Iphone 6 - Rasprava

poruka: 2.188
|
čitano: 419.810
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
solaris kaže...

iPhone 6. Kada dodajem događaj u Calendar aplikaciji, ne pojavi mi se u Google Calendaru, no kada dodam događaj u Google Calendaru, isti mi se najnormalnije pokaže na mobitelu. Jedino što kada kliknem na "Calendars" pokraj kalendara vidim uskličnik, kao na screenshotu u postu. Prije nadogradnje mi je sve uredno radilo :/

 

Kakav je postav u "Postavkama",

"Mail,Kontakti,Kalendari",

pa "Dohvati nove podatke",

"Gmail" - Mail, Kontakti, Kalendari, Bilješke, 

odnosno, nazad jedan korak pa do dna stranice,

"KALENDARI", "Glavni kalendar",

koji je glavni kalendar, dali je  vezan odnosno dali je zadan Gmail kao primarni?! 

 

Ovo je taksativno pobrojano, pa se nadam da će te kolega moći sve relativno lako provjeriti, obzirom je kod mene podešeno na hrvatski  jezik dočim vidim da je kod vas main lenguage english! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav, imam iphone 6 16gb i sluzi me super.Problem je oko baterije (mozda i nije problem zato pitam) izdrzim s njom pola dana bas koristenja to jest na 3g viber fb i tako to al vecinom izdrzim do navece 6 7 sa 20 % baterije i to mi je ok ne predstavlja mi problem.Primjetio sam da navece kad legnem spavati ostavim telefon ujutru je iscuclao po 20 posto baterije. Sinoc sam ostavio sa 43% probudio se jutros ono 20 % baterije nije bilo anzuriranja odma da kazem. Je li to normalno ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav svima, evo ovako, već nekoliko dana mi se na mobitelu događa da mi bez razloga izbaci obavijest FaceTime, kao da će operater naplatiti tu uslugu, znači tipkam na mobu i odjednom to iskoči, ja stisnem u redu ili što već, nakon nekog vremena opet izbaci... Kako da to riješim jednom zauvijek? Molim pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
playjob kaže...

Pozdrav svima, evo ovako, već nekoliko dana mi se na mobitelu događa da mi bez razloga izbaci obavijest FaceTime, kao da će operater naplatiti tu uslugu, znači tipkam na mobu i odjednom to iskoči, ja stisnem u redu ili što već, nakon nekog vremena opet izbaci... Kako da to riješim jednom zauvijek? Molim pomoć

Kolega playjob hajde uđite u aplikaciju Face Time pa učinite oba dva SS-a, da vidim što vam pokazuju slike?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Imam jedan problem s memorijom na Iphonu. Sad sam obrisao Word,Excel i igricu World of Tanks. Od jučer zauzeće memorije je postalao vrlo veliko

 

Sad tu ne znam ovaj "Korišteno" da li je to sva memorija koja se koristi s sustavom ili samo računa aplikacije. Je ako samo računa aplikacije ovo ne može biti zauzeto 8,7 GB.

 

Hvala na odgovoru

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 13:13 (Amazon637).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Čini se da je trebao refresh sad je free 6 GB

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ljudi ovako stoje stvari. Dakle imam iPhone 6 sa ovjerenom garancijom u T-Mobile, mobitel je kupljen s Njuške no u posljednje vrijeme mi se gornji dio ekrana poceo cudno ponasati. Naime kada stisnem malo jace ekran on kao da pucketa tj ne kao da vec pucketa no to ne bude uvijek. Sada koliko citam to se ekran odljepljuje. Mislim sve radi normalno no ovo zna biti iritantno. Da li se uopce isplati slati na "popravak"? Inace u ok je stanju, na rubovima malo izbreban no ima malu udubinu dolje kod jack-a za slusalice. Upravo me i zato strah slati na servisu da sad nebih ostao 2 tjedna bez mobitela jer nisam bas dobre stvari cuo o Agramu ili tko vec popravlja iphone uredaje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 1:50 (Guitarheroknight).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ne moras slati fon na servis, sve je ok. Normalno je da display malo radi posto isti nije ljepljen na kuciste vec samo umetnut.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Hvala na odgovoru, no evo citam sada po netu i govore ljudi da se to ekran odljepljuje ili sto vec ne. Mobitel ima malu udubinu pored jack-a za slusalice no ipak bih ga htio poslati unatoc tome. Sto da napravim ako mi ga odbiju popraviti? Da li se to cesto desava?

12 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ne popravljaju iphone-e. Ili ti daju novi ili ti odbiju jamstvo. Možda ga je lik otvarao od kojeg si kupio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

apple izbacio petu betu iOS 9.3...iskustvo govori da kroz cirka plafon 15 dana dobivamo i mi obični smrtnici finalnu verziju

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Uglavnom sam čuo za bete 5 u javnim public verzijama za dewelopere i public testere, ali čak 7 verziju, ja se osobno ne sjećam! 

Nadam se da nije netko nešto smrdao u predzadnjim betama, pa su morali raditi nekakve popravke ?!?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/ios_93_beta_7_is_now_available_to_developers_and_public_beta_testers-news-17241.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Uglavnom sam čuo za bete 5 u javnim public verzijama za dewelopere i public testere, ali čak 7 verziju, ja se osobno ne sjećam! 

Nadam se da nije netko nešto smrdao u predzadnjim betama, pa su morali raditi nekakve popravke ?!?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/ios_93_beta_7_is_now_available_to_developers_and_public_beta_testers-news-17241.php

 ne nikako, to se još nikada nije dogodilo, max beta 5 i vozi običnoj raji, ja tu mislim da oni čekaju appleov event 21.03. pa će onda pustiti taj update

sad vidim da je i beta 7 izašla za OS X 10.11.4, očito se potvrđuju moje sumnje šta čekaju da plasiraju svima

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 20:23 (kale_fotograf).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

kao što rekoh, čekali su današnji event da puste iOS 9.3, pa eto, navali narode na novu verziju iOS-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Evo sam ja prvo pukao 9.3 na iPhone! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Evo sam ja prvo pukao 9.3 na iPhone! 

 Ja ću najvjerojatnije počekat dan dva da bude sigurno da im se nije potkrala neka greška pa ga i ja onda stavljam

13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
kale_fotograf kaže...
ATJLučko kaže...

Evo sam ja prvo pukao 9.3 na iPhone! 

 Ja ću najvjerojatnije počekat dan dva da bude sigurno da im se nije potkrala neka greška pa ga i ja onda stavljam

 ja zasad nisam nasao niti jednu gresku, koristim ga od bete 5, cak je i mnogo brzi 9.3 od 9.2.1, barem ja tako osjetim na svom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

R.I.P F.lux... 

11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ne kuzim zasto mi se ovo danas dogodilo??? Morao sam promijeniti sifru koji koristim vec godinama?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ne kuzim zasto mi se ovo danas dogodilo??? Morao sam promijeniti sifru koji koristim vec godinama?

 

Nešto slično se dogodilo i mojem prijatelju na njegovom iPad-u! 

Samo, kod njega traži njegov "vrlo prvi" urađeni AppleID, a on ga naravno niti zna, niti ga je zapisao negdje! 

Jedino rješenje je kroz iTunes-e pokrenuti gadget kao "ganc glanc" novi uređaj! 

 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Za sve one koji imaju iPhone gadget, a imali su problema sa 9.3 verzijom iOS-a ovih dana! 

Nadam se da će biti sa 9.3.1 verzijom više sreće! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/apple_releases_ios_931_to_fix_crashes_caused_by_tapping_links-news-17562.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Evo sam načuo da stiže uskoro i 9.3.2 verzija iOS-a na svjetlo dana! 

 

Može nema problema, makar mi se čini da ću ako do iOS-a 10 usuditi se ići, ali za kašnje, kod mene teško pa nikako! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Meni ipad mini 2 retina leti na ios 9.3.1 brzi je nego sto je bio na 8.4.1.

dugo sam se dvoumio dal da prijedem uopce sa ios 8 na 9.3.1 i nije mi zao. 

 

Na 5s sam jos uvijek na 8.4.1 i ne mislim ga uopce apdejtat makar kad razmislim ipad i iphone mi imaju isti hardware pa bi trebali radit isto.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

uzeo bi si drzac telefona za motor tako da mogu mobitel koristit kao navigaciju.

strah me da to nebi puklo u voznji pa bi uzeo nesto malo bolje ili barem.

jel ima netko preporuku? jel koristi to netko na motoru/biciklu?

 

ovako nesto je dobro jer kad kupis novi mobitel mozes i dalje koristit.nije kuciste koej je namjenjeno samo jednom mobitelu ali mi se cini kao da ce ispast

http://www.aerophoenix.com:7281/multimedia/Images/RAM-HOL-UN7BU_1.jpg

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 0:01 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Koliko bi kostalo otkljucavanje iphonea koji radi na japansku mrezu?

kak se to uopce radi i dal je moguce?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Koliko bi kostalo otkljucavanje iphonea koji radi na japansku mrezu?

kak se to uopce radi i dal je moguce?

Ako nemaš Apple ID kojim je iPhone aktiviran, zaključan, ili ako nemaš račun kada je i gdje uzet, nema apsolutno nikakve pomoći ili mogućnosti! 

Osobno sam sudjelovao u "otključavanju" primateljevog iPad tableta, obzirom se je on igrao sa raznim Apple ID-ovima na raznim Apple gadgetima, i kada je zadnji puta uradio uodate na 9.3.1 verziju iOS-a, onaj je malo poblesavio, i nije želio prihvatiti njegov koliko se je on mogao sjetiti niti ID niti lozinku! 

Bilo je malo potezanja natezanja sa linkom Apple help deska, ali smo uspjeli, obzirom je sve bilo regularno sa računom i lokacijom uzimanja!  

 

Apropos "bilo koje mreže", Apple iPhone uzet bilo gdje u svijetu, radi bilo gdje u svijetu, to si 1/1, 100/100, 10000000/10000000!!!! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

 

Apropos "bilo koje mreže", Apple iPhone uzet bilo gdje u svijetu, radi bilo gdje u svijetu, to si 1/1, 100/100, 10000000/10000000!!!! 

Nije istina.

 

Japanske mreže imaju svoju frekvenciju kao i Kina/SAD tako da mobitele iz navedenih država moraš otključat na prodajnom mjestu ako želiš koristit Van Japana/Kine/SAD i sl.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Zanima me gdje najjeftinije promijeniti staklo na iphoneu? Danas mi je ispao i puknuo je preko cijelog ekrana, i dalje sve radi, znaci treba zamijeniti samo staklo. Sam se ne usudim narucivati, iako vidim da staklo dodje cirka 10 eura. 

GL&HF
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
AmD kaže...

Zanima me gdje najjeftinije promijeniti staklo na iphoneu? Danas mi je ispao i puknuo je preko cijelog ekrana, i dalje sve radi, znaci treba zamijeniti samo staklo. Sam se ne usudim narucivati, iako vidim da staklo dodje cirka 10 eura. 

Koliko sam ja "upućen", pogledaj na iKlinika, reklamiraju se po s(F)im društvenim mrežama, pa sam nekako siguran da ne lupaju u prazno! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice