0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

poruka: 67
|
čitano: 49.388
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Moj frend jučer mu nadoplatili 50kn a danas gleda wtf ima 0,50 i nešto lipa.

Kruger
14 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Preko kojeg browsera si gledo to?Ako si preko ovog koji je u mobu defaultni nebi trebalo žderat pare.Meni je na operi pojelo 15 kn,i onda sam išao preko defaultnog i ništa nije uzelo para.

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Preko čega si išao na 0.facebook.hr?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
14 godina
moderator
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

a za internet koristiš operu mini ili nešto slično?

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
16 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
ma nije besplatan, to je jedno obicno sranje...
Par sek besplatno a onda ti tako lupi po dzepu..pa opet malo besplatno...
14 godina
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

kul

Curse you Perry the platypus!!!
14 godina
online
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Besplatno je, stvar je u tome šta moraš ić sa defaultnog browsera na tu stranicu.

 

Ja trenutno neman ništa na računu i uredno surfan sa ton stranicon.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Meni danas frend imao taj prblem skinulo mu 150kn ,nazvao rekli da imaju tehničkih problema s tim.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Od danas mi baca poruku da nemam para kad želim pristupiti. Jučer je išlo normalno.

 

Na T-Mobileu sam, prepaid.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2011 22:00 (franky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
perkoxcar kaže...

Meni danas frend imao taj prblem skinulo mu 150kn ,nazvao rekli da imaju tehničkih problema s tim.

A pare može zaboravit jelda?

Cogito Ergo Sum
13 godina
protjeran
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

eto vam,hocete vi ic na fejs lol

http://www.soundstream.com/
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Da s parama se mozete jebat, to je ozgleda svima u t mobile.
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Nema đabe,ni u stare babe {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2011 22:08 (Jabulani).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

sto se jos sve mora dogoditi da se ljudi ostave fejsa? da stave 0.killu.facebbok.com i da stave upozorenje da ce se umrijeti ako odu na fejs, to bi bila najposjecenija stranica.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

nisam na toj mrezi pa neznam, al sam cuo da pregled slika nije besplatan...

13 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

pa ja sam stalno na toj stranici..na pretplatu sam i ne uzima mi nis..evo nekidan sam dobila racun 39 kn, a cijeli mjesec na tome. :P al jedino se slike nemogu gledat..sve ostalo isto.

meni je cak jedno vrijeme m.facebook.com bilo besplatno. o.O

kad ti na vrhu stranice pise ''free access on Vas opertater network'' onda znas da ti je besplatno. iako nezz zas je pola na engleskom pola na hrv O.o

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

ja na ajfonu imam taj "besplatan" fb... ali svaki put kad ga otvorim dođe mi por od tmobilea da nema dovoljno para na računu (sto naravno nikad nema xD)... mislim da ga necu koristit dok budem imao para na računu {#}

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

0.facebook je besplatan, al vi ste sigurno kliknuli na neki link koji ste nasi na fejsu i on vam je izaso sa 0.facebook i oso npr. na bug.hr... i to vam trosi pare , pa pazite na to!!!!!

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
koristit default browser, opera mini zna zajeb napravit
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Ovako morate otici preko Default Browsera.A moguća je i standardna naplata! {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Očito postoji problem (nevezan uz browser) u vezi s pristupom na 0.facebook.com jer dosta ljudi se na to žalilo. Vjerojatno će uskoro biti rješeno.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Genoxxx kaže...

ja na ajfonu imam taj "besplatan" fb... ali svaki put kad ga otvorim dođe mi por od tmobilea da nema dovoljno para na računu (sto naravno nikad nema xD)... mislim da ga necu koristit dok budem imao para na računu {#}

Hahahaha, imas iPhone i nikad nemas novaca na racunu. 

 

kingmedo kaže...

Očito postoji problem (nevezan uz browser) u vezi s pristupom na 0.facebook.com jer dosta ljudi se na to žalilo. Vjerojatno će uskoro biti rješeno.

 

Postoji li nacin da novac bude vracen?

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
odjavljen
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Mentalist kaže...

 

Postoji li nacin da novac bude vracen?

Je li na to uopće potrebno odgovoriti?

...
15 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Meni pa su poslali por za one besplatne pozive i ja sam telefonirao cijelu noc i natukao oko 200kn pa sam ih nazvao i onda sam sljedeci mjesec platio -200.

prepaid.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
luka_cro kaže...

Meni pa su poslali por za one besplatne pozive i ja sam telefonirao cijelu noc i natukao oko 200kn pa sam ih nazvao i onda sam sljedeci mjesec platio -200.

prepaid.

 

Unutar mreze?

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
16 godina
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

meni je sve ok, surfam preko opere i internet explorera,na dva razlicita moba

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Mentalist kaže...
luka_cro kaže...

Meni pa su poslali por za one besplatne pozive i ja sam telefonirao cijelu noc i natukao oko 200kn pa sam ih nazvao i onda sam sljedeci mjesec platio -200.

prepaid.

 

Unutar mreze?

yes

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
16 godina
neaktivan
offline
0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Hm., meni je bilo besplatno dok sam koristio tomato broj. Uglavnom, samo je tekst vidljiv dok se za slike plaća. Najbolja opcija za bezbrižno surfanje na mobitelu je da se uzme VIP broj, kupite bon od 50 kn, uzmete paket od 200 MB (pošaljete poruku SURFL na 792) koji košta samo 30 kn i to je to. Ja već par dana trošim tih 200 MB i još mi je ostalo 138 MB a otvaram dosta toga dnevno. Još je bolje ako su stranice koje otvarate već prilagođene za mobitele pa onda još manje uzimaju prometa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!
Ovo za fb,trebate ić preko Vodafone Live-a a ne utipkavat 0.facebook.hr u address bar, za t mobile mislim da je to preko t zones-a ako sam u krivu ispravite me, ali kod mene na hd2 idem preko vodafone live-a i sve šljaka free.
1001010 1100001 100000 1110011 1100001 1101101 100000 1101011 1110010 1100001 1101100 1101010 100000 100001 100000 1101 1010 1101 1010
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice