Futura it - iskustva

poruka: 1.198
|
čitano: 536.135
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Magibagi kaže...

 Da ti budem iskren ni ja više ne znam. Ovaj iz lokalnog servisa (inače sam njhova mušterija stalna) je provjerio napajanje odma jer je na to sumnjo, i nije radilo u 4 različite konfiguracije i na testbenchu također. Zatim sam odma nazvo futuru i rekli dečki da šaljem napajanje i da se ispričavaju. Sutra dan me zovu kad im je stiglo i kažu da napajanje radi i da šaljem cijelu konfu njima, al da ja pokrivam troškove dostave sve dosada i kad vrate cijeli komp. Nisam ih pito poslje kad je došlo u čem je problem bio, jer sam napokon bio sretan jer sve šljaka.

 Pozdrav, evo znamo mi točno što je bilo. 10.01 (subota)ste kupili komponente. Rekli ste da ne treba slagati računalo i da samo pošaljemo komponente. U ponedjeljak vam sve šaljemo i u utorak vam stiže. Kroz dan dva nam se javljate kako je neispravno napajanje, da ste računalo odnijeli u servis koji je utvrdio neispravnost. Rečeno vam je da ćemo vam ga odmah zamjeniti čim nam stigne. Kada je napajanje stiglo isprobali smo ga i radilo je (kako su u servisu utvrdili da je neispravno ne znam). Nakon toga smo vas zvali i rekli ste da kako je moguće kada su ga u servisu testirali. U dogovoru s vama odlučili smo da je najbolje da pošaljete cijelo računalo pa da ćemo sve skupa istestirati. Računalo je stiglo i prvo smo sve presložili, uredili kablove, i nakon toga računalo je najnormalnije upalilo. S obzirom da za lažne reklamacije naplaćujemo testiranje, jer bi nam inače svakodnevno ljudi slali komponente za koje misle da ne rade, vama smo rekli da vam to nećemo naplatiti ali da vam moramo naplatiti dostavu. Računalo smo vam besplatno presložili i sve besplatno testirali (također i grafičku koju ste kupili u drugoj trgovini) i poslali ga isti dan prema vama kako ne biste morali još čekati koji dan, tako da mislim da smo ispali maksimalno korektni. Također i vašemu prijatelju smo grafičku zamjenili isti dan čim nam je stigla na reklamaciju, te je njemu poslana na naš trošak ali u tome je slučaju neispravnost stvarno i postojala. 

10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Bruno555 kaže...

Evo vidim svugdje da su svi imali dobra iskustva sa Futurom. Ja san lani u 8 mjesecu kupio komp znaci sve pojedinacne dijelove su mi ubacili kako sam trazio sve su spojili, osim windowsa naravno (6500kn) . Windowse sam uzeo u linksa (windows 7, 64bit) i izasao me 1000kn. Znaci to se vec popelo na 7500kn. 

 Pozdrav i vama. Kako vidim kupili ste računalo 04.08 a ne vidim da ste nam se uopće javili da imate problema. Javite se slobodno na mail, pa ćemo rješiti sve. Nema potrebe da već godinu dana imate neispravno računalo kada smo ga već odavno mogli popraviti. 

 

Hvala svima ostalima na pohvalama. Trudimo se maksimalno svima pomoći. Ako netko ima kakvih upita ili problema javite se na mail. Ovdje slabije pratim jer ne stignem radi obaveza. 

 

Ps započeli smo suradnju sa centrom tehnike te se naša računala sada mogu kupiti i u poslovnicama Našicama, S.Brodu, Osijeku, Vukovaru, Đakovu te B.Manastiru. Više informacija na našim FB stranicama 

https://goo.gl/rDxIM9 

 

Ili na mailovima webshop@centartehnike.hr ili info@futura-it.hr

9 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Futura_IT kaže...

 

 Pozdrav, evo znamo mi točno što je bilo. 10.01 (subota)ste kupili komponente. Rekli ste da ne treba slagati računalo i da samo pošaljemo komponente. U ponedjeljak vam sve šaljemo i u utorak vam stiže. Kroz dan dva nam se javljate kako je neispravno napajanje, da ste računalo odnijeli u servis koji je utvrdio neispravnost. Rečeno vam je da ćemo vam ga odmah zamjeniti čim nam stigne. Kada je napajanje stiglo isprobali smo ga i radilo je (kako su u servisu utvrdili da je neispravno ne znam). Nakon toga smo vas zvali i rekli ste da kako je moguće kada su ga u servisu testirali. U dogovoru s vama odlučili smo da je najbolje da pošaljete cijelo računalo pa da ćemo sve skupa istestirati. Računalo je stiglo i prvo smo sve presložili, uredili kablove, i nakon toga računalo je najnormalnije upalilo. S obzirom da za lažne reklamacije naplaćujemo testiranje, jer bi nam inače svakodnevno ljudi slali komponente za koje misle da ne rade, vama smo rekli da vam to nećemo naplatiti ali da vam moramo naplatiti dostavu. Računalo smo vam besplatno presložili i sve besplatno testirali (također i grafičku koju ste kupili u drugoj trgovini) i poslali ga isti dan prema vama kako ne biste morali još čekati koji dan, tako da mislim da smo ispali maksimalno korektni. Također i vašemu prijatelju smo grafičku zamjenili isti dan čim nam je stigla na reklamaciju, te je njemu poslana na naš trošak ali u tome je slučaju neispravnost stvarno i postojala. 

 Žao mi je ako ste shvatili da je moja namjera bila da dokažem da niste korektni. Daleko od toga, i u budućnosti ću kupovat kod vas, a i preporučim vas svakom, pogotovo mojoj ekipi koja želi da im se složi računalo iz korektne trgovine i samo mi kažu koji je budžet pa da probam nešto sklepat. (Eto za primjer kolega sa neispravnom grafičkom, šta je tu je, dešava se, nije vaša krivica).  Veoma ste brzo rješili problem i svaka čast na ljubaznosti, i to u oba slučaja. Još jedan frend je kod vas kupio računalo, isto sam mu ja slagao šta treba naručit, i isto je iz Nove Gradiške. Ovaj dio oko testiranja sam skroz zaboravio jer ionako mi nije bilo bitno koliko još moram platit poštarine, računalo mi je hitno trebalo. Moje isprike. Samo nastavite u istom ritmu, pozdrav! 

9 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Bulldozer kaže...

 Al prije kad sam radio u it trgovini i kad sam kupovao za firmu ovako od linksa, hgspota, adm, protis its

 nikad nisam dobio list 

 

a to šta ti glumiš nekog frajera koji želi jamstveni list kojeg nitko nikad nije vidio i šta tražiš upute na hrvatskom to je svrstavam u onih 2% kupaca koji su više došli da podjebavaju nego da kupe nešto

 Neznam cemu inat i ovakav razgovor. Zakon je jasan. To da se neke stvari u praksi ne provode je isto jasno, tome sluze sve prijave koje dobija trzna. Ako si ovako vodio trgovinu, nije cudo da ne poslujes vise.

Ne vidim zasto bi zahtjevanje hrvatskih upustava bilo "glumljenje frajera"? Po meni, trgovina je tu da bude usluzna, evo vidim futura se javila i razjasnila pocetno negativnu kritiku gdje kupac nije trebao bit terecen za "ponovnu dostavu" komponenti, ali nakon objasnjenja je jasno sto se dogodilo. Isto tako, ne kupuju vise racunala samo IT strucnjaci s savrsenim engleskim. Danas je racunalo nuznost. Tehnicki engleski (ili koji god) takodjer moze bit jako nezgodan i puno ljudi se lakse snalazi s hrvatskim upustvima, koja su zakonom propisana bas iz ovih razloga. Pa ne mislis valjda da to prevodi onaj trgovac za pultom?

Ista stvar s jamstvom, nema trgovine koja ti ga nece dati ako trazis, a po zakonu bi svaka trebala. Jos malo i to ce se promjenit, samo polagano, promjene su spore, a nasim trgovcima obicno treba da dobiju po djepu koji put pa ne idu vise app metodama.

14 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo i moje price sa Futurom IT.

 

Prije kojih tjedan dana sam se olducio malo updejtat svoju konfu i bacio sam se na trazenje shopova i komponenti, ne znam za vas ekipo al meni je pola gusta trazit i researchat komponente po raznim shopovima prije nego sto se odlucim gdje, kad i kako. Upravo sam tu na forumu i prvi put cuo za Futuru. Njihovi nacini placanja i cijene su mi odgovarale najvise i tako se ja bacih u soping.

 

Upravo tad se potrefilo da iduci dan sam imao posla u Zagrebu, inace sam iz Krapine, pa rekao da ne placam dostavu i cekam duze, sutradan cu ja sve to licno pokupovati i slinit po shiny kutijama na putu doma. Gledam ja njihovu ponudu i pravim mentalnu shopping listu.

 

Ubrzajmo film do iduceg dana i nadem se ja pred vratima Future i nadem se pred cinjenicom da u svojoj uzurbanosti i uzbudenosti, ja nisam skuzio da oni nemaju cijelu ponudu u trgovini nego se trebaju artikli naruciti par dana prije. Stvari koje sam ja htio nisu tu al ajde, sta je - tu je, ja sam zeznuo stvar. Gospodin koji je radio tamo je bio full pristupacan i pomogao mi je izabrati alternative on the spot jer mi se zbilja nije dalo cekat da dode ono sto sam bas htio. Veliki plus.

 

No tu pocinju moje nocne more, ja sam bio kupio dvije grafe. Jednu za sebe i jednu za mladeg brata. Kad sam fino instalirao grafu u svoju konfu, shvatio sam da svoja dva vga monitora necu moc prikopcat na novu grafu, DVI utori jednostavno ne radi sa starim konektorima. Lokalni pc shop mi je prodao konektor koji bi u teoriji trebao radit al nista, trebao je konektor koji ce vga signal prebacit u digitalni.. nakon podosta guglanja sam nasao odgovor problemu. Trebalo je ovako nesto; http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/adapteri-i-kontroleri/12033114/ 

 

Ni jedan on konkurentnih shopova u Zagrebu nije imao nista slicno, provjerite sami ako mi ne vjerujete. Tako da ako vam zatreba ko i meni za dva ili vise starijih monitora, znate di ih mozete nabaviti. Uglavnom, poucen iskustvom narucim taj konektor i napajanje za buraza (linksove premade konfe su uzas) u Futuri i drugi dan skontam.. da linskove konfe zbilja jesu uzas. Oni su ubacili mbo iz ne znam koje godine i rezultat cijele eskapade je da sam ja imao grafu i mbo koji uopce nisu bili kompatibilni. Sva sreca pa moja stara 5850 je uspjela se vrtit na tom smecu od maticne pa mali buraz nije skroz izvisio ali ja jesam. Pored mene sjedi grafa od 1200 kuna, potpuno ispravna a ja ju nemam di stavit.

 

Dan poslije dumam si ja sta da radim, da bacim novu grafu na njuskalo i popusim par stotinjak kuna bez veze kad eto, odlucim kontaktirat Futuru i na moje veliko iznenadenje, decki kazu da ce mi izac u susret i zamjenit mi grafu za bilo sta u iznosu originalne cifre. Best news evar! 

 

Sve u svemu, em sam ja zeznuo, em me je zivot zeznuo. Futura IT je spasila dan i moje raspolozenje ovog tjedna... definitivno ih preporucam. Ljudi su fakat korektni. 

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Ti imaš zakonski rok, ne znam sad jel 7 ili 15 dana, vratiti kupljeno bez ikakvog objašnjenja, i to je dobro odkad smo u EU, bar nešto.
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
15 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Naručio hladnjak za proc, coratora, jedino što mi je žao je to što je tjedan dana prije bio 300 kn, a zatim je iznenadno skočio na 360, al nema veze, nije mi žao....

Brzo su se odazvali na moju narudžbu i stiglo je sljedeći dan. 

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Xanndros daj molim te reci mi koja je to ploca na koju ne ide nova grafa a ide stara HD 5850 ?? Tribas znt da i stara hd 5850 i nova najnovija grafa bilo AMD bilo Nvidia imaju isto "kopcanje" oliti PCI-E (nije bitna verzija jer i 2.0 i 3.0 su fizicki isti i potpuno kompatibilni)

 

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozz, evo jos jednog zadovoljnog kupca nakon reklamacije. Pucketalo mi je napajanje xfx 450w i odnio sam im ga prije tri tjedna i danas me zovu da je gotovo, a kad sam dosao cekalo me novo napajanje ts 450w koje je 100 kuna skuplje od onog sto sam ga platio. Valjda vise ne prizvode xfx 450 nego je sad xfx ts 450, ali mislim da je to potpuno isto napajanje. Tako da sto se tice reklamacije sam super zadovoljan i nadam se da su sa drugima isto tako korektni, ali to se da i vidjeti iz postova.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

Zabaravio napisat kako je prosla reklamiacija ugl poslao računalo u pon a doma mi je dosoa u srijedu

11 godina
offline
Futura it - iskustva

Imam pitanje. Kad bi kupovo npr. u trgovini kod njih, oni bi mi odmah komp slozili tamo, jel? Koliko to vremenski traje od prilike kod njih? 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Cofinho kaže...

Imam pitanje. Kad bi kupovo npr. u trgovini kod njih, oni bi mi odmah komp slozili tamo, jel? Koliko to vremenski traje od prilike kod njih? 

 Naručiš danas, drugi dan odmah stiže PC, osim ako overseas nezezne nesto

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 12:16 (Tony1999).
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Znaci morao bi njih kontaktirat i drugi dan preuzet slozenu konfiguraciju u njihovom ducanu?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

zasto bi morao preuzeti kod njih?

 

pa besplatno je slanje, neka ti dovezu na kucna vrata...

 

mislim, pa javi im se na mail,face,skype...pa da ti lijepo sve objasne, oni bar rade i neradnim danima :D vjerujem da ce ti odgovoriti brzo

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 12:41 (FakeDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Futura it - iskustva

pa platio bi na 12 rati, zato.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Ako si iz zagreba onda naruci komp, drugi dan ce ga valjda sloziti. Odes tamo platis i odneses komp. Jednostavno...

 

Ili ako nisi iz zagreba na 12 rata mozes platiti dinersom preko weba i oni ti posalju komp na kucnu adresu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Zaletit cu se do njih, nije mi daleko.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Da i ja napišem svoje iskustvo s Futurom It.. Naručio računalo navečer oko 11 (hvala kolegi zoberu i fakedeathu na slaganju odlične konfiguracije, i na odgovorima na sve moje pm-ove), odmah potvrdio preko maila narudžbu, sutra ujutro u 9 odgovorili mi mailom da će kroz par sati biti složena konfiguracija i poslana Overseasom. Prošlo je oko 4 sata, mail stiže, sve složeno i poslano. Sutridan dolazi kompjutor. U jednom paketu složeno kućište, odlično osigurano u paketu da se ne strga tijekom vožnje, a u drugom paketu kutije od komponenata s jamstvenim listovima na njima. Upitao sam ih milijun pitanja na mailu, jer ipak uložio sam poveći novac i htio sam biti u sve siguran, dečki su mi u par minuta ljubazno odgovarali, pa čak i nedjeljom, i navečer kasno. Imao sam dosad loša iskustva s pc servisima, ali futuri svaka čast. Stručni, brzi, ljubazni. Futura It, ja sam postao vaš vjerni kupac kada trebao nešto za kompjutor. Bravo! 5/5! I najbolje od svega je što su me nazvali da upitaju je li sve radi dobro.. Nemam riječi.. :)  Gta 5, far cry, nba2k15, sve se igraaa i uživaaa.. :)))

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2015 10:15 (mmafan).
 
6 0 hvala 4
13 godina
online
Re: Futura it - iskustva
mmafan kaže...

Nemam riječi.. :)  Gta 5, far cry, nba2k15, sve se igraaa i uživaaa.. :)))

Hoćemo slike, Slike vašeg Hardvera.

Slobodno otvori bočnu stranicu i malo nam to poslikaj.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Valentin17 kaže...
mmafan kaže...

Nemam riječi.. :)  Gta 5, far cry, nba2k15, sve se igraaa i uživaaa.. :)))

Hoćemo slike, Slike vašeg Hardvera.

Slobodno otvori bočnu stranicu i malo nam to poslikaj.

 Tijekom dana usllikam :)

9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav ljudi zanima me samo par pitanja o Futuri jel vidim da je mnogo hvaljen dućan . Dakle, firma vrši besplatno sklapanje konfiguracije kupljene kod njih sad mene zanima da li ja (a bojim se da je tako) gubim pravo na garanciju ako otvorim kućište ? Drugo gledo sam njihovu web stranicu i mogu reči da je poprilično jednostavna za korištenje jer je sve kako treba , a ne razbacano kao kod nekih pa sam izmedu ostalog vidio kako narucit , ali nigdje nisam nasao prostor za napomenu i nacin plaćanja pa ako neko zna gdje je to volio bi neka kaže? I da u vezi dostave , pise da je besplatna za vrijednost preko 2500kn da li se to odnosi na podrucje citave RH ili okolice Zagreba? Unaprijed zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 1:48 (markan678).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
markan678 kaže...

Pozdrav ljudi zanima me samo par pitanja o Futuri jel vidim da je mnogo hvaljen dućan . Dakle, firma vrši besplatno sklapanje konfiguracije kupljene kod njih sad mene zanima da li ja (a bojim se da je tako) gubim pravo na garanciju ako otvorim kućište ? Drugo gledo sam njihovu web stranicu i mogu reči da je poprilično jednostavna za korištenje jer je sve kako treba , a ne razbacano kao kod nekih pa sam izmedu ostalog vidio kako narucit , ali nigdje nisam nasao prostor za napomenu i nacin plaćanja pa ako neko zna gdje je to volio bi neka kaže? I da u vezi dostave , pise da je besplatna za vrijednost preko 2500kn da li se to odnosi na podrucje citave RH ili okolice Zagreba? Unaprijed zahvaljujem.

 Ako otvoriš kućište, ne gubiš garanciju, niti besplatnu dijagnostiku kvara, jer oni ne stavljaju nalješnicu na spoj kućišta i stranice gdje se može potrgat, nego na bočnu stranicu.

Dostava je besplatna po cijelo Hrvatskoj. Način plaćanja ćeš moći odabrati kada u košarici odabereš način preuzimanja robe.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 7:36 (Tony1999).
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Popodne naručio & uplatio, došlo sutradan na vrata. Odlična i brza komunikacija, vrlo zadovoljan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Evo danas dobi komp koji sam narucio sve su mi komponente isporucili i slozili komp kako sam trazio jedino sto sam primjetio da ne dostaje jamstveni list na kutiji od procesora i napajanja. Znači li to da nemam jamstvo za te komponente ?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

sta oni kažu na to? šta na računu piše?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

pise da preuzimanjem robe kupac potvrduje da preuzeta roba , sukladno zakonima , sadrzi deklaraciju o porijeklu, certifikacijski znak, jamstveni list te upute. I pise gore da proc ima jamstvo 36mj. , a napajanje 60mj.

12 godina
offline
Futura it - iskustva

Pa ok, racun ti je garancija. Cuvaj racun i amen. Za reklamaciju ti samo treba dokaz o kupnji, a racun je dokaz.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...

Pa ok, racun ti je garancija. Cuvaj racun i amen. Za reklamaciju ti samo treba dokaz o kupnji, a racun je dokaz.

Račun nije jamstvo, ako je jamstvo distributer dao u prilogu mora je dobiti i krajnji kupac.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Old Iggy kaže...
FakeDeath kaže...

Pa ok, racun ti je garancija. Cuvaj racun i amen. Za reklamaciju ti samo treba dokaz o kupnji, a racun je dokaz.

Račun nije jamstvo, ako je jamstvo distributer dao u prilogu mora je dobiti i krajnji kupac.

 Evo vas opet o jamstvima , Račun nije jamstvo naravno, račun je dokaz o kupnji . Znaci dokazuje da ste to i to kupilli tu i tu tog i tog datuma . Te ako imas racun a nemas jamstveni list mislim da ti nitko nece raditi probleme jer jamstveni list nije vezan uz komponentu serijskim brojem nego je rifuzo jamstveni list . 

Govorim iz iskustva jer sam poslao dosta stvari na servis bez jamstvenog lista , Račun je obavezan . 

Nekazem da jamstveni list netrebate dobit sa komponentom , dapače trebali bi ga dobiti , a ako nisi nazoves poslovnicu i kazes im da nisi dobio jamstveni list u slucaju reklamacije da nebi bilo problema i to je to . 

Izaci ce ti u susret jer sam ja izasao tako ljudim milion puta ;) 

16 godina
online
Re: Futura it - iskustva
Adict kaže...
Old Iggy kaže...

Račun nije jamstvo, ako je jamstvo distributer dao u prilogu mora je dobiti i krajnji kupac.

 Evo vas opet o jamstvima , Račun nije jamstvo naravno, račun je dokaz o kupnji . Znaci dokazuje da ste to i to kupilli tu i tu tog i tog datuma . Te ako imas racun a nemas jamstveni list mislim da ti nitko nece raditi probleme jer jamstveni list nije vezan uz komponentu serijskim brojem nego je rifuzo jamstveni list . 

Govorim iz iskustva jer sam poslao dosta stvari na servis bez jamstvenog lista , Račun je obavezan . 

Nekazem da jamstveni list netrebate dobit sa komponentom , dapače trebali bi ga dobiti , a ako nisi nazoves poslovnicu i kazes im da nisi dobio jamstveni list u slucaju reklamacije da nebi bilo problema i to je to . 

Izaci ce ti u susret jer sam ja izasao tako ljudim milion puta ;) 

Govorim iz zakonske, ne "operativne perspektive pojedine trgovine".

Ako proizvod ima jamstveni list izdan od proizvođača / uvoznika / distributera on mora biti i predan korisniku (uz niz drugih stvari koje i inače proizvod mora imati).

Jedna stvar je izaći u susret, druga službena procedura, posebno kad iz raznih razloga nemaš račun.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice