iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 199.077
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

XR mi izdrži komotno 2 dana od jutra do mraka sa nekih 8h SOT a 11 Pro isto tako.

6 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Prayer kaže...

XR mi izdrži komotno 2 dana od jutra do mraka sa nekih 8h SOT a 11 Pro isto tako.

tvrdis da ti XR baterija radi 48h sa 8h SoT-a?

 

evo meni na Note 10+ dere 52h sa 12h SoT-a, isto tako mi je bilo i na S10e

 

kad se vec razbacujemo brojkama iz guzice

6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
3dfx kaže...
Prayer kaže...

XR mi izdrži komotno 2 dana od jutra do mraka sa nekih 8h SOT a 11 Pro isto tako.

tvrdis da ti XR baterija radi 48h sa 8h SoT-a?

 

evo meni na Note 10+ dere 52h sa 12h SoT-a, isto tako mi je bilo i na S10e

 

kad se vec razbacujemo brojkama iz guzice

 

Nisu brojke iz guzice već stvarne brojke. Pišem jer mnogi ljudi povezuju iPhone sa lošom baterijom no to se promjenilo od XR-a. Ja sam pre zadovoljan sa trajanjem baterije. Drago mi je zbog tebe što i ti imaš dobru bateriju ali ovo ti nije tema za kurčenje niti vrijeđanje tako da svoje trigger ispade prebaci gdje im je mjesto ;)

13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Iphone Xs, u google photos aplikaciji, otvoris izbornik s desna i i stisnes free up space ili kako vec, onda te pita za dopustenje i obrise.

9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
A na google fotografije ne trebas slike ni brisati jer ne zauzimaju memoriju ,zauzme samo sama aplikacija,
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
ibosilj kaže...

Iphone Xs, u google photos aplikaciji, otvoris izbornik s desna i i stisnes free up space ili kako vec, onda te pita za dopustenje i obrise.

 Na Iphone 8 nije baš to radilo...i zato sam pregbacivao ručno iz iphone galerije na na laptop i onda taj folder na mobu na kraju brisao kako bi oslobodio prostor.

Besana kaže...
A na google fotografije ne trebas slike ni brisati jer ne zauzimaju memoriju ,zauzme samo sama aplikacija,

 Znammm...poanta priče je ovo što je kolega ibosilj rekao. Da preko Google fotografija pobrišem fotografije u Apple galeriji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 9:41 (R36).
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
3dfx kaže...
Prayer kaže...

XR mi izdrži komotno 2 dana od jutra do mraka sa nekih 8h SOT a 11 Pro isto tako.

tvrdis da ti XR baterija radi 48h sa 8h SoT-a?

 

evo meni na Note 10+ dere 52h sa 12h SoT-a, isto tako mi je bilo i na S10e

 

kad se vec razbacujemo brojkama iz guzice

A moj tata ima veći traktor od tvojega 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
NorthBlue kaže...
Danas sam imao u rukama XS i XR, jebiga, šteta ekrana na novoj 11-ici. Ne skužiš na prvu, al definitivno ti je jasno da nešto nije uredu sa ekranom na XR, isto tako na 11.

Šteta što nisu podigli rezoluciju. Ja to primjetim a nisam "pixel pepper". Tako ds za mene odmah ispada iz igre.

Budemo vidjeli što će A1 ponuditi za par mjeseci prilikom produženja.

Razliku u ekranu primijetiš kad ih staviš jednog kraj drugog, ali ako gledaš 11-icu solo neće ti pasti na pamet da bi ekranu nešto nedostajalo. Meni za 11-ici u odnosu na Pro zapravo najviše smetaju bočni bezeli, odaje dojam puno jefinijeg mobitela. S druge strane, 300$ nije uopće mala razlika u cijeni.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
Da li na 11 pro modelu ima onaj light shou sto svijetli kada zvoni telefon?Niakko ga ne mogu naci a raniji modeli su imali
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana kaže...
Da li na 11 pro modelu ima onaj light shou sto svijetli kada zvoni telefon?Niakko ga ne mogu naci a raniji modeli su imali

Vidi ovo https://blogs.systweak.com/how-to-enable-led-notification-on-iphone/

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana kaže...
Da li na 11 pro modelu ima onaj light shou sto svijetli kada zvoni telefon?Niakko ga ne mogu naci a raniji modeli su imali

 Postavke -> pristupačnost -> Audio/Vizualno -> LED svjetlo za alarme ON

iOS 13.1

9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
playjob hvala ti puno
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Izgleda da ce 2020 bit jebena za novi iphone evo neki rumors kako treba izgledat iz pouzadnog likera 

 

https://twitter.com/MacRumors/status/1177246694083137536

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Nvidia GTX 680 kaže...

Izgleda da ce 2020 bit jebena za novi iphone evo neki rumors kako treba izgledat iz pouzadnog likera 

 

https://twitter.com/MacRumors/status/1177246694083137536

 A u pičku ćoravu, bacih 11 'iljada.

5 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Nvidia GTX 680 kaže...

Izgleda da ce 2020 bit jebena za novi iphone evo neki rumors kako treba izgledat iz pouzadnog likera 

 

https://twitter.com/MacRumors/status/1177246694083137536

 ooooo svake godine isto ;) Ovaj je dosadan sledeci ce biti nesto posebno....

 

Ovaj izgleda bezveze. vidi bezele sa strane....

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Izgleda da ce 2020 bit jebena za novi iphone evo neki rumors kako treba izgledat iz pouzadnog likera 

 

https://twitter.com/MacRumors/status/1177246694083137536

 A u pičku ćoravu, bacih 11 'iljada.

Ma što je to za tebe, lako ćeš kupiti novi. A i iPhone ne gubi toliko na vrijednosti tako da ga možeš utopiti za dobre pare sljedeće godine.

 

BTW, čime se baviš u životu, može i na PM ako ti je draže?

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Izgleda da ce 2020 bit jebena za novi iphone evo neki rumors kako treba izgledat iz pouzadnog likera 

 

https://twitter.com/MacRumors/status/1177246694083137536

 A u pičku ćoravu, bacih 11 'iljada.

 Sta je ne svidja ti se?

9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Bolji je 2020. model, što je je. Ništa, i taj ću.
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
Ima jos do 2020.Za sad uzivaj sa ovim.Ja sam prezadovoljna baterija mi je najvaznija i sreca pa kod ovog traje,mada sam narucila battery charger case od 5000mah.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Još jedna nadogradnja !!!!! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
Ja sam stavila da nadogradim na 13.1.1 i evo pola sata vrti ali nista,stoji jabuka i onaj kruzic vrti ? Kako da prekinem i smijem li ili da cekam jos ko zna koliko
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana kaže...
Ja sam stavila da nadogradim na 13.1.1 i evo pola sata vrti ali nista,stoji jabuka i onaj kruzic vrti ? Kako da prekinem i smijem li ili da cekam jos ko zna koliko

 Nemoj ništa dirat, čekaj da ti netko tko zna odgovori.

13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana kaže...
Ja sam stavila da nadogradim na 13.1.1 i evo pola sata vrti ali nista,stoji jabuka i onaj kruzic vrti ? Kako da prekinem i smijem li ili da cekam jos ko zna koliko

Čisto predostrožnosti radi prije svega, koliko si imala postotaka baterije kada si stavila nadograđivati ?! 
Zanima me isto, jesi ga stavila možda na punjenje ?!?! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Imala sam oko 20 posto baterije i stavila ga na punjenje.Jos vrti
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Stisni volume up, volume down i drzi power gumb (ugasil se bude) i cekaj dok se ne pokaze apple logo opet. Moguce da budes trebala repair preko itunesa napraviti, ali i nemora biti. 

9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Besana kaže...
Ja sam stavila da nadogradim na 13.1.1 i evo pola sata vrti ali nista,stoji jabuka i onaj kruzic vrti ? Kako da prekinem i smijem li ili da cekam jos ko zna koliko

Čisto predostrožnosti radi prije svega, koliko si imala postotaka baterije kada si stavila nadograđivati ?! 
Zanima me isto, jesi ga stavila možda na punjenje ?!?! 

 Budući da ste već priupitali Besanu je li ga stavila na punjenje, evo, ja ću ga danas navečer ili pak sutra ujutro stavit na punjenje, a već sam preuzeo 13.1.1 verziju, preostala je samo instalacija. Da ga ažuriram dok se puni ili tek kad se napuni?

9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ne gasi se
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
playjob kaže...
ATJLučko kaže...
Besana kaže...
Ja sam stavila da nadogradim na 13.1.1 i evo pola sata vrti ali nista,stoji jabuka i onaj kruzic vrti ? Kako da prekinem i smijem li ili da cekam jos ko zna koliko

Čisto predostrožnosti radi prije svega, koliko si imala postotaka baterije kada si stavila nadograđivati ?! 
Zanima me isto, jesi ga stavila možda na punjenje ?!?! 

 Budući da ste već priupitali Besanu je li ga stavila na punjenje, evo, ja ću ga danas navečer ili pak sutra ujutro stavit na punjenje, a već sam preuzeo 13.1.1 verziju, preostala je samo instalacija. Da ga ažuriram dok se puni ili tek kad se napuni?

Ja sam kolega pitao kolegicu u jednom drugom kontekstu! 
Ako staviš odnosno pokreneš nadogradnju sa bakterijom oko 50%, riskiraš da kapacitet padne ispod i automatski se zaustavlja update i imaš problem! 
Ako je baterija ispod 50% a staviš ga na punjenje, neće biti nikakve frke, normalno će gadget puniti bakteriju i raditi nadogradnju! 
Ako ste već kolega stavili uspješno iOS 13.1.1 onda za vas ne vrijedi ovo pitanje, jer nema nikakve frke, samo vi uživajte u svojem gadgetu! 

ATJ Lučko
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Spoji ga na komp otvori itunes i vidi kaj ti se bude pokazalo. 

9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
Ne pokazuje nista
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice