Torrenti i skidanje zaključana tema

poruka: 182
|
čitano: 73.912
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Zasto ne probas skinuti neku drugu datoteku sa puno uploadera i tada ces vidjeti gdje je problem.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
SVEVELIKM kaže...

e imam problem internet mi nesto sporo skida ....trebao bi da mi skida oko 227kb u sec...a ja sad skidam datoteku kapaciteta od 288mb i skida mi od 40kb do 100kb u sec i nisam datoteku skidao preko torrenta vec direct download radi se o jednom patch za igircu tako da nije nista ilegalno  ...... moj opreater je optima telecom nadam se da ce te mi pomoci ..... valjda nisam fulao temu ako jesam nemorate mi pomoci ali ako znate sto nebiste mi odogovorili ..... Neznam dali cu dobit neku kaznu ako sam napisao ovde nesto pogresno ..

Ništa čudno.Bezbroj puta mi se dogodilo da skidam patch sa direct download stranica vrlo malim brzinama.

alrighty then
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Koristim Ktorrent na linuxu,brzina je otprilike 480-490kb/s .

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
dncrmt kaže...
SVEVELIKM kaže...

e imam problem internet mi nesto sporo skida ....trebao bi da mi skida oko 227kb u sec...a ja sad skidam datoteku kapaciteta od 288mb i skida mi od 40kb do 100kb u sec i nisam datoteku skidao preko torrenta vec direct download radi se o jednom patch za igircu tako da nije nista ilegalno  ...... moj opreater je optima telecom nadam se da ce te mi pomoci ..... valjda nisam fulao temu ako jesam nemorate mi pomoci ali ako znate sto nebiste mi odogovorili ..... Neznam dali cu dobit neku kaznu ako sam napisao ovde nesto pogresno ..

Ništa čudno.Bezbroj puta mi se dogodilo da skidam patch sa direct download stranica vrlo malim brzinama.

Jako ti je bitno da imas optimalan  broj seedera i leechera, odnosno po naski izvora i klijenata, sto je veci taj broj download torrenata ce biti brzi.

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
15 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
gamer2 kaže...
dncrmt kaže...
SVEVELIKM kaže...

e imam problem internet mi nesto sporo skida ....trebao bi da mi skida oko 227kb u sec...a ja sad skidam datoteku kapaciteta od 288mb i skida mi od 40kb do 100kb u sec i nisam datoteku skidao preko torrenta vec direct download radi se o jednom patch za igircu tako da nije nista ilegalno  ...... moj opreater je optima telecom nadam se da ce te mi pomoci ..... valjda nisam fulao temu ako jesam nemorate mi pomoci ali ako znate sto nebiste mi odogovorili ..... Neznam dali cu dobit neku kaznu ako sam napisao ovde nesto pogresno ..

Ništa čudno.Bezbroj puta mi se dogodilo da skidam patch sa direct download stranica vrlo malim brzinama.

Jako ti je bitno da imas optimalan  broj seedera i leechera, odnosno po naski izvora i klijenata, sto je veci taj broj download torrenata ce biti brzi.

čovijek je rekao da nije skidao s torrenata, tako da to što mu ti govoriš nema veze s njegovim problemom

I See Offline People !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
gamer2 kaže...
dncrmt kaže...
SVEVELIKM kaže...

e imam problem internet mi nesto sporo skida ....trebao bi da mi skida oko 227kb u sec...a ja sad skidam datoteku kapaciteta od 288mb i skida mi od 40kb do 100kb u sec i nisam datoteku skidao preko torrenta vec direct download radi se o jednom patch za igircu tako da nije nista ilegalno  ...... moj opreater je optima telecom nadam se da ce te mi pomoci ..... valjda nisam fulao temu ako jesam nemorate mi pomoci ali ako znate sto nebiste mi odogovorili ..... Neznam dali cu dobit neku kaznu ako sam napisao ovde nesto pogresno ..

Ništa čudno.Bezbroj puta mi se dogodilo da skidam patch sa direct download stranica vrlo malim brzinama.

Jako ti je bitno da imas optimalan  broj seedera i leechera, odnosno po naski izvora i klijenata, sto je veci taj broj download torrenata ce biti brzi.

  Ali brzina isto tako ovisi o brzini uploda ti seedera,npr dok skidam sa torrenthr,yuwabits ili slicnih domacih privatnih tracera nije rijedak slucaj da mi uz jedno 10-15 seedera i nista leachera brzina bude manja od 300Kb/s.Dok skidam sa IPT,sa samo par seedera brzina bude >470..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
hvala vam mislio sam da imam problem ..............valjda sve to zavisi od stranice sa koje skidam...ali to je vrlo iritantno kad mi sporo skida a trebam nesto hitno ...bas se izivciram ...jednom kad sam se izivcirao pokidao sam monitori tastaturu...ali sva srecan za nedlju dana sam trebao dobit komplet novu opremu sa kompjuterom
16 godina
offline
Torrenti i skidanje

Ljudi ako netko ima Iskon Duo/Trio i skida 'magnet link' Torrente s još ponekim trackerom jeste li primjetili drastičan pad brzine skidanja u zadnje vrijeme (mada ima hrpa seed-era, brzina skidanja pala za cca 4x)?

Ne znam do čega je to - Iskona, web-a, mog routera (Thomson SpeedTouch 780i WL) ili nečeg trećeg..  Neodlučan

 

Ima li tko ideju što bi moglo biti i kako popraviti brzine download-a?

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Torrenti i skidanje

jel moze neka dobra dusa da mi posalje pozivnicu za torrenthr? nisam se logo koji tjedan i sad vidim bana?!? {#}

imao sam 0 HNR i karme ko blate {#}

bit ce da je buraz petljo po microtorrentu i seedovima ili je nes do njih, u svakom slucaju treba mi pozivnica tj acc da se mogu logirat i to rijesit sa stafom.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
dado8 kaže...

jel moze neka dobra dusa da mi posalje pozivnicu za torrenthr?  nisam se logo koji tjedan i sad vidim bana?!?  {#}

imao sam 0 HNR i karme ko blate  {#}

bit ce da je buraz petljo po microtorrentu i seedovima ili je nes do njih, u svakom slucaju treba mi pozivnica tj acc da se mogu logirat i to rijesit sa stafom.

  Sigurno nije do njih, how much  {#}

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
14 godina
protjeran
offline
Torrenti i skidanje
Jel se dobije ban na torrenthr-u ako si nekativan?
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

Nope

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
14 godina
protjeran
offline
RE: Torrenti i skidanje
Verbatim kaže...
dado8 kaže...

jel moze neka dobra dusa da mi posalje pozivnicu za torrenthr?  nisam se logo koji tjedan i sad vidim bana?!? {#}

imao sam 0 HNR i karme ko blate {#}

bit ce da je buraz petljo po microtorrentu i seedovima ili je nes do njih, u svakom slucaju treba mi pozivnica tj acc da se mogu logirat i to rijesit sa stafom.

  Sigurno nije do njih, how much {#}

20k{#} ajde samo brzo lud sam 

 

ma kao sta rekoh vjerojatno je buraz shjebo motku, ali imam sve skinuto na ekstermnom disku pa cemo odseedat nazad, a ima se i karme za poplacat - ako zatreba

steta da mi ode acc zbog j3benog d3bila, kao da nismo braca, oduvijek mi je nesto bio sumnjiv postar{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 21:11 (dado8).
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Roxanne, you don't have to put on the red light

Roxanne, you don't have to sell your body to the night

  {#}  {#}

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 21:13 (Verbatim).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
Toni93 kaže...
Jel se dobije ban na torrenthr-u ako si nekativan?

Da. Briše ti se korisnički račun nakon 90 dana neaktivnosti.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
protjeran
offline
Torrenti i skidanje
Stvarno.ja jos nista nisam skinuo.
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Torrenti i skidanje
Verbatim kaže...

Roxanne, you don't have to put on the red light

Roxanne, you don't have to sell your body to the night

 {#} {#}

That ain't workin' that's the way you do it

Money for nothin' and chicks for free{#} {#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Mene zanima ako neko zna kako riješiti sljedeći problem: "Error: File exceeds filesystem size limit." ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
gamecoder kaže...

Mene zanima ako neko zna kako riješiti sljedeći problem: "Error: File exceeds filesystem size limit." ?

FAT32>NTFS?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
brane47 kaže...
gamecoder kaže...

Mene zanima ako neko zna kako riješiti sljedeći problem: "Error: File exceeds filesystem size limit." ?

FAT32>NTFS?

Externi na kojeg sejvam je FAT32, a "C:" mi je NTFS

16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

fat32 ti je i problem.

Formatiraj ga na ntfs pa ce bit kak treba. vjerojatno je torrent prevelik pa fat32 nezna sta bi s tim

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
gamecoder kaže...
brane47 kaže...
gamecoder kaže...

Mene zanima ako neko zna kako riješiti sljedeći problem: "Error: File exceeds filesystem size limit." ?

FAT32>NTFS?

Externi na kojeg sejvam je FAT32, a "C:" mi je NTFS

  Pda, fat32 ne dopusta datoteke vece od 4 gige..trebao bi ga formatirat u ntfs

15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
brane47 kaže...
gamecoder kaže...
brane47 kaže...
gamecoder kaže...

Mene zanima ako neko zna kako riješiti sljedeći problem: "Error: File exceeds filesystem size limit." ?

FAT32>NTFS?

Externi na kojeg sejvam je FAT32, a "C:" mi je NTFS

  Pda, fat32 ne dopusta datoteke vece od 4 gige..trebao bi ga formatirat u ntfs

hvala ! :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 20:22 (gamecoder).
14 godina
offline
Torrenti i skidanje

naime, nesto cudno mi se dogadja, inace imam opti dsl preko carneta brzine 3 Mb/s, znaci skida max oko 380 KB/s

 

e sad danas mi torrent ide 1 MB/s sto nikada mi nije islo tako puno, nije da se zalim ono super, al svakak cudno mi je, jel se nesto dogodilo s optimom?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
dmanz kaže...

naime, nesto cudno mi se dogadja, inace imam opti dsl preko carneta brzine 3 Mb/s, znaci skida max oko 380 KB/s

 

e sad danas mi torrent ide 1 MB/s sto nikada mi nije islo tako puno, nije da se zalim ono super, al svakak cudno mi je, jel se nesto dogodilo s optimom?

  Uf, neznam kako ti je toliko skocila brzina, siguran?nevjerujem da su je povecali, trebala bi ti biti 10Mb/s, postaj sliku torrenta, u medjuvremenu testiraj brzinu ovdje..

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 20:59 (brane47).
14 godina
offline
Torrenti i skidanje

evo slike, torrent zavrsio haha bio je na 20% maloprije, zakon

 

EDIT: napravio test, nemogu vjerovat :D:D

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 21:10 (dmanz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
dmanz kaže...

evo slike, torrent zavrsio haha bio je na 20% maloprije, zakon

  De testiraj brzinu, sad me bas zanima.. :)

14 godina
offline
Torrenti i skidanje

eto

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti i skidanje
dmanz kaže...

eto

Vidi stvarno, a da nemas ti mozda onaj gumb crveni optimin, ili su to ukinuli? :)

14 godina
offline
Re: Torrenti i skidanje
brane47 kaže...
dmanz kaže...

eto

Vidi stvarno, a da nemas ti mozda onaj gumb crveni optimin, ili su to ukinuli? :)

kao pise u papirima da imam, ali to nikad nisam koristio jer nemam potrebe 

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice