Youtube premium

poruka: 946
|
čitano: 363.865
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 mjeseci
odjavljen
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...
 Mozda da youtube music nije katastrofalno smece... ili ako vas ima 4-6, mozda. Za dvoje je ekstremno skup s obzirom da ne nudi nista osim ad-free gledanja.

 kakvog gledanja?

izvezene i ubačene play liste sa cca 6000 pjesama koje su korištene na tidalu i spotifyu.. sve klonirano na yt music i piše 5996.

identičan sadržaj. odličan algoritam slaganja i predlaganja glazbe.

ovo ti je kao sve u životu. vječna poštapalica "plati pa se rugaj".

 

13 godina
online
Re: Youtube premium
Maskeron kaže...
Minneyar kaže...
 Mozda da youtube music nije katastrofalno smece... ili ako vas ima 4-6, mozda. Za dvoje je ekstremno skup s obzirom da ne nudi nista osim ad-free gledanja.

 kakvog gledanja?

izvezene i ubačene play liste sa cca 6000 pjesama koje su korištene na tidalu i spotifyu.. sve klonirano na yt music i piše 5996.

identičan sadržaj. odličan algoritam slaganja i predlaganja glazbe.

ovo ti je kao sve u životu. vječna poštapalica "plati pa se rugaj".

 

 Placam, ali Ukrajinsku cijenu, kolko otprilike i vrijedi. Koristio sam Youtube Music dosta, dok nisam presao na TIDAL preko firme. Uzasan je i meni neupotrebljiv jer ne zna baratati s velikim playlistama, odnosno Shuffle funkcija koja je meni 99% slusanja glazbe, uopce ne radi. Dakle ako imas 1000 pjesama u listi, ides Shuffle, Youtube Music ce ti odabrati 20 pjesama nasumicno... i onda ponavljati tih 20. Znaci ja ne vjerujem da je nesto toliko retardirano uopce moguce na trzistu, da nema osnovu osnove koju su imali prastari WMP i WinAmp tamo 2000. godine. I onda jos da placam duplo vise nego Tidal/Spotify za taj niti-polu-proizvod? I opcenito im je UI i funkcionalnost u kurcu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2024 14:24 (Minneyar).
10 mjeseci
odjavljen
offline
Youtube premium

e pa dobro. lijepo za tebe. puno sreće i uspijeha u grebanju od firme do turske.

bitno je da ništa ne valja i da se prolazi mukte.

imaš ljude koji vide na podu 5 centi i ne saginju se i imaš one kojima poteče slina i sagnu se.

kvaliteta življenja je dosta bolja kod ovih što se ne saginju.

 
0 3 hvala 0
13 godina
online
Re: Youtube premium
Maskeron kaže...

e pa dobro. lijepo za tebe. puno sreće i uspijeha u grebanju od firme do turske.

bitno je da ništa ne valja i da se prolazi mukte.

imaš ljude koji vide na podu 5 centi i ne saginju se i imaš one kojima poteče slina i sagnu se.

kvaliteta življenja je dosta bolja kod ovih što se ne saginju.

 Puno srece i tebi u daljnjem striganju vune od strane megakorporacija za jedva funkcionalne poluproizvode.

 

Nije da ti se moram opravdavati, ali ako nesto vrijedi, platim i nemam problema s tim. Disney i Netflix placam, zato sto mislim da je cijena postena s obzirom na kolicinu i kvalitetu sadrzaja koje imaju. HBO i SkyShowtime sam otkazao zato sto su digli cijenu na razinu Netflixa i Disneya a imaju 1% njihovog sadrzaja. Prime placam 11 EUR godisnje koliko i vrijedi za Prime Video - ti vjerojatno placas punu cijenu od 8 eur/mjesecno koju placaju i Njemci/ Austrijanci koji za te pare imaju kompletnu Prime uslugu ukljucujuci dostavu iduci dan za sve itd, dok mi za tu cijenu dobijemo samo Prime Video.

 

Dok ima ovcica, ima i vune. Bilo bi nam svima bolje da su ljudi malo razumniji sa svojim novcem, bez obzira koliko ga imali, jer podrzavanje smeca kao Youtube Premium i slicnih prevara po bolesnim punim cijenama nikom nejde na ruku, i da vise ljudi glasa novcanikom bilo bi nam svima bolje...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...
Maskeron kaže...

e pa dobro. lijepo za tebe. puno sreće i uspijeha u grebanju od firme do turske.

bitno je da ništa ne valja i da se prolazi mukte.

imaš ljude koji vide na podu 5 centi i ne saginju se i imaš one kojima poteče slina i sagnu se.

kvaliteta življenja je dosta bolja kod ovih što se ne saginju.

 Puno srece i tebi u daljnjem striganju vune od strane megakorporacija za jedva funkcionalne poluproizvode.

 

Nije da ti se moram opravdavati, ali ako nesto vrijedi, platim i nemam problema s tim. Disney i Netflix placam, zato sto mislim da je cijena postena s obzirom na kolicinu i kvalitetu sadrzaja koje imaju. HBO i SkyShowtime sam otkazao zato sto su digli cijenu na razinu Netflixa i Disneya a imaju 1% njihovog sadrzaja. Prime placam 11 EUR godisnje koliko i vrijedi za Prime Video - ti vjerojatno placas punu cijenu od 8 eur/mjesecno koju placaju i Njemci/ Austrijanci koji za te pare imaju kompletnu Prime uslugu ukljucujuci dostavu iduci dan za sve itd, dok mi za tu cijenu dobijemo samo Prime Video.

 

Dok ima ovcica, ima i vune. Bilo bi nam svima bolje da su ljudi malo razumniji sa svojim novcem, bez obzira koliko ga imali, jer podrzavanje smeca kao Youtube Premium i slicnih prevara po bolesnim punim cijenama nikom nejde na ruku, i da vise ljudi glasa novcanikom bilo bi nam svima bolje...

 ali zašto generaliziraš stvari, tebi je YT premium smeće dok drugima nije.
Meni je npr netflix smeće i jel sad ja moram pljuvat po tebi zato kaj ti plaćaš pretplatu njima?

 

Ne kontam čemu takva negativnost prema ljudima koji plaćaju YT pretplatu (bilo obilaznim putevima ili regularno), ista stvar se ponavlja i kod vlasnika ajfon telefona, drvlje i kamenje po njima jer su platili nešto X % više nego kaj neka konkurencija nudi.
Ali čovječe svaki čovjek ima svoje veselje, zašto si daješ za pravo omalovažavat druge jer ne idu istim smjerom kao i ti?

10 godina
offline
Re: Youtube premium
sinkee kaže...

 ali zašto generaliziraš stvari, tebi je YT premium smeće dok drugima nije.
Meni je npr netflix smeće i jel sad ja moram pljuvat po tebi zato kaj ti plaćaš pretplatu njima?

 

Ne kontam čemu takva negativnost prema ljudima koji plaćaju YT pretplatu (bilo obilaznim putevima ili regularno), ista stvar se ponavlja i kod vlasnika ajfon telefona, drvlje i kamenje po njima jer su platili nešto X % više nego kaj neka konkurencija nudi.
Ali čovječe svaki čovjek ima svoje veselje, zašto si daješ za pravo omalovažavat druge jer ne idu istim smjerom kao i ti?

 Poceo sam isto to pisat i izbrisao kontam ko ce s idiotima raspravljat...youtube premium za mene osobno je jedino sto bi platio i to najvise radi youtuba jer ga koristim na 2 tv-a,mobitelima,pc-u itd...za filmove RealDebird br1. vridi svakog eura.

Sto se tice youtube music aplikacije meni sasvim ok radi,trenutno palcam spotify pa upalim nekad jedno nekad drugo isti k...slusam svasta,slaze mi playlistu i mixa samo sve na obe aplikacije je to dosta slicno.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2024 12:47 (hrka11).
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Dobro prestanite se svadat jebote.

Svatko placa ono sto koristi. Sta sad nekog briga sto tamo netko placa?

Bolje nek netko javi nacin kako reaktivirati Premium po ovim smijesnim cijenama ako naleti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Youtube premium
sinkee kaže...
Minneyar kaže...
Maskeron kaže...

e pa dobro. lijepo za tebe. puno sreće i uspijeha u grebanju od firme do turske.

bitno je da ništa ne valja i da se prolazi mukte.

imaš ljude koji vide na podu 5 centi i ne saginju se i imaš one kojima poteče slina i sagnu se.

kvaliteta življenja je dosta bolja kod ovih što se ne saginju.

 Puno srece i tebi u daljnjem striganju vune od strane megakorporacija za jedva funkcionalne poluproizvode.

 

Nije da ti se moram opravdavati, ali ako nesto vrijedi, platim i nemam problema s tim. Disney i Netflix placam, zato sto mislim da je cijena postena s obzirom na kolicinu i kvalitetu sadrzaja koje imaju. HBO i SkyShowtime sam otkazao zato sto su digli cijenu na razinu Netflixa i Disneya a imaju 1% njihovog sadrzaja. Prime placam 11 EUR godisnje koliko i vrijedi za Prime Video - ti vjerojatno placas punu cijenu od 8 eur/mjesecno koju placaju i Njemci/ Austrijanci koji za te pare imaju kompletnu Prime uslugu ukljucujuci dostavu iduci dan za sve itd, dok mi za tu cijenu dobijemo samo Prime Video.

 

Dok ima ovcica, ima i vune. Bilo bi nam svima bolje da su ljudi malo razumniji sa svojim novcem, bez obzira koliko ga imali, jer podrzavanje smeca kao Youtube Premium i slicnih prevara po bolesnim punim cijenama nikom nejde na ruku, i da vise ljudi glasa novcanikom bilo bi nam svima bolje...

 ali zašto generaliziraš stvari, tebi je YT premium smeće dok drugima nije.
Meni je npr netflix smeće i jel sad ja moram pljuvat po tebi zato kaj ti plaćaš pretplatu njima?

 

Ne kontam čemu takva negativnost prema ljudima koji plaćaju YT pretplatu (bilo obilaznim putevima ili regularno), ista stvar se ponavlja i kod vlasnika ajfon telefona, drvlje i kamenje po njima jer su platili nešto X % više nego kaj neka konkurencija nudi.
Ali čovječe svaki čovjek ima svoje veselje, zašto si daješ za pravo omalovažavat druge jer ne idu istim smjerom kao i ti?

 Procitaj malo ponovo postove, ja sam objasnio covjeku konkretno zasto mi je YT Music uzas - jer ne radi funkcija koja mi je jedina bitna za slusanje glazbe - nakon cega je on krenuo prozivati me da sam siromasak i jadnik jer ne zelim (dakle nije da ne mogu) davati punu cijenu za poluproizvod. Njegova kvaliteta zivljenja je bolja jer on daje 15 EUR mjesecno dok ja dajem 3.5  i onda ja omalovazavam?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Youtube premium
A ja još uvijek kao i godinama unazad mislim da je najveći deal breaker što ne možeš koristiti svoj glavni account i standardne obiteljske račune... Cijela priča oko algoritma pada u vodu kad jednom prestane raditi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Youtube premium

Imam slobodnih mjesta u obiteljskoj tarifi, bez VPN-a. Ako je netko zainteresiran, može se javit.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Youtube premium

Cjenik po zemljama. Ove jeftinije europske zemlje i dalje prolaze s hrv karticama, a cijena duplo manje. Eto ako netko već ne može na TR/ARG/UKR.

  • Turkey - 1.59€
  • Brasil - 3.79€
  • Romania - 5.29€
  • Bulgaria - 5.49€
  • Poland - 6.49€
  • Serbia - 6.49€
  • Slovenia - 7.12€
  • North Macedonia - 8.49 USD
  • Bosnia-Herzegovina - 8.49 USD
  • Canada - 8.64€
  • Croatia - 9.99€
  • Australia - 10.29€
  • Germany - 12.99€
  • UK - 12.99€
  • Switzerland - 15.99€
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2024 13:49 (homer32).
 
1 0 hvala 8
15 godina
offline
Youtube premium

p

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2024 20:10 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Youtube premium
homer32 kaže...

Cjenik po zemljama. Ove jeftinije europske zemlje i dalje prolaze s hrv karticama, a cijena duplo manje. Eto ako netko već ne može na TR/ARG/UKR.

  • Turkey - 1.59€
  • Brasil - 3.79€
  • Romania - 5.29€
  • Bulgaria - 5.49€
  • Poland - 6.49€
  • Serbia - 6.49€
  • Slovenia - 7.12€
  • North Macedonia - 8.49 USD
  • Bosnia-Herzegovina - 8.49 USD
  • Canada - 8.64€
  • Croatia - 9.99€
  • Australia - 10.29€
  • Germany - 12.99€
  • UK - 12.99€
  • Switzerland - 15.99€

 

Može link na cjenik po zemljama?

16 godina
offline
Re: Youtube premium
S kojom vpn app se spojiti na tursku da bi se probalo uzet premium. Tunnelbear je free manje više al nema server za tamo..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Evo zahvaljujući kolegi iznad, uzeo sam preko VPN-a u Rumunjskoj, Zaba Mastercard

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2024 21:46 (KiX777).
 
0 0 hvala 3
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium
Treba ti turska kartica. Ali pokušaj ako želiš. UrbanVPN i Tunnel Bear su besplatni.
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium
S Reddita je spisak. Ručno je prikupljano.
6 mjeseci
offline
Re: Youtube premium
*homer32
Urban VPN / Turska...AirCash kartica , u mom slucaju nije bila potrebna TR karica ili adresa u TR
 
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium

Kada si se otprilike pretplatio na Premium?

6 mjeseci
offline
Re: Youtube premium
ako je pitanje bilo za mene,prije 2 god.Moj kum je prije cca mj.dana isto uzeo YT preko TR i sa Air C. platio ..
P.S.
Meni je bas jutros skinut iznos 1,59Eur sa AirC
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2024 12:17 (EmP1).
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium

Pa radi i kod mene turska pretplata koju sam sklopio prije 2 godine bez problema. Mi ovdje pričamo o novim korisnicima i onima kojima je ukinuta pretplata. To je odnedavno. Nema šanse s bilo kojom karticom izdanom izvan Turske.

 

Slika u prilogu:

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2024 12:33 (homer32).
6 mjeseci
offline
Re: Youtube premium
Ok ok.. eto ako se racuna " novi pretplatnik" moj kum prije cca 1mj uzeo YT/TR
Neki su na dr forumima komentirali da navodno najvise otkazivanja imaju oni sa placenim god planom
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium
14 godina
offline
Youtube premium
Preko koje države još provjereno radi ?
NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium

Rumunjska i Bugarska (i Poljska i Srbija).

 

Sve je provjereno ručno, samo za njih ne traži lokalnu karticu.

14 godina
offline
Youtube premium

Ponosno se ciganim na svemu. adblocker i youtube, streamovi za sport i filmove, cd keys za stream igre, mas skripte za windowse. hehe

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2024 13:20 (Hazar).
 
6 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Youtube premium
homer32 kaže...

Rumunjska i Bugarska (i Poljska i Srbija).

 

Sve je provjereno ručno, samo za njih ne traži lokalnu karticu.

 

Koliko para je u nabrojanim državama za obiteljski?

3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium
Silent horror1992 kaže...
homer32 kaže...

Rumunjska i Bugarska (i Poljska i Srbija).

 

Sve je provjereno ručno, samo za njih ne traži lokalnu karticu.

 

Koliko para je u nabrojanim državama za obiteljski?

 Rumunjska - YT Premium Family - 39 RON (oko 7,84 eura)

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Jel vama kad platite Tursku, Rumunjsku i druge zemlje prebaci Google Store na njihovu valutu? Meni prebacilo na Filipine gdje sam uzeo Youtube i ista mi je situacija bila dok sam bio na Turskoj.
I onda ne mogu vratiti godinu dana na nase eure.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2024 17:15 (Repko).
 
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: Youtube premium

Mene je prebacilo na turske lire, ali ne žalim se jer je onda po automatizmu sve na Play Storeu i unutar aplikacija jeftinije za neka 3-4 puta nego kod nas. 
Mada, možeš promijeniti account u samom Google Play Storeu. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2024 17:42 (homer32).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice