Valve preuzeo Duke Nukem Forever

poruka: 30
|
čitano: 4.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Legendarni Đuka i dalje živi. Neznam koliko je istinito, ali na Valve stranici se je pojavio na nekoliko minuta lik Đuke. Uz slabo vidljiv lik Đuke pojavio se i broj koji bi mogao biti datum objave. Nakon što je valve najavio iznenađenje za E3 2010 ovo postaje vrlo zanimljivo. Cool  Evo i link na kojem možete pogledati slike.

 

http://steamunpowered.eu/valve-to-release-duke-nukem-forever/

Moj PC  
8 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Evo jedne zanimljive vijesti koja ima veze sa ovom temom. 3D Realms i Take-Two su okončali sudsku tužbu oko prava na Duke Nukem Forever međusobnim dogovorom, navodno će svatko podmiriti svoje račune, a tužba se nemože ponovo pokreniti oko iste stvari. Sada ova vijest o Valveovom preuzimanju Duke Nukem Forever i nije toliko nerealna. Postoji i mogućnost da Take - Two u suradnji sa Valveom pravi potpuno novu Duke Nukem igru. Sve su to nagađanja, a dali su istinita vidit ćmo iduću sedmicu.

 

http://kotaku.com/5561606/duke-nukem-lawsuit-settled-and-tossed

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Ne znam zašto se nitko ne javlja na temu, vjerojatno je ljudima već odavno dosadilo povlačenje za nos oko te igre. Hmm, ja bih volio da izađe, pa da ju napokono zaigramo. S.T.A.L.K.E.R. je također bio odgađan više puta, pa je na kraju ispao odlično. :)
totus mundus agit histrionem
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Igra je u razvoju stvarno dugo, 13 godina ako se nevaram, sada kad su sudsku tužbu riješili mislim da će 3D-Realm izdati igru ubrzo. Nedavno je bila izjava da je za prvi april ove godine trebala igra biti u gold verziji, ali zbog sudske tužbe to nije bilo moguće. Sam 3D-Realms je izjavio nakon raspuštanja da oni ne prestaju sa daljnjim razvojem igre u suradnji sa vanjskim partnerima, koji su to partneri ostaje za vidjeti. Možda Valve?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Dad0 kaže...

Sada ova vijest o Valveovom preuzimanju Duke Nukem Forever i nije toliko nerealna. 

 

Nema niti teoretske šanse da DNF ikada izađe, a pogotovo ne da ga izda Valve.

Kako to nekima još nije jasno ja stvarno ne znam.

 

 

Duke's dead baby, Duke's dead. Duke's dead baby, Duke's dead.
15 godina
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

We shall see my friends.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Za neke legendarne igre koje su tako bile dobre kao Duke Nukem 3D, najbolje je da i neiziđe nastavak i da ostavi legendu da počiva u miru.

Half Life 2 (Valve) je jedini uspio napraviti nastavak dostojan prvog djela. Svi ostali su osramotili serijal. (Možda još infinity ward sa cod4, cod2 je bio nedostojan originala).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 12:01 (Weky).
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Dobro da će izać od strane Valve-a to su špekulacije, ali Duke definitivno izlazi sama ćinjenica da se vodila sudska tužba oko igre govori tome u prilog. Pa tko bi pobogu vodio sudsku tužbu oko igre koja je otkazana.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
dekstroza kaže...
Dad0 kaže...

Sada ova vijest o Valveovom preuzimanju Duke Nukem Forever i nije toliko nerealna. 

 

Nema niti teoretske šanse da DNF ikada izađe, a pogotovo ne da ga izda Valve.

Kako to nekima još nije jasno ja stvarno ne znam.

 

 

Duke´s got Balls of Steel!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Dad0 kaže...

Duke definitivno izlazi sama ćinjenica da se vodila sudska tužba oko igre govori tome u prilog. Pa tko bi pobogu vodio sudsku tužbu oko igre koja je otkazana.

 

Vodili su sudsku tužbu oko para koje je Take-Two dao za izradu igre a 3d Realms navodno prebacio na off-shore account, ne oko same igre.

 

3d Realms može "nastavljati rad na igri" kolko god hoće, ali ne znam koji bi normalan izdavač financirao studio kojem treba više od 13 godina da naprave jedan običan shooter.

 

13 godina za 4 minute nedovršenih 3d modela u onom "traileru".

Tim tempom igra će biti gotova negdje u listopadu 2247. Ali samo ako ne odluče onda opet promjeniti engine zbog zastarjelosti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
dekstroza kaže...
Dad0 kaže...

Duke definitivno izlazi sama ćinjenica da se vodila sudska tužba oko igre govori tome u prilog. Pa tko bi pobogu vodio sudsku tužbu oko igre koja je otkazana.

 

Vodili su sudsku tužbu oko para koje je Take-Two dao za izradu igre a 3d Realms navodno prebacio na off-shore account, ne oko same igre.

 

3d Realms može "nastavljati rad na igri" kolko god hoće, ali ne znam koji bi normalan izdavač financirao studio kojem treba više od 13 godina da naprave jedan običan shooter.

 

13 godina za 4 minute nedovršenih 3d modela u onom "traileru".

Tim tempom igra će biti gotova negdje u listopadu 2247. Ali samo ako ne odluče onda opet promjeniti engine zbog zastarjelosti.

Always bet on Duke.

 

Evo neki screenshotsi iz igre koji pokazuju da je dosta toga napravljeno.

 

http://ve3d.ign.com/articles/news/46948/Duke-Nukem-Forever-28-Hi-Res-Screenshots-Entire-Plot-Leaked

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 12:47 (Dad0).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
dekstroza kaže...

 

13 godina za 4 minute nedovršenih 3d modela u onom "traileru".

Tim tempom igra će biti gotova negdje u listopadu 2247. Ali samo ako ne odluče onda opet promjeniti engine zbog zastarjelosti.

Zašto uzimas u obzir 3DR i njihovo brljanje, i zasto uzimas u obzir taj engine, mozda se radi o pruzimanju imena i sasvim novom proizvodu. Uostalom datum nije daleko pa cemo vidjeti .)

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 12:45 (PureEntity).
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Ako ste dobro pročitali objašnjenje koje piše ispod prve slike koje se navodno pojavila na valveovoj stranici. Tamo piše:

 

As you can see we got a lot of stuff going on here, first of all 61810 which can be June 18th 2010 (6.18.10). Secondly, look below there’s Source Engine logo but look closer, it says," Source 2", then we have EA and T2 logos.

 

Dakle ako nije fake onda je tu potpuno novi Engine u pitanju.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
M_dipl. kaže...

Pričekajmo E3 pa ćemo biti pametniji. Meni se ideja da Valve preuzima na sebe posao oko Đuke čini malo neuobičajenom, ali isto toliko mi je neuobičajena bila ona o nastavku L4D-a tako brzo. Ja se nadam da u tome ima neke istine jer se radujem novom Đuki a još više se radujem svemu što Valve izbaci. :)

Potpisujem...

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Ovaj Duke Nukem Forever izlazi vec citavo desetljeceSmijeh

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Odustajem, ovo vjerovanje u novog Đuku poprima kultističke razmjere ;)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

bilo bi već i vrijeme da ga konačno naprave....dosadni su samo razvlače bezveze...te tužbe,te ovaj radi,onaj radi... Valve je ozbiljan studio i imaju dosta dobrih igara iza sebe(Half-Life,Portal itd) pa će valjda i Duke Nukema dobro napravit...

mislim da igra nemože ispast loše jer ipak je Duke Nukem legendarni digitalni lik...

a dx10/11 će mu samo poboljšat kvalitetu....treba čekat E3 pa vidjet

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
pc ovisnik kaže...

treba čekat E3 pa vidjet

 

Po koji put? Belji se

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Independent kaže...
pc ovisnik kaže...

treba čekat E3 pa vidjet

Po koji put? Belji se

Pa gle, čekanje je više figurativni izraz uovom slučaju, E3 se održava čekali mi zaista ili ne :)  Znači, "pričekajmo" E3.

http://www.eveonline.com/
14 godina
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

evo,čisto za one koji nisu pratili forume ili friškije vijesti...

 

 

Valve nije,niti bude (al ipak,ko zna,sve je moguče kad je lova u pitanju) preuzeo/kupio đuku!

odmah je reagirano i stranica je potvrđeno FAKE ,a iznenađenje je vezano ili uz Portal 2 ili u njihov novi engine!

Vrlo velika,čak 100% šansa je da DNF nebude bio prikazan na E3,jer je sam S.Miller komentirao da je njima E3 nebitan!

 

 

a ovo je za nevjerne tome :D

 

sudski spor je riješen nagodbom prije par dana,iako niti jedna strana trenutno neželi davati izjave,tako da DNF ima green light

ALI  je mali problemčić,raspušteno je svo osoblje,osim par ključnih ljudi!

nadalje,T2 nema prava više tužiti 3DR po biločemu u vezi DNF,a navnodno da su im i maknuta prava na izdavanje same igre,tako da zgleda da 3DR bude ubrao više kada igra izađe!

(prvi april)01.04.2010 je trebao biti dan kada (da je sve bilo po planu) DNF ide u GOLD-odnosno ide u štancanje medija/dvd-a same igre!

nažalost,par mj prije je pala tužba tako da je to odgođeno!

sad se špekulira (do formalne objave developera!) da je DNF prosljeđen vanjskom developeru na poliranje i završavanje za vrijeme tužbe ili je ipak ostavljena u "firmi".

 

 

nepobitna činjenica je da je đuka skoro pri kraju,malo ih je unazadila tužba (u usporedbi sa cca.13 god. razvijanja)

 

 

e sad je samo pitanje kada je datum izlaska....ali mislim da budemo i to znali uskoro,vrlo uskoro!

 

 

Let's Rock! :D

STAY TUNED FOR SHOCK AND AWESOME!!!!!!

 

 

P.S. nisam fanatik za DNFom :D iako definitivno čekam još uvjek,nego je ovo sve plod viška vremena i volje za čitanjem!

 

ili ipak možda jesam :D :D :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 19:05 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

ako uopće i izađe, najgora stvar koja se može dogoditi je da igru možete završiti za 4 - 5 sati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Hahahaha.... Bog te maz'o.

Pa Duke Nukem Forever je nagovjesten kada je izasao Duke Nukem 3d.

Znaci 1996 godine. Bas me zanima tko ce biti brzi. Egipcani s Keopsovom piramidom ili ovi sa nastavkom Cool

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
Mrgud Veliki kaže...

Hahahaha.... Bog te maz'o.

Pa Duke Nukem Forever je nagovjesten kada je izasao Duke Nukem 3d.

Znaci 1996 godine. Bas me zanima tko ce biti brzi. Egipcani s Keopsovom piramidom ili ovi sa nastavkom Cool

 -jedna bitna razlika, piramide, koliko vidimo su izgrađene... Namigiva

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 20:02 (ihush).
14 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

He, kada se samo sjetim teksta u PC - playu. Tada su slike bile fenomalne i ideja je bila revolucionarna u području grafike... i onda onaj trailer koji me samo još bolje nabrijao na igru - paraziti, tuneli, jahanje na magarcu, stara poznata oružja, zombiji, cyberman, pucanje iz topa i hrpa noviteta. I na kraju sve otiđe u zaborav...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Valve nije preuzeo Đuku to je sad očigledno, ali evoj jedne vijesti koja daje nadu da će Duke Nukem jednog dana i izaći. Pošto u zadnje vrijeme je počela kružiti vijest da Duke Nukem Forever neće nikada izać, jedan fan je na službenom forumu 3DRealms - a pokrenio temu sa pitanjem dali je Đuka otkazan, i nakom nekog vremena oglasio se George Broussard iz 3D Realmsa i rekao da oni ništa nisu rekli u vezi toga i da je forum i dalje otvoren. Dakle postoji nada da će izaći pošto oni nisu službeno otkazali igru, a to i ova izjava daje naslutiti. Ja se nadam da ćmo ove godine ćuti neke novosti o Đuki jer pošto je sud okončan igra može biti izdana, naravno kad bude gotova.

 

http://n4g.com/news/554564/duke-nukem-forever-is-still-alive

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 14:35 (Dad0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

Izgleda da ste imali pravo, novi đuka će ugledati svjetlo dana.

 

koji prikazuje mogućnosti novog enginea!

 

Smijeh

 
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
dekstroza kaže...

Izgleda da ste imali pravo, novi đuka će ugledati svjetlo dana.

 

koji prikazuje mogućnosti novog enginea!

 

Smijeh

hahahahahahahahahahahahhahahaahhah odlican video cini se da bu to indijsko izdanje he?

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Valve preuzeo Duke Nukem Forever
geek_boy1 kaže...

cini se da bu to indijsko izdanje he?

 

Naravno, svi znamo da su indijci nadasve marljivi i radišni programeri, u njihovim rukama Đuka izlazi u roku godine dana sto posto ;)

15 godina
odjavljen
offline
Valve preuzeo Duke Nukem Forever

vec sam se ponadao.... ali fora je videoPlač

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice