Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenje?

poruka: 6
|
čitano: 1.764
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
neaktivan
offline
Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenje?

Pozdrav svima!

 

Jednom u danu, u određenim satima, nestane interneta na par minuta te me izbaci sa servera igrice (mmorpg). Postoji li način da konekcija bude konstantna tako da danima mogu biti ulogiran i pustiti chara da farma? Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenj
Momak35742 kaže...

Pozdrav svima!

 

Jednom u danu, u određenim satima, nestane interneta na par minuta te me izbaci sa servera igrice (mmorpg). Postoji li način da konekcija bude konstantna tako da danima mogu biti ulogiran i pustiti chara da farma? Unaprijed zahvaljujem.

 Da zakupis fiksnu adresu od providera? TO je normalno i namjerno tako napravljeno da ti modem pokupi novu IP adresu jer se stalna doplacuje....

6 godina
offline
Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenje?

ili neka ga upali tipa u 5 ujutro :D (doduše, nemam pojma da li to operator fixno cut-off radi svima ili 24h kasnije ovisno o tome kada se connectao na sustav)

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenje?

Kako kolega kaže, npr. po noći u neko gluho doba isključi ruter iz struje, pričekaj par minuta i uključi ga natrag u struju pa će taj reset biti preko noći odrađen.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenj
Možda ima za podesiti. Moj ima to iako nikad nisam doživio taj prekid neta.
22 mjeseca
neaktivan
offline
Modem se sam resetira jedanput u danu, rješenje?

Hvala Vam na odgovorima, pitao sam HT (providera) za fiksni IP ali imaju tu opciju jedino za poslovne korisnike. Isključio sam ruter oko 4h ujutro ali bitno mi je da mi char bude cijelo vrijeme na serveru - konektan. Hvala još jednom na odgovorima.

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice