Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.553
|
čitano: 846.509
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Primjetio sam da ima i "Like new" knjige pa mislim da bi te bile jako dobar izbor, a i nisu previše skupe.

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

znaci nebi trebalo bit nikakvih problema sa dostavom u HR ?

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Mislim da ne bi trebalo bit nikakvih problema. Ako nisi siguran baš pokušaj kontaktirati sellera i postaviti mu pitanja koja te muče.

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Nije to eBay , i većina tih sellera dila samo unutar USofA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
stef kaže...

Nije to eBay , i većina tih sellera dila samo unutar USofA.

da skuzio sam 
al ima ovih koji salju i po vani samo je postarina 13$ 

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa,

 

ovako, ne mogu nać kroz temu odgovor, pa da vas pitam...

Na ebayu sam dosta kupovao, i nikad nisam imao problema, ali amazon me zbunio...

 

napravio sam account, sve ispunio... to je u redu... našao si knjigu, napravio order i sve je prošlo u redu, no nigdje mi ne piše da je knjiga naplaćena.

Sutra bi ju kao trebali poslati, i to... gdje vidim da li su mi skinuli novce sa kartice... taj payment me zbunjuje...

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Gdje piše cijena poštarine?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Trebam pomoc. Zanima me da li se ovaj item moze dostaviti u Hrvatsku ili Nizozemsku i kolika bi carina i pdv bili ? http://www.amazon.com/Skullcandy-Over-Ear-Headphone-Microphone-SGHEBZ-15/dp/B002P68C0W/ref=pd_bxgy_e_img_c

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Koliko artikala mogu narucit? Jer ja bi cijeli komp u dijelovima narucio u Njemackoj pa bi mi to rodak sve donjeo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pošto Amazon ne podržava PayPal, jeli jednako plaćati izravno s kartice?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

 

When all else fails - crowbar the fucker
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Da li je netko kupovao na amazon.de iz Hrvatske ili BiH (nije bitno) i stavio adresu dostave u Austriju? Da li je to moguce i da li se placa porez i carina?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

jel isporucuju s amazon.com u hrvatsku? htio bih kupiti rubikove kocke

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
sap_wtf kaže...

Da li je netko kupovao na amazon.de iz Hrvatske ili BiH (nije bitno) i stavio adresu dostave u Austriju? Da li je to moguce i da li se placa porez i carina?

Ja sam, mislim jedanput. ne nisam stavio adresu na Austriju ali to ti nema veze o kojem je amazonu riječ. Možeš naručivati od kojeg god da hočeš. A carina i porez ovise o državi a ne o amazonu.

vukodlak_031 kaže...

jel isporucuju s amazon.com u hrvatsku? htio bih kupiti rubikove kocke

Naravno, svi amazoni šalju u nas, samo ne sve proizvode.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 21:59 (pbandov).
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Dobih 100$ gift card na Amazonu i razmisljam uzet Kindle Touch (99$). Da li on moze proc u HR? Ako ne poslat cu si ga na svoju americku, tam ce valjda doc :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mitch kaže...
Dobih 100$ gift card na Amazonu i razmisljam uzet Kindle Touch (99$). Da li on moze proc u HR? Ako ne poslat cu si ga na svoju americku, tam ce valjda doc :D

Naravno da može, samo računaj PDV od....hah, valjd novih 25%. Ali nema carine na to.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori
Kako možemo i mi dobit tolki gift card na amazonu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
KASA kaže...
Kako možemo i mi dobit tolki gift card na amazonu?

Ja sam osvojio...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mitch kaže...
KASA kaže...
Kako možemo i mi dobit tolki gift card na amazonu?

Ja sam osvojio...

jeli tajna gdje :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Za najbolji android HS, mycolorscreen.com stranica
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Imam 50$ na amazonu i htio bi kupiti World of warcraft battlechest i wotlk.Da li uopce igre/dvd dostavljaju u hrvatsku??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Da ako je download :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mitch kaže...
Da ako je download :)

Digital download je samo za U.S zar ne??

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Chosenone1 kaže...
Mitch kaže...
Da ako je download :)

Digital download je samo za U.S zar ne??

Ja sam kupio battlefield bad company 2 preko maazona na download normalno sam ga aktivirao ali samo moraš staviti američke informacije(adresu itd.) odeš na fake name generator i nađeš

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Pozdrav, može mi netko objasniti kako ide plaćanje na Amazonu? Upišem broj kartice i preračuna mi novce u dolare kao kada se plaća preko Paypala ili moram imati dolare na računu?
Hvala.
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
16 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Preračunat će ti kao PayPal.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav

 

Imam problem s Amazonom!

Danas sam htio kupiti EA Racing pack digital dowload na Amazonu i pisalo je da su zaprimili naruđbu ali da treba do 4sata da je procesuiraju.

Nakon toga sam dobio mail od Amazona

 

"Greetings from Amazon.com.

Unfortunately, we are currently unable to process your pending order(s), including order 105-2669225-3645006.  To avoid cancellation of your order(s), we request that you fax us a copy of the billing statement associated with the debit or credit card provided as payment.  Our fax number is 001-206-266-1838 when faxing from outside the US, or 206-266-1838 from within the US.  This statement should include the following information:

      * Name as it appears on your credit or debit card
      * Address on file with the card issuer
      * The customer service phone number for your financial institution.

On your fax, please provide the email address used when placing your order and the order number you received in your email confirmation.

Do note that the statement must be sent via fax as we are unable to interpret attachments via email.  Please also note that you will be unable to access your Amazon.com account as it has been placed on hold pending receipt of your fax.  Please do not place a new order or open a new account as this may result in additional delays.

If you are unable to send the fax, please ask the issuer of your debit or credit card to contact us so we may verify your account details.  The card issuer can reach us via the above fax number.  The fax should include the name, phone number and fax number of a specific representative with whom we can correspond if necessary.

Please don't hesitate to email us should you have any questions, and thank you for your interest in shopping at Amazon.com."

 

Šta da radim?

 

I da Amazon account mi je na HOLD!

 

Karticom kojom sam danas kupovo već sam kupovao na Amazonu i sve je bilo uredu, kartica jr VISA PBZ žiro račun.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 14:24 (dado123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Žele potvrditi tvoj identitet. Nešto im je sumnjivo; prvi put naručuješ ili često naručuješ u zadnje vrijeme.

Pošalji im bilo koji izvod svoje kartice s kojom plaćaš, ime i prezime, broj telefona svoje banke i e-mail adresu s koje si naručivao.

 

Ako ti nešto nije jasno najbolje da im pošalješ mail sa svim pitanjima koja te interesiraju.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice