Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 704.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pitanje igrao sam igru za ps1 i nikako se nemogu sijetiti naziva te igre. Znaći igra je 3d imao si različite aute neki s lubanjom onda neki vanzemaljski i ostale morao si otkljucat te aute. Zanar igre je utrka. Kad ides po vodi auto ti se pretvori u brod.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pokušavam se i ja sjetiti jednog naslova, dakle igru sam igrao tamo negdje 2005 na kompu, radi se o 3D auto utrkama, no svi auti su jako maleni, te pobjedama iz nekakvih kutija otključavaš nove autiće, nekakvim oružjem razbijaš drgue autiće i moraš kroz nekakve obruče skakati za dodatno nešto xD. Sjećam se da je bila nekakva mapa di je utrka na brodu, zatim u kući di je neki skliski dio itd, pa u gradu itd..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DomiCro kaže...

Pokušavam se i ja sjetiti jednog naslova, dakle igru sam igrao tamo negdje 2005 na kompu, radi se o 3D auto utrkama, no svi auti su jako maleni, te pobjedama iz nekakvih kutija otključavaš nove autiće, nekakvim oružjem razbijaš drgue autiće i moraš kroz nekakve obruče skakati za dodatno nešto xD. Sjećam se da je bila nekakva mapa di je utrka na brodu, zatim u kući di je neki skliski dio itd, pa u gradu itd..

 To mi zvuči kao 

8 godina
neaktivan
offline
Enter časopis igrica s cd-a

Pozdrav

tražim jednu igricu koja je davno igrana (rane 2000-te) i došla je kao demo verzija na Enterovom CD-u. Možda čak i prvi broj ali nisam ziher.

Igrica je dakle za PC, radi se o nekom robotu koji izgleda slično kao ovaj robot iz sw-a, u sivoj ili nekoj neutralnoj boji.

3D je i radi se o tome da je taj robot na nekoj zemlji i sadi nekakve usjeve, iskopava rude, itd. Postoje različite vrste terena, planinski, ravničarski, morski (koliko se slabo sjećam) i ovisno o terenu tamo iskopavaš rude ili sadiš nešto. Pa ti dođe neka prirodna nepogoda,oluja ili potres(??) i zezne ti prinose. To je sve čega se sjećam.

 

Ako netko zna puno hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ljudi,

 

Već me jako dugo muči naziv jedne PC igrice.

 

Radi se o avanturi, glavni lik je (ako se ne varam) čelavi bijelac.

Radnja je smještena u nekakvom SF okruženju, atmosferom je pomalo podsjećala na Blade Runner.

Vrijeme izlaska 1998-2002.

 

Na žalost ne sjećam se više detalja. No znam da se radilo o Demo verziji, a kako sam tada imao 56k, vjerujem da sam ga pokupio na CDu PcPlaya ili Hackera.

 

Štur opis, no ukoliko netko ima više informacija, bio bi zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dot kaže...

Pozdrav ljudi,

 

Već me jako dugo muči naziv jedne PC igrice.

 

Radi se o avanturi, glavni lik je (ako se ne varam) čelavi bijelac.

Radnja je smještena u nekakvom SF okruženju, atmosferom je pomalo podsjećala na Blade Runner.

Vrijeme izlaska 1998-2002.

 

Na žalost ne sjećam se više detalja. No znam da se radilo o Demo verziji, a kako sam tada imao 56k, vjerujem da sam ga pokupio na CDu PcPlaya ili Hackera.

 

Štur opis, no ukoliko netko ima više informacija, bio bi zahvalan :)

 Nightlong

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Daaa to je to sam kad bih znao ime
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako ja bih vas molio ako se itko sjeća, igra je bila na ps1 ili ps2 (al mislim da je ps1) a radilo se o nekoj bitci gdi je krvi bilo na sve strane znači neka brutalna bitka znam da su se mogli koristiti lanci i slične stvari, sjećam se jedne mape u kavezu zatvorskom, rado bih se sjetio te igre možda je ima dan danas.

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

thrill kill?

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Svaka ti čast majstore....

 

Palim PS emulator i idem igrat, kolko je to dobra igra bila to je čudo.

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 14:05 (keky911).
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zdravo ljudi
volio bi da sto prije nađem ovu igru izludi vise jer ne mogu se sjetiti koja je a imam sliku u glavi

 

Evo da krenem

 

FPS je u pitanju: Pocetak igre krece sa nekim signalom iz kolibe gdje dodjes sa svojim timom (vojska) i ti uđes u tu kolibu (kuca ili sta je vec) i vrata se zatvore.Tada vani cujes kako geneci modificiranan pas/vukovi napadaju tvoj tim i nakon toga si sam. Cijela je igra sa tim geneckim zivotinjama. Sjećam se lava/tigra nekog da je bio

 

Ti vukovi oni se krecu kao kroz vrijeme tj koriste fles (kao u liga legendi) i napadaju

 

Unaprijed havala na pomoci
iako nisam bas nesto opisao

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ojebine kaže...

Zdravo ljudi
volio bi da sto prije nađem ovu igru izludi vise jer ne mogu se sjetiti koja je a imam sliku u glavi

 

Evo da krenem

 

FPS je u pitanju: Pocetak igre krece sa nekim signalom iz kolibe gdje dodjes sa svojim timom (vojska) i ti uđes u tu kolibu (kuca ili sta je vec) i vrata se zatvore.Tada vani cujes kako geneci modificiranan pas/vukovi napadaju tvoj tim i nakon toga si sam. Cijela je igra sa tim geneckim zivotinjama. Sjećam se lava/tigra nekog da je bio

 

Ti vukovi oni se krecu kao kroz vrijeme tj koriste fles (kao u liga legendi) i napadaju

 

Unaprijed havala na pomoci
iako nisam bas nesto opisao

 Resident Evil. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
blowfish_cro kaže...
ojebine kaže...

Zdravo ljudi
volio bi da sto prije nađem ovu igru izludi vise jer ne mogu se sjetiti koja je a imam sliku u glavi

 

Evo da krenem

 

FPS je u pitanju: Pocetak igre krece sa nekim signalom iz kolibe gdje dodjes sa svojim timom (vojska) i ti uđes u tu kolibu (kuca ili sta je vec) i vrata se zatvore.Tada vani cujes kako geneci modificiranan pas/vukovi napadaju tvoj tim i nakon toga si sam. Cijela je igra sa tim geneckim zivotinjama. Sjećam se lava/tigra nekog da je bio

 

Ti vukovi oni se krecu kao kroz vrijeme tj koriste fles (kao u liga legendi) i napadaju

 

Unaprijed havala na pomoci
iako nisam bas nesto opisao

 Resident Evil. 

 

Sory kompa al nema sanse da je mislio na RE.

1. kaze da je fps u pitanju sto RE nije

2. opis price mozda podsjeca na uvodnu animaciju RE-a ali ugl. svaki survival horror naslov ima tako neki pocetak : )

3. da je RE u pitanju prije bi spomenuo zombije nego pse ili vukove

4. nema lava/tigra

5. nitko i nista se ne krece kroz vrijeme

6. nitko ne koristi fles : )

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ojebine kaže...

Zdravo ljudi
volio bi da sto prije nađem ovu igru izludi vise jer ne mogu se sjetiti koja je a imam sliku u glavi

 

Evo da krenem

 

FPS je u pitanju: Pocetak igre krece sa nekim signalom iz kolibe gdje dodjes sa svojim timom (vojska) i ti uđes u tu kolibu (kuca ili sta je vec) i vrata se zatvore.Tada vani cujes kako geneci modificiranan pas/vukovi napadaju tvoj tim i nakon toga si sam. Cijela je igra sa tim geneckim zivotinjama. Sjećam se lava/tigra nekog da je bio

 

Ti vukovi oni se krecu kao kroz vrijeme tj koriste fles (kao u liga legendi) i napadaju

 

Unaprijed havala na pomoci
iako nisam bas nesto opisao

 Vjerojatno nije, al recimo S.T.A.L.K.E.R. mi pada na pamet sa mutiranim psima, mada ne sjećam se dal tako počinje...

Engage...
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Danas sam se sjetio jedne igre koju sam igrao kao klinac, ali ne mogu se sjetiti kako se zove. Mislim da je bilo nesto u stilu Good vs Evil. Sjecam se da si morao odabrati jednu stranu i onda bi igrao proroka s te strane i preobrazavao ljude na svoju stranu. Ne sjecam se bas puno detalja, ali mislim da je bila 3d i da se gledalo odozgo (kao neki rts).

EDIT: igra je bila za PC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 23:06 (marky55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Heaven and hell pc game

Evo je majstore

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jeeee ta je!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ojebine kaže...

Zdravo ljudi
volio bi da sto prije nađem ovu igru izludi vise jer ne mogu se sjetiti koja je a imam sliku u glavi

 

Evo da krenem

 

FPS je u pitanju: Pocetak igre krece sa nekim signalom iz kolibe gdje dodjes sa svojim timom (vojska) i ti uđes u tu kolibu (kuca ili sta je vec) i vrata se zatvore.Tada vani cujes kako geneci modificiranan pas/vukovi napadaju tvoj tim i nakon toga si sam. Cijela je igra sa tim geneckim zivotinjama. Sjećam se lava/tigra nekog da je bio

 

Ti vukovi oni se krecu kao kroz vrijeme tj koriste fles (kao u liga legendi) i napadaju

 

Unaprijed havala na pomoci
iako nisam bas nesto opisao

 Da dodam da je taj lav/tigar bio polu covjek na dvije noge i imali su puske takodjer

 

Sjecam se takodjer neke slike sa omota tajd Tigrocovjek bio je na nekoj uzbrdici (most ili nesto tako) a mi smo dole ispod
slicno kao kad pogledas sliku od doom 1 ja mislm e onako nesto fazon je slika isla

16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Onako navuceno i sa puno sumnje: Powerslave? :|

Object reference not set to an instance of an object
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dobar pokusaj ali puno je modernije
grafika je iz mozda 2001 pa na dalje.

 

Bas me pravo izjeda sto je ne mogu naci,a kada odustanem jebo majku naci cu je odjednom

15 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Link za MS-DOS igre na PCu (ozbiljno?) koje se igraju direkt u browseru (ne treba nikakav download, skidanje, emulatori, ništa, klik i igraš):

 

https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games

 

Ima ih masa, samo skrolaš dole...

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

mogu, hvala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Poz ljudi, zanima me jedna igrica, igrao sam ju prije možda nekih 8-9 godina. Igra se zvala Metro(barem tako mislim, u to doba me je podsjećala na trgovinu Metro). Imala je oko 22/24/30 misija(nisam siguran koliko), jedino šta znam je da je zadnja misija(ili zadnje dvije) na Eiffelovom tronju, igra završava tako da glavni lik(cut scena) baci kovčeg s bombom u helikopter. Pošto je pilot bio sam, nije stigao izbaciti kovčeg van i boom. Ako netko zna ime igre, neka napiše. Hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Koji tip igre? FPS, TPS,...?

Object reference not set to an instance of an object
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
FPS
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igra je rađena za dos, a igrao sam ju prije nekih 20 godina. Ne znam kada je izdana, ali pretpostavljam da nije prije kraja osamdesetih. 2D je i siguran sam da je bila neka vrsta ninja igre. Zvala se ili samo ninja ili ninja nešto. Već ju jako dugo pokušavam naći, ali bezuspješno. Nešto tipa dobrog starog aladina samo puno jednostavnijeg izgleda. Mislim da se moglo napadati neprijatelje i skakati i to je otprilike to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
inri kaže...

Igra je rađena za dos, a igrao sam ju prije nekih 20 godina. Ne znam kada je izdana, ali pretpostavljam da nije prije kraja osamdesetih. 2D je i siguran sam da je bila neka vrsta ninja igre. Zvala se ili samo ninja ili ninja nešto. Već ju jako dugo pokušavam naći, ali bezuspješno. Nešto tipa dobrog starog aladina samo puno jednostavnijeg izgleda. Mislim da se moglo napadati neprijatelje i skakati i to je otprilike to.

 Da nije mozda Shinobi

 

12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Xpider kaže...
inri kaže...

Igra je rađena za dos, a igrao sam ju prije nekih 20 godina. Ne znam kada je izdana, ali pretpostavljam da nije prije kraja osamdesetih. 2D je i siguran sam da je bila neka vrsta ninja igre. Zvala se ili samo ninja ili ninja nešto. Već ju jako dugo pokušavam naći, ali bezuspješno. Nešto tipa dobrog starog aladina samo puno jednostavnijeg izgleda. Mislim da se moglo napadati neprijatelje i skakati i to je otprilike to.

 Da nije mozda Shinobi

 

 E tooooo. Zato i nisam mogao naći kad sam tražio pod ninja. xD Hvala puno.

9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrao sam Demo verziju negdje 2002.godine,radi se o nekakvim dinosaurima,gradio sam kuće i razmnožavao ih,nešto tipa stronghold ali u tom nekom dječjem dino izdanju..može se ubrzati da dođe novi dan pa je tad bila crna slika neke kućice gdje su ugašena svijetla i svi spavaju..dinosauri su bili drvosječe,pekarii,alkemičari i slično..ako tko može pomoći bio bih zahvalan?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice