DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 413.812
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
AFK kaže...
Ako se naruci vise stvari s DX je sve dodu u jedom paketu ili svaka u posebnom?

sve u jednom ako je moguce to jest ako sve imaju odmah ako ne onda ti poslju ono sto imaju a ostalo kasnije...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ovo znači da je moj paket 4.2. došao u zg i bit će mi poslan ili već je poslan iz ZG? :D

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

kroz par dana ce ti doci mozda vec sutra realnije je utorak :-)

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Plahi kaže...

Ovo znači da je moj paket 4.2. došao u zg i bit će mi poslan ili već je poslan iz ZG? :D

  mislim da je poštanski broj od carinske zone :

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=zagreb+10003&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

{#}{#} TOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

 

 

Ma boli me kita za carinu... kolko mi mogu stisnut carine na 200kn vrijednosti??? {#} 

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 21:56 (Plahi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Plahi kaže...

{#}{#} TOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

 

 

Ma boli me kita za carinu... kolko mi mogu stisnut carine na 200kn vrijednosti??? {#} 

23 posto plus jedno 10-20 kn....Ali ne moreju ti ništa naplatiti...

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam isto nešto naručio 25.1 i pod Order Tracking mi stoji ovako (slika). Gdje da provjerim dokle je pošiljka stigla i hoce li biti problema oko dostave pošto sam iz Šibenika (On je automatski umjesto Š stavio ? pa to izgleda ?ibenik), slična stvar je i s adresom? 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Kod mene nakon tjedan dana nijedna stvar nije poslana je se trebam početi zabrinjavat?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
netrebaš...kineska je nova godina bila i nisu radili prošli tjedan...
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
SHELBY_09 kaže...

Ja sam isto nešto naručio 25.1 i pod Order Tracking mi stoji ovako (slika). Gdje da provjerim dokle je pošiljka stigla i hoce li biti problema oko dostave pošto sam iz Šibenika (On je automatski umjesto Š stavio ? pa to izgleda ?ibenik), slična stvar je i s adresom? 

klikneš na ovaj link s lijeve strane i onda dođeš na drugu stranu gdje moraš upisati order tracking broj i onda ti pokaže sve korake tvog paketa. Moj je 4.2. stigao u ZG i onda ga iz ZG šalju doma.

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

MOzes vidjeti sve korake ali ne i gdje je toja roba trenutno ako nemas tracking number a obicno nemas. Ali imate metode zastite preko paypala a to je da ako roba ne stigne u roku 45 dana otvorite case i bice vam vracen novac. Ali prvo kontaktirajte prodavce. Ja sam dosta uzimao i nikad problema.

:)
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ma sporo itemi putuju od dealextrema. Preko 30 dana u mom slucaju.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Meni dodje brze neko sa ebaya ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

neznam da se počnem brinuti..pošiljka mi je poslana 14.1....narudžba obavljena 8.1. i još nije stiglo...pa di je zapelo..mp3 vrijedi 8$

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pazite šta mi se dns dogodilo.

U 10. mjesecu prošle godine našao sam na internetu par kupona za dealextreme i onda sam naručio 10ak stvarčica od tamo i sve su stigle u roku mjesec dana, osim jedne.

Tad sam za staru naručio ono sranje što reklamiraju na telki, ona kugla za pranje rublja (koja se koristi umjesto deteđenta), i platio sam je 2.5$ uz kupon.

I ukupni račun je tad bio 50ak$ i oni ti meni kažu da trenutno kugle nema, te da će je poslati u sljedećoj pošiljci.

I u petak ja dobijem od pošte ono da trebam otići po nešto, ja mislio da mi je već došlo nešto sam sam prošli tjedan naručio prek ebay-a.

Kad ono, oni mi poslali to sranje i uz ispriku mi poslali neki lančić sa privjeskom (iako sam već primjetio da je privjesak malo oštećen).

Dakle naruđba uzeta 29.9 a kod mene došla 7.2{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 9:57 (rooswelt1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
rooswelt1991 kaže...

Pazite šta mi se dns dogodilo.

U 10. mjesecu prošle godine našao sam na internetu par kupona za dealextreme i onda sam naručio 10ak stvarčica od tamo i sve su stigle u roku mjesec dana, osim jedne.

Tad sam za staru naručio ono sranje što reklamiraju na telki, ona kugla za pranje rublja (koja se koristi umjesto deteđenta), i platio sam je 2.5$ uz kupon.

I ukupni račun je tad bio 50ak$ i oni ti meni kažu da trenutno kugle nema, te da će je poslati u sljedećoj pošiljci.

I u petak ja dobijem od pošte ono da trebam otići po nešto, ja mislio da mi je već došlo nešto sam sam prošli tjedan naručio prek ebay-a.

Kad ono, oni mi poslali to sranje i uz ispriku mi poslali neki lančić sa privjeskom (iako sam već primjetio da je privjesak malo oštećen).

Dakle naruđba uzeta 29.9 a kod mene došla 7.2{#}

Bitno je da je dosla :D Meni je posiljka isto tako dosla nakon 3 mjeseca skoro XD

16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Jbt pa ja sam to već otpisao, pa koštalo me 12kn to sam naručio samo zbog tog kupona...

A baš imam neke sreće u zadnje vrijeme{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

A očito nema pravila oko dostave, nekome dođe za 15 dana nekom za mjesec dana.....

Ovo je meni bilo prvi put da kupujem na ovaj način pa sam uzeo nešto jeftino samo da probam, a sad vidjet cemo kad ce doci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

I da, prije naruđbe odvojite 15ak minuta za traženje kupona po netu, jer često daju dosta zanimljive kupone.

Ja sam jednom dobio kupon za besplatnu EMS pošiljku, pa jednom sam dobio 10% od cijele naruđbe ako kupim određeni artikl (onu kuglu od prije par postova), pa onda za naruđbu od 20$ ili više dobiješ paket od 2 privjeska.... itd...itd

Moj PC  
2 0 hvala 5
16 godina
online
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Plahi kaže...

Ma boli me kita za carinu... kolko mi mogu stisnut carine na 200kn vrijednosti??? {#} 

37% (carina + PDV), 10kn za obavijest, 150kn za carinjenje, 40 za posredovanje, ležarina ako ne podigneš isti dan...

Poprilično :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 10:29 (Elles D.).
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

E da, kaj se dogodi npr ako kupim nešto u vrijednosti 500kn i ako mi nabace carinu 200kn.

Da li ja imam pravo nepreuzeti paket?

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Plahi kaže...

E da, kaj se dogodi npr ako kupim nešto u vrijednosti 500kn i ako mi nabace carinu 200kn.

Da li ja imam pravo nepreuzeti paket?

e to sad nisam siguran..ali mislim da ga morašš podignuti..ako ga ne podižeš samo ti nabijaju ležarinu svaki dan...nemam iskustva s tim pa neznam..ali mislim da je tako ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
odjavljen
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Hrvojestr kaže...

e to sad nisam siguran..ali mislim da ga morašš podignuti..ako ga ne podižeš samo ti nabijaju ležarinu svaki dan...nemam iskustva s tim pa neznam..ali mislim da je tako ;)

Mom starom je za mobitel od 50 € došlo da mora platiti 500 kn carine. Rekao je da je to neka greška i da ne želi preuzeti paket ako mora platiti toliku carinu, pa su mu ponudili da mu ipak pošalju bez carinjenja (progledali kroz prste). Što se redovne procedure tiće sigurno postoji način jer ne postoji način za provjeriti da si ti to stvarno naručio. Može naručiti bilo tko i staviti tvoju adresu. Možda ti je najbolje nazvati carinu i pitati.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ne preuzmes i rizikujes ban od paypala. Carina ti mozda i oprosti ali paypal nece.

:)
13 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Evo za par dana kad sjedne plaća kupujem ovaj screen protecter http://www.dealextreme.com/p/protective-silicone-case-for-ipod-touch-3-black-25421 

Imam jedno pitanje, živim u Čakovcu a sad me zanima kad se registriram stavim Čakovec ili Cakovec? Jer slican problem ima kolega iz Šibenika.

http://alturl.com/juob2 -moj web!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ma kako god staviš, oni će to poslat u Hrvatsku, a onda će oni u hrvatskoj znati gdje to treba da ide, sve jedno dali piše ?ibenik ili Šibenik...

 

edit: ja bih stavio C

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 12:04 (rooswelt1991).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

C cirilicom ili S? Mislim da bi se lakse snasli sa S ;)

:)
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Čovjek iz ČAKOVCA, nikakva čirilica xĐ

 

 

edit: mislim da bi se lakše snašli sa ?akovec, nego sa Sakovec xĐ

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 12:23 (rooswelt1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

ALi u njegovom postu se spominje Sibenik a ne Cakovac ;)

:)
16 godina
offline
RE: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
logic kaže...

ALi u njegovom postu se spominje Sibenik a ne Cakovac ;)

Hahah, aj pročitaj ponovo, čovjek je iz Čakovca, ali šibenik spominje zbog kolege koji je taj problem maloprije napomenuo.{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice