadam nečem boljem kad dođem u te godine (ili ne dođem).

syncmaster245b kaže...

 

Stranicu prije sam postavio link kako su mediji panicno izvjestavali o nedostatku respiratora u sezoni gripe 2018/2019. a koliko nas je uopce pamti da je ta vijest bila objavljena?

 

Takodjer spomenuo si trecinu preminulih u mjesec dana od navedenog broja jer pretpostavljam da se referiras na brojku od 111 sluzbeno preminulih radi gripe, a opet pritom zaboravljas kako je to broj samo sluzbeno potvrdjenih preminulih od gripe (dakle onih koji su potrazili pomoc), iako u istom izvjescu pise kako pretpostavljeni broj preminulih od gripe svake godine u RH je ~500.

Svake godine!!!

 

A i tih 111 koji su preminuli, skoro pa sam siguran da nisu bili testirani da li je u pitanju bila influenza.

 

Sve prije 2020. ko da se nije dogodilo, jer sad samo korona ubija i ništa drugo. Čak je i Gospa Međugorska u strahu od te pošasti. Inače ima tih članaka ki blata, ali nikako da dođu do medija. Pravu se grbavi, jer bi im opala zarada od 'korona klik-klik novčića'.

 

Evo da vidi i dežurni doktor kako se od gripe umire famoznom 'citokinskom olujom'.

 

22. siječnja 2019. - 15:41

Kako gripa može postati smrtonosna; Dr. Draženović pojašnjava: 'Citokinska oluja' ubija i mlade ljude, a najgore je što se takva reakcija događa jako brzo i liječnici su nemoćni

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/kako-gripa-moze-postati-smrtonosna-dr-drazenovic-pojasnjava-citokinska-oluja-ubija-i-mlade-ljude-a-najgore-je-sto-se-takva-reakcija-dogada-jako-brzo-i-lijecnici-su-nemocni-585397

 

 

 Da ili "obična Gripa", dakle žuto sad to niko ne komentira kao da se to događalo na Klingonu.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 14:52 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...
 

Ako su ti koje si gore naveo normalna ljevica, onda je Trump normalna desnica jer ti pobrojani nisu ništa drugo nego Trump drugog političkog spektra. 

Ne da mi se na nabrajati sve njihove nebuloze i ekstremizam. Svatko imalo upućen zna da su truli koliko i Trump.

 Ja se mogu složiti da je Trump normalna desnica, kao što se slažem da je normalni psihopat. Pridjev normalno ne čini riječ iza njega ništa boljom.

Da, on je na strani spektra koja se bori samo za bogataše, a oni su na strani spektra koja se bori za obične ljude. Kao što su Pingvin i Batman zapravo isti, samo na različitim pozicijama, jedan bi sve pobio, drugi bi sve spasio.

Ako ti se neda nabrajati očito nije nešto jako bitno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 14:52 (Visak).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
DarthMarkus kaže...

 Visak  - vučeš topa na a5, misleć da će ti pojesti pijuna pa da mu nakon toga uzmeš kraljicu, ali zaboravio si da je nasuprot tebe golub gaćaner.

 

 Vidiš, dok sam igrao šah pazio sam s kime igram i koliko skrivena mora biti zamka. Ako dobrom igraču podmetneš preočitu neće nasjest, mora izgledati dovoljno uvjerljivo za razinu kojom on tebe procjenjuje.

Ako pak igraš s pacerom takve suptilne ne prolaze jer ih ni ne vide.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
Neuk kaže...
 

Ako su ti koje si gore naveo normalna ljevica, onda je Trump normalna desnica jer ti pobrojani nisu ništa drugo nego Trump drugog političkog spektra. 

Ne da mi se na nabrajati sve njihove nebuloze i ekstremizam. Svatko imalo upućen zna da su truli koliko i Trump.

 Ja se mogu složiti da je Trump normalna desnica, kao što se slažem da je normalni psihopat. Pridjev normalno ne čini riječ iza njega ništa boljom.

Da, on je na strani spektra koja se bori samo za bogataše, a oni su na strani spektra koja se bori za obične ljude. Kao što su Pingvin i Batman zapravo isti, samo na različitim pozicijama, jedan bi sve pobio, drugi bi sve spasio.

Ako ti se neda nabrajati očito nije nešto jako bitno.

 E jebiga, mislio sam da si upućeniji u američku političku sagu. Ako je za tebe normalna osoba koja laže o svome porijeklu, školovanju, mjestu odrastanja, svojoj rasi...onda nemamo šta pričati.

Btw ti Robin Hoodovi koje glorificiraš da se kao bore za obične ljude su u stvari multimilijunaši. Vecina ih se obogatila upravo u politici. Trump ako ima samo jednu prednost nad njima to je onda da je u politiku ušao kao milijunaš, a ovi su se neki obogatili prodajući demagogiju.

 

Ne da mi se stvarno, ako te zanima malo pogledaj sve njihove gafove, laži u ublehe.

 

Znam samo jedno, nitko od njih ne miriše. Samo su druga strana novčića. Za mene ni Trump nije normalna (ako hoćeš, poželjna) desnica, a ni ovi koje nabrajaš nisu poželjna ljevica. Jer su previše lažljivi i prijetvorni, prodaju demagogiju.

 

Odoh, imam posla

4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
Neuk kaže...
 

Ako su ti koje si gore naveo normalna ljevica, onda je Trump normalna desnica jer ti pobrojani nisu ništa drugo nego Trump drugog političkog spektra. 

Ne da mi se na nabrajati sve njihove nebuloze i ekstremizam. Svatko imalo upućen zna da su truli koliko i Trump.

 Ja se mogu složiti da je Trump normalna desnica, kao što se slažem da je normalni psihopat. Pridjev normalno ne čini riječ iza njega ništa boljom.

Da, on je na strani spektra koja se bori samo za bogataše, a oni su na strani spektra koja se bori za obične ljude. Kao što su Pingvin i Batman zapravo isti, samo na različitim pozicijama, jedan bi sve pobio, drugi bi sve spasio.

Ako ti se neda nabrajati očito nije nešto jako bitno.

 Trump nije ni desnica ni ljevica... Trump je samo nusprodukt američkih medija koji su toliko "nahranili" naciju svojim glupostima, da su ovi za Trumpa glasali čisto iz revolta, kao što hrvati svakih 8 godina glasaju za opoziciju... Slažem se da je Trump psihopata, jer trebaš biti opasan igrač u tom polju da sa tolikom lakoćom izmanipuliraš psihopatske medije i okreneš ih u svoju korist, a da oni toga nisu ni svjesni... Ekstremna strana ljevice (ako se to uopšte može nazvati ljevica), kao da ne razumije, što oni više stisču to veći otpor dobiju... Trump je proizvod tog otpora...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 15:43 (NoDe31).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...

 Trump nije ni desnica ni ljevica... Trump je samo nusprodukt američkih medija koji su toliko "nahranili" naciju svojim glupostima, da su ovi za Trumpa glasali čisto iz revolta, kao što hrvati svakih 8 godina glasaju za opoziciju... Slažem se da je Trump psihopata, jer trebaš biti opasan igrač u tom polju da sa tolikom lakoćom izmanipuliraš psihopatske medije i okreneš ih u svoju korist, a da oni toga nisu ni svjesni... Ekstremna strana ljevice (ako se to uopšte može nazvati ljevica), kao da ne razumije, što oni više stisču to veći otpor dobiju... Trump je proizvod tog otpora...

 Trump nema ideologiju jer je prije svega egocentrik, zači zanima ga doslovno samo on sam i ono gdje on osobno može profitirati. Nikakvi viši principi ili načela mu nisu bitni.

 

No u nekakvim praktičnim vrijednosnim stavovima (rasizam, ksenofobija, mizoginija, seksizam, korporatizam, libertarijanstvo) je daleko bliži desnici i zato iako je nekoć bio demokrat se kandidirao kao republikanac. Naprosto tu je njegovo biračko tijelo, koje iako ima neke proklamirane vrijednosti (religija, nemiješanje države, poštivanje Ustava), zažmiriti će na oba oka dok ih on gazi, jer on verbalizira one najgore strasti, koje se se prije njega trebale sakrivati. U tom smislu on doista je Izbavitelj.

 

Slažem se da je PC iziritirala i desnicu i centar u Americi i da je mu je to jako pomoglo, ali usprkos proklamiranom jedinstvu i 'melting potu' oni su vrlo podijeljeno društvo gdje veća riba jede manju (bogati siromašne, bijeli obojene, muškarci žene) i oni koji su tradicionalno bili na vrhu tog hranidbenog lanca neće to samo tako prepustiti. Bijeli ološ nije teško uvjeriti da su im plaće niske zbog Meksikanaca, a ne zato što si menadžeri nakon najveće ekonomske krize iz koje ih je izvukla država od tih (poreznih) novaca dijele bonuse.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak 

 

Slažem se da je PC iziritirala i desnicu i centar u Americi i da je mu je to jako pomoglo, ali usprkos proklamiranom jedinstvu i 'melting potu' oni su vrlo podijeljeno društvo gdje veća riba jede manju (bogati siromašne, bijeli obojene, muškarci žene) i oni koji su tradicionalno bili na vrhu tog hranidbenog lanca neće to samo tako prepustiti. Bijeli ološ nije teško uvjeriti da su im plaće niske zbog Meksikanaca, a ne zato što si menadžeri nakon najveće ekonomske krize iz koje ih je izvukla država od tih (poreznih) novaca dijele bonuse.

 Sa jedne strane osuđuješ Trumpa za rasizam, a sa druge strane i sam nabacuješ rasističke uvrede... Ne samo da je to izrazito licemjerno, već i izrazito glupo...  Upravo su takve budale i stvorile Trumpa... Ne postoji "Bijeli ološ", postoji samo "ološ" koji dolazi u raznim oblicima i "bojama", kada to bude pojedincima jasnije, tada će biti i manje Trumpova...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 16:17 (NoDe31).
11 godina
online
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...

 O da, jedna od najgorih stvari koju orangutan...

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...

 Sa jedne strane osuđuješ Trumpa za rasizam, a sa druge strane i sam nabacuješ rasističke uvrede... Ne samo da je to izrazito licemjerno, već i izrazito glupo...  Upravo su takve budale i stvorile Trumpa... Ne postoji "Bijeli ološ", postoji samo "ološ" koji dolazi u raznim oblicima i "bojama", kada to bude pojedincima jasnije, tada će biti i manje Trumpova...

 Oh, sad je tebe ulovio napadaj političke korektnosti. Samo si promašio poantu.

Ološ naravno dolazi u svim bojama, ali postoji jedan segment zvani 'white trash', a odnosi se na bijelu sirotinju, koja iako izrabljivana od bijelih bogataša, kao svoje neprijatelje vidi isključivo obojenu sirotinju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
protjeran
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Ova tema je puna logomahije...

 

Čitam da se dijele i "stručne" psihijatrijske dijagnoze, za koje i najboljim psihijatrima treba nekoliko mjeseci da ju ustanove i upišu u "karton"....

 

Pojedinci su zaboravili da je sama U.S.A u velikom dijelu show biznis država i da je Trump samo produkt iste.

Zar nije moguće da taj čovjek koji je dva puta bankrotirao i izvukao se, samo šoumen koji jako dobro zna kako sve funkcionira... Njegov stil je stil klauna, koji dobro zabavlja te "velike novinare" koje ga pljuju,.... i sam američki narod. 

 

Moje mišljenje je da se on nakon što se "ugase kamere" svemu što je blesasto izjavio dobro nasmije, i ode normalan s Melanijom 💋 na finu večericu.. 🍸🍷

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 16:45 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Cuomo, trenutno mnogima najdrazi governor u Americi, upravo drzi dosta zanimljivu presicu (moguce pratiti na NBCu). Uglavnom sve se bazira oko brojeva da trenutno NY je uspio spustiti stopu sirenja na 1.2, ondosno svaka osoba zarazi oko 1.2 oko sebe. Ekonomija se moze otvoriti do neke mjere cim to padne ispod 1, ali onda treba vec imati implementiran testing mehanizam (da se doslovno svi mogu dnevno testirati) i cak i tracing (ovo sto Apple i Google rade).

 

Uglavnom dosta slicno kako su neki od nas razmisljali ovdje u temi i vidljivo da svedski pristup ne bi funkcionirao mozda nigdje izvan Svedske.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Anđeo bez falinge kaže...

Ova tema je puna logomahije...

 

Čitam da se dijele i "stručne" psihijatrijske dijagnoze, za koje i najboljim psihijatrima treba nekoliko mjeseci da ju ustanove i upišu u "karton"....

 

Pojedinci su zaboravili da je sama U.S.A u velikom dijelu show biznis država i da je Trump samo produkt iste.

Zar nije moguće da taj čovjek koji je dva puta bankrotirao i izvukao se, samo šoumen koji jako dobro zna kako sve funkcionira... Njegov stil je stil klauna, koji dobro zabavlja te "velike novinare" koje ga pljuju,.... i sam američki narod. 

 

Moje mišljenje je da se on nakon što se "ugase kamere" svemu što je blesasto izjavio dobro nasmije, i ode normalan s Melanijom 💋 na finu večericu.. 🍸🍷

 

 

Upravo to. Nevjerojatno kako Trump pliva u medijima kao riba u vodi. Nisu ni svjesni da su ga oni proizveli i da mu oni daju popularnost. 

Piers Morgan baš u ovom intervijuu kaže da mu je Trump priznao, kada mu je dosadno natvita neku glupost i u realnom vremenu gleda kako se vijesti glavnih medija u trenutku mijenjaju. On ih doslovno mota oko prsta. Čovjek je teški egocentrik, možda još ponešto uz to. Baci kost medijima i oni danima pricaju ssamo o tome.

 

Evo koga zanima neka pogleda kako izgleda jedan kvalitetan, korektan i informativan interviju dvojice političkih i medijskih protivnika koji su godinama bili poznati kao protagonisti jednog od najbrutalnijih medijskih okršaja.

 

 

Za pahuljice kojima se gadi Ben Shapiro i smatraju ga preglupim za svoj intelektualni nivo, neka preskoče.

15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC

Mozda je Shapiro dobar govornik, sigurno je dobro educiran, medutim covjek je najpolarizirajuca figura u danasnjim medijima i upravo to dize njegovu popularnost i automatski cini pola argumenata invalid. Respektirao sam njegovo misljenje u nekim stvarima, slazemo se oko libertarijanizma, sve dok nije progovorio o ropstvu u America kad sam poceo shvacati da izgovara dosta stvari bez da je pogledao u povijesne knjige. Covjek se zalaze za free speech samo kada njemu pase da nesto argumentira bez kontraargumenta, a i ocito je da je odgojen u iznimno konzervativnoj zajednici sto je jasno izvor njegovog razmisljanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 18:50 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Mitch kaže...

Mozda je Shapiro dobar govornik, sigurno je dobro educiran,

 Pitao sam se i u drugoj temi - jesmno li kao civilizacija zaboravili 3000 godina razvoja filozofije i logike da nam je Ben Shapiro mozda dobar govornik?

Mitch kaže...

Respektirao sam njegovo misljenje u nekim stvarima, slazemo se oko libertarijanizma,

Onaj stav da je svatko slobodan prodati kucu na moru ako se podigne razina mora?

 

Ili cemo dalje?

 

Piers Morgan i Ben Shapiro!

 

Evo jedan edukativniji video!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 19:36 (wyks).
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...
Upravo to. Nevjerojatno kako Trump pliva u medijima kao riba u vodi. Nisu ni svjesni da su ga oni proizveli i da mu oni daju popularnost. 

Piers Morgan baš u ovom intervijuu kaže da mu je Trump priznao, kada mu je dosadno natvita neku glupost i u realnom vremenu gleda kako se vijesti glavnih medija u trenutku mijenjaju. On ih doslovno mota oko prsta. Čovjek je teški egocentrik, možda još ponešto uz to. Baci kost medijima i oni danima pricaju ssamo o tome.

 

Evo koga zanima neka pogleda kako izgleda jedan kvalitetan, korektan i informativan interviju dvojice političkih i medijskih protivnika koji su godinama bili poznati kao protagonisti jednog od najbrutalnijih medijskih okršaja.

 

Za pahuljice kojima se gadi Ben Shapiro i smatraju ga preglupim za svoj intelektualni nivo, neka preskoče.

 https://nymag.com/intelligencer/2019/11/ben-shapiro-trumps-too-dumb-to-commit-impeachable-offense.html

 

Taj isti Ben Shapiro kaze i ovo:

 

“I don’t see objectively that Trump has had the level of intent necessary to do anything,” Shapiro argues. “I don’t think he’s had the level of intent necessary to eat a hamburger. I think it’s half-accident when he eats a hamburger.”

 

Tko je onda u pravu? Ciji intelekt cijenis? Trumpov makijavelisticki veleum kojim zavadi pa vlada pahuljicama, ili BeN ShApIrO FaCts AnD LoGiC?

Ne mogu oboje biti u pravu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
NoDe31 kaže...

 Sa jedne strane osuđuješ Trumpa za rasizam, a sa druge strane i sam nabacuješ rasističke uvrede... Ne samo da je to izrazito licemjerno, već i izrazito glupo...  Upravo su takve budale i stvorile Trumpa... Ne postoji "Bijeli ološ", postoji samo "ološ" koji dolazi u raznim oblicima i "bojama", kada to bude pojedincima jasnije, tada će biti i manje Trumpova...

 Oh, sad je tebe ulovio napadaj političke korektnosti. Samo si promašio poantu.

Ološ naravno dolazi u svim bojama, ali postoji jedan segment zvani 'white trash', a odnosi se na bijelu sirotinju, koja iako izrabljivana od bijelih bogataša, kao svoje neprijatelje vidi isključivo obojenu sirotinju.

 Nije napadaj političke korektnosti... Samo ti kažem da si licemjerni rasist kao i Trump... "white trash" kao i "black trash", "yellow trash" segmenti postoje samo u glavama rasista... 

12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...
Visak kaže...
NoDe31 kaže...

 Sa jedne strane osuđuješ Trumpa za rasizam, a sa druge strane i sam nabacuješ rasističke uvrede... Ne samo da je to izrazito licemjerno, već i izrazito glupo...  Upravo su takve budale i stvorile Trumpa... Ne postoji "Bijeli ološ", postoji samo "ološ" koji dolazi u raznim oblicima i "bojama", kada to bude pojedincima jasnije, tada će biti i manje Trumpova...

 Oh, sad je tebe ulovio napadaj političke korektnosti. Samo si promašio poantu.

Ološ naravno dolazi u svim bojama, ali postoji jedan segment zvani 'white trash', a odnosi se na bijelu sirotinju, koja iako izrabljivana od bijelih bogataša, kao svoje neprijatelje vidi isključivo obojenu sirotinju.

 Nije napadaj političke korektnosti... Samo ti kažem da si licemjerni rasist kao i Trump... "white trash" kao i "black trash", "yellow trash" segmenti postoje samo u glavama rasista... 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
Neuk kaže...
Upravo to. Nevjerojatno kako Trump pliva u medijima kao riba u vodi. Nisu ni svjesni da su ga oni proizveli i da mu oni daju popularnost. 

Piers Morgan baš u ovom intervijuu kaže da mu je Trump priznao, kada mu je dosadno natvita neku glupost i u realnom vremenu gleda kako se vijesti glavnih medija u trenutku mijenjaju. On ih doslovno mota oko prsta. Čovjek je teški egocentrik, možda još ponešto uz to. Baci kost medijima i oni danima pricaju ssamo o tome.

 

Evo koga zanima neka pogleda kako izgleda jedan kvalitetan, korektan i informativan interviju dvojice političkih i medijskih protivnika koji su godinama bili poznati kao protagonisti jednog od najbrutalnijih medijskih okršaja.

 

Za pahuljice kojima se gadi Ben Shapiro i smatraju ga preglupim za svoj intelektualni nivo, neka preskoče.

 https://nymag.com/intelligencer/2019/11/ben-shapiro-trumps-too-dumb-to-commit-impeachable-offense.html

 

Taj isti Ben Shapiro kaze i ovo:

 

“I don’t see objectively that Trump has had the level of intent necessary to do anything,” Shapiro argues. “I don’t think he’s had the level of intent necessary to eat a hamburger. I think it’s half-accident when he eats a hamburger.”

 

Tko je onda u pravu? Ciji intelekt cijenis? Trumpov makijavelisticki veleum kojim zavadi pa vlada pahuljicama, ili BeN ShApIrO FaCts AnD LoGiC?

Ne mogu oboje biti u pravu.

 

Ne znam zašto misliš da cijenim Trumpov intelekt? Ili da sam funboy Ben Shapira? Nisam podijelio taj video zbog Shapira nego zbog Morganovih iskustava o Trumpu jer kaže da se jako dobeo poznaju. A ono što mi intelektualno i ljudski godi kada gledam taj video (bez glorifikacije ijednog od njih dvojice) je jedan uistinu civiliziran i ljudski interviju dvojice politickih neistomisljenika. Svakome može koristiti da pogleda taj interviju.

 

Ali izgleda da se ovdje ne može raspravljati bez da te netko ne stavi u neke svoje ladice.

 

Onaj gore sa Titovom slikom na avataru mi hladno prozvao pokojnog djeda ustašom. Komentar prijavljen danas , nitko ništa ne reagira.

Prijavljeni su mu i komentari u kojima poziva na nasilje pa opet ništa.

 

Napisao sam moderatorima da želim da moj profil trajno uklone ako ne izbrišu ogavne uvrede prema mom pokojnom djedu. S obzirom da se slazu sa pozivima na nasilje , veličanjem diktatora i zločinaca, a evo i sa najbolesnijim ad hominem uvredama prema pokojnim članovima obitelji, ja preko toga neću preći.

 

Tražim sada javno (za razliku kada sam pomagao to sam radio preko privatnih poruka da ne vide svi) da trajno uklonite moj profil sa Bugovog foruma. Ne želim imati ništa sa ovim mjestom ni sa ljudima koji upravljaju ovim.


ne radi tagiranje pa ovako:

Miro kaže...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 22:15 (Neuk).
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...
Ne znam zašto misliš da cijenim Trumpov intelekt? Ili da sam funboy Ben Shapira? Nisam podijelio taj video zbog Shapira nego zbog Morganovih iskustava o Trumpu jer kaže da se jako dobeo poznaju. A ono što mi intelektualno i ljudski godi kada gledam taj video (bez glorifikacije ijednog od njih dvojice) je jedan uistinu civiliziran i ljudski interviju dvojice politickih neistomisljenika. Svakome može koristiti da pogleda taj interviju.

 

Ali izgleda da se ovdje ne može raspravljati bez da te netko ne stavi u neke svoje ladice.

Gle, cuvjek uci dok je ziv.

 

Ben Shapiro je prije 18 godina tvrdio da su civilne zrtve neprijatelja O.K.

 

https://townhall.com/columnists/benshapiro/2002/07/25/enemy-civilian-casualties-ok-by-me-n1391583

In fact, I would rather that the good guys use the Air Force to kill the bad guys, even if that means some civilians get killed along the way. One American soldier is worth far more than an Afghan civilian.

 

Na ovome divnome svijetu, u kojem smo svi jednaki, divni i bogati i lijepi i pametni - koliko neciviliziranih pizdarija smijes reci da te se i dalje smatra civiliziranim? 5? 7? 23?

Mozda je naucio ne biti rasisticka pizda u 10 godina?

 

Ajmo mu dati jos kredita, pa ajmo mu dati jos 10 godina da nauci kako ne biti rasisticka pizda!?

 

Ajmo mu pusiti kurac do 2050, moda onda nauci, mozda mu bas treba da mu svi popusimo kurac na civiliziran i ljudski nacin da ga vise ne stavljamo u ladice!

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...
. Ne želim imati ništa sa ovim mjestom ni sa ljudima koji upravljaju ovim.

 

 Ni mi s tobom, tako da sve 5, dobrodošao i još bolje otišao Čuo sam da Bibinje prima nove stanovnike...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Jakovp kaže...
Neuk kaže...
. Ne želim imati ništa sa ovim mjestom ni sa ljudima koji upravljaju ovim.

 

 Ni mi s tobom, tako da sve 5, dobrodošao i još bolje otišao Čuo sam da Bibinje prima nove stanovnike...

 
Izgleda da je ovo bio jedini način da se ovaj jazavac izvuče iz svoje jazbine  iz koje puca TD godinama

Uživaj kralju, došlo i tvojih 5 minuta   


Haj sad otpepaj u troskoku nazad u jazbinu

14 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...

Izgleda da je ovo bio jedini način da se ovaj jazavac izvuče iz svoje jazbine  iz koje puca TD godinama

Uživaj kralju, došlo i tvojih 5 minuta   


Haj sad otpepaj u troskoku nazad u jazbinu

 

Imam preko 9000 postova, toliko o jazbini... Bez brige, što god da napišeš teško da ćeš ispast pametan. Ništa čudno za trulog desničara... 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
Neuk kaže...
Ne znam zašto misliš da cijenim Trumpov intelekt? Ili da sam funboy Ben Shapira? Nisam podijelio taj video zbog Shapira nego zbog Morganovih iskustava o Trumpu jer kaže da se jako dobeo poznaju. A ono što mi intelektualno i ljudski godi kada gledam taj video (bez glorifikacije ijednog od njih dvojice) je jedan uistinu civiliziran i ljudski interviju dvojice politickih neistomisljenika. Svakome može koristiti da pogleda taj interviju.

 

Ali izgleda da se ovdje ne može raspravljati bez da te netko ne stavi u neke svoje ladice.

Gle, cuvjek uci dok je ziv.

 

Ben Shapiro je prije 18 godina tvrdio da su civilne zrtve neprijatelja O.K.

 

https://townhall.com/columnists/benshapiro/2002/07/25/enemy-civilian-casualties-ok-by-me-n1391583

In fact, I would rather that the good guys use the Air Force to kill the bad guys, even if that means some civilians get killed along the way. One American soldier is worth far more than an Afghan civilian.

 

Na ovome divnome svijetu, u kojem smo svi jednaki, divni i bogati i lijepi i pametni - koliko neciviliziranih pizdarija smijes reci da te se i dalje smatra civiliziranim? 5? 7? 23?

Mozda je naucio ne biti rasisticka pizda u 10 godina?

 

Ajmo mu dati jos kredita, pa ajmo mu dati jos 10 godina da nauci kako ne biti rasisticka pizda!?

 

Ajmo mu pusiti kurac do 2050, moda onda nauci, mozda mu bas treba da mu svi popusimo kurac na civiliziran i ljudski nacin da ga vise ne stavljamo u ladice!

 

 

 
Ako imaš problema sa čitanjem i razumijevanjem napisanog komentara traži negdje pomoc. Ja ti je neću dati. 
To za pušenje nečijih kuraca sam upražnjavaj. Ja nemam namjeru nikome pušiti kurac samo zato što sam pogledao jedan dobar interviju.

Over, out

7 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Jakovp kaže...
Neuk kaže...

Izgleda da je ovo bio jedini način da se ovaj jazavac izvuče iz svoje jazbine  iz koje puca TD godinama

Uživaj kralju, došlo i tvojih 5 minuta   


Haj sad otpepaj u troskoku nazad u jazbinu

 

Imam preko 9000 postova, toliko o jazbini... Bez brige, što god da napišeš teško da ćeš ispast pametan. Ništa čudno za trulog desničara... 

 
Potresne ispovijesti jednog forumaša...

Hajde skini mi se s one stvari. Uživaj u trenutku, došlo je tvojih 5 minuta. Zovni suprugu, obucite najbolje odijelo, otvori najbolje vino, baci nešto na roštilj, i proslavite. Vidim da si ovo jako dugo čekao.
Drago mi je zbog tebe 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...

 Nije napadaj političke korektnosti... Samo ti kažem da si licemjerni rasist kao i Trump... "white trash" kao i "black trash", "yellow trash" segmenti postoje samo u glavama rasista... 

 Malo si se zapalio i očito ne razumiješ značenje pojma rasizam. Nije svako spominjanje boje kože rasizam.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Mitch kaže...

Cuomo, trenutno mnogima najdrazi governor u Americi, upravo drzi dosta zanimljivu presicu (moguce pratiti na NBCu). Uglavnom sve se bazira oko brojeva da trenutno NY je uspio spustiti stopu sirenja na 1.2, ondosno svaka osoba zarazi oko 1.2 oko sebe. Ekonomija se moze otvoriti do neke mjere cim to padne ispod 1, ali onda treba vec imati implementiran testing mehanizam (da se doslovno svi mogu dnevno testirati) i cak i tracing (ovo sto Apple i Google rade).

 

Uglavnom dosta slicno kako su neki od nas razmisljali ovdje u temi i vidljivo da svedski pristup ne bi funkcionirao mozda nigdje izvan Svedske.

 Čuj oni heroji eto spustili na časnu pionirsku uz pomoć vradžbina i stare indijanske medicine spasili planetu, a to što se širi istovjetno ko virusi gripe ili prehlada, to niko nikome. Svakog dana u svakom pogledu sve više napredujemo

 

 

 

 

Usput imam obavijest za ekipu šTrumpičastih trolova. Na ignore listi ste, tj karanteni od 14 dana.

 

# ostanite doma

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 22:41 (memulica).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice