PROTIS - problem povrat 14 dana

poruka: 92
|
čitano: 19.007
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
suspendiran
offline
Re: PROTIS - problem povrat 14 dana
Solo761 kaže...

Ja ću samo dodati svoje iskustvo od prije godinu dana. Kupovao monitore (AOC), platio, preuzeo, sve OK... No jedan je imao defekt na ekranu, u panelu uhvaćena nit prašine preko nekoliko piksela. Drugi dan ga odnio nazad reklamirati primili i sve kao OK. No pošto je uređaj doslovno novi, drugi dan od preuzimanja sam ga vratio, očekivao sam zamjenu jer je ovaj imao tvornički defekt.

Kratka verzija, poslali monitor na servis, tamo je bio 2 tjedna, taman da mi za ovaj drugi prođe rok za vraćanje. Na servisu promijenili panel tako da sam realno kupio reparirani uređaj, a ne novi... no to i nije najveći problem, problem je što je panel očito drugačiji jer sa istim postavkama boje na onom "origigi" i ovom sa repariranim ekranom nisu iste, reparirani ima puno toplije boje i koliko god prtljao po postakama nisam uspio podesiti da budu barem slični... A naravno da je razlog što sam kupio dva komada to što koristim dva na istom kompu i ideja je da budu jedan pored drugog i isti...

Pokušao sam kontaktirati Protis, nisam dobio nikakav odgovor. Kontaktirao sam servis koji je zamijenio panel, kaže lik da su panel dobili od AOC-a i da mora biti isti, a nije... rekli su da će pitati AOC što sa tim i više se nisu javljali ili odgovarali na upite.

Šećer na kraju (mada nema direktne veze sa Protisom) onaj drugi monitor, koji nije bio na servisu je nakon tri tjedna dobio bad pixel...

Sve u svemu Protis me više neće vidjeti, a bome ni AOC...

 

Copy pastaj to iskustvo ovdje klik

To je prava tema za Protis.

16 godina
offline
PROTIS - problem povrat 14 dana

Eh, nisam ni skužio da ima još jedna (prava) Protis tema 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice