PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.431
|
čitano: 789.154
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

U bosni ne...

15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Mislim da samo DE i UK imaju

13 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Sinoć kupujem nek stvari sa ebay i nakon nekoliko transakcija nisam više u mogućnosti izvesti bilo kakvu kupovinu, u pitanju je unicredit zagrebačka banka koristim visa electron i na njoj ima novca ali transakcija iz nekog razloga ne uspije, pitao sam u banci i kažu da nije do njih.
ima li neko sličan problem ili zna kako riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
jigsaw5063 kaže...

Sinoć kupujem nek stvari sa ebay i nakon nekoliko transakcija nisam više u mogućnosti izvesti bilo kakvu kupovinu, u pitanju je unicredit zagrebačka banka koristim visa electron i na njoj ima novca ali transakcija iz nekog razloga ne uspije, pitao sam u banci i kažu da nije do njih.
ima li neko sličan problem ili zna kako riješiti?

 Prije 2 mjeseca sam imao isti problem!!

Trajalo je nekoliko dana, onda sam ponovo odabrao predmete (mislim da od drugod prodavača) i sve je prošlo

I dan danas sve radi kak spada.

 

I na žalost, ne znam razlog, i dal se samo od sebe riješilo....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Da li za PayPal mogu koristiti VISA Electron karticu žiro računa?...banka je pbz.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Možeš
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
m77 kaže...

Da li za PayPal mogu koristiti VISA Electron karticu žiro računa?...banka je pbz.

 Mozes, ali nemoj primat novce na nju

11 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Mitch kaže...
m77 kaže...

Da li za PayPal mogu koristiti VISA Electron karticu žiro računa?...banka je pbz.

 Mozes, ali nemoj primat novce na nju

 Zašto?...iako ne  planiram, ali svejedno...

 

PS

U međuvremenu je stigao i odgovor pbz-a na upit koji sam postavio i ovdje...

''

  • Kreditne kartice American Express, MasterCard i Visa Classic.
  • Visa Inspire, debitna Visa Electron kartica, Visa Business Electron kartica (tekući račun u kunama, tekući račun u stranoj valuti, žiroračun)''
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Zato kaj ces na kraju ove godine dobit jedan novi formular od porezne gdje te pitaju zasto si dobio uplatu PAYPAL-123456 na ziro racun

14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Mitch kaže...

Zato kaj ces na kraju ove godine dobit jedan novi formular od porezne gdje te pitaju zasto si dobio uplatu PAYPAL-123456 na ziro racun

 Do 45k godišnje je miran, i u to ne ulazi već oporezovan novac. Isto vrijedi za žiro i tekući, jer su uveli zakon da porezna ima uvid i u tekući, tako da je danas sasvim svejedno, ne sakrivaš se sa tekućim.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
m77 kaže...
Mitch kaže...
m77 kaže...

Da li za PayPal mogu koristiti VISA Electron karticu žiro računa?...banka je pbz.

 Mozes, ali nemoj primat novce na nju

 Zašto?...iako ne  planiram, ali svejedno...

 

PS

U međuvremenu je stigao i odgovor pbz-a na upit koji sam postavio i ovdje...

''

  • Kreditne kartice American Express, MasterCard i Visa Classic.
  • Visa Inspire, debitna Visa Electron kartica, Visa Business Electron kartica (tekući račun u kunama, tekući račun u stranoj valuti, žiroračun)''

 Primat ces refund od paypala ali ne mozes uplate od prodaje i sl.....

15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Di si nasao tu informaciju za 45k?
11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam još jedno glupo pitanje...kod prijave, da li smijem koristiti naše znakove č,ć,đ,dž,ž kod upisivanja imena i prezimena? Jer negdje sam pročitao da je poželjno ostaviti c,z itd...ali ti savjeti su stari već 9,10 godina, tako da me zanima je li to još uvijek aktualno.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
m77 kaže...

Imam još jedno glupo pitanje...kod prijave, da li smijem koristiti naše znakove č,ć,đ,dž,ž kod upisivanja imena i prezimena? Jer negdje sam pročitao da je poželjno ostaviti c,z itd...ali ti savjeti su stari već 9,10 godina, tako da me zanima je li to još uvijek aktualno.

 

 

 Nemoj stavljati naše znakove ne samo zbog paypala već i zbog svih prodavača od kojih ćeš kupovati jer ti naše znakovlje zna biti izostavljeno ili bude ?

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Mitch kaže...
Di si nasao tu informaciju za 45k?

 

Od nekog bliskog tko radi na visokom položaju u fin. sektoru, iako se sigurno može pročitati i u nekom službenom dokumentu ali ne da mi se tražiti. To je u biti 3800 mjesečno.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Kako da linkam devizni račun na paypal,naime na paypalu imam valutu u EUR recimo i zatražio sam isplatu na Visu electron(ujedno i karticu deviznog racuna) a paypal mi je prilikom isplate odmah to preracunao u kune iako bi meni trebalo tamo na tu karticu sjesti u eurima. A kada zelim na paypalu linkati devizni racun oni traze da se racun ispise u dva broja(9 znamenki pa 3-17znamenki) a već dulje vrijeme svi koristimo samo IBAN kao broj racuna! Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav, zaradio sam nekih 20$, jedini nacin da mi isplate je preko pp. 

Sad me zanima imam paypal, potvrdio sam e mail i sad trebam dodati karticu e sad ja imam ovo http://student.pbz.hr/visa-inspire-kartica/ 

Jel moguce stavit tu karticu? To mi je od ziro racuna koji sam moro napravit zbog stipendije

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 14:07 (4our).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Joj za tih 20$ odmah u startu ce ti uzeti 30kn za njihovu proviziju i jos te dolare preracunati u kune po nekom mizernom tecaju tako da ces prakticki vise izgubit nego dobit. Evo ja prije neki dan iplatio na Visu electron i od 203 € koje sam imao na kraju svih peripetija i provizija na racun mi sjelo 193€ znaci izgubio 10€ samo na proviziju i konverziju..bez veze, Skrill je po tom pitanju pino bolji,uzmu proviziju neku ali barem ne konvertiraju u kune kad povlacis novac..ba dobijes cistu lovu umanjenu samo za njihovu proviziju
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
juno kaže...
Joj za tih 20$ odmah u startu ce ti uzeti 30kn za njihovu proviziju i jos te dolare preracunati u kune po nekom mizernom tecaju tako da ces prakticki vise izgubit nego dobit. Evo ja prije neki dan iplatio na Visu electron i od 203 € koje sam imao na kraju svih peripetija i provizija na racun mi sjelo 193€ znaci izgubio 10€ samo na proviziju i konverziju..bez veze, Skrill je po tom pitanju pino bolji,uzmu proviziju neku ali barem ne konvertiraju u kune kad povlacis novac..ba dobijes cistu lovu umanjenu samo za njihovu proviziju

 Dok sam imao HR Paypal, uvijek je bila opcija u postavkama da makneš da PP radi konverziju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
A jek tih 20$ ne bude na po balance i onda ak ocu podic na ziro racun onda uzmu proviziju?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
A jek tih 20$ ne bude na po balance i onda ak ocu podic na ziro racun onda uzmu proviziju?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

EDIT: moze delete posta!

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 22:32 (x360gamer).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pozdrav svima,
Ovako imam jedan problem. Naime prije nekih 2 tj. objavila sam na Njuskalu da prodajem stence, da bi mi se kroz par dana javila zenska iz Portugala kako bi rado kupila cijelo leglo. Dogovorile smo cijenu i sve, ali posto ja nemam PayPal, trazila me broj mog bankovnog racuna kako bi mi putem PayPala uplatila novac. Na kon toga krecu problemi. Dobila sam mail kako imam uplatnu na racun od 1800€, a dogovoreni iznos bio je 1500€,ali je na cekanju. Pise da prvo moram poslat 250€ kako bi mi pustili novac. Poslala sam tih 250€ opce ne misleci u sta se upustam. Jucer dobivam mail kako moram poslati jos 300€, te je iznos dodan ukupnom iznosu koji bi ja trebala primiti. Nakon toga odgovaram da taj novac nemam, nakon cega mi pocinju prijetnje policijom. Sta da radim? Nikakav novac nisam primila, da li je dovolj o samo ugasiti taj racun u banci?
Hvala Vam unaprijed.
 
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Iso miki...
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Trol?

Ako je stvarno,nevjerujem kak padnete ne to,a bilo je vec 100 puta.. Jbga sad probat u banci se zalit da poniste transakciju..treba probat,objasnit i ispunit onaj papir..
A ovo da te budu tuzili,nemogu..
Potpis
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ivana7777 kaže...
Pozdrav svima,
Ovako imam jedan problem. Naime prije nekih 2 tj. objavila sam na Njuskalu da prodajem stence, da bi mi se kroz par dana javila zenska iz Portugala kako bi rado kupila cijelo leglo. Dogovorile smo cijenu i sve, ali posto ja nemam PayPal, trazila me broj mog bankovnog racuna kako bi mi putem PayPala uplatila novac. Na kon toga krecu problemi. Dobila sam mail kako imam uplatnu na racun od 1800€, a dogovoreni iznos bio je 1500€,ali je na cekanju. Pise da prvo moram poslat 250€ kako bi mi pustili novac. Poslala sam tih 250€ opce ne misleci u sta se upustam. Jucer dobivam mail kako moram poslati jos 300€, te je iznos dodan ukupnom iznosu koji bi ja trebala primiti. Nakon toga odgovaram da taj novac nemam, nakon cega mi pocinju prijetnje policijom. Sta da radim? Nikakav novac nisam primila, da li je dovolj o samo ugasiti taj racun u banci?
Hvala Vam unaprijed.

 Razmisli malo, zašto bi ti morala platiti da ti puste novac?

Uvijek plaća onaj koji šalje.

 

Idi u banku hitno stonirat, ako je prošlo više od 3 radna dana nemaš šanse nažalost. Sretno

15 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ekipa, ima li tko iskustava sa povratom novca preko paypala? Naime, vratili su novce od poštarine, nekih 4 dolara, ali iznos cijene proizvoda nije još, nekih 40 dolara. Da ih ignoriram i pokrenem postupak preko paypala ili pričekam još malo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

A da das malo detalja? Ko ti vraca i zasto? Koliko si cekao?

8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ako je placeno sve odjednom postarina i predmet a refundano samo postarina onda je to partial refund,a onda moras pitat ili otvorit dispute jer bi trebali odma full refund ak su mislili
Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Oprostite, čekao sam nekih tjedan dana, sjelo samo za poštarinu za moje slanje nazad. U mailu rečeno da su kao poslali povrat novca. Ja sam jasno rekao da želim i povrat cijene i poštarine. Radi se o deal extreme trgovini. Nekako mi je logično da bi, ako su već slali, poslali sve zajedno, osim ako se ne čeka duže za takve iznose oko 40 dolara. Samo želim provjerit je li netko imao iskustva jer mi je već svega preko glave i da nakon mjesec dana stvar još nije riješena. Mislim da mi je najjednostavnije ako se može još uvijek na paypalu pa neka se oni bore sa njima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice