Iphone 6 - Rasprava

poruka: 2.188
|
čitano: 419.806
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav decki. Trebam pomoc, naime ne mogu nikako iskljuciti zvuk okidaca kamere na iphoneu. Cak i kad prebacim u silent mode ne mogu, probao sam sve postavke ali ne ide, zna li itko u cemu je rijec?

Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
petar269 kaže...

Pozdrav decki. Trebam pomoc, naime ne mogu nikako iskljuciti zvuk okidaca kamere na iphoneu. Cak i kad prebacim u silent mode ne mogu, probao sam sve postavke ali ne ide, zna li itko u cemu je rijec?

Obzirom je to na nekim visokim razinama "proglašeno" kao protu nešto, znači postoji opasnost od narušavanja nečije privatnosti ili intime, SW-ki je to rješeno da se taj zvuk nemože NIKAKO utišati! 

Možda postoje neke aplikacije sa kojima se može snimati u silente modu, ali, ako snimaš nešto škakljivo, možeš riskirati kaznenu prijavu i još ponešto! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Cuo sam nesto o tome, jel to na svakom iphoneu 6 ili samo meni? Naime moj je iz irske, cuo sam da japan ima tu opciju da se ne moze ugasiti, kako je ostalima? Btw. Soft mi je 9.3.5

Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
petar269 kaže...

Cuo sam nesto o tome, jel to na svakom iphoneu 6 ili samo meni? Naime moj je iz irske, cuo sam da japan ima tu opciju da se ne moze ugasiti, kako je ostalima? Btw. Soft mi je 9.3.5

Koliko se ja kužim u geometriju, to je ba svakom iPhone-u, sada od kojeg modela, stvarno pojma nemam, nebi me začudilo da ga nije bilo recimo na 3GS modelu?! 

Što se tiče verzija, i kod mene su trenutno najnovije aktualizacije, obzirom je ta X.X.5 puštena kao primarno sigurnosna zakrpa, što u jednu ruku je meni u redu, ali opet, nikada nisi siguran što i koliko sa novijim nadogradnjama zadiru u tuđu intimu i privatnost, nevezano za bilo koji OS!! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
petar269 kaže...

Pozdrav decki. Trebam pomoc, naime ne mogu nikako iskljuciti zvuk okidaca kamere na iphoneu. Cak i kad prebacim u silent mode ne mogu, probao sam sve postavke ali ne ide, zna li itko u cemu je rijec?

Obzirom je to na nekim visokim razinama "proglašeno" kao protu nešto, znači postoji opasnost od narušavanja nečije privatnosti ili intime, SW-ki je to rješeno da se taj zvuk nemože NIKAKO utišati! 

Možda postoje neke aplikacije sa kojima se može snimati u silente modu, ali, ako snimaš nešto škakljivo, možeš riskirati kaznenu prijavu i još ponešto! 

 Nerazumijem o cemu pricate kod mene na silent i zvuka okidaca kamere nema IOS 9.3.5

13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Ja nisam u mogucnosti iskljuciti zvuk kamere, ni silent mode ne pomaze, sve sam pokusavao ali ne ide :(

Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Na mojem 5s isto na silent nema zvuka okidaca kamere.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ispravak netočnog, mojeg navoda!!!!! 

U "silente"modu stvarno se ne čuje zvuk okidača kamere, što je je! 

Priznajem, nisam uopće "o tom načinu" razmišljao kada sam komentirao ranije! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Sta onda ovisi o kojem modelu se radi?

Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

ekipa je li tko nadogradio iP6 na iOS 10 od kad su ga sinoć pustili svekolikom pučanstvu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
kale_fotograf kaže...

ekipa je li tko nadogradio iP6 na iOS 10 od kad su ga sinoć pustili svekolikom pučanstvu

 izlazi tek 13.9

11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ja ga imam na ipadu mini retina vec mjesec,dva i dobro radi. malo znaju animacije jedino zatrzati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ProTeinZ kaže...
kale_fotograf kaže...

ekipa je li tko nadogradio iP6 na iOS 10 od kad su ga sinoć pustili svekolikom pučanstvu

 izlazi tek 13.9

 ma da našalost nisam stigao pogledat event, ali rekoh, predstavili su iP7, iOS 10 su valjda mogli istestirat svi koji su htjeli pa da će ga odmah pustit, jbg, zajeb ;)

11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pa nikada do sada nisu pustili odmah update, uvijek se čeka 7-10 dana cca.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Baš to!

14 godina
online
Iphone 6 - Rasprava

Tu vam sve piše u vezi puštanja službenog iOS 10 u opticaj.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav ekipa
Imam Iphone 6 i mobitel mi je bio uredu, bez nekih posebnih nepravilnosti. Međutim, vracao sam mobitel na tvornicke postavke i od onda negdje mi touch zmrzava

Zvao sam u servis i vele da treba novi digitizer. Ima li netko iskustva s tim, koliko bi koštao taj digitizer + ugradnja i hoće li nakon popravka sve biti kao prije nego sto sam vracao na tvornicke postavke, tj hoce li imati ikakvih nepravilnosti?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Pozdrav ljudi, imam jedan mali problem, da li je neko imao nesto slicno, dakle kad zakljucam mobitel izgubi mi se wi-fi i kada otkljucam ponovo se vrati? Za vrijeme dok je zakljucan nemam net i ne dolaze notifikacije
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
miikaa77 kaže...
Pozdrav ljudi, imam jedan mali problem, da li je neko imao nesto slicno, dakle kad zakljucam mobitel izgubi mi se wi-fi i kada otkljucam ponovo se vrati? Za vrijeme dok je zakljucan nemam net i ne dolaze notifikacije

Hajde to malo bolje pojasni, ako nije problem, obzirom mi stvarno nije jasno kako možeš zaključati mobitel a da ti nestane WiFi?! 

Ustvari, nisam shvatio, nestane ti ikona u gornjem baru, ili nešto je drugo u pitanju?! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Da, da imam dakle wi-fi tj. pokazuje u baru gore i cim zakljucam mobitel nestanu mi crte sa bara, dok ga ponovo ne otkljucam pa nakon 5-6 sekundi se ponovo pojavi u baru.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
miikaa77 kaže...
Da, da imam dakle wi-fi tj. pokazuje u baru gore i cim zakljucam mobitel nestanu mi crte sa bara, dok ga ponovo ne otkljucam pa nakon 5-6 sekundi se ponovo pojavi u baru.

Možeš li ikako učiniti SS svega što se događa, znači prije zaključavanja, zaključanoga i orključavanje a bez simbola za WiFi?! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Evo dakle, za vrijeme uporabe, nakon zakljucavanja i nakon otkljucavanja.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Malo je raspored slika pomjesan, ali da pojednostavim izgubi mi se wi-fi (znak wi-fija u baru) nakon zakljucavanja mobitela i za to vrijeme mi ne dolaze obavijesti jer nestane interneta.
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
miikaa77 kaže...
Malo je raspored slika pomjesan, ali da pojednostavim izgubi mi se wi-fi (znak wi-fija u baru) nakon zakljucavanja mobitela i za to vrijeme mi ne dolaze obavijesti jer nestane interneta.

Imam jedno pitanje! 

Što si to "uključio" da imaš na desnoj strani lijevo od strelice kao neki lokot poluokružen, obzirom ja nikada nisam imao takvo nešto u gornjem baru?! 

Da nije možda problem "u toj" ikoni?!?! 

 

Edit; skužio sam koja je i zašto služi ona ikona! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 23:20 (ATJLučko).
10 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
miikaa77 kaže...
Malo je raspored slika pomjesan, ali da pojednostavim izgubi mi se wi-fi (znak wi-fija u baru) nakon zakljucavanja mobitela i za to vrijeme mi ne dolaze obavijesti jer nestane interneta.

Imam jedno pitanje! 

Što si to "uključio" da imaš na desnoj strani lijevo od strelice kao neki lokot poluokružen, obzirom ja nikada nisam imao takvo nešto u gornjem baru?! 

Da nije možda problem "u toj" ikoni?!?! 

 mislim da je to auto rotation lock

10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Da, za rotaciju ekrana
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
miikaa77 kaže...
Malo je raspored slika pomjesan, ali da pojednostavim izgubi mi se wi-fi (znak wi-fija u baru) nakon zakljucavanja mobitela i za to vrijeme mi ne dolaze obavijesti jer nestane interneta.

Imam jedno pitanje! 

Što si to "uključio" da imaš na desnoj strani lijevo od strelice kao neki lokot poluokružen, obzirom ja nikada nisam imao takvo nešto u gornjem baru?! 

Da nije možda problem "u toj" ikoni?!?! 

 

Edit; skužio sam koja je i zašto služi ona ikona! 

 Covjece kak to nisi znao a koristio ios uredaje godinama.

15 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Stavio ios10. U odnosu na ios9 malo je sporiji ali i dalje je poprilicno brz.

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
sveupitni kaže...

Stavio ios10. U odnosu na ios9 malo je sporiji ali i dalje je poprilicno brz.

 to sam isto i ja primijetio, ali toliko malo sporiji da to skoro nije vrijedno spomena, pogotovo u odnosu na nove feature koje je donio

stvarno za sada koliko sam imao vremena ispregledavati šta je sve iOS 10 donio novoga na iP6 definitivno se isplati updateati

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Pozdrav svima.
Otkako sam stavio iOS 10 na iP6S, baterija mi se troši 30% brže.
Na 9.3.5 je sve bilo OK. Inače sam sklon poprilično štedjeti bateriju.
Lokacije uključim samo kad ih trebam za navigaciju, mail push isključen, bluetooth isključen, refreshanje aplikacija u pozadini isključeno, svjetlina ekrana na 35% cca...
U infou o bateriji, najveći potrošač su, naravno - poruke (iMessage s tim svim novim forama koje stvarno jesu zabavne ali brate jedu bateriju...)

Na ženinom iP6 sve isto kao i na 9.3.5, dakle - traje joj baterija lijepo, ništa se nije promijenilo. I znam da je iP6S veći potrošač i ima kraću autonomiju bat., međutim ovo nisam očekivao.
Na iPad Mini 2 slično, dakle pojačano se troši nego prije iOS10... 😕😐😕
Kako je s vašim iskustvima?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice