Youtube premium

poruka: 675
|
čitano: 281.491
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Youtube premium

Indija radi, 189 rupija skinuto - oliti po novome 2,13 €

 

plaćam virtualkom Revoluta...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 13:58 (Stric_Jura).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Youtube premium

Meni recimo Indiju ukinuli pred cca. godinu dana, isto placao Revolutom. I nisam vise mogao nikako niti Indiju niti Tursku slozit, imali su provjere adresa i zemlje izdavanja kartice. Zadnjih godinu dana sam na Ukrajini al sad su i tamo uveli provjere, tak da kad/ak mi i to otkazu, okrecem se Revanced, SmartTube i ostalim rjesenjima, ak se ne nade jos kakva zemlja di se moze uzeti za neku razumnu cifru family plan.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 dana
offline
Youtube premium

Možete gledati youtube bez reklama iako nemate youtube premium, ali morate koristiti VPN za to, tj.  morate odabarati Albaniju

 

https://www.bug.hr/internet/youtube-je-moguce-gledati-bez-reklama-i-adblockera--ali-s-vpn-om-37746

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Svi ti zaobilasci revancedom, ad blokerima na kompu su ok, ali kaj kad sve to hoćeš na telki a telka nema andro? Bez nekog trećeg uređaja kitanac.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
dax-lax kaže...
kad sve to hoćeš na telki a telka nema andro?

 To mi je presudilo da uzmem family paket preko Ukrajine! Čak i kad radim miracast preko mobitela na TV s revancedom, svejedno budu reklame -.-" Sada da se vraćam na staro s reklamama, ne bih mogao. Ovako za €4/mj cijela familija uživa.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Youtube premium

evo meni istekla turska, i neda mi vise preko turske niti ukraine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1 dan
offline
Re: Youtube premium

Kako ti je istekla?

Pretpostavljam da si imao godišnju pretplatu. Zato je najbolje imati mjesečnu pretplatu jer se, za razliku od godišnje, automatski obnavlja. Ja sam na turskoj mjesečnoj pretplati već neke 3 godine.

 

BTW, u nekim su zemljama (Bosna i Hercegovina, Njemačka, Tajland...) počeli s testiranjem novog paketa pretplate "YouTube Premium Lite" koja ima "ograničene oglase", a family paket su uklonili. Lite košta 50% manje od standardne pretplate.

 

Iskreno, nadam se da to neće zaživjeti kod nas. Iako, to me svakako još uvijek ne zahvaća na turskoj pretplati.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:33 (homer32).
16 godina
offline
Youtube premium

bila je mjesecna preplata

pred tjedan dana dobio obavjest da ce prekinuti jer ne prepoznaju zemlju,i danas isteklo

probao produziti na isti nacin kao i prije, ali vise mi ne prolazi

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Da kucnem u drvo, jos nisam nikakav mail niti obavijest dobio o prekidu. Koristim za placanje RBA karticu od tekuceg preko Argentine bez Revoluta ili bilo cega slicnog. Cak sam i prosli mjesec uspjesno bez VPNa promijenio podatke o kartici jer je istekla u meduvremenu...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1 dan
offline
Youtube premium

Hahaha, pa ovi iz YouTubea stvarno nisu normalni.

 

Slika je s drugog foruma. "Pogodnosti" novog paketa 

 

Dok nam je Turske/Argentine/Ukrajine bit će dobro

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Youtube premium

 

Sad tek ne kužim ništa dali kontroliraju samo ove koji su imali godišnje pretplate ili sve , ja sam pred godinu i pol sve obavio preko mobitela tad sam imao probni Surfshark izabrao na njemu Tursku , lokaciju na mobitelu Turska , platio prvi mjesec sa PBZ Visa i tako do danas svakog 21 u mjesecu mi odbija  57,99 TRY.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Youtube premium

Ja sam danas probao i proslo mi za Nigeriju, gdje je family premium za jedan mjesec 0.93€.

 

Inace sam iz BiH i nisam do sada koristio premium, ali u zadnje vrijeme na TV ne mogu pjesmu odslusati bez 40s reklama.

 

Upalio na laptopu VPN (surfshark koristim) i napravio novi racun sa lokacijom argentina, jer sam htio agrentinu, nije prolazilo. To je bilo prije mjesec dana, danas taj isti racun prebacim na Nigeriju, takoder VPN ukljucen.

Zatim na mobitelu upalim VPN dodam taj racun otvorim youtube i pod premiuim mi pise 1700 nigerijskih para za mjesec, s tim da je prvi free, kliknem to hoce karticu.

Upisem svoju karticu (Unicredit BiH) nece da prode, zamolim prijatelja koji ima revolut da mi napravi karticu da probam, on napravi, prode, ali ja zajebem sifru racuna i propadne transakcija.

Zatim probam ponovo nece, on napravi novu karticu nece.

 

Sacekam jedno pola sata, probam svoju karticu, koju sam prvu probao, prode i sada taj racun ima familly premium.

 

 

 

Zatim slijedi drugi "problem" dodavanje tog racuna u family, da svi imaju premium. Koliko sam upratio to ne moze, ne mozes kombinirati racun iz dvije razlicite drzave.

Za mene je rijesenje obiteljski racun, koji je na TV-u sam dodao u family sa ovim sto je u Nigeriji, a sebi na mobitelu ostavio ovaj sto sam napravio novi. Ako bude trebalo zeni ili djeci, mogu im napraviti novi racun samo za youtube bez reklama, ali slabo svi gledaju na mobitelu, vecinom na TV-u.

 

 

Da sam ranije znao da se ne moze dodati u familly ovaj racun, ne bih uzimao familly, obicni izide 0.67€, sto je usteda 0.26€.

 

 

Vidjet cemo dokle ce gurati ovo.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube premium
goodye kaže...

Ja sam danas probao i proslo mi za Nigeriju, gdje je family premium za jedan mjesec 0.93€.

 

Inace sam iz BiH i nisam do sada koristio premium, ali u zadnje vrijeme na TV ne mogu pjesmu odslusati bez 40s reklama.

 

Upalio na laptopu VPN (surfshark koristim) i napravio novi racun sa lokacijom argentina, jer sam htio agrentinu, nije prolazilo. To je bilo prije mjesec dana, danas taj isti racun prebacim na Nigeriju, takoder VPN ukljucen.

Zatim na mobitelu upalim VPN dodam taj racun otvorim youtube i pod premiuim mi pise 1700 nigerijskih para za mjesec, s tim da je prvi free, kliknem to hoce karticu.

Upisem svoju karticu (Unicredit BiH) nece da prode, zamolim prijatelja koji ima revolut da mi napravi karticu da probam, on napravi, prode, ali ja zajebem sifru racuna i propadne transakcija.

Zatim probam ponovo nece, on napravi novu karticu nece.

 

Sacekam jedno pola sata, probam svoju karticu, koju sam prvu probao, prode i sada taj racun ima familly premium.

 

 

 

Zatim slijedi drugi "problem" dodavanje tog racuna u family, da svi imaju premium. Koliko sam upratio to ne moze, ne mozes kombinirati racun iz dvije razlicite drzave.

Za mene je rijesenje obiteljski racun, koji je na TV-u sam dodao u family sa ovim sto je u Nigeriji, a sebi na mobitelu ostavio ovaj sto sam napravio novi. Ako bude trebalo zeni ili djeci, mogu im napraviti novi racun samo za youtube bez reklama, ali slabo svi gledaju na mobitelu, vecinom na TV-u.

 

 

Da sam ranije znao da se ne moze dodati u familly ovaj racun, ne bih uzimao familly, obicni izide 0.67€, sto je usteda 0.26€.

 

 

Vidjet cemo dokle ce gurati ovo.

 

Za postupak dodavanja ljudi u grupu naknadno imaš u mom postu ovdje.

https://forum.bug.hr/forum/topic/internet/youtube-premium/274363.aspx?page=20&jumpto=6742855&sort=asc&view=flat

14 godina
offline
Youtube premium

I meni istekla godišnja pretplata na turskoj. Probao više načina preko vpn i nisam uspio ništa. Na kraju uzeo obiteljski paket i skupio još 5 ljudi. Sad plaćamo svi 2,50€ mjesečno što je stvarno okej cijena, a nema više zajebancija s vpn i strepnje jel će raditi. I još k tome napokon na playlistama nemam turskih pjesama  

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Youtube premium

Kod mene je slučaj kad Firefox i ABP iznerviraju i blokiraju YuTel s vremena na vrijeme jednostavno otvorim Operu i pasteam si link od videa te fino nastavim bez prokletih reklama iako nemam instaliran ad blocker a pretpostavljam da je caka u gmailu jer Operu koristim samo za čitanje istog i konstantno sam prijavljen na gmail što YT vidi i uopće me ne gnjavi sa reklamama. By the way, nisam "pretplaćen" ni na jedan kanal...

Probajte radi li i vama tako, meni funkcionira bez VPN-a i $ pa javite iskustva...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice