Modul Devet

poruka: 5
|
čitano: 5.828
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Modul Devet

Jel ima tko iskustva s navedenom trgovinom? Namjeravam tamo kupiti SSD pa me zanima je li to pouzdan dućan ili smijurija kao Extreme Digital...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Re: Modul Devet

Nažalost, više izgleda kao ovo drugo :( .

Sinoć napravim narudžbu za 2 monitora koja uredno prođe bez ikakvih upozorenja o raspoloživosti ili potrebi dodatne provjere i stoji na statusu "Čekamo vašu uplatu".

Jutros, prije same uplate pošaljem upit mailom kada mogu očekivati da mogu preuzeti jer vidljivost uplate ovisi o bankama a ni MSanovo skladište u Rugvici mi nije baš usput i tip mrtav hladan veli da nemaju na stanju i kraj. Ne očekujem sad čokoladu i cvijeće za ispriku ali ne bi bio na odmet malo ljubazniji odgovor sa objašnjenjem što se desilo, da li će i kada artikl biti raspoloživ, što sa postojećom narudžbom itd.

Sve skupa me razočaralo jer se radi o kupovini na firmu gdje povrat novca na žiro-račun zna biti p.i.t.a. a 4 sata nakon maila i dalje stoji kvačica "Na zalihi".

12 godina
Modul Devet

Ima još neko kakva iskustva, za digitalnu kupnju (digitalni artikl točnije)?

Vidim odma im se otvara chat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Modul Devet

Znaci. katastrofa. narucio router. dostavljen krivi uređaj. Nakon toga izbjegavaju pozive. Potom je dogovoreno da im vratim poštom. Pa su odbili paket, te sam morao platiti poštarinu u oba smjera. Izbjegavajte u širokom luku.

0 0 hvala 0
6 godina
Re: Modul Devet
Slično iskustvo, uplatio prije tri tjedna, roba još nije stigla, ne odgovaraju na pozive i mailove.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 13:09 (Kosinus).

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice