DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 411.036
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
chigas kaže...
Božićni poklon se pretvorio u poklon za valentinovo, al nema veze glavno da je stigao pa makar i za sljedeći Božić 😉!! Uglavnom, ljudi, ima nade. Paket naručen 05.12. je evo stigao nakon dva mjeseca. Još smo dobro i prošli s obzirom na ostala iskustva!! Svima koji još čekaju, sretno!!

 

A sretno i DX-u jer sigurno od njih ništa više nećemo naručiti i vjerujem da ovakvim "poslovanjem" lagano propadaju.
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Činjenica je da je rok isporuke 60 dana, ali čovjek bi ipak očekivao najviše mjesec dana čekanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Mene samo zanima kakvi to moroni rade sa pošiljkama...prvi put naručiš kod njih i pošiljka se uzhebe....pa nisi na šupljom titaniku da sve zagubiš po oceanu.....jako su vješti u davanju krivih ili lažnih brojeva za praćenje pošiljke...smeće od trgovine   

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
ATI HD3870 kaže...

Mene samo zanima kakvi to moroni rade sa pošiljkama...prvi put naručiš kod njih i pošiljka se uzhebe....pa nisi na šupljom titaniku da sve zagubiš po oceanu.....jako su vješti u davanju krivih ili lažnih brojeva za praćenje pošiljke...smeće od trgovine   

 

To je istina...i mi smo dobili krivi tracking number koji ne pokazuje apsolutno ništa!! Do sad smo naručivali od njih sve nešto po malo dolara, ali ovaj put smo ipak malo više potrošili kod njih pa nam baš nije bilo svjedeno hoće li stići ili ne...no dobro uglavnom mi smo sa njima završili, a kako čitam ove postove mislim da su mnogi isto tako. Sad mi je sestra naručila mob sa focalprice-a pa ak vas zanima kak stvar sa njima funkcionira rado ću napisati!
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam svoje sa dx-om završio

paypal je poslao novce samo sad čekam da sjednu na račun i onda brišem dx račun

 

btw. hvala svima na pomoči :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Dobili su ODHEB....sad samo čekam da vrate novac....doslovno se zahebavaju sa korisnicima(kupcima) 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2014 0:06 (ATI HD3870).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Nekih 80% stvari sa DX-a se može naručit s ebaya i to jeftinije i što je najbolje gotovo uvijek stigne za 30 dana ili čak i manje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Mislim da treba promijeniti naziv teme, pošto je očito obmanjujući xD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Da slažem se, nije sad ono da sam oderan za neke velike pare (10kn) ali ono, nikad više :)

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Naslov promijeniti u : DealExtreme-Nikad više {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Šta se tačno desilo sa njima?!

 

Jednom prilikom sam od njih naručivao neke sitnice, čisto da ih isprobam (bluetooth USB dongle i DIY Rubikovu kocku) i paket je uredno stigao. Trebalo mu je nešto više od mesec dana, ali za besplatnu dostavu iz Kine me to nije ljutilo i nisam pokušavao da se zamajavam trackingom.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

We apologize for this long delay in the delivery process. We have requested Post (XXX) to track this package via offline methods. It's very common to see packages not scanned by destination Post Offices while packages are still normally en-route and delivered. We will get back to you as soon as further confirmation from received post office(around one to two weeks). 3 mjeseca + 1-2 radna tjedna ma super!

15 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ma po svemu sudeći problem je sa poštom koja nema liniju prema hrvatskoj i onda završi na nekoj hrpi i to se dešava od kada bio štrak na pilota.

I onda oni te pakete prebace sa hrpe na hrpu svakih tjedan dva i desi se neki event na trackingu. I problemi se dešavaju samo sa tom poštom u Šangaju. Sve ostale pošiljke iz drugih mjesta dolaze čak i unutar tjedan dana dok ove putuju i preko 100 dana. Prema zadnjem tracking broju mislim da je DX nešto promjenio ali vidijeti ćemo.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ako vas tješi, meni je jučer nakon 3 i više mjeseca stigao paket tj. upaljač, nije neka novčana vrijednost, ali 10kn ipak još nije za bacit.

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Napokon mi stigla dva od tri paketa i to nakon 116 dana čekanja. Prva naruđba je od 11/02/2013 {#}

No dobro, bolje ikad nego nikad. Srećom je sve došlo ispravno i ništa ne nedostaje.

 

 

RB662928511CN
Destination Country - Croatia:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/03/12 21:48:13
2014-03-12 11:21, CROATIA, Plomin, Deliver item
2014-03-10 12:20, CROATIA, Plomin, Receive item at delivery office
2014-03-10 03:46, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Send item to domestic location
2014-03-09 23:57, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Receive item at location
2014-03-08 15:59, CROATIA, ZAGREB 10003, Insert item into domestic bag
2014-03-08 10:16, CROATIA, ZAGREB 10003, Receive item at office of exchange (Inb)
2014-03-01 10:36, CHINA, BEIJING, Insert item into bag
2013-11-17 14:22, CHINA, 200949, Receive item from customer
Origin Country - China:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/03/12 21:48:13
2014-03-08 00:00, 离开进口互换局, 萨格勒布, 克罗地亚
2014-03-08 00:00, 到达进口互换局, 萨格勒布, 克罗地亚
2014-03-02 00:00, 交航, PEK, 克罗地亚
2014-03-01 00:00, 出口总包直封封发, 北京国际, 克罗地亚
2014-02-28 00:00, 出口总包互封开拆, 北京国际, 克罗地亚
2014-02-23 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2014-02-09 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2014-01-19 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2014-01-14 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2014-01-13 00:00, 出口总包互封开拆, 上海国际, 克罗地亚
2014-01-05 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2013-12-24 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2013-12-18 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2013-12-04 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2013-11-18 00:00, 出口总包互封封发, 上海国际, 克罗地亚
2013-11-17 00:00, 收寄局收寄, 宝山国际小包收寄点, 克罗地亚
======================================
Power by www.17track.net


Nadam se će i treći paket brzo stići.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 23:09 (insan).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Uf, sad čitam koliko problema imate s DX-om.

Onda se ne trebam zabrinjavat' što čekam jednu sitnicu već 30-ak dana {#}

14 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Evo mojeg iskustva.

Prije su stvari dolazile vrlo brzo no u zadnje vrijeme vrlo sporo, cak neke nisu niti dosle pa sam trazio novac natrag.

Pocetkom drugog mjeseca sam narucio 10 antivibracijskih podlozaka za pc i rekoh kad dode dode, i tako su dosle prije koji dan. Mislim da tu nema pravila kod njih hoce ili nece li doci. Mozda eventualno tracking number drzi donekle stvari "pod kontrolom", ali ne mora znaciti.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Evo da vam se ja javim meni je zadnji paket doso u cetvrtak a narucen 16.01

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
12 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

ja sam naručio paket 16.12.2013,poslan je 21.12.2013 i još nije stigao,kontaktirao sam ih i rekli su mi da čekam 10 dana i pričekao sam i otada je prošlo 10 dana i još mi ništa nisu javili

 

nikad više ništa neću kupiti od njih

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Sam si kriv, zasto nisi otvorio ne paylu case? Ja sam svoj bio otvorio cak sam i escalate vec napravio i onda je u meduvremenu item stigao.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

hahahaha http://e.dx.com/collection/201403/april-fools-day/en/index.html?utm_source=dx&utm_medium=albums&utm_campaign=20140310foolsday

 

Ovo biće za idućo april fools^^ nema šanse da paket stigne za 2 tjedna :p

15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam dobil slusalice badava, otvorio sam paypal dispute, napravio i escalte i dosle su slusalice nakon 3mjeseca ali je paypal u meduvremenu vratio novce. A buduci da su gospoda sa dx bila jako susretljiva kad sam ih pito bilo sto nepada mi napamet se uopce trudit vratit novce.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

NE KUPUJTE S DEAL EXTREME-A!!

 

Ja sam čuo za site od prijatelja koji kaže da je naručio par stvari od tamo i da je zadovoljan, te da su vrlo jeftini.

Jeftini jesu, ali su sve samo ne pouzdani!! Naručio sam neku opremu za airsoft, netom nakon toga i mobitel, sredinom 12. mj. prošle godine. Reći ću vam samo jedno, niti jedno, niti drugo, sada još uvijek, na kraju 3 mj. nisam vidio. Slao sam im bezbroj puta žalbu u obliku "ticketa" (prvi put nakon mjesec i pol od narudžbe) kako oni to nazivaju. Trebalo im je 2, 3 tjedna da mi odgovore na žalbu. Rekli su da će stići i da se strpim. Međutim i u roku od sljedećih 2, 3 tjedna ništa nije stiglo. Odlučio sam tražiti novac natrag. No oni su to odlučili jednostavno ignorirati 2 tjedna i tada sam dobio odgovor. Naime navodno se oprema za airsoft zagubila, a mobitel nije uspio proći carinu ( zašto nemam pojma). Rečeno mi je da je oprema ponovno poslana (to je bilo prije mjesec dana), a za mobitel da mogu dobiti novac natrag.

Uglavnom taj novac kao što možete pretpostaviti nisam dobio natrag, kao što nisam dobio ni opremu za airsoft. Sve moje daljnje poruke su ignorirali, a prek paypala više ne mogu podići "dispute", jer je rok 45 dana nakon plaćanja (što ja nisam znao).

NE NARUČUJTE S DEAL EXTREME-A! IZBJEGAVAJTE IH U ŠIROKOM LUKU.

Pozdrav.

 
1 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Sam si kriv nakon 40dana ide uvijek dispute na payplaju bez obziru sta god ti neko prico bio to dx ili nekakav prodavac na ebayu. Ja sam to napravio i kao sto sam napiso paypal mi za tjedan dana vratio novce a jos su i sluske naknadno dosle :)

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
13 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

zato postoji focalprice ;)

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Jeste li se vi registrovali na dx ili ga koristite bez onako bez računa?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Amo ovako, 27.11 2013 narucio nesto sestri, nakon 15.1 kazu da ce poslati opet i poslali su, stigao paket i zamislite sto? Krivu stvar poslali, sada trazim refund^^

11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Šanse da dobiješ refund su ti minimalne, ponovljeno je već 100 puta u temi ali evo ponovit ću po 101. put

Sa svih kineskih stranica se kupuje isključivo sa paypal-om, razlog tomu je ako dođe do problema tipa ne stigne u roku od 30 dana ili stigne nešto deseto vi možete tražit povrat novca od paypal-a. Meni je već 2 puta paypal spasio glavu i to za nemali iznos novca.

A i što se dx-a tiče klonite ga se, Focalprice i Buyincoins su daleko bolji izbor, osobno sam kupio od njih mogu ih samo pohvaliti.

Posao oslobađa.
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Izgleda da samo ja s njima dobro prolazim, dobio daba slusalice od 120kn sta se vec napiso {#}, jest da sam se naceko ali...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Napokon su odgovorili, moram slati paket nazad -.- Oni će onda uraditi refund i pokriti troškove poštarine -.-

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice