Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 708.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...

Možda

?

  Nije, igrao sam i Future cop, ali ovo je jedna sasvim druga igra.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Meni pomoć isto treba

Bila je neka futuristička igra(demo dobio na PC-CHIPU) ovako vi ste neki vojnici i u prvoj misiji ubijate neke zelene likove koje ako previše pucaš odlete u zrak bila je nešto u stili HALO a ikona je bila ko ona iz HALO samo narančasto bijele boje

 

Najdraža igra:GTA IV
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

e da i moja igra koju tražim je između 2004 do 2007 godine

Najdraža igra:GTA IV
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

hvala unaprijed

 

Najdraža igra:GTA IV
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 12:08 (manjamax).
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
poz...igrao sam prije par godina jednu igricu slicna je kao red ead temptation ali nije to ta...onako kao vi ste jedan avatar i pocinjes graditi kucu i siris se i tako slicno....ima nesto naziv tomb ili tako nesto pa ako netko zna maziv neka mi kaze jako bi mu bio zahvalan.
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije valjda Tomb Raider? {#}

To sam ja- sigurno JA
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ne -.-"
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna li iko ime igre koja je oko 5-6 godina stara, radnja igre je u 19 stoljeću, ti si seljak, praviš građevine na svojoj farmi, širiš se, dolaze neki pljačkaši pa te napadaju i prelaziš nivoe. Sjećam se da je svaki nivo počinjao tako što je kočija dolazila i od nje se počinjao praviti grad. Na jednom nivou je bila pruga iza koje ako dođeš napadnu te ti isti pljačkaši i njihovi psi. Na tom nivou si se razvijao dok ne počnu dolaziti vozovi kod tebe.

 

Dolazila je na CD-u sa igrom kod koje ste prvo birali nekog od 4 heroja ili pravili svog, a potom ste putovali brodom kroz razne gradove, trgovali i otkrivali nove gradove. Također bi vas nekada na pola puta napali pirati pa biste se borili birajući oružja. Mogli ste dodavati razne stvari na brodove, a kasnije su brodovi mogli i letiti. Samo sa tim letećim brodovima se moglo doći do nekih trgovačkih centara.

 

Ako neko zna bio bih mu mnogo zahvalan.

To sam ja- sigurno JA
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 12:47 (wall3).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
@mind_challenge

 

Transformers:Beast Wars???

To sam ja- sigurno JA
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 12:46 (wall3).
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
wall3 kaže...
@mind_challenge

 

Transformers:Beast Wars???

  Nisu transformeri, ovi se mogu pretvoriti isključivo u letjelice.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav

Zanima me ime igre, arkadna je, 2D, u glavnoj ulozi je crv (glista), i u nekom čovjekolikom svemirskom odijelu je, njemu samo glava viri iz tog odijela, on nailazi na prepreke, neprijatelje...

Sjecam se da i u nekim nivoima bude i bez tog odijela, pa samo gmiže i skače

To je sve šta se sječam, zadnji puta sam tu igricu vidio prije nekih 8 godina

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 14:43 (testerica).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

worms 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Earthworm Jim, klasika.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hahaha, ako ne i worms xD

 

Earthworm jim- to je ta igrica :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ryder007 kaže...

ovako zanima me naziv jedne igre di vozis auto i gazis zombije,znaci mozes nadogradivat taj auto sa siljcima,onda na prijednjem djelu auta mozes kupit kao neku ogromu drobilicu,igra je za pc negdje 2007 izisla mislim,nije iz pticje perspektive vise se ne sjecam i bila mi je zakon igrao bi je opetaj ak neko zna tnx

Mene ovaj tvoj opis strahovito podsjeća na CARMAGEDDON ali on je izašao puno ranije,negdje krajem 90-tih. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Orionn125 kaže...

Pozdrav, dali netko zna kako se zove ona igrica.. sve u svemu ti si neka zenska i dodes u neki dvorac (na startu igrice) i onda to exploras.. mislim da prica ide da ti kao trazis neke prijatelje koji su tamo trebali biti..

mislim naziv pocinje nesto na "C" ili "Cam" tako nesto.

 

hvala

Da nije kojim slučajem Keepsake ? {#}

15 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
testerica kaže...

Hahaha, ako ne i worms xD

 

Earthworm jim- to je ta igrica :D

Inace, imas HD remake na PSN-u i XBLA-u.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ryder007 kaže...

ovako zanima me naziv jedne igre di vozis auto i gazis zombije,znaci mozes nadogradivat taj auto sa siljcima,onda na prijednjem djelu auta mozes kupit kao neku ogromu drobilicu,igra je za pc negdje 2007 izisla mislim,nije iz pticje perspektive vise se ne sjecam i bila mi je zakon igrao bi je opetaj ak neko zna tnx

Armageddon Riders.

11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nemogu se sjetiti naziva jedne igre na pocetku micete neke glave i tako spajate parove kao na facebooku dimond rush samo iza ima pozadina koja se mice svaki put kad pridete level kad ispod tih svih glava pozlatite to mjesto tako da na tom stupcu skupite tri ili vise glava!!! 

Molim vas pomozite moja majka je igrala tu igru prije otprilike dvije godine ako vam to ista znaci!!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
anđa123 kaže...

Nemogu se sjetiti naziva jedne igre na pocetku micete neke glave i tako spajate parove kao na facebooku dimond rush samo iza ima pozadina koja se mice svaki put kad pridete level kad ispod tih svih glava pozlatite to mjesto tako da na tom stupcu skupite tri ili vise glava!!! 

Molim vas pomozite moja majka je igrala tu igru prije otprilike dvije godine ako vam to ista znaci!!

 

 

Mislim da je to Jewel Quest, a ako nije siguran sam da je neka od drugih Gamehouse-ovih igara.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igra je Flash i besplatna je na internetu, puzzle je, na početu dobiješ nekoliko materijala, kao npr vodu, zemlju, vatru, i sada kombiniraš stvari da bi dobio druge, i znam da igra se moze proširiti stvarno puno, i sve se bazira na klikanje miša, davno sam je igrao na nekoj stranici i stvarno se ne mogu sjetiti naziva, ako neko zna koja je igra,bio bih mu zahvalan :)

Random shit...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Captain.Price kaže...

Igra je Flash i besplatna je na internetu, puzzle je, na početu dobiješ nekoliko materijala, kao npr vodu, zemlju, vatru, i sada kombiniraš stvari da bi dobio druge, i znam da igra se moze proširiti stvarno puno, i sve se bazira na klikanje miša, davno sam je igrao na nekoj stranici i stvarno se ne mogu sjetiti naziva, ako neko zna koja je igra,bio bih mu zahvalan :)

Mozda ovo?

 

klik

 

Imas i za Android igru "Alchemy", mozes igrati i na PC-u pomocu "Bluestacksa"

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
16 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav,

radi se o point&click avanturi, igra je stara oko 6-7 godina, možda i više.

 

Igrao sam samo demo na Hackerovom ili PCP-ovom CD-u, pa se ne sjećam baš svega, ali probat ću:

 

Dakle p&c avantura, mislim da su likovi govorili češki, kao da je bila smještena u srednji vijek (pamtim selo kao iz reklame za travian, znate, iz onih pop-up oglasa) i u tom demou ste morali ući u selo, a da biste ušli morali ste proći čuvara ispred njega. Ne znam baš za stil, ali mislim da je crtani više, ili nekakva mješavina (nešto kao Chaos on Deponia).

 

Znači, prilično standardan p&c (ima inventory, dijaloge i sve), ali urezan mi je u sjećanju od djetinjstva i sad bi ga baš htio proći, pa ako netko ima nekakve prijedloge koja bi to bila igra bio bi mu vrlo zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 3:02 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Captain.Price kaže...

Igra je Flash i besplatna je na internetu, puzzle je, na početu dobiješ nekoliko materijala, kao npr vodu, zemlju, vatru, i sada kombiniraš stvari da bi dobio druge, i znam da igra se moze proširiti stvarno puno, i sve se bazira na klikanje miša, davno sam je igrao na nekoj stranici i stvarno se ne mogu sjetiti naziva, ako neko zna koja je igra,bio bih mu zahvalan :)

Doodle God

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, zna li itko kako se zove realisticna "simulacija" teskih kamiona, ubiti to je bio demo nekog engina koji je jako dobro simulirao ponasanje terena i teskih vojnih kamioina. Koliko se sjecam bilo je samo 3 ili 4 modela kamiona na relativno maloj mapi u nekakvoj šumi, offroad putevi, mekano tlo se udubljavalo pot kotacima... Toga se sjecam :) 
Hvala 
Edit...sredinom prosle godine sam to probao, cini mi se da je na Bol-u bilo spomenuto.
Itko? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 2:00 (Icefox).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ima u ovom broju na DVDu Rigs of Rods, ali mislim da nije to to.

15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ne ne. ovdje su samo kamioni, mozda 4 modela. to cak nije ni igra nego nekakav demo za testiranje tog novog enginea.
Hvala i na ovome, isprobat cu :) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 3:33 (Icefox).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

I ovo što sam ja igrao sa zadnjeg DVD-a ima sve što govoriš, vrlo slična. Jedino nisam siguran za ovo "udubljivanje zemlje pod nogama".

 

Je li igra na koju ti misliš nekakva sa offroad vozilima, pa se možeš zakačiti kukom itd.? Jer se sjećam prije par mjeseci tog simulatora offroad vožnje, bio je u Bug-u, i moraš prelaziti prepreke, blato, kukom se povući ako zapneš, možeš mijenjati postavke diferencijala, omjer pogona itd.

 

EDIT: Našao sam ovu igru koju spominjem. Radi se o "Off-road Drive"-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 22:08 (AlienWare1).
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znači FPS igra, samo što se sjećam da inventori imaš polja (kao šah) i sve što imaš ti mora stati u ta polja, npr. puška zauzima 3 polja, pištolj 2 itd.

Igra je kako se sjećam od prije 2008. godine

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Milan AS kaže...

Znači FPS igra, samo što se sjećam da inventori imaš polja (kao šah) i sve što imaš ti mora stati u ta polja, npr. puška zauzima 3 polja, pištolj 2 itd.

Igra je kako se sjećam od prije 2008. godine

da nije mozda S.T.A.L.K.E.R. Shadows of Chernobyl?

 

http://zhat.dk/stalker/pics/barrel1.jpg

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice